Deze startlijsten zijn DEFINITIEF.

Wij wensen alle deelnemers veel succes en plezier op de Hippiade!


Lijst gemaakt op: 15-08-2021 20:07:02

Hippiade Mennen 2021


dressuur pony's enkelspan klasse Zen ZZ in handicap en tweespan klasse M-Z-ZZ in handicap
dressuur pony's tweespan klasse B en L in handicap
dressuur paarden enkelspan M
dressuur paarden enkelspan klasse L
dressuur enkelspan paarden klasse B
dressuur paarden tweespan klasse MZ-ZZ in handicap en enkelspan klasse ZZ
dressuur paarden tweespan klasse B en L in handicap enenkelspan klasse Z
dressuur pony's enkelspan klasse M
dressuur pony's enkelspan klasse L
dressuur pony's enkelspan klasse B

dressuur pony's enkelspan klasse Zen ZZ in handicap en tweespan klasse M-Z-ZZ in handicap

Ring 1
Datum: 17-08-2021
Aanvang: 09:30

Jury bij C: Versluis, P.J.
Jury bij H: Zeeuw, M.E.J. De

nr.--tijdHnrRuiterPonyKl.Cat.hin/sprP.nr.Kring
1--09:301Nadja BroosBig BoyZ1-po 62MW
2--09:402Marjo Van WezelJinteZZ1-po 66MO
3--09:503Manoek Van EwijkDarlincaZZ1-po 66MO
4--10:004Heidi Te PoelePopeyeZZ1-po 66MW
--10:10 pauze (10 min.)      
5--10:2011Wim Van den BrinkFlip, PeukM2-po 60MO
6--10:3012Tjits RijpkemaSvernadet, FridaM2-po 60MN
7--10:4013Lindsay LandmanFilia van de Langewiek, Joppe van de LangewiekM2-po 60MW
8--10:5014Jorn van OlstBoy, MarvinM2-po 60MO
9--11:0015Annette NeijenhuisGigant van Stal Jachtlust, Hero van Stal JachtlustM2-po 60MO
10--11:1016Frank BrakenhoffMr. Jack, Mr. JimmyZ2-po 64MZ
11--11:2017Carolien FischerFrits, LavellZ2-po 64MN
12--11:3018Melanie van de BuntTumtum, Sunstar's CalvadosZZ2-po 68MO


Terug naar de top

dressuur pony's tweespan klasse B en L in handicap

Ring 2
Datum: 17-08-2021
Aanvang: 09:30

Jury bij C: Smit, H.R.
Jury bij H: Oosting, G.

nr.--tijdHnrRuiterPonyKl.Cat.hin/sprP.nr.Kring
1--09:3021Bianca HendriksDamiro, ClausB2-po 54MZ
2--09:4022Laure NijenkampBlackblaze Capriking, MurphyB2-po 54MO
3--09:5023Dyonne Van BeelenHaandpaol's Gwenn, Punthorst Captain JackB2-po 54MW
4--10:0024Michelle KuivenhovenVechtzicht Christy, Four Winds AdenostylesB2-po 54MW
5--10:1025Albert PostmaJacko, TWK's BlinkerB2-po 54MN
6--10:2026Anouk de HaasKaboem v.d. Wittehoeve, NOVA Stables QuirinoB2-po 54MW
7--10:3027Ries BrouwerSjaak, For Fun's RomeoB2-po 54MO
8--10:4028Irma TeunissenSaga, CarlosB2-po 54MZ
9--10:5029Jeannette RijpkemaVikarienís Coldplay, 't Koetshuis HamishB2-po 54MN
10--11:0030Veerle Bles - BoomgaardChakothay, FirecrackerB2-po 54MN
11--11:1031Rowan TimmerSellemshoeve Youri, ReneeL2-po 56MO
12--11:2032Raymon LeliveldFredrik, DonL2-po 56MW
13--11:3033Marlou PostmaThunder's Renz, Tyfry SolomanL2-po 56MO
14--11:4034Eveline Roseboom - MeelSpoorzichts Magic, Shamrocklake Mr. Horatio (NL)L2-po 56MO


Terug naar de top

dressuur paarden enkelspan M

Ring 3
Datum: 17-08-2021
Aanvang: 09:30

Jury bij C: Groot, W.J. De
Jury bij H: Bernaards, T.J.P.

nr.--tijdHnrRuiterPaardKl.Cat.hin/sprP.nr.Kring
1--09:3041Marian Bos - VersteijnenTopspeed DamianM1-pa 58MN
2--09:4042Janke TilmaDieuwkeM1-pa 58MN
3--09:5043Gerard OginkFemkeM1-pa 58MO
4--10:0044Renate RolingOukje fan it Hiem DLM1-pa 58MW
5--10:1045Bouke GrijpstraVienna Fan FallingasateM1-pa 58MO
6--10:2046Ria HettingaCea fan Stal RediaM1-pa 58MN
7--10:3047Piet PeepersFuronM1-pa 58MZ
8--10:4048Jikke TangeVrouckM1-pa 58MN
9--10:5049Martien Van StipdonkAerobicsM1-pa 58MZ
10--11:0050Cees De HaanZweltsje fan MarksateM1-pa 58MN
11--11:1051Annelies ThielenFelixM1-pa 58MZ
12--11:2052Hans ArendsWeltsjenM1-pa 58MW
13--11:3053Huib GoetheerGina-gM1-pa 58MO
14--11:4054Karin BakkerIgorM1-pa 58MW


Terug naar de top

dressuur paarden enkelspan klasse L

Ring 4
Datum: 17-08-2021
Aanvang: 09:00

Jury bij C: Westerhoff - Feunekes, M.
Jury bij H: Merwe - Huizinga, K.D.C. Van de

nr.--tijdHnrRuiterPaardKl.Cat.hin/sprP.nr.Kring
1--09:0061Radboud KulsdomBongoL1-pa 56MN
2--09:1062Angela HoekmanWieke fan BumaL1-pa 56MN
3--09:2063Hans ArendsIbsen BL1-pa 56MW
4--09:3064Annelies ThielenLapazL1-pa 56MZ
5--09:4065Richard SlumpIron LadyL1-pa 56MO
6--09:5066Marianne WoltersBjŲrk van de WoltershofL1-pa 56MN
7--10:0067Wim Ter HeddePabloL1-pa 56MN
8--10:1068Udo De HaanHSP MilanL1-pa 56MN
9--10:2069Lysbeth De Boer - HettingaWynvrouwe fan Stal RediaL1-pa 56MN
10--10:3070Willeke GoudzwaardViktorL1-pa 56MW
11--10:4071Wienik LokhorstIdoolL1-pa 56MO
12--10:5072Nicole VerburgFlynnL1-pa 56MW
13--11:0073Wito MinkJilldriniL1-pa 56MO
14--11:1074Wiesje van der WoudeLyske fan 'e Ald FeartL1-pa 56MN
15--11:2075Kim de GrootGerritjeL1-pa 56MW
16--11:3076Mellanie BertelkampJarnoL1-pa 56MO
17--11:4077Janneke Den HartogAnnigje BelL1-pa 56MO


Terug naar de top

dressuur enkelspan paarden klasse B

Ring 5
Datum: 17-08-2021
Aanvang: 09:00

Jury bij C: Rave, C.
Jury bij H: Elzinga - Sloot, J.

nr.--tijdHnrRuiterPaardKl.Cat.hin/sprP.nr.Kring
1--09:0081Melissa WiemerGucciB1-pa 54MO
2--09:1083Sarah NollenKyraB1-pa 54MZ
3--09:2084Pim MauriksilB1-pa 54MO
4--09:3085Ekelien Van 't HoogYolo uit d'n DuylB1-pa 54MW
5--09:4086Rianne PiekDoudzenB1-pa 54MN
6--09:5087Xander TuitjerLunaB1-pa 54MN
7--10:0088Paskal de GraafLolane-VB1-pa 54MN
8--10:1089Cindy BenschopLibertyB1-pa 54MW
9--10:2090Gerda GrijpstraClaus 'fan Panhuys'B1-pa 54MN
10--10:3091Karin VermeulenBenteB1-pa 54MN
11--10:4092Arjan NijhofGraaf van arkelB1-pa 54MO
12--10:5093Edwin Van TurnhoutGentle BoyB1-pa 54MO
13--11:0082Lieda Van OverveldtBjirmen's LolkeB1-pa 54MW
14--11:1094Adrie De GrootLitolaneB1-pa 54MZ
15--11:2095Joan SchippersAkkelynB1-pa 54MO
16--11:3096Sanne Van HartenLotusB1-pa 54MO
17--11:4097Bertha Cazemier - RozemaAdelinda BCRB1-pa 54MN


Terug naar de top

dressuur paarden tweespan klasse MZ-ZZ in handicap en enkelspan klasse ZZ

Ring 1
Datum: 17-08-2021
Aanvang: 13:00

Jury bij C: Amerongen, H.P. Van
Jury bij H: Nijenhuis - Kooman, H.M.

nr.--tijdHnrRuiterPaardKl.Cat.hin/sprP.nr.Kring
1--13:00101Mark BiesheuvelSasha, LenkaM2-pa 60MO
2--13:10102Harry StreutkerRa'Id JW, Yk ArjanM2-pa 60MN
3--13:20103Wito MinkKaya-Amanda, IDA-AMANDAZ2-pa 64MO
4--13:30104Jan GeerseCarbo, ButtZZ2-pa 68MO
5--13:40105Ito WerkmanMarjet, Sofie NZZ2-pa 68MN
--13:50 pauze (10 min.)      
6--14:00111Remmy Bron - Van DamWimke Van De HaffriehoeveZZ1-pa 66MN
7--14:10112Geeske RoyingaEdjeZZ1-pa 66MN
8--14:20113Mariska Van Eijsden - MensKingZZ1-pa 66MW
9--14:30114Jeannette Veldboom - BultenVeldstar RiskZZ1-pa 66MO
10--14:40115Mirjam Vinke - DeenEversZZ1-pa 66MW
11--14:50116Klazien KleermakerHeroZZ1-pa 66MO
12--15:00114Tessa JanninkCoenZZ1-pa 66MZ
13--15:10118Hans OuwerslootCocoZZ1-pa 66MO


Terug naar de top

dressuur paarden tweespan klasse B en L in handicap enenkelspan klasse Z

Ring 2
Datum: 17-08-2021
Aanvang: 13:00

Jury bij C: Koornneef, J.M.
Jury bij H: Wickel, A.

nr.--tijdHnrRuiterPaardKl.Cat.hin/sprP.nr.Kring
1--13:00121Chantal Hekkert - OginkFemke, FroukjeB2-pa 54MO
2--13:10122Lysanne de JongVDB's My, VDB's MayseeB2-pa 54MN
3--13:20123Henri HoeveSierd fan de Opperhaudmare, Veronique R.v.B2-pa 54MN
4--13:30124Stephan RopsSzellem, NegroB2-pa 54MZ
5--13:40125Bart KroonCaptein, DavinciL2-pa 56MN
6--13:50126Ad Van ZandwijkArco, AlexL2-pa 56MO
--14:00 pauze (10 min.)      
7--14:10131Liesbeth Van de Wal - HaanstraRykmanZ1-pa 62MN
8--14:20132Melissa LangezaalTabeZ1-pa 62MW
9--14:30133Alie BoekeloRomke fan `t Wegje SvHZ1-pa 62MN
10--14:40134Dominique van der KruijsTaradelZ1-pa 62MZ
11--14:50135Rudolf PestmanDieselZ1-pa 62MN
12--15:00136Abe BrandsmaStal Brandsma's TsjaldaZ1-pa 62MN
13--15:10137Cornelie De Geijter - PriesKingbridge KateZ1-pa 62MO
14--15:20138John HolWantedZ1-pa 62MO
15--15:30139Peter ZeegersCanitaZ1-pa 62MZ
16--15:40140Ito WerkmanSofie NZ1-pa 62MN


Terug naar de top

dressuur pony's enkelspan klasse M

Ring 3
Datum: 17-08-2021
Aanvang: 13:00

Jury bij C: Beijeman. J.J.D.
Jury bij H: Mark - Kabel, Y.C. Van der

nr.--tijdHnrRuiterPonyKl.Cat.hin/sprP.nr.Kring
1--13:00141Jan KampsBoboM1-po 58MN
2--13:10142HindriŽtta LameinKastanjehof JipM1-po 58MN
3--13:20143Ellen WijdenesWrentnall Red FoxM1-po 58MW
4--13:30144Linda VoskampTwickels JolieM1-po 58MO
5--13:40145Cocky StijgerSolisM1-po 58MW
6--13:50146Manon Van EchtenBlitzM1-po 58MW
7--14:00147Betsie Van der PloegEikhof BoyitoM1-po 58MN
8--14:10148Marleen KempersCiaraM1-po 58MO
9--14:20149Melanie van de BuntZuidhoeve's HenzelM1-po 58MO
10--14:30150Irma Bolt - ElferinkRozalieM1-po 58MO
11--14:40151Dorothy DrongelenSpring SurpriseM1-po 58MO
12--14:50152Richard Van DommelenBoszicht's ReinM1-po 58MW
13--15:00153Willemien OdinkOdinkie Toys StarlightM1-po 58MN
14--15:10154Geert Van DijkWoldberg's PassadenaM1-po 58MO


Terug naar de top

dressuur pony's enkelspan klasse L

Ring 4
Datum: 17-08-2021
Aanvang: 13:00

Jury bij C: Schrale, N.L.
Jury bij H: Nijmeijer, F.

nr.--tijdHnrRuiterPonyKl.Cat.hin/sprP.nr.Kring
1--13:00161Petra Meulman - KlinkhamerSuarezL1-po 56MN
2--13:10162Jetske BroosSurpriseL1-po 56MN
3--13:20163Melanie DekkerKastanjehof CrystalL1-po 56MN
4--13:30164Maaike van RoonMellaer's Looking 4 Lucky LukeL1-po 56MW
5--13:40165Chantal Van der WijstPursyL1-po 56MZ
6--13:50166Jeannette RijpkemaVikarienís ColdplayL1-po 56MN
7--14:00167Joelle BerghuisLuukL1-po 56MO
8--14:10168Marianne WijdenesWrentnall Red FoxL1-po 56MN
9--14:20169Mark BoersmaHF BlitzL1-po 56MZ
10--14:30170Pauline JongH.e.c. ArkoL1-po 56MW
11--14:40171Wendy BoeckhoutZizi TopL1-po 56MW
12--14:50172Gwen BrontsemaBliksem Mc QueenL1-po 56MN
13--15:00173DaniŽlle van HattumFleurtjeL1-po 56MO
14--15:10174Fenna HendriksArthurL1-po 56MO
15--15:20175Sjanne UittenbogertRicoL1-po 56MO
16--15:30176Carine Van der Drift - VosKyanoL1-po 56MW
17--15:40177Manon Van EchtenKamiL1-po 56MW
18--15:50178Jolanda Schimmel - GaasbeekAlt Feart's HotseL1-po 56MO
19--16:00179Janneke Den HartogSunshineL1-po 56MO
20--16:10180Alie BoekeloBlack Diamond's PurdyL1-po 56MN


Terug naar de top

dressuur pony's enkelspan klasse B

Ring 5
Datum: 17-08-2021
Aanvang: 13:00

Jury bij C: Haleber, S.
Jury bij H: Teesselink - Schuurs, H.A.

nr.--tijdHnrRuiterPonyKl.Cat.hin/sprP.nr.Kring
1--13:00181Oniek van OlstShyra Silver ShadowB1-po 54MO
2--13:10182Anouk AlbertsLindeB1-po 54MN
3--13:20192Ilse SteijversTessB1-po 54MZ
4--13:30183Sjanne UittenbogertGuusB1-po 54MO
5--13:40184Jordy ReuversBoyB1-po 54MZ
6--13:50185Pieter VersteegeAmigo 1387B1-po 54MW
7--14:00186Ronald Van EijkNeverlandB1-po 54MW
8--14:10187Purdy Van der SalmKing LionheartB1-po 54MW
9--14:20188Daniella SmitHSP DannahB1-po 54MN
10--14:30189Marianne de Haas - van GuldenFalke's DancerB1-po 54MW
11--14:40190Angeline Zuidema - RaymakersShowtime PepperB1-po 54MZ
12--14:50191Jolanda VerhoevenIndyB1-po 54MN
13--15:00193Trientje RaatjesNiqueB1-po 54MO
14--15:10194Monique BrouwerTotoB1-po 54MO
15--15:20195Heidi van MeertenThomB1-po 54MO
16--15:30196Larissa ReintsVerdiB1-po 54MO
17--15:40197Maaike van RoonSulaatik's LegendB1-po 54MW
18--15:50198Mirjan StadmanRooys FrodoB1-po 54MN
19--16:00199Marianne WijdenesPolhaar Golden GemmaB1-po 54MN
20--16:10200HindriŽtta LameinHighlightB1-po 54MN


Terug naar de top