Dit zijn de (tussen) uitslagen en worden zo snel als de protocollen binnen zijn geteld en verwerkt. Ververs uw scherm met regelmaat. De laatste publicatie tijd staat vermeld.
Zodra een uitslag definitief is wordt deze geprint en later los op de site geplaatst.


Lijst gemaakt op: 17-08-2021 16:26:29

Hippiade Mennen 2021


dressuur pony's enkelspan klasse Zen ZZ in handicap en tweespan klasse M-Z-ZZ in handicap
dressuur pony's tweespan klasse B en L in handicap
dressuur paarden enkelspan M
dressuur paarden enkelspan klasse L
dressuur enkelspan paarden klasse B
dressuur paarden tweespan klasse MZ-ZZ in handicap en enkelspan klasse ZZ
dressuur paarden tweespan klasse B en L in handicap enenkelspan klasse Z
dressuur pony's enkelspan klasse M
dressuur pony's enkelspan klasse L
dressuur pony's enkelspan klasse B
Vaardigheid tweespan paarden L-M-Z-ZZ in handicap, enkelspan pony's klasse M, Z en ZZ enkelspan paarden klasse M en Z/ZZ in handicap en tweespan pony's M-Z-ZZ in handicap
vaardigheid enkelspan pony's klasse L en sulky's klasse L t/m ZZ, 2 span pony's klasse L en enkelspan Paard klasse L

dressuur pony's enkelspan klasse Zen ZZ in handicap en tweespan klasse M-Z-ZZ in handicap

Ring 1
Datum: 17-08-2021
Aanvang: 09:30

Jury bij C: Versluis, P.J.
Jury bij H: Zeeuw, M.E.J. De

Z/1sp-po en ZZ/1sp-po, proef 66/62 (4 combinaties)
RangHnrRuiterPonyKl.Cat.hin/sprP.nr.VerenigingKringWoonplaatsprc.CH
13Manoek Van EwijkDarlincaZZ1-po 66Veluws Ros, MV. HetMOOLDEBROEK62,33361,833 (1)62,833 (3)
 
24Heidi Te PoelePopeyeZZ1-po 66Zeeuwsche Menvereniging, MV.MWWOLPHAARTSDIJK62,33361,500 (2)63,167 (2)
31Nadja BroosBig BoyZ1-po 62Zeeuwsche Menvereniging, MV.MWKOEWACHT59,00053,500 (4)64,500 (1)
42Marjo Van WezelJinteZZ1-po 66Mars, MV. deMOZWOLLE58,83355,833 (3)61,833 (4)

M/2sp-po en Z/2sp-po en ZZ/2sp-po, proef 68/60/64 (8 combinaties)
RangHnrRuiterPonyKl.Cat.hin/sprP.nr.VerenigingKringWoonplaatsprc.CH
118Melanie van de BuntTumtum, Sunstar's CalvadosZZ2-po 68Lange Boom, MV. DeMOLUNTEREN72,00076,167 (1)67,833 (1)
214Jorn van OlstBoy, MarvinM2-po 60Koets'n Keerl's, MV. DeMOLAAG ZUTHEM63,41763,833 (2)63,000 (2)
 
317Carolien FischerFrits, LavellZ2-po 64Postiljons, MV. DeMNUITHUIZEN61,00061,000 (5)61,000 (3)
413Lindsay LandmanFilia van de Langewiek, Joppe van de LangewiekM2-po 60Blesruiters, MV. DeMWZOETERMEER60,91762,833 (3)59,000 (5)
515Annette NeijenhuisGigant van Stal Jachtlust, Hero van Stal JachtlustM2-po 60Gouden Span (HVP.), MV. HetMO 59,41761,667 (4)57,167 (6)
611Wim Van den BrinkFlip, PeukM2-po 60Gouden Span (HVP.), MV. HetMONIJKERK GLD59,33359,333 (6)59,333 (4)
712Tjits RijpkemaSvernadet, FridaM2-po 60Gaasterland, MV. HSVMNSLOTEN FR55,41756,833 (7)54,000 (7)
x16Frank BrakenhoffMr. Jack, Mr. JimmyZ2-po 64Door Eenheid Sterk, MV.MZRIJSBERGENUit160,0000,000

Terug naar de top

dressuur pony's tweespan klasse B en L in handicap

Ring 2
Datum: 17-08-2021
Aanvang: 09:30

Jury bij C: Smit, H.R.
Jury bij H: Oosting, G.

B/2sp-po en L/2sp-po, proef 54/56 (13 combinaties)
RangHnrRuiterPonyKl.Cat.hin/sprP.nr.VerenigingKringWoonplaatsprc.CH
128Irma TeunissenSaga, CarlosB2-po 54Eerste Geldropse Menclub, MV.MZHAMONT-ACHEL69,91769,833 (2)70,000 (1)
231Rowan TimmerSellemshoeve Youri, ReneeL2-po 56Gouden Span (HVP.), MV. HetMOPUTTEN68,83370,833 (1)66,833 (4)
334Eveline Roseboom - MeelSpoorzichts Magic, Shamrocklake Mr. Horatio (NL)L2-po 56Willaerruiters, MV.MO 68,00067,667 (6)68,333 (2)
429Jeannette RijpkemaVikarienís Coldplay, 't Koetshuis HamishB2-po 54Ruterwille, MV.MNJOURE67,50068,000 (5)67,000 (3)
 
526Anouk de HaasKaboem v.d. Wittehoeve, NOVA Stables QuirinoB2-po 54Hubertus-lisse, MV. St.MWWARMOND67,25067,667 (7)66,833 (5)
627Ries BrouwerSjaak, For Fun's RomeoB2-po 54Lange Boom, MV. DeMONIJKERK GLD66,75068,667 (3)64,833 (8)
732Raymon LeliveldFredrik, DonL2-po 56Voornruiters, MV. DeMWSCHALKWIJK66,58366,500 (11)66,667 (6)
822Laure NijenkampBlackblaze Capriking, MurphyB2-po 54Achter 'n Bos, MV.MOSCHOONEBEEK66,41768,500 (4)64,333 (9)
921Bianca HendriksDamiro, ClausB2-po 54Odrada Ruiters, MV.MZREUSEL65,00066,500 (12)63,500 (10)
1023Dyonne Van BeelenHaandpaol's Gwenn, Punthorst Captain JackB2-po 54Hubertus-lisse, MV. St.MWVALKENBURG ZH64,75066,833 (10)62,667 (11)
1133Marlou PostmaThunder's Renz, Tyfry SolomanL2-po 56Twentsche Veld, MV. HetMOHENGELO OV64,41763,500 (13)65,333 (7)
1225Albert PostmaJacko, TWK's BlinkerB2-po 54Noordwolde, MV.MNMARUM63,75067,000 (9)60,500 (12)
1330Veerle Bles - BoomgaardChakothay, FirecrackerB2-po 54Noordwolde, MV.MNWOLVEGA63,66767,333 (8)60,000 (13)
x24Michelle KuivenhovenVechtzicht Christy, Four Winds AdenostylesB2-po 54Hubertus-lisse, MV. St.MWRIJNSBURGNG0,0000,000

Terug naar de top

dressuur paarden enkelspan M

Ring 3
Datum: 17-08-2021
Aanvang: 09:30

Jury bij C: Groot, W.J. De
Jury bij H: Bernaards, T.J.P.

M/1sp-pa, proef 58 (14 combinaties)
RangHnrRuiterPaardKl.Cat.hin/sprP.nr.VerenigingKringWoonplaatsprc.CH
144Renate RolingOukje fan it Hiem DLM1-pa 58Zuiderpark, PSVMWALPHEN NB69,91769,000 (1)70,833 (1)
246Ria HettingaCea fan Stal RediaM1-pa 58Oorsprong, MV. DeMNHASKERHORNE64,33362,500 (3)66,167 (3)
348Jikke TangeVrouckM1-pa 58Noordwolde, MV.MNDE WILGEN64,25067,167 (2)61,333 (10)
452Hans ArendsWeltsjenM1-pa 58Hilversumse Rijclub, MV.MWMAARTENSDIJK63,33362,167 (4)64,500 (5)
 
554Karin BakkerIgorM1-pa 58Blijde Rijders, MV. DeMW'S-GRAVENHAGE62,75061,167 (7)64,333 (6)
647Piet PeepersFuronM1-pa 58Door Inspannen Ontspanning, MV.MZERP61,75060,667 (8)62,833 (7)
745Bouke GrijpstraVienna Fan FallingasateM1-pa 58Epe, MV. HV.MOVAASSEN61,66756,500 (11)66,833 (2)
850Cees De HaanZweltsje fan MarksateM1-pa 58Burcht, MV. DeMNOOSTERZEE61,50061,500 (5)61,500 (9)
951Annelies ThielenFelixM1-pa 58Postkoets, MV. DeMZGILZE61,25057,833 (10)64,667 (4)
1041Marian Bos - VersteijnenTopspeed DamianM1-pa 58Driesporen, MV. DeMNSELLINGEN60,66761,500 (6)59,833 (11)
1143Gerard OginkFemkeM1-pa 58Marwinus, MV.MO 59,91758,333 (9)61,500 (8)
1249Martien Van StipdonkAerobicsM1-pa 58Eerste Geldropse Menclub, MV.MZHEEZE56,50056,167 (12)56,833 (12)
1353Huib GoetheerGina-gM1-pa 58Vap In Het Land van Maas en Waal, MV.MO 53,25052,000 (13)54,500 (14)
1442Janke TilmaDieuwkeM1-pa 58Mennoruiters, MV. DeMNIDAERD47,16739,500 (14)54,833 (13)

Terug naar de top

dressuur paarden enkelspan klasse L

Ring 4
Datum: 17-08-2021
Aanvang: 09:00

Jury bij C: Westerhoff - Feunekes, M.
Jury bij H: Merwe - Huizinga, K.D.C. Van de

L/1sp-pa, proef 56 (17 combinaties)
RangHnrRuiterPaardKl.Cat.hin/sprP.nr.VerenigingKringWoonplaatsprc.CH
168Udo De HaanHSP MilanL1-pa 56Friese Aanspanning, MV. DeMNHEMRIK68,66769,167 (1)68,167 (2)
272Nicole VerburgFlynnL1-pa 56Zeeuwsche Menvereniging, MV.MWBERKENWOUDE68,50068,667 (2)68,333 (1)
365Richard SlumpIron LadyL1-pa 56Aangespannen Recreatie Paard, MV. HetMO 66,75066,000 (5)67,500 (4)
475Kim de GrootGerritjeL1-pa 56Voornruiters, MV. DeMWMAARSSEN66,66767,000 (3)66,333 (8)
567Wim Ter HeddePabloL1-pa 56Vliers, MV. DeMNLAAR66,33365,167 (8)67,500 (5)
 
670Willeke GoudzwaardViktorL1-pa 56Zeeuwsche Menvereniging, MV.MWZIERIKZEE66,08366,333 (4)65,833 (10)
763Hans ArendsIbsen BL1-pa 56Hilversumse Rijclub, MV.MWMAARTENSDIJK66,00065,667 (6)66,333 (7)
871Wienik LokhorstIdoolL1-pa 56Gouden Span (HVP.), MV. HetMOUDDEL65,75065,333 (7)66,167 (9)
962Angela HoekmanWieke fan BumaL1-pa 56Oorsprong, MV. DeMNOUDEHASKE65,50063,333 (10)67,667 (3)
1069Lysbeth De Boer - HettingaWynvrouwe fan Stal RediaL1-pa 56Raerderhimruters, MV.MNWERGEA64,41763,833 (9)65,000 (13)
1177Janneke Den HartogAnnigje BelL1-pa 56Margrietruiters, MV. DeMOINGEN63,50062,833 (11)64,167 (14)
1266Marianne WoltersBjŲrk van de WoltershofL1-pa 56Hondsrug, MV. DeMNGASSELTE63,41761,333 (12)65,500 (11)
1361Radboud KulsdomBongoL1-pa 56Noordwolde, MV.MNMARUM63,25059,667 (17)66,833 (6)
1474Wiesje van der WoudeLyske fan 'e Ald FeartL1-pa 56Oorsprong, MV. DeMNDAMWALD63,00060,667 (14)65,333 (12)
1573Wito MinkJilldriniL1-pa 56Hulkesteijn, MV. PSV. MensociŽteit StalMOZEEWOLDE62,75061,333 (13)64,167 (15)
1676Mellanie BertelkampJarnoL1-pa 56Hulkesteijn, MV. PSV. MensociŽteit StalMODIEMEN62,08360,667 (15)63,500 (16)
1764Annelies ThielenLapazL1-pa 56Postkoets, MV. DeMZGILZE61,50060,333 (16)62,667 (17)

Terug naar de top

dressuur enkelspan paarden klasse B

Ring 5
Datum: 17-08-2021
Aanvang: 09:00

Jury bij C: Rave, C.
Jury bij H: Elzinga - Sloot, J.

B/1sp-pa, proef 54 (17 combinaties)
RangHnrRuiterPaardKl.Cat.hin/sprP.nr.VerenigingKringWoonplaatsprc.CH
187Xander TuitjerLunaB1-pa 54Kloosterruiters, MV. DeMNGASSELTERNIJVEENSCHEMOND68,50071,000 (1)66,000 (2)
286Rianne PiekDoudzenB1-pa 54Linderuiters, MV. DeMNTER IDZARD65,41767,500 (2)63,333 (5)
388Paskal de GraafLolane-VB1-pa 54Eemter, MV. DeMNUFFELTE65,00064,833 (4)65,167 (3)
483Sarah NollenKyraB1-pa 54Prinses Irene, MVMZMOERDIJK64,83362,833 (8)66,833 (1)
590Gerda GrijpstraClaus 'fan Panhuys'B1-pa 54Mennoruiters, MV. DeMNWALTERSWALD64,50067,000 (3)62,000 (7)
 
692Arjan NijhofGraaf van arkelB1-pa 54Achter 'n Bos, MV.MORIJSSEN63,33363,333 (5)63,333 (4)
785Ekelien Van 't HoogYolo uit d'n DuylB1-pa 54Killesteynruiters, MV. DeMWGIESSEN62,75062,667 (9)62,833 (6)
896Sanne Van HartenLotusB1-pa 54Lange Boom, MV. DeMO 62,50063,167 (6)61,833 (8)
991Karin VermeulenBenteB1-pa 54Skarruters Hemrik e.o., MVMNHEMRIK62,25063,000 (7)61,500 (9)
1093Edwin Van TurnhoutGentle BoyB1-pa 54Zeewolder Ruiters, MV. DeMOBIDDINGHUIZEN61,00061,000 (10)61,000 (11)
1181Melissa WiemerGucciB1-pa 54in Stap En Draf, MV.MOZUTPHEN59,75058,333 (12)61,167 (10)
1284Pim MauriksilB1-pa 54Waal En Linge, MV.MOZUILICHEM59,25059,500 (11)59,000 (14)
1389Cindy BenschopLibertyB1-pa 54Rijnruiters, MV. DeMWSCHALKWIJK59,25058,333 (14)60,167 (12)
1482Lieda Van OverveldtBjirmen's LolkeB1-pa 54Rijnruiters, MV. DeMWVLEUTEN58,25058,333 (13)58,167 (15)
1597Bertha Cazemier - RozemaAdelinda BCRB1-pa 54Eemter, MV. DeMN 57,83356,500 (16)59,167 (13)
1695Joan SchippersAkkelynB1-pa 54Lemelerveld, MV.MO 56,33355,000 (17)57,667 (16)
1794Adrie De GrootLitolaneB1-pa 54't Raamdal, MV.MZVOLKEL56,33357,167 (15)55,500 (17)

Terug naar de top

dressuur paarden tweespan klasse MZ-ZZ in handicap en enkelspan klasse ZZ

Ring 1
Datum: 17-08-2021
Aanvang: 13:00

Jury bij C: Amerongen, H.P. Van
Jury bij H: Nijenhuis - Kooman, H.M.

M/2sp-pa en Z/2sp-pa en ZZ/2sp-pa, proef 68/60/64 (5 combinaties)
RangHnrRuiterPaardKl.Cat.hin/sprP.nr.VerenigingKringWoonplaatsprc.CH
1105Ito WerkmanMarjet, Sofie NZZ2-pa 68Postiljons, MV. DeMNTEN POST73,08371,667 (1)74,500 (1)
2102Harry StreutkerRa'Id JW, Yk ArjanM2-pa 60Hondsrug, MV. DeMNCOEVORDEN70,00068,333 (2)71,667 (3)
 
3103Wito MinkKaya-Amanda, IDA-AMANDAZ2-pa 64Hulkesteijn, MV. PSV. MensociŽteit StalMOZEEWOLDE67,41762,000 (3)72,833 (2)
4104Jan GeerseCarbo, ButtZZ2-pa 68Gouden Span (HVP.), MV. HetMOPUTTEN63,58360,333 (5)66,833 (4)
5101Mark BiesheuvelSasha, LenkaM2-pa 60Achter 't Peerd, MV.MOHARFSEN62,83360,667 (4)65,000 (5)

ZZ/1sp-pa, proef 66 (8 combinaties)
RangHnrRuiterPaardKl.Cat.hin/sprP.nr.VerenigingKringWoonplaatsprc.CH
1114Jeannette Veldboom - BultenVeldstar RiskZZ1-pa 66Zeewolder Ruiters, MV. DeMOZEEWOLDE71,83372,000 (1)71,667 (1)
2118Hans OuwerslootCocoZZ1-pa 66Sterruiters, MV. DeMOENSCHEDE70,08371,333 (2)68,833 (3)
 
3116Klazien KleermakerHeroZZ1-pa 66Hierden, MV.MOHIERDEN69,41768,000 (4)70,833 (2)
4113Mariska Van Eijsden - MensKingZZ1-pa 66Hillegom, ManegeMWLISSE65,75069,000 (3)62,500 (7)
5115Mirjam Vinke - DeenEversZZ1-pa 66Duinridders, MV. DeMWHEERHUGOWAARD64,50065,667 (5)63,333 (5)
6112Geeske RoyingaEdjeZZ1-pa 66Mensinghe Roden, MV.MNPEIZE64,25065,000 (7)63,500 (4)
7114Tessa JanninkCoenZZ1-pa 66't Raamdal, MV.MZMILL62,91765,333 (6)60,500 (8)
8111Remmy Bron - Van DamWimke Van De HaffriehoeveZZ1-pa 66Brinkruiters, MV. DeMNGIETEN62,66762,333 (8)63,000 (6)

Terug naar de top

dressuur paarden tweespan klasse B en L in handicap enenkelspan klasse Z

Ring 2
Datum: 17-08-2021
Aanvang: 13:00

Jury bij C: Koornneef, J.M.
Jury bij H: Wickel, A.

B/2sp-pa en L/2sp-pa, proef 54/56 (6 combinaties)
RangHnrRuiterPaardKl.Cat.hin/sprP.nr.VerenigingKringWoonplaatsprc.CH
1122Lysanne de JongVDB's My, VDB's MayseeB2-pa 54Brinkruiters, MV. DeMNASSEN63,75063,833 (1)63,667 (1)
2121Chantal Hekkert - OginkFemke, FroukjeB2-pa 54Marwinus, MV.MO 62,00063,000 (3)61,000 (3)
 
3125Bart KroonCaptein, DavinciL2-pa 56Noordwolde, MV.MNBORGER61,83362,500 (4)61,167 (2)
4124Stephan RopsSzellem, NegroB2-pa 54Rodeoruiters, MV.MZRUCPHEN60,91763,833 (1)58,000 (4)
5126Ad Van ZandwijkArco, AlexL2-pa 56Waal En Linge, MV.MOHELLOUW58,08360,833 (5)55,333 (5)
6123Henri HoeveSierd fan de Opperhaudmare, Veronique R.v.B2-pa 54Noordwolde, MV.MNURETERP57,58360,500 (6)54,667 (6)

Z/1sp-pa, proef 62 (10 combinaties)
RangHnrRuiterPaardKl.Cat.hin/sprP.nr.VerenigingKringWoonplaatsprc.CH
1135Rudolf PestmanDieselZ1-pa 62Brinkruiters, MV. DeMNEEXT71,75071,333 (1)72,167 (1)
2131Liesbeth Van de Wal - HaanstraRykmanZ1-pa 62Gaasterland, MV. HSVMNCREIL64,75065,667 (3)63,833 (3)
3140Ito WerkmanSofie NZ1-pa 62Postiljons, MV. DeMN 64,50067,333 (2)61,667 (4)
 
4134Dominique van der KruijsTaradelZ1-pa 62Odrada Ruiters, MV.MZWAALRE63,00060,167 (7)65,833 (2)
5138John HolWantedZ1-pa 62Waal En Linge, MV.MOEVERDINGEN62,75064,500 (4)61,000 (5)
6133Alie BoekeloRomke fan `t Wegje SvHZ1-pa 62Woudruiters, MV. DeMNBELLINGWOLDE61,08362,500 (5)59,667 (6)
7132Melissa LangezaalTabeZ1-pa 62Haarlemmermeer-Spaarnwoude, MV.MWKATWIJK ZH59,16760,833 (6)57,500 (10)
8137Cornelie De Geijter - PriesKingbridge KateZ1-pa 62Kromme Zweppe, MV. DeMOPUTTEN58,91758,333 (8)59,500 (7)
9136Abe BrandsmaStal Brandsma's TsjaldaZ1-pa 62Friese Aanspanning, MV. DeMN 58,00057,000 (9)59,000 (9)
10139Peter ZeegersCanitaZ1-pa 62Ruif, MV. DeMZMEIJEL57,50055,833 (10)59,167 (8)

Terug naar de top

dressuur pony's enkelspan klasse M

Ring 3
Datum: 17-08-2021
Aanvang: 13:00

Jury bij C: Beijeman. J.J.D.
Jury bij H: Mark - Kabel, Y.C. Van der

M/1sp-po, proef 58 (14 combinaties)
RangHnrRuiterPonyKl.Cat.hin/sprP.nr.VerenigingKringWoonplaatsprc.CH
1149Melanie van de BuntZuidhoeve's HenzelM1-po 58Lange Boom, MV. DeMOLUNTEREN71,75073,333 (1)70,167 (2)
2151Dorothy DrongelenSpring SurpriseM1-po 58Kroonmenners, MV. DeMOENS70,91772,167 (2)69,667 (3)
3143Ellen WijdenesWrentnall Red FoxM1-po 58Noorderkoggenruiters, MV. DeMWMEDEMBLIK70,08367,833 (3)72,333 (1)
4154Geert Van DijkWoldberg's PassadenaM1-po 58Margrietruiters, MV. DeMOECHTELD64,33364,667 (5)64,000 (5)
 
5147Betsie Van der PloegEikhof BoyitoM1-po 58Hunebedruiters, MV. DeMNBORGER64,08364,000 (7)64,167 (4)
6144Linda VoskampTwickels JolieM1-po 58Achter 't Peerd, MV.MOTONDEN63,91765,833 (4)62,000 (7)
7146Manon Van EchtenBlitzM1-po 58Hubertus-lisse, MV. St.MWOUDE WETERING63,08363,500 (8)62,667 (6)
8153Willemien OdinkOdinkie Toys StarlightM1-po 58Millenniumruiters (RSV.), MV.MNDE KRIM61,50062,333 (9)60,667 (8)
9150Irma Bolt - ElferinkRozalieM1-po 58in Stap En Draf, MV.MOWIJHE61,16764,333 (6)58,000 (12)
10142HindriŽtta LameinKastanjehof JipM1-po 58Z.E.O., MV.MNWARFFUM60,75062,167 (10)59,333 (11)
11141Jan KampsBoboM1-po 58Noordwolde, MV.MNOLDEBERKOOP60,66760,833 (12)60,500 (9)
12148Marleen KempersCiaraM1-po 58Marwinus, MV.MOHELLENDOORN59,91760,333 (13)59,500 (10)
13152Richard Van DommelenBoszicht's ReinM1-po 58Tournoyruiters, MV. DeMWZEGVELD59,75062,000 (11)57,500 (13)
14145Cocky StijgerSolisM1-po 58Westland, MV.MWMONSTER57,33357,500 (14)57,167 (14)

Terug naar de top

dressuur pony's enkelspan klasse L

Ring 4
Datum: 17-08-2021
Aanvang: 13:00

Jury bij C: Schrale, N.L.
Jury bij H: Nijmeijer, F.

L/1sp-po, proef 56 (20 combinaties)
RangHnrRuiterPonyKl.Cat.hin/sprP.nr.VerenigingKringWoonplaatsprc.CH
1168Marianne WijdenesWrentnall Red FoxL1-po 56Bergveen, MV.MNMEDEMBLIK67,91769,167 (1)66,667 (3)
2178Jolanda Schimmel - GaasbeekAlt Feart's HotseL1-po 56Apeldoornsch Gerij (KV), MV. HetMOKLARENBEEK66,91766,167 (3)67,667 (2)
3161Petra Meulman - KlinkhamerSuarezL1-po 56Kanaalstreek, MV. DeMNNIEUWE PEKELA66,25064,167 (6)68,333 (1)
4176Carine Van der Drift - VosKyanoL1-po 56Noorderkoggenruiters, MV. DeMWOOSTERBLOKKER65,25066,500 (2)64,000 (11)
5163Melanie DekkerKastanjehof CrystalL1-po 56Noordwolde, MV.MNST.-JACOBIPAROCHIE64,50063,667 (7)65,333 (5)
 
6173DaniŽlle van HattumFleurtjeL1-po 56Ons Genoegen, MV.MOWOUW64,50065,833 (4)63,167 (16)
7166Jeannette RijpkemaVikarienís ColdplayL1-po 56Ruterwille, MV.MNJOURE64,50063,500 (8)65,500 (4)
8170Pauline JongH.e.c. ArkoL1-po 56Develruiters, MV. DeMWHEINENOORD64,08363,167 (9)65,000 (7)
9171Wendy BoeckhoutZizi TopL1-po 56Zeeuwsche Menvereniging, MV.MWNIEUW- EN SINT JOOSLAND64,00064,667 (5)63,333 (15)
10177Manon Van EchtenKamiL1-po 56Hubertus-lisse, MV. St.MWOUDE WETERING63,58363,000 (10)64,167 (10)
11175Sjanne UittenbogertRicoL1-po 56Roskam, MV. DeMOBUREN GLD63,16762,000 (12)64,333 (8)
12172Gwen BrontsemaBliksem Mc QueenL1-po 56Z.E.O., MV.MN'T ZANDT GN62,91760,667 (14)65,167 (6)
13165Chantal Van der WijstPursyL1-po 56Coovelse Menners (PVN), MV.MZNUENEN62,41761,333 (13)63,500 (14)
14180Alie BoekeloBlack Diamond's PurdyL1-po 56Woudruiters, MV. DeMNBELLINGWOLDE62,00059,833 (15)64,167 (9)
15174Fenna HendriksArthurL1-po 56Onder De Zweppe, MV.MOBAAK62,00062,667 (11)61,333 (18)
16164Maaike van RoonMellaer's Looking 4 Lucky LukeL1-po 56Blijde Rijders, MV. DeMWMAASDIJK61,41758,833 (17)64,000 (12)
17179Janneke Den HartogSunshineL1-po 56Margrietruiters, MV. DeMOINGEN61,33359,833 (16)62,833 (17)
18169Mark BoersmaHF BlitzL1-po 56Parcival Bernheze, MV.MZHEESCH60,33357,000 (18)63,667 (13)
19162Jetske BroosSurpriseL1-po 56Trynw‚lden, MV.MNMUNEIN58,50055,667 (20)61,333 (19)
20167Joelle BerghuisLuukL1-po 56Noord Veluwe, MV. PSVMOOLDEBROEK57,91756,667 (19)59,167 (20)

Terug naar de top

dressuur pony's enkelspan klasse B

Ring 5
Datum: 17-08-2021
Aanvang: 13:00

Jury bij C: Haleber, S.
Jury bij H: Teesselink - Schuurs, H.A.

B/1sp-po, proef 54 (19 combinaties)
RangHnrRuiterPonyKl.Cat.hin/sprP.nr.VerenigingKringWoonplaatsprc.CH
1189Marianne de Haas - van GuldenFalke's DancerB1-po 54Hubertus-lisse, MV. St.MWWARMOND69,16768,167 (2)70,167 (1)
2198Mirjan StadmanRooys FrodoB1-po 54Brinkruiters, MV. DeMNANNEN67,83368,667 (1)67,000 (4)
3184Jordy ReuversBoyB1-po 54Prinses Irene, MVMZZEVENBERGEN67,50065,333 (7)69,667 (2)
4185Pieter VersteegeAmigo 1387B1-po 54Hillegom, ManegeMWHILLEGOM66,08364,667 (10)67,500 (3)
5181Oniek van OlstShyra Silver ShadowB1-po 54Koets'n Keerl's, MV. DeMOLAAG ZUTHEM65,91766,167 (6)65,667 (6)
 
6188Daniella SmitHSP DannahB1-po 54Waldruters, MV. DeMNHEMRIK65,58367,167 (3)64,000 (8)
7190Angeline Zuidema - RaymakersShowtime PepperB1-po 54Lambertus, MV. St.MZVEGHEL65,25063,500 (13)67,000 (5)
8196Larissa ReintsVerdiB1-po 54Aangespannen Recreatie Paard, MV. HetMO 65,00066,667 (4)63,333 (9)
9183Sjanne UittenbogertGuusB1-po 54Roskam, MV. DeMOBUREN GLD64,75066,333 (5)63,167 (10)
10186Ronald Van EijkNeverlandB1-po 54Nimmerdor, MV.MWSOEST64,66764,833 (9)64,500 (7)
11197Maaike van RoonSulaatik's LegendB1-po 54Blijde Rijders, MV. DeMWMAASDIJK62,50063,667 (12)61,333 (14)
12192Ilse SteijversTessB1-po 54Menvereniging Peel en Maas, MV.MZPANNINGEN62,50065,000 (8)60,000 (15)
13199Marianne WijdenesPolhaar Golden GemmaB1-po 54Bergveen, MV.MNMEDEMBLIK62,25062,333 (15)62,167 (11)
14195Heidi van MeertenThomB1-po 54Margrietruiters, MV. DeMOLIENDEN62,16764,500 (11)59,833 (16)
15194Monique BrouwerTotoB1-po 54Lange Boom, MV. DeMONIJKERK GLD61,50063,167 (14)59,833 (17)
16187Purdy Van der SalmKing LionheartB1-po 54Blesruiters, MV. DeMWBLEISWIJK61,41761,500 (17)61,333 (13)
17200HindriŽtta LameinHighlightB1-po 54Z.E.O., MV.MNWARFFUM61,41760,833 (18)62,000 (12)
18191Jolanda VerhoevenIndyB1-po 54Friese Aanspanning, MV. DeMNFIRDGUM60,75061,833 (16)59,667 (18)
19182Anouk AlbertsLindeB1-po 54Mensinghe Roden, MV.MNNIEUW-RODEN57,75058,833 (19)56,667 (19)
x193Trientje RaatjesNiqueB1-po 54Heeten, MV.MOHEETENNG0,0000,000

Terug naar de top

Uitslag vaardigheid Ring:A
Tweespanpaarden L/M/Z/ZZ in handicap.
Enkelspan pony's klasse M - Z en ZZ
Enkelspan paarden klasse M en Z/ZZ  in handicap.
Tweespan pony's M/Z/ZZ in handicap.



Ring A
Datum: 17-08-2021
Aanvang: 08:30

Jury: Roon, A.T.J. v.
Jury: Zumbrink, J.M.
Jury: Schuiling, R.M.J.

L/2sp-pa en M/2sp-pa en Z/2sp-pa en ZZ/2sp-pa (11 combinaties)
RangHnrRuiterPaard/PonyKl.Cat.hin/sprP.nr.VerenigingKringWoonplaatssptn1tijd1sptn2tijd2
1203*Henk WeerdBlakt's Django, RomanM2-pa153/128 Noord Veluwe, MV. PSVMOOLDEBROEK0168,02068,92
2202Imke van KerkhofVlek, SepL2-pa158/128 Vap In Het Land van Maas en Waal, MV.MOAFFERDEN GLD0166,35073,05
3126Ad Van ZandwijkArco, AlexL2-pa158/128 Waal En Linge, MV.MOHELLOUW0174,23079,52
 
4122Lysanne de JongVDB's My, VDB's MayseeL2-pa158/128 Brinkruiters, MV. DeMNASSEN0175,89082,73
5102*Harry StreutkerRa'Id JW, Yk ArjanL2-pa190/160 Hondsrug, MV. DeMNCOEVORDEN0171,58668,87
6104Jan GeerseCarbo, ButtM2-pa153/128 Gouden Span (HVP.), MV. HetMOPUTTEN3166,09  
7101Mark BiesheuvelSasha, LenkaL2-pa158/128 Achter 't Peerd, MV.MOHARFSEN3175,74  
8201Marieke Hilhorst - SmeeingInderdaad, Ginger-cL2-pa158/128 Menschool SoestMWSOEST3183,83  
9124*Stephan RopsSzellem, NegroL2-pa180/150 Rodeoruiters, MV.MZRUCPHEN5,45193,84  
10123Henri HoeveSierd fan de Opperhaudmare, Veronique R.v.L2-pa158/128 Noordwolde, MV.MNURETERP6185,69  
11103Wito MinkKaya-Amanda, IDA-AMANDAZ2-pa158/138 Hulkesteijn, MV. PSV. MensociŽteit StalMOZEEWOLDE9,6176,18  

M/1sp-po (18 combinaties)
RangHnrRuiterPaard/PonyKl.Cat.hin/sprP.nr.VerenigingKringWoonplaatssptn1tijd1sptn2tijd2
1149Melanie van de BuntZuidhoeve's HenzelM1-po153/128 Lange Boom, MV. DeMOLUNTEREN0141,1073,6
2177Manon Van EchtenKamiM1-po145/120 Hubertus-lisse, MV. St.MWOUDE WETERING0132,68075,44
3192*Ilse SteijversTessM1-po153/128 Menvereniging Peel en Maas, MV.MZ 0133,88075,64
4176Carine Van der Drift - VosKyanoM1-po153/128 Noorderkoggenruiters, MV. DeMWOOSTERBLOKKER0142,9076,73
5204*Yvonne Haverhoek - LooyChicoM1-po153/128 Haarlemmermeer-Spaarnwoude, MV.MWDE HOEF0147,62077,83
 
6224*Jeanine BenschopNickM1-po153/128 Rijnruiters, MV. DeMWSCHALKWIJK0131,77376,44
7175Sjanne UittenbogertRicoM1-po153/128 Roskam, MV. DeMOBUREN GLD0133,04376,73
8215*Henny VerspeekGabriellaM1-po153/128 Hubertus-lisse, MV. St.MWLISSERBROEK0137,51377,66
9206*Ronald PrakBlack Diamond's PurdyM1-po153/128 Woudruiters, MV. DeMNBELLINGWOLDE0,75151,49  
10223*Nienke KlompMoonlightM1-po153/128 Zeewolder Ruiters, MV. DeMOZEEWOLDE3143,65  
11165Chantal Van der WijstPursyM1-po153/128 Coovelse Menners (PVN), MV.MZNUENEN3145,7  
12154Geert Van DijkWoldberg's PassadenaM1-po153/128 Margrietruiters, MV. DeMOECHTELD3145,75  
13151Dorothy DrongelenSpring SurpriseM1-po153/128 Kroonmenners, MV. DeMOENS3146,99  
14153Willemien OdinkOdinkie Toys StarlightM1-po153/128 Millenniumruiters (RSV.), MV.MNDE KRIM3,25156,5  
15232Marieke Witteveen - VersluisDiamondM1-po153/128 Apeldoornsch Gerij (KV), MV. HetMO 4,25152,47  
16210*Lisanne TimmersSilverM1-po153/128 Z.E.O., MV.MNWARFFUM5,55161,05  
17217*Yvanka BrinkMabelM1-po153/128 Laarwoud, MV.MNHOOGERSMILDE8,5160,94  
x205*Sabine BeumerKeesM1-po150/125 Blijde Rijders, MV. DeMWPIJNACKERUit10   

Z/1sp-po (8 combinaties)
RangHnrRuiterPaard/PonyKl.Cat.hin/sprP.nr.VerenigingKringWoonplaatssptn1tijd1sptn2tijd2
1218*Geert Van DijkLady LunaZ1-po148/128 Margrietruiters, MV. DeMOECHTELD0141,99071,78
2214Suzanne RomanLarsZ1-po148/128 Willaerruiters, MV.MO 0140,35077,53
 
34Heidi Te PoelePopeyeZ1-po158/138 Zeeuwsche Menvereniging, MV.MWWOLPHAARTSDIJK0140,07377,82
4213Carine Van der Drift - VosRotgers XanderZ1-po148/128 Noorderkoggenruiters, MV. DeMWOOSTERBLOKKER3130,68  
5226*Rachel Van ZwietenNandoZ1-po132/112 Apeldoornsch Gerij (KV), MV. HetMONOORDEN3144,3  
6219*Jacky Scheer - LeytingEvaZ1-po148/128 Lekruiters, MV. DeMWLEKKERKERK8155,97  
71Nadja BroosBig BoyZ1-po148/128 Zeeuwsche Menvereniging, MV.MWKOEWACHT12136,91  
x209*Irene KnelangePietjeZ1-po148/128 Hubertus-lisse, MV. St.MWAALSMEERUit10   

ZZ/1sp-po (5 combinaties)
RangHnrRuiterPaard/PonyKl.Cat.hin/sprP.nr.VerenigingKringWoonplaatssptn1tijd1sptn2tijd2
12Marjo Van WezelJinteZZ1-po148/128 Mars, MV. deMOZWOLLE0130,25069,98
2220*Willemien OdinkOdinkie Toys MoonlightZZ1-po148/128 Millenniumruiters (RSV.), MV.MNDE KRIM0141,62075,73
 
3207*Leon VorenholtMevisto LvZZ1-po148/128 Noordwolde, MV.MNRODEN0144,36079,13
4228*Onne VerheulKompas GerwinZZ1-po148/128 Apeldoornsch Gerij (KV), MV. HetMOKLARENBEEK3144,47  
5230Natasja Verheul - ZegelPeerkeZZ1-po148/128 Apeldoornsch Gerij (KV), MV. HetMOKLARENBEEK9,1158,11  

M/1sp-pa (7 combinaties)
RangHnrRuiterPaard/PonyKl.Cat.hin/sprP.nr.VerenigingKringWoonplaatssptn1tijd1sptn2tijd2
1137Cornelie De Geijter - PriesKingbridge KateM1-pa153/128 Kromme Zweppe, MV. DeMOPUTTEN0154080,23
247Piet PeepersFuronM1-pa153/128 Door Inspannen Ontspanning, MV.MZERP0143,75082,32
 
3132Melissa LangezaalTabeM1-pa153/128 Haarlemmermeer-Spaarnwoude, MV.MWKATWIJK ZH0129,1373,72
466Marianne WoltersBjŲrk van de WoltershofM1-pa153/128 Hondsrug, MV. DeMNGASSELTE3153,99  
551Annelies ThielenFelixM1-pa153/128 Postkoets, MV. DeMZGILZE4161,96  
6138John HolWantedM1-pa153/128 Waal En Linge, MV.MOEVERDINGEN4,25156,41  
7216*Bianca BaljetEleganceM1-pa153/128 Voornruiters, MV. DeMWNIEUWEGEIN6138,22  

Z/1sp-pa en ZZ/1sp-pa (12 combinaties)
RangHnrRuiterPaard/PonyKl.Cat.hin/sprP.nr.VerenigingKringWoonplaatssptn1tijd1sptn2tijd2
1221*Tessa JanninkFennaZ1-pa148/128 't Raamdal, MV.MZMILL0146,8075,68
2135Rudolf PestmanDieselZZ1-pa160/140 Brinkruiters, MV. DeMNEEXT0138,48075,76
3136Peter ZeegersCanitaZ1-pa148/128 Ruif, MV. DeMZMEIJEL0141,35082,23
 
4115Mirjam Vinke - DeenEversZ1-pa148/128 Duinridders, MV. DeMWHEERHUGOWAARD0150,69979,36
5208*Kelly Speelman - SturrusHerecoZZ1-pa148/128 Sasruiters, MV. DeMWSPIJKENISSE0,9153,79  
6212*Ekelien Van 't HoogUniek Esmee uit d'n DuylZ1-pa148/128 Killesteynruiters, MV. DeMWGIESSEN3148,85  
7227*Clemens VerspeekElsenburgh's JasperZZ1-pa148/128 Voorwaarts, MV.MOUDDEL6140,65  
8229*Henry BastTivoli FZZ1-pa148/128 Lange Boom, MV. DeMONIJKERKERVEEN6143,2  
9291Petra De GraafAndorZ1-pa148/128 Lange Boom, MV. DeMO 6,5161,97  
10211Jeannette Veldboom - BultenGazefiro d'LoureiroZ1-pa158/138 Zeewolder Ruiters, MV. DeMOZEEWOLDE7,8160,52  
11231*Peter Van de SteegDarona EZ1-pa148/128 Lange Boom, MV. DeMONIJKERK GLD9150,86  
12118Hans OuwerslootCocoZZ1-pa148/128 Sterruiters, MV. DeMOENSCHEDE23,25182,49  

M/2sp-po en Z/2sp-po en ZZ/2sp-po (9 combinaties)
RangHnrRuiterPaard/PonyKl.Cat.hin/sprP.nr.VerenigingKringWoonplaatssptn1tijd1sptn2tijd2
1236Eline GeursLucky Whisper Van De D&d Hoeve, Cb's Gamler Van De D & D HoeveZ2-po148/128 Stad En Lande Ruiters, MV.MWEEMNES0143,11073,53
2235HindriŽtta LameinKastanjehof Jip, OptimistM2-po153/128 Z.E.O., MV.MNWARFFUM0148,85079,32
333Marlou PostmaThunder's Renz, Tyfry SolomanM2-po153/128 Twentsche Veld, MV. HetMOHENGELO OV2153,99  
 
417Carolien FischerFrits, LavellZ2-po148/128 Postiljons, MV. DeMNUITHUIZEN2,25151,48  
511Wim Van den BrinkFlip, PeukZZ2-po148/128 Gouden Span (HVP.), MV. HetMONIJKERK GLD4120,55  
6233Danielle TuijlKjilliann, WallyM2-po153/128 Waal En Linge, MV.MONEERIJNEN4,45158,81  
7237Sascha OtterZipper, CarlosZ2-po148/128 Kromme Zweppe, MV. DeMOAPELDOORN4,95150,88  
8234Arjen BrouwerAlivria V.h.bremmebos, Donatha v Hoeve EelwerdM2-po153/128 Z.E.O., MV.MNZEERIJP6146,04  
914Jorn van OlstBoy, MarvinZ2-po158/138 Koets'n Keerl's, MV. DeMOLAAG ZUTHEM11,25151,43  

Terug naar de top

vaardigheid enkelspan pony's klasse L en sulky's klasse L t/m ZZ, 2 span pony's klasse L en enkelspan Paard klasse L

Ring B
Datum: 17-08-2021
Aanvang: 09:00

Jury: Vos, N.
Jury: Ven, A.J. van der
Jury: Boom, J.

L/1sp-po (32 combinaties)
RangHnrRuiterPaard/PonyKl.Cat.hin/sprP.nr.VerenigingKringWoonplaatssptn1tijd1sptn2tijd2
1196Larissa ReintsVerdiL1-po153/128 Aangespannen Recreatie Paard, MV. HetMO 0120,15050,83
2222Ilse SteijversBoL1-po153/128 Menvereniging Peel en Maas, MV.MZPANNINGEN0120,19056,68
3247*Irene KnelangeKompas CynthiaL1-po153/128 Hubertus-lisse, MV. St.MWAALSMEER0118,68057,41
4181Oniek van OlstShyra Silver ShadowL1-po153/128 Koets'n Keerl's, MV. DeMOLAAG ZUTHEM0121,2058,11
5256*Jolanda Schimmel - GaasbeekSchimmels TiptopL1-po153/128 Apeldoornsch Gerij (KV), MV. HetMOKLARENBEEK0122,29064,45
6180*Alie BoekeloBlack Diamond's PurdyL1-po153/128 Woudruiters, MV. DeMNBELLINGWOLDE0124,86356,02
7195Heidi van MeertenThomL1-po153/128 Margrietruiters, MV. DeMOLIENDEN0118,13358,09
8255*Ranita JansenTiŽstoL1-po153/128 Gouden Span (HVP.), MV. HetMOPUTTEN0127,37359,63
 
9260*Femmy RuardyVeralinda van NuovaL1-po153/128 Burcht, MV. DeMNWOLVEGA0,85129,67  
10261*Rian Van ArkelWild woud's ElroyL1-po151/126 Waal En Linge, MV.MOHEESSELT2,25132,41  
11249*Kim Zuidemafrisiaís sarah goldL1-po153/128 Lambertus, MV. St.MZVEGHEL2,9133,8  
12186Ronald Van EijkNeverlandL1-po153/128 Nimmerdor, MV.MWSOEST3121,87  
13184Jordy ReuversBoyL1-po163/138 Prinses Irene, MVMZZEVENBERGEN3127,13  
14246*Astrid Weijtsspecial oneL1-po153/128 Rijnruiters, MV. DeMWHOUTEN3127,4  
15252*Nienke van der BurghSurpriseL1-po153/128 Blijde Rijders, MV. DeMWZUIDLAND3,85135,68  
16143Ellen WijdenesWrentnall Red FoxL1-po153/128 Noorderkoggenruiters, MV. DeMWMEDEMBLIK4,65131,23  
17241*Isabella RuardyBellaL1-po153/128 Burcht, MV. DeMNWOLVEGA4,85137,65  
18244*Helen De Hoog - RozendaalRico CL1-po153/128 Haarlemmermeer-Spaarnwoude, MV.MWWAVERVEEN5,05132,1  
19150Irma Bolt - ElferinkRozalieL1-po153/128 in Stap En Draf, MV.MOWIJHE6125,12  
20200HindriŽtta LameinHighlightL1-po153/128 Z.E.O., MV.MNWARFFUM6125,73  
21240*Ronald PrakSitsings Claire's DestinyL1-po153/128 Woudruiters, MV. DeMNBELLINGWOLDE6,45134,82  
22253*Lotte van EschBenthofs FemkeL1-po153/128 Voornruiters, MV. DeMWALPHEN AAN DEN RIJN6,85141,64  
23258*Sanne KooiKŠrtyŠsL1-po153/128 Gouden Span (HVP.), MV. HetMOPUTTEN7,15142,28  
24259*Nienke Van VelthovenJoyL1-po153/128 Waal En Linge, MV.MONEERIJNEN7,25142,49  
25242*Chantal SchenkelDianthaL1-po153/128 DSV West-brabant, MV.MZZUNDERT8143,97  
26152Richard Van DommelenBoszicht's ReinL1-po153/128 Tournoyruiters, MV. DeMWZEGVELD8,25138,48  
27161Petra Meulman - KlinkhamerSuarezL1-po153/128 Kanaalstreek, MV. DeMNNIEUWE PEKELA8,8139,55  
28248Petra HoeksemaNashL1-po153/128 Wijk, Manege Stal DeMNOPENDE9,8129,55  
29251*David DekkerMon AmiL1-po153/128 Zuidwolde, MV.MNDEDEMSVAART13,7137,33  
30167Joelle BerghuisLuukL1-po153/128 Noord Veluwe, MV. PSVMOOLDEBROEK18,85149,7  
31254*DaniŽlle van HattumVechtzicht ChristopherL1-po153/128 Ons Genoegen, MV.MOWOUW25,35154,64  
32245*Melanie DekkerHeide's Berg TorresL1-po153/128 Noordwolde, MV.MNST.-JACOBIPAROCHIE38,25182,44  

L/sul-po en M/sul-po en Z/sul-po en ZZ/sul-po (8 combinaties)
RangHnrRuiterPaard/PonyKl.Cat.hin/sprP.nr.VerenigingKringWoonplaatssptn1tijd1sptn2tijd2
1174Fenna HendriksArthurZs-po122/102 Onder De Zweppe, MV.MOBAAK0103,95353,82
2266*Anouk MersmanLeonaLs-po130/105 Millenniumruiters (RSV.), MV.MNHOOGEVEEN0112,3353,9
 
3265*Linsey HeijneTolieneZs-po132/112 Commandeurs, MV. DeMWUITGEEST0,05116,1  
4264*Bianca De WarleWindhaven Lucky King of HeartsMs-po135/110 Sjaerdema-liauckemaruiters, MV.MNWJELSRYP0,15120,25  
5263*Sanne SengersCatootjeMs-po135/110 Blijde Rijders, MV. DeMWBERGSCHENHOEK3115,92  
6267*Natasja Verheul - ZegelPeerkeZZs-po130/110 Apeldoornsch Gerij (KV), MV. HetMOKLARENBEEK3,9118,77  
7262*Angeline SteijversSterreLs-po153/128 Menvereniging Peel en Maas, MV.MZPANNINGEN4,45125,88  
8250*Bianca HendriksCrissLs-po140/115 Odrada Ruiters, MV.MZREUSEL9,2141,33  

L/2sp-po (16 combinaties)
RangHnrRuiterPaard/PonyKl.Cat.hin/sprP.nr.VerenigingKringWoonplaatssptn1tijd1sptn2tijd2
127Ries BrouwerSjaak, For Fun's RomeoL2-po158/128 Lange Boom, MV. DeMONIJKERK GLD0125,04055,94
2271*Petra HoeksemaBob, NashL2-po158/128 Wijk, Manege Stal DeMNOPENDE0120,04056,35
313Lindsay LandmanFilia van de Langewiek, Joppe van de LangewiekL2-po158/128 Blesruiters, MV. DeMWZOETERMEER0126,24059,07
4276*Annemarie KuenenHanneke, JannekeL2-po158/128 Prinses Irene, MVMZWAGENBERG0127,84059,11
 
522Laure NijenkampBlackblaze Capriking, MurphyL2-po158/128 Achter 'n Bos, MV.MOSCHOONEBEEK0129,13060,04
6277*Rein HazelaarDalco, JoepL2-po158/128 Apeldoornsch Gerij (KV), MV. HetMO 0130,04061,51
734Eveline Roseboom - MeelSpoorzichts Magic, Shamrocklake Mr. Horatio (NL)L2-po158/128 Willaerruiters, MV.MO 0126,68062,5
8272*Dyonne Van BeelenWildzangís Salerno, Haandpaol's GwennL2-po158/128 Hubertus-lisse, MV. St.MWVALKENBURG ZH0119,2356,61
9275*Sylvester Van HeijningenVic, FarleyL2-po158/128 Westland, MV.MWMONSTER0,15132,3  
10270*Wim Van BruggenWaterland's Iggi, Kompas EsmeeL2-po158/128 Hubertus-lisse, MV. St.MWMIJDRECHT0,75133,42  
1130Veerle Bles - BoomgaardChakothay, FirecrackerL2-po158/128 Noordwolde, MV.MNWOLVEGA2,65137,27  
12268*Arjen BrouwerBelladonna V. Hoeve Eelwerd, Hugo vd BorgsingelL2-po158/128 Z.E.O., MV.MNZEERIJP3116,5  
13278*Kessy Schrijver - De FeberWarmtebron's Mister Sandman, Warmtebron's Mister BlueL2-po168/138 Lange Boom, MV. DeMO 3127,16  
14273*Agatha Langezaal - De VreugdZorah, VeronaL2-po158/128 Haarlemmermeer-Spaarnwoude, MV.MWKATWIJK ZH3,5138,99  
15274*Irma TeunissenMick, PuckL2-po155/125 Eerste Geldropse Menclub, MV.MZHAMONT-ACHEL4,3140,58  
16269*Jolanda VerhoevenBeertje, DjingoL2-po155/125 Friese Aanspanning, MV. DeMNFIRDGUM8,85143,61  
x24Michelle KuivenhovenVechtzicht Christy, Four Winds AdenostylesL2-po158/128 Hubertus-lisse, MV. St.MWRIJNSBURGNG   

L/1sp-pa (28 combinaties)
RangHnrRuiterPaard/PonyKl.Cat.hin/sprP.nr.VerenigingKringWoonplaatssptn1tijd1sptn2tijd2
1288*Suzanne RomanCasanovaL1-pa153/128 Willaerruiters, MV.MO 0126,33059,51
2286*Albert HooyerByouxL1-pa153/128 Apeldoornsch Gerij (KV), MV. HetMOOENE0127,69065,59
390Gerda GrijpstraClaus 'fan Panhuys'L1-pa153/128 Mennoruiters, MV. DeMNWALTERSWALD0127,311257,79
475Kim de GrootGerritjeL1-pa163/138 Voornruiters, MV. DeMWMAARSSEN0,3130,54  
576Mellanie BertelkampJarnoL1-pa153/128 Hulkesteijn, MV. PSV. MensociŽteit StalMODIEMEN1,5132,94  
672Nicole VerburgFlynnL1-pa153/128 Zeeuwsche Menvereniging, MV.MWBERKENWOUDE1,7133,39  
789Cindy BenschopLibertyL1-pa153/128 Rijnruiters, MV. DeMWSCHALKWIJK1,8133,53  
 
8280*Simone EbbekinkSamL1-pa153/128 Hondsrug, MV. DeMNEMMEN2133,94  
9283*John SmeetsdanuL1-pa153/128 Menvereniging Peel en Maas, MV.MZKESSEL LB2,7135,32  
1092Arjan NijhofGraaf van arkelL1-pa153/128 Achter 'n Bos, MV.MORIJSSEN3123,02  
11287*Patrick DeckersDullahL1-pa153/128 Eerste Geldropse Menclub, MV.MZPEER BELGIE3127,26  
12289*Kees Van TurnhoutTangoL1-pa153/128 Zeewolder Ruiters, MV. DeMO 4137,91  
13285*Esther HaksKlarinettyL1-pa153/128 Hulkesteijn, MV. PSV. MensociŽteit StalMOHOUTEN4,25132,5  
1496Sanne Van HartenLotusL1-pa153/128 Lange Boom, MV. DeMO 5,95135,85  
1593Edwin Van TurnhoutGentle BoyL1-pa153/128 Zeewolder Ruiters, MV. DeMOBIDDINGHUIZEN6128,41  
1681Melissa WiemerGucciL1-pa153/128 in Stap En Draf, MV.MOZUTPHEN7,5144,92  
17284*Liedewij GelderblomAbdulL1-pa153/128 Margrietruiters, MV. DeMOINGEN7,7139,4  
1871Wienik LokhorstIdoolL1-pa153/128 Gouden Span (HVP.), MV. HetMOUDDEL8,85147,7  
1963Richard SlumpIron LadyL1-pa153/128 Aangespannen Recreatie Paard, MV. HetMO 9129,58  
2042Janke TilmaDieuwkeL1-pa160/135 Mennoruiters, MV. DeMNIDAERD10,35138,61  
2188Paskal de GraafLolane-VL1-pa153/128 Eemter, MV. DeMNUFFELTE11,15142,27  
2285Ekelien Van 't HoogYolo uit d'n DuylL1-pa153/128 Killesteynruiters, MV. DeMWGIESSEN11,45152,9  
23279*Bertha Cazemier - RozemaLinda BCRL1-pa153/128 Eemter, MV. DeMNTOLBERT12,1142,19  
24281*Wilco FabrieCalgaryL1-pa153/128 Hilversumse Rijclub, MV.MWBILTHOVEN12,3142,56  
2594Adrie De GrootLitolaneL1-pa163/138 't Raamdal, MV.MZVOLKEL16,2150,35  
26113Mariska Van Eijsden - MensKingL1-pa153/128 Hillegom, ManegeMWLISSE16,8145,55  
2782Lieda Van OverveldtBjirmen's LolkeL1-pa153/128 Rijnruiters, MV. DeMWVLEUTEN24,8173,51  
x282*Lara DavidsYeroL1-pa153/128 Voornruiters, MV. DeMWNIEUWKOOPUit3   

Terug naar de top