Deze uitslagen zijn definitief!!!

Lijst gemaakt op: 27-08-2017 19:38:38

Dressuur Klasse B Cat. A/B
Dressuur Klasse B cat. C
Dressuur Klasse B cat. D/E
Dressuur Klasse L1 cat. A/B
Dressuur Klasse L1 cat. C
Dressuur Klasse L1 cat. D/E
Dressuur Klasse L2 cat. A/B
Dressuur Klasse L2 cat. C
Dressuur Klasse L2 cat. D/E
Dressuur Klasse M1/M2 cat. A/B
Dressuur Klasse M1/M2 cat. C
Dressuur Klasse M1 cat. D/E
Dressuur Klasse M2 cat. D/E
Dressuur Klasse Z1/Z2 cat. C
Dressuur Klasse Z1 cat. D/E 1e proef ring 4
Dressuur Klasse Z1 Cat. D/E 1e proef ring 5
Dressuur Klasse Z2 Cat.D/E 1e proef ring 2
Dressuur Klasse Z2 Cat. D/E 1e proef ring 3
Dressuur Klasse Z1 Cat. D/E 2e proef
Dressuur Klasse Z2 Cat. D/E kür
Springen Klasse L cat. D/E
Springen Klasse L cat. A/B
Springen Klasse L cat. C
Springen Klasse Z cat. C
Springen Klasse Z Cat. D/E 1e Manche
Springen Klasse ZZ Cat. D/E 1e Manche
Springen Klasse M Cat.C
Springen Klasse M cat. D/E
Springen Verenigingskampioenschap
Dressuur Verenigingskampioenschap ring 8
Dressuur Verenigingskampioenschap ring 9
Dressuur Verenigingskampioenschap ring 10
Dressuur Verenigingskampioenschap ring 11
Dressuur Zestal Klasse L cat. B/C/D/E
Dressuur Zestal Klasse L cat. A/B
Dressuur Zestal Klasse M/Z cat. C/D/E
Dressuur Viertal Klasse L Cat. B/C/D/E
Dressuur Viertal Klasse L Cat. A/B
Dressuur Viertal Klasse Z cat. B/C/D/E
Dressuuur Viertal Klasse M Cat. B/C/D/E
Dressuur Viertal Klasse M/Z kür


Dressuur Klasse B Cat. A/B

Ring 100 mtr baan
Datum: 26-08-2017
Aanvang: 13:30

Jury bij C: Mischner - De Groot, M.
Jury bij H: Nekker, J. De
Jury bij M: Baron, Y.G.

B/A-B/B, proef 6 (30 combinaties)
RangHnrRuiterPaardKl.Cat.P.nr.VerenigingKringVer.plaatsWoonplaatsprc.CHM
   vader           
143Sofie Van RooijFirst FlightBB6St. Jacobus, PC.NB Hart van BrabantDen DungenSINT-MICHIELSGESTEL75,56239216225
   Linde hoeve's Elegant        (1)(2)(1)
2374Marjolein EbbersLeutseveld's MilaBB6Ottersum e.o., PC.LI Noord LimburgOttersumOTTERSUM71,94222220,5205
   Ysselvliedt's Barny's Own        (2)(1)(5)
3531Sanne GlissenaarAccres BolletjeBB6Voornruiters, PC. DeUT UtrechtDe MeernHARMELEN70,67217211208
   Hengelhoef's Picasso        (3)(3)(3)
445Lisanne BackbierDevon DhBB6Taxandria, PC.NB Hart van BrabantDiessenLAGE MIERDE70,50213209212,5
   De Sprinter Van De Hoge Heide        (5)(5)(2)
5278Zahra-lindi MalkusRafaellaBB6W.E.T, PC.GE Noord Veluwe en FlevolandEpeEPE68,89216210,5193,5
   Henshof Rafael        (4)(4)(11)
647Britt BuijzenDimphBA6Pikeurtjes, PC. DeNB Hart van BrabantGemondeGEMONDE68,33206,5201207,5
   Lippens Omega        (7)(13)(4)
746Lynn Van LieropTosca's PacoBA6't Gulden Spoor, PC.NB HelmondAstenASTEN67,17205200,5199
   Rhydgwillim Dabble        (9)(15)(8)
8281Emma Van den BorTwisterBB6Lilliputters (HVP), PC. De PPC deGE West Veluwe PUTTEN67,11199,5207197,5
   Woldberg's Bart        (19)(6)(9)
 
948Julia van ErpSilver ToyBB6Kleine Heemskinderen, PC. DeNB Noord Oost BrabantNistelrodeHEESCH66,78194202,5204,5
   Thrianta's Silver Shadow        (24)(9)(6)
10411Fien SchraagQuality's Golden Whoops WhapsBA6Kleppertjes, PC.NH Noord-Holland NoordTexelDE KOOG66,78197,5201202,5
   --        (21)(14)(7)
11146Giselle SneijderGiselle's PrinsBB6Exloo, PC.DR Zuid-Oost DrentheExloo2E EXLOERMOND66,78207,5197196,5
   Vader Onbekend        (6)(22)(10)
12442Justin KoopmansDe Boer-Horsetrucks Lucky MeBB6Slagharen, PC.OV VechtdalSlagharenELIM66,78205,5202193,5
   Alex        (8)(12)(12)
13280Carina BrinkRavenswaaij's MistyBB6Hsa RavenswaaijGE RivierengebiedRavenswaaijRAVENSWAAIJ66,61202,5204,5192,5
   --        (17)(7)(13)
1449Liv MartensCindyBA6Rodeoruiters, PC.NB West-BrabantRucphenSCHIJF66,28203,5202,5190,5
            (14)(10)(18)
15481Yelin KayalarRhythmicalBA6Reggeruiters, PC. DeOV ReggedalHof van TwenteHOLTEN66,22205199192
   Elferink's Winston        (10)(17)(16)
1644Naita van der VeldenKrien's DionBB6Pikeurtjes, PC. DeNB Hart van BrabantGemondeGEMONDE66,11204,5202,5188
   Vikarien's Joint Venture        (12)(8)(22)
17282Jiao Na PijlsBonfireBA6Gompert, PC. DeGE Oude IJsselHengelo GLDDOETINCHEM65,89202,5198,5192
   Black Beauty        (16)(18)(15)
18283Mariesa VeenstraVeltens BoyBA6Hv. De Cannenburgh, PC.GE Noord Veluwe en FlevolandEpeAPELDOORN65,67204194,5192,5
   Penboeth Full-Stop        (13)(24)(14)
19483Ilona Van LeussenHeidepeel`s PeekabooBB6Berkenruiters, PC. DeOV SallandHeinoDALFSEN65,39204,5197,5186,5
   Equus Raspoetin        (11)(20)(23)
2050Nine Van GemertFuryBB6Paardenvriendjes, PC. DeNB Eindhoven De KempenReuselBLADEL65,11199,5195191,5
   Vader Onbekend        (20)(23)(17)
21486Jasmijn GorterDaisyBB6Heuvelruitertjes, PC. DeOV SallandLuttenbergLUTTENBERG64,94195,5198,5190,5
   Nord-star        (22)(19)(19)
22279Ize HerwersBizarro BonitoBB6Hengelo Gelderland, PC.GE Oude IJsselHengelo GLD.HENGELO GLD64,83195199,5189
   Stoukjeshoeve de Niro        (23)(16)(21)
23198Ilse FeenstraFemkeBA6Tally-ho, PC.FR Tusken Waad en KlifSneekSNEEK64,39203,5191185
   --        (15)(27)(25)
24197Nynke PrinsShore Brooks Bon JoviBA6Nieuw Leven, PC.FR De Drie StromenOoststellingwerfMAKKINGA64,22200192,5185,5
   Bolster Gold Chip        (18)(25)(24)
25360Jildou NotebomerRuja's HarrieBB6Mazeppa, PC.GR West GroningenMarumMARUM64,17192202183,5
   Pwlle Cream Boy        (26)(11)(26)
26594Jade WeinmillerBettenakker's BerniceBB6Poeldijkse RV, PC.ZH Zuid - WestPoeldijk'S-GRAVENHAGE63,78193197,5183,5
   Dendy        (25)(21)(27)
27484Femke BolksDaveyBB6Slagharen, PC.OV VechtdalSlagharenSLAGHAREN62,72183192,5189
            (29)(26)(20)
28593Marieke LensinkSummer H&CBB6Develruiters, PC. DeZH Oost Maas en MerwedeHeerjansdamKRIMPEN AAN DEN IJSSEL61,28183186,5182
   Vechtzicht's Hy-Binder        (28)(28)(28)
29561Layla TottéG-starBA6Schouwse Ruiters, PC. DeZE ZeelandSchouwen-DuivelandZIERIKZEE60,39190177,5176
   Norton Van Stal Nederkoorn        (27)(30)(30)
30485Denise ZielemanDancing In The DarkBB6Raalte, PC.OV SallandRaalteRAALTE60,00178184,5177,5
   Vader Onbekend        (30)(29)(29)
x147Pieter van MensvoortPinokkioBB6Runderuiters, PC. DeDR Zuid-Oost DrentheEmmer-CompascuumNIEUW-WEERDINGENG
   --        (x)(x)(x)

Terug naar de top

Dressuur Klasse B cat. C

Ring 7
Datum: 26-08-2017
Aanvang: 11:58

Jury bij C: Verhulst, J.
Jury bij H: Mebel, J.A. Te
Jury bij M: Telgen, K.

B/C, proef 6 (31 combinaties)
RangHnrRuiterPaardKl.Cat.P.nr.VerenigingKringVer.plaatsWoonplaatsprc.CHM
   vader           
1149Silke ReuvekampI Follow YouBC6Zuidwolde, PC.DR Zuid-West DrentheDe WoldenERICA70,61208216,5211
   Vader Onbekend        (2)(3)(3)
2199Flore WoertsIgorBC6Sjaerdema-liauckemaruiters, PC.FR Tusken Waad en KlifFranekerFRANEKER70,11217,5218,5195
   --        (1)(2)(13)
3375Nikki HanssenMillstreet's StuufkeBC6Cavaliers, PC. DeLI Midden LimburgHeldenEGCHEL70,06202,5223,5204,5
   Henshof Rafael        (5)(1)(5)
4488Gwendolyn KriegerQuetsche du VignaultBC6Dalfsen e.o., PC.OV VechtdalDalfsenDALFSEN69,56199213,5213,5
   Charivari        (12)(7)(1)
552Jens HeesakkersNooit GedachtBC6Cowboys Berlicum, PC. DeNB Hart van BrabantBerlicumBERLICUM NB69,11198,5211212,5
   --        (14)(9)(2)
655Julia WijnenBo La BelleBC6't Hoefke (HSV), PC.NB HelmondDeurneDEURNE69,06201,5214,5205,5
   --        (6)(6)(4)
7285Bente EngelenSiemBC6Dijkruiters Groessen E.o., PC. DeGE Oude IJsselGroessenZEVENAAR68,56201211,5204,5
   Justice H.R.        (7)(8)(6)
851Daimy De WijsPrincessBC6Trouwe Vriendjes, PC. DeNB De BaronieOosteindMADE67,56200208,5199,5
   Mintfield Aristocrat        (11)(10)(8)
 
9595Steffi De PeinderMysterious MantosBC6Delftse Ponyclub, PC.ZH Zuid - WestDelft'S-GRAVENHAGE67,44200,5216190,5
   Vader Onbekend        (10)(5)(20)
10492Kimberly PetterJasperBC6Bosruiters, PC. DeOV VechtdalDen HamDEN HAM OV67,00203,5202197,5
   Diogenes Kay        (4)(17)(11)
11286Fenne Van den BergSuper Lutmars' MilanBC6Hummelo, PC.GE Oude IJsselBronckhorstEEFDE66,78193,5206,5201
   Spring Star's Spirit        (22)(12)(7)
12412Anne Van BloklandTheodorBC6Schildknapen, PC. DeNH Noord-Holland MiddenSchoorlSTOMPETOREN66,44201204,5192,5
   Oosterbroek Francois        (8)(13)(19)
13284Ellemijn van NorelLucky BoyBC6Schaapskooiruiters, PC. DeGE Noord Veluwe en FlevolandWapenveldWAPENVELD66,39194,5216,5186,5
   --        (19)(4)(23)
14487Ilona Van Leussenindoctro`s felixBC6Berkenruiters, PC. DeOV SallandHeinoDALFSEN66,28194208,5194
   --        (21)(11)(15)
15489Jenita KoetsierJoyceBC6Deltaruiters, PC. DeOV Noord-West Overijssel / NOPIJsselmuidenKAMPERVEEN66,06200,5199,5194,5
   --        (9)(23)(14)
16361Christel van der VeenKoedijk's TommyBC6Ommelanden (RPC), PC. DeGR West GroningenGroningenGRONINGEN66,00198197,5198,5
   Ralph He.stb.188        (15)(28)(9)
17596Roos Van OostenNanoukBC6Delftse Ponyclub, PC.ZH Zuid - WestDelftROTTERDAM66,00198198198
   Isarco        (16)(26)(10)
1854Pleun CoppelmansSpeedyBC6Duinrakkertjes, PC. DeNB Hart van BrabantDrunenHAARSTEEG65,94203,5196,5193,5
   Vita Nova's Hanassie        (3)(29)(16)
19562Jonas WiemeerschHera van 't KapellekenBC6Luctor Et Emergo, PC.ZE ZeelandTerneuzenMALDEGEM65,72192202197,5
   Calipso van de Vondelhoeve        (23)(18)(12)
2056Ava eden van GrunsvenPinoBC6Kleine Hoefjes, PC. DeNB Noord Oost BrabantErpERP65,72198203,5190
   Offem Minos        (17)(14)(21)
21148Willemijn SijbengawinnetouBC6Stroomruiters, PC. DeDR Zuid-West DrentheBeilenHOOGHALEN65,00199193193
   Vader Onbekend        (13)(31)(18)
22150Amber SluytersMatchBC6Kasteelruiters, PC. DeDR Zuid-Oost DrentheCoevordenCOEVORDEN64,39185,5201193
   Vader Onbekend        (25)(20)(17)
23376Isa SnijkersCoelenhage's QuebecBC6Cavaliers, PC. DeLI Midden LimburgHeldenMEIJEL64,22195200,5182,5
   Heitrak's Marvin        (18)(21)(27)
24490Luc EshuisForest FireBC6Hertruiters, PC.OV ReggedalHellendoornLUTTENBERG64,11192203182
   --        (24)(16)(28)
25289Nova DriessenHC's BeautyBC6Boleemruiters, PC. DeGE Oude IJsselZevenaarDOETINCHEM64,06185,5203188
   Astral        (26)(15)(22)
26287Sarah WillemsenWoodyBC6Heuvelruiters, PC. DeGE Rivierenland OostBergharenBERGHAREN63,89194,5200180,5
   Shamrock Mr. Oliver        (20)(22)(30)
27491Silke PotOrionBC6Hertruiters, PC.OV ReggedalHellendoornHELLENDOORN63,11182,5199,5186
   --        (27)(24)(25)
28493Merle JansinkGoldfeverBC6Berg En Dal Ruiters, PC.OV TwenteDe Lutte, gem. LosserROSSUM OV62,67182,5197,5184
   --        (28)(27)(26)
2953Bobbie SmuldersMilagros RicardoBC6St. Maarten, PC.NB HelmondMierloMIERLO62,56178,5198186,5
   Wicked Courtjester        (30)(25)(24)
30288Estelle Van WervenJordyBC6Klein Maar Dapper, PC.GE Noord Veluwe en FlevolandNunspeetNUNSPEET62,06178,5202178
            (31)(19)(31)
31200Tine de BoerHoneyBC6Radboudruiters, PC. DeFR De Drie StromenDrachtenOPEINDE61,72180,5193,5181,5
   Hogeland's Nandor        (29)(30)(29)

Terug naar de top

Dressuur Klasse B cat. D/E

Ring 100 mtr baan
Datum: 26-08-2017
Aanvang: 08:30

Jury bij C: Hermsen - Van Duin, M.E.M.
Jury bij H: Jagt, J. Van der
Jury bij M: Moerings, M.E.A.A.

B/D-B/E, proef 6 (32 combinaties)
RangHnrRuiterPaardKl.Cat.P.nr.VerenigingKringVer.plaatsWoonplaatsprc.CHM
   vader           
1378Taquila KooimanBrouwershaven's JasperBD6Zeldenrust, PC.LI Noord LimburgVeldenVELDEN71,61217,5211216
   Valerio        (1)(4)(2)
258Manoek LinssenjaccoBD6't Wit Paardje (PPH), PC.NB Hart van BrabantHaghorstDIESSEN70,89211210217
   Woodrow Carisbrooke        (4)(5)(1)
357Alisha WalravenMaurik's Tommy HilfigerBE6't Hoefke (HSV), PC.NB HelmondDeurneDEURNE69,61211,5211,5203,5
   Leandros Sirik        (3)(1)(9)
4413Lynn CortsRed Wild RoseBD6Haarlemmermeer Ruiters, PC.NH Noord-Holland ZuidHoofddorpNIEUWKOOP69,06200210211,5
   Oosting Amigo        (15)(6)(3)
5532Joëlle De BruinIce PrinsesBE6Voornruiters, PC. DeUT UtrechtDe MeernWOERDEN68,94208,5211201
   Apache        (6)(3)(12)
6494Jolien FelixNobis JorisBD6Deltaruiters, PC. DeOV Noord-West Overijssel / NOPIJsselmuidenIJSSELMUIDEN68,06212195,5205
   Compagnon's Humprey        (2)(18)(7)
7495Dylian RoelofsPoppings SorayaBD6Hertruiters, PC.OV ReggedalHellendoornNIJVERDAL67,94204201206,5
   Reekamp's Eclips        (8)(8)(5)
8202Sietske De JongTrendy ShadowBD6Survento Ruters, PC.FR Noord Oost FrieslandAchtkarspelenROTTEVALLE67,94210200201,5
   Black Shadow        (5)(10)(11)
 
9496Jinthe WemekampJasmineBD6ReggehoeveOV ReggedalHellendoornZUNA67,50203198,5206
   Make My Day        (9)(13)(6)
10377Ilse SteijversLaguna's SerenadeBE6Cavaliers, PC. DeLI Midden LimburgHeldenPANNINGEN67,39202207,5197
   Rapptaenzer        (10)(7)(17)
11292Lineke VeldermanHaby bowdyBE6Loenermarkruiters, PC. DeGE Berkel-IJsselLoenen (Veluwe)APELDOORN67,33201200205
   Tolan R        (14)(11)(8)
12290Marte MulderVeranoBD6Ruurlo, PC.GE Achterhoek-OostRuurloRUURLO67,28197,5199,5208,5
   Vader Onbekend        (23)(12)(4)
13414Joy Van LeeuwenJopBD6Funny Horse, PC.NH Noord-Holland ZuidAalsmeerOUDE MEER66,78206,5195199,5
   Flora's Hof Peter Pan        (7)(20)(13)
1460Eefje SweebDon DiabloBD6Sint Michaël (RSV), PC.NB Hart van BrabantSint-MichielsgestelSINT-MICHIELSGESTEL66,33192,5211,5193
   Don Cremello Du Bois        (29)(2)(27)
15153Roos SipsValeroBE6Ponyclub Meppel, PC.DR Zuid-West DrentheMeppelMEPPEL66,00199201194
   Recruut        (18)(9)(25)
16362Demi De VriesVegasBE6Lipizza Veendam, St. ManegeGR Oost GroningenVeendamVEENDAM65,94200197196,5
   Vader Onbekend        (16)(16)(18)
17201Chinouk WeststrateLiberty's Contessa de la LunaBE6Hsf It Bytling, PC.FR Noord Oost FrieslandZwaagwesteindeDAMWALD65,89201,5189,5202
   Nizar VS ox        (12)(26)(10)
18122Romy VosKastaar v/d La RosteehoeveBD6Develruiters, PC. DeZH Oost Maas en MerwedeHeerjansdamBARENDRECHT65,72201192198,5
   Polsbury Pessoa        (13)(23)(14)
19465Anouk ElshofBostonBD6Lierderholthuis, PC.OV SallandLierderholthuisWIJHE65,33195197,5195,5
   Kierow Van Klaverborch        (27)(15)(22)
20533Dominique Van DalsenSchermeer's Hof TijgerlelieBD6Voornruiters, PC. DeUT UtrechtDe MeernLINSCHOTEN65,33201,5188198,5
   Verona's Bo-gi        (11)(28)(15)
21151Daan ReuvekampAsterhof's LancelotBD6Zuidwolde, PC.DR Zuid-West DrentheDe WoldenERICA65,28197,5195195
   Valentino        (22)(19)(23)
2261Romy BuijtelsMisterBD6St. Willibrordus, PC.NB Eindhoven De KempenRiethovenLUYKSGESTEL65,22196198193
   Bodo        (25)(14)(26)
23294Lisa El HayekRosminBD6Klein Maar Dapper, PC.GE Noord Veluwe en FlevolandNunspeetDOORNSPIJK64,94199,5189196
   Melvin        (17)(27)(20)
24295Phileine BrouwersEikenhorst`s RubenBD6La Grande, PC.GE Rivierenland OostBeuningenBEUNINGEN GLD64,94196,5191197
   Luckington        (24)(25)(16)
25291Angelique Van der WeeleMy Fair Lady 'D' Prinsenhof'sBD6Flevoruiters, PC.GE Noord Veluwe en FlevolandDrontenLELYSTAD64,61198,5192191
   Kulberg's Lancelot        (19)(24)(28)
26293Sterre BuytendijkNelsonBD6Bronckhorster Ruitervrienden, PC. DeGE Oude IJsselZelhemWILP GLD64,50198192,5190
   Polsbury Pirelli        (20)(22)(29)
27296Liselot CantineauxSulaatik's PrestigeBD6Bronckhorster Ruitervrienden, PC. DeGE Oude IJsselZelhemDOETINCHEM64,33190,5193,5195
   Sulaatik's Peter Pan        (30)(21)(24)
28563Maudi BaasBig BoyBD6Kleppertjes, PC.ZE ZeelandAxelHEIKANT64,11194196187
   Orlando        (28)(17)(30)
29598Anouk van den BroekeTwisterBE6's-Gravenhof, PC.ZH Zuid - WestNootdorpVLAARDINGEN63,94195184196,5
   Kennedy        (26)(32)(19)
3059Senzi DekkersBeliBD6Herpense Duinruitertjes, PC. DeNB Noord Oost BrabantHerpen (gem. Oss)HERPEN63,33188186,5195,5
   Rhodin Hedde        (31)(31)(21)
31152Nichelle BoerTop Star EldersBD6Woldruiters, PC. DeDR Zuid-West DrentheRuinerwoldRUINERWOLD62,94198187181,5
   --        (21)(30)(31)
32599Indy Van EijnattenPrince Charming A.T.BE6Blijde Rijders, PC. DeZH Zuid - WestBarendrechtRIDDERKERK59,22177,5187,5168
   Leuns Veld's Winston        (32)(29)(32)

Terug naar de top

Dressuur Klasse L1 cat. A/B

Ring 7
Datum: 26-08-2017
Aanvang: 08:30

Jury bij C: Schaeffer, R.
Jury bij H: Luttervelt, C.J.M. Van
Jury bij M: Janssen van Doorn, S.

L1/A-L1/B, proef 10 (10 combinaties)
RangHnrRuiterPaardKl.Cat.P.nr.VerenigingKringVer.plaatsWoonplaatsprc.CHM
   vader           
1154Pleun PassierOlde's Hoeve EnzoL1A10Hullen, PC. DeDR Zuid-Oost DrentheNoord-SleenOOSTERHESSELEN70,22210,5209212,5
   Revel Highline        (2)(1)(1)
2498Jade KalshovenKalshoven's O'Fields LandorL1B10Nieuwleusen, PC.OV VechtdalNieuwleusenDALFSEN68,00208,5199204,5
   't Hogelands Oscar        (3)(4)(2)
362Nina Van RooijChicoL1B10St. Jacobus, PC.NB Hart van BrabantDen DungenSINT-MICHIELSGESTEL67,83205206199,5
   --        (4)(2)(4)
 
4379Romee NeefsOllieL1B10Cavaliers, PC. DeLI Midden LimburgHeldenHELDEN66,94211,5197,5193,5
   --        (1)(5)(8)
5297Joyce Van SoestSmartyL1B10Grote Brug, PC. DeGE RivierengebiedBurenLIENDEN66,78200,5200200,5
   Vechtzicht's Hylander        (5)(3)(3)
6203Isabelle SatonIrmaL1B10Tjongerruiters, PC. DeFR De Drie StromenOranjewoudSONNEGA65,28198192197,5
   Tenkshoeve's Roberto        (6)(7)(6)
7415Linda LucasSylvesters RamboL1B10Beemster Ruiters, PC. DeNH Noord-Holland MiddenBeemsterZUIDOOSTBEEMSTER65,11197,5190198,5
   Centannial's Sylvester        (7)(8)(5)
8600Jamie lee Hoogendoorncressendo d van stal juventaL1A10Berkley's Stables, PC.ZH Noord Rijn en GouweCapelle aan de IJsselSTOLWIJK64,39194192,5193
   Light van de Bloemhof        (8)(6)(9)
9534Maddy DijkshoornSpiritL1B10Voornruiters, PC. DeUT UtrechtDe MeernBENTHUIZEN64,39192,5189,5197,5
   Moustique Den Tip        (9)(9)(7)
10564Jasmijn WillemseReplayL1A10Schouwse Ruiters, PC. DeZE ZeelandSchouwen-DuivelandZONNEMAIRE60,83182,5181184
   WINALDA HIEM`S CARON        (10)(10)(10)

Terug naar de top

Dressuur Klasse L1 cat. C

Ring 6
Datum: 26-08-2017
Aanvang: 08:30

Jury bij C: Koolen, P.J.C.
Jury bij H: Rauws, C.S.
Jury bij M: Tak, A.C.

L1/C, proef 10 (9 combinaties)
RangHnrRuiterPaardKl.Cat.P.nr.VerenigingKringVer.plaatsWoonplaatsprc.CHM
   vader           
1380Romee NeefsDemi-beauL1C10Cavaliers, PC. DeLI Midden LimburgHeldenHELDEN67,56199,5202206,5
   Hoppenhof's Jumbo        (1)(1)(1)
263Myrne LuttersKimberleyL1C10't Hoefke (HSV), PC.NB HelmondDeurneLIESSEL63,94199187189,5
   Vader Onbekend        (2)(5)(5)
3204Fleur SchatPrincessL1C10Sjaerdema-liauckemaruiters, PC.FR Tusken Waad en KlifFranekerHITZUM63,61190,5191,5190,5
   --        (3)(3)(3)
 
4601Anna Van WestbroekOki doki van het RozendaelhofL1C10Delftse Ponyclub, PC.ZH Zuid - WestDelft'S-GRAVENHAGE63,11190186192
   Eternity van de N.Ranch        (5)(6)(2)
5298Vera Te BokkelRicky RennoL1C10Veluwezoom (HSV), PC. DeGE Berkel-IJsselEerbeekBRUMMEN62,61190,5189,5183,5
   --        (4)(4)(7)
6499Silke ArnoldHappy DancerL1C10Achter 'n Bos, PC.OV ReggedalRijssen-HoltenWIERDEN61,78186181,5188,5
   Onbekend        (6)(7)(6)
7565Sam NoordijkDuke John's ForrestL1C10Vlakteruiters, PC. DeZE ZeelandTerneuzenSAS VAN GENT61,72181192,5182
   Kantje's Carter        (8)(2)(8)
8535Roos Van der ArendWonderboyL1C10Voornruiters, PC. DeUT UtrechtDe MeernHARMELEN61,61184180190,5
   Oosting Edison        (7)(8)(4)
x155Roos BentumRosa-Lynns ValentijnL1C10Margriet, PC.DR Zuid-West DrentheWesterborkASSENVrijw
   Equus Raspoetin        (x)(x)(x)

Terug naar de top

Dressuur Klasse L1 cat. D/E

Ring 8
Datum: 26-08-2017
Aanvang: 08:30

Jury bij C: Dijk, A.M. Van
Jury bij H: Merwe - Huizinga, K.D.C. Van de
Jury bij M: Wal - Jongsma, A.D. Van der

L1/D-L1/E, proef 10 (32 combinaties)
RangHnrRuiterPaardKl.Cat.P.nr.VerenigingKringVer.plaatsWoonplaatsprc.CHM
   vader           
166Xena KrijnenSörbys BentleyL1D10Duyksehoef, PC.NB De BaronieLoon op ZandHELVOIRT69,50205,5209211
   Sorbysvilmer        (2)(4)(1)
264Lara Van GaalDen Östrik's JaronL1D10St. Jacobus, PC.NB Hart van BrabantDen DungenSINT-MICHIELSGESTEL69,00205205,5210,5
   Good Looking        (3)(5)(2)
3381Eline AgterbergAmalia's LucasL1D10Ottersum e.o., PC.LI Noord LimburgOttersumGENNEP68,39199211205,5
   Vlagberg's Carway        (12)(1)(3)
4501Maxime Van DijkCoelenhage ParcoL1D10Deltaruiters, PC. DeOV Noord-West Overijssel / NOPIJsselmuidenKAMPEN67,89200209,5201,5
   Leuns Veld's Lord        (10)(3)(6)
565Nina Van RooijAmigoL1D10St. Jacobus, PC.NB Hart van BrabantDen DungenSINT-MICHIELSGESTEL67,33206,5194,5205
            (1)(18)(4)
6416Mery - lou MoormannFernando BL1E10Kleppertjes, PC.NH Noord-Holland NoordTexelDE KOOG67,33201,5210194,5
   Orchard Boginov        (6)(2)(14)
7304Anneke GroothuisOranoL1E10Klein Maar Dapper, PC.GE Noord Veluwe en FlevolandNunspeetHULSHORST66,94204198200,5
   Orchard Red Prince        (4)(12)(7)
8382Floor JanssenOkidokiL1D10Die Sevenrijders, PC.LI Noord LimburgSevenumSEVENUM66,50198200200,5
   Onbekend        (14)(7)(8)
 
9205Amarens PostmusShannaL1D10Postruters, PC. DeFR Noord Oost FrieslandKootstertilleEE66,17196199,5200
   Bjirmen's Wytse        (20)(9)(9)
10206Danique HommaSan RemoL1E10Kwintoruiters, PC. DeFR Tusken Waad en KlifNijefurdBAKHUIZEN66,06200,5199195
   Landfriese Ii        (8)(10)(13)
11303Senna HoekertShakiraL1E10Klein Maar Dapper, PC.GE Noord Veluwe en FlevolandNunspeetHULSHORST65,89198,5192,5202
   Garanco        (13)(24)(5)
12363Nathalie WolthuisSunshine AusberlinL1E10Z.E.O., PC.GR Oost Groningen't ZandtMIDLAREN65,78198198196
   Daedalus Sdm        (16)(13)(12)
1369Renske Van GansewinkelLizzyL1E10Petrus, PC. St.NB Eindhoven De KempenLeendeSOERENDONK65,72195,5199197
   Vitano        (21)(11)(11)
14299Britt Van HunenOosting VayatellaL1D10Grebberuiters, PC. DeGE West VeluweWageningenRHENEN65,61196,5200,5193,5
   Valerio        (18)(6)(16)
15301Lotte GaikhorstGreat Britain Expert DiemenL1E10Doornslagruiters, PC. DeGE Oude IJsselDremptDREMPT65,61201197192,5
   Albaran        (7)(14)(18)
1667Jasmijn SchapendonkBjirmen's OeltsjeL1D10Duyksehoef, PC.NB De BaronieLoon Op ZandHAAREN65,39202195191,5
   Oosting Amigo        (5)(16)(19)
17603Noa MeintsmaKlein Roderijs CocktailL1D10Colinsland, PC. HetZH Zuid - WestBrielleBRIELLE65,22199194194
   Bodo        (11)(22)(15)
18180Eline LodewijkEvitaL1D10Deltaruiters, PC. DeOV Noord-West Overijssel / NOPIJsselmuidenIJSSELMUIDEN65,17197,5191,5197,5
   Arenberg's Maurits He Stb 213        (17)(28)(10)
19500Nadieh RensJerinaL1D10Avereest En Omstreken, PC.OV VechtdalBalkbrugBALKBRUG65,00200196,5188,5
   Kantje's Apart        (9)(15)(23)
20300Tessa DelgerCindiL1E10Winterswijkse Ponyclub, PC.GE Achterhoek-OostWinterswijkWINTERSWIJK BRINKHEURNE65,00198194193
   Jackson        (15)(23)(17)
21417Rowi PilleDon JuanL1D10Duinruiters, PC. DeNH Noord-Holland NoordDen HelderJULIANADORP64,28196,5194,5187,5
   Dreidimensional AT        (19)(19)(26)
22302Timo NijhofHaasendonck's AmbrosiusL1D10Barchruiters, PC. DeGE Achterhoek-OostBarchemLOCHEM64,28195,5192,5190,5
   Valentino        (23)(26)(21)
23536Julia BaanDéjà VuL1E10Veldruiters, PC. DeUT UtrechtBunnikWERKHOVEN64,00192192,5191,5
   Unaniem        (26)(25)(20)
 602Liza Van HoornWenums Veldzicht NerandoL1D10Voorne-putten, PC.ZH Zuid - WestRockanjeOOSTVOORNE64,00193,5194,5188
   Orchard Boginov        (25)(20)(25)
2568Renee Van de BorneSulaatik's MichelangeloL1E10Tilburgse RV 't Zandeind, PC.NB De BaronieTilburgOISTERWIJK63,94191199,5185
   Marrondales Macintosh        (29)(8)(29)
26418Nadine BergsmaQarma van BlommerschotL1D10Schildknapen, PC. DeNH Noord-Holland MiddenSchoorlOUDKARSPEL63,83191,5194,5188,5
   Nia Domo's Bolero        (27)(21)(24)
27156Marit HeikensBono van de ManuhoeveL1E10Runderuiters, PC. DeDR Zuid-Oost DrentheEmmer-CompascuumTER APEL63,61191195186,5
   Baccarav Van De Corijon        (28)(17)(27)
28604Emily SchrierDouble GL1D10's-Gravenhof, PC.ZH Zuid - WestNootdorpPIJNACKER63,61194,5192186
   Fs Don't Worry        (24)(27)(28)
29537Isa Van der ArendMake My ForestL1D10Voornruiters, PC. DeUT UtrechtDe MeernHARMELEN63,50191191,5189
   Elshofs Marnix        (30)(29)(22)
30364Jolienke HuismanEstelleL1D10Oldambt, PC.GR Oost GroningenScheemdaFINSTERWOLDE63,17195,5190183
   Luckington Defender        (22)(30)(31)
31566Marina GoudRamboL1E10Paardebloem, PC. DeZE ZeelandGoesWAARDE62,61190190183,5
   Beart 411        (31)(31)(30)
32157Belinda GritterOdiniL1D10Drentse Hooglanden, PC.DR Zuid-West DrentheBeilenORVELTE60,22180,5183178,5
   Sulaatik's Versace        (32)(32)(32)

Terug naar de top

Dressuur Klasse L2 cat. A/B

Ring 7
Datum: 26-08-2017
Aanvang: 10:06

Jury bij C: Schaeffer, R.
Jury bij H: Luttervelt, C.J.M. Van
Jury bij M: Ruhe - Hanke, P.A.

L2/A-L2/B, proef 14 (11 combinaties)
RangHnrRuiterPaardKl.Cat.P.nr.VerenigingKringVer.plaatsWoonplaatsprc.CHM
   vader           
1306Bridget LockDutch Prairie CharlieL2B14Musketiers, PC. DeGE Rivierenland OostDrutenAPPELTERN67,11205197,5201,5
   --        (1)(3)(2)
270Mila BackbierDevon DhL2B14Taxandria, PC.NB Hart van BrabantDiessenLAGE MIERDE66,44197,5197,5203
   De Sprinter Van De Hoge Heide        (3)(2)(1)
372Sterre HeefferSurprise SienL2A14Prins Auvergne, PC.NB West-BrabantHalsterenLEPELSTRAAT65,11192,5195198,5
   --        (8)(6)(3)
 
4503Jolien FelixEdelboyL2B14Deltaruiters, PC. DeOV Noord-West Overijssel / NOPIJsselmuidenIJSSELMUIDEN65,11193197,5195,5
   Breeton Dai        (6)(1)(4)
5305Merlijn GeverinkMarschaL2B14Molenruiters, PC. DeGE Achterhoek-OostRekkenREKKEN64,89196195193
   --        (4)(4)(6)
671Jens HeesakkersBubbelsL2A14Cowboys Berlicum, PC. DeNB Hart van BrabantBerlicumBERLICUM NB64,67195,5195191,5
   Brynrodyn BonHeddWR        (5)(5)(7)
7307Danique JansenCaddy CadmanL2B14Steffenrijders, PC. St.GE Achterhoek-OostLaren GldLAREN GLD63,61192,5186,5193,5
   Shamrock Lord Caernarfon        (7)(8)(5)
8383Hanne VangeneugdenCentannial LorenzoL2B14Nuth, PC.LI Limburg-ZuidNuthZUTENDAAL63,61197,5189186
   Friars Superman        (2)(7)(9)
9158Pleun PassierBrendaL2B14Hullen, PC. DeDR Zuid-Oost DrentheNoord-SleenOOSTERHESSELEN62,56189184,5189,5
   Vechtzicht's Comet        (9)(10)(8)
10419Marianne Den DrijverDaylight Ranch BarrieL2B14Enkhuizen, PC.NH Noord-Holland NoordEnkhuizenENKHUIZEN61,67183,5186,5185
   Lightfeet        (11)(9)(10)
11567Sofie RouwDoreanderL2B14Kleppertjes, PC.ZE ZeelandAxelZAAMSLAG61,22184184183
   Ten Ankers Bileander        (10)(11)(11)

Terug naar de top

Dressuur Klasse L2 cat. C

Ring 6
Datum: 26-08-2017
Aanvang: 10:06

Jury bij C: Koolen, P.J.C.
Jury bij H: Rauws, C.S.
Jury bij M: Tak, A.C.

L2/C, proef 14 (15 combinaties)
RangHnrRuiterPaardKl.Cat.P.nr.VerenigingKringVer.plaatsWoonplaatsprc.CHM
   vader           
1384Anniek VanhoveFritsL2C14Ponyrakkers, PC. DeLI Midden LimburgNederweertBREE70,67221210205
   --        (1)(1)(1)
273Janneke SteenbergenHakoena MatataL2C14Cowboys Berlicum, PC. DeNB Hart van BrabantBerlicumBERLICUM NB68,17208203,5202
   --        (2)(2)(3)
375Nina BrandsSpiritL2C14Tilburgse RV 't Zandeind, PC.NB De BaronieTilburgOISTERWIJK67,61202203,5203
   --        (3)(3)(2)
4504Noortje Ten CateMachoL2C14Hertruiters, PC.OV ReggedalHellendoornNIJVERDAL66,72199203198,5
   Pink Floyd        (6)(4)(4)
 
574Kebie RaaijmakersArmandoL2C14Sint Michaël (RSV), PC.NB Hart van BrabantSint-MichielsgestelSINT-MICHIELSGESTEL66,06197203194,5
   Casperhof's Freddy        (7)(5)(5)
6309Kim SchinkelFabiolaL2C14Flevoruiters, PC.GE Noord Veluwe en FlevolandDrontenDRONTEN64,44192197191
   Marits Mistique        (8)(6)(6)
7207Rianne De VriesKingL2C14Skansruterkes, PC. DeFR De Drie StromenGorredijkHOORNSTERZWAAG64,22201,5191185,5
   Woldberg's Bart        (5)(8)(9)
8385Willemijn Van RooijWillow Tree GarwynL2C14St. Jan Merselo, PC.LI Noord LimburgMerseloVENRAY63,94191,5193191
   Thistledown Lawrence of Arabia        (9)(7)(7)
9308Niek HeinenChicoL2C14Varus, PC.GE Achterhoek-OostVarsseveldVARSSEVELD63,22202187,5179,5
   --        (4)(9)(12)
10159Carlijn Van MensvoortSpetterL2C14Runderuiters, PC. DeDR Zuid-Oost DrentheEmmer-CompascuumEMMER-COMPASCUUM62,89191185,5189,5
   Heitrak's Marvin        (10)(10)(8)
11420Maartje LontHoge Linthorst TimberL2C14Wieringermeerruiters, PC. DeNH Noord-Holland NoordWieringermeerWIERINGERWERF61,50187185181,5
   Hoge Linthorst Sign        (11)(11)(11)
12160Anouk SlotboomBonanzaL2C14Alterbergruiters, PC. DeDR Zuid-Oost DrentheZweelooZWEELOO61,28185184182,5
   --        (12)(12)(10)
13605Nikki PoldervaartPresleyL2C14Rockanje (RPC), PC.ZH Zuid - WestRockanjeHELLEVOETSLUIS59,33182,5176,5175
   Vader Onbekend        (13)(14)(14)
14568Britt Van OudenarenGerritL2C14Schouwse Ruiters, PC. DeZE ZeelandSchouwen-DuivelandSTELLENDAM58,89175,5179175,5
   Vader Onbekend        (15)(13)(13)
15538Sterre LanphenAladinL2C14Paardenvreugd, PC.UT UtrechtEemnesBLARICUM57,44176,5174166,5
   Bekveld's Dave        (14)(15)(15)

Terug naar de top

Dressuur Klasse L2 cat. D/E

Ring 9
Datum: 26-08-2017
Aanvang: 08:30

Jury bij C: Buining, N.
Jury bij H: Joosten, D.A.C.
Jury bij M: Beijer, E.C.

L2/D-L2/E, proef 14 (32 combinaties)
RangHnrRuiterPaardKl.Cat.P.nr.VerenigingKringVer.plaatsWoonplaatsprc.CHM
   vader           
177Elise De LoosSandokan's PardoL2D14Heerjansruitertjes, PC. DeNB West-BrabantOud GastelROOSENDAAL67,83206210194,5
   Orchard Boginov        (1)(5)(8)
2311Lisa KoeleDe Goede Ree Now Or NeverL2D14Heuvelruiters, PC. DeGE Noord Veluwe en FlevolandWezepWEZEP67,50206207194,5
   Highmead Duty Free        (2)(8)(9)
3208Marilee De VriesDulce Evita's danceL2E14Trynwâlden, PC.FR Noord Oost FrieslandOentsjerkHALLUM67,44193212,5201,5
   Sandreo        (9)(2)(2)
4506Dion KoopmansDe Boer-Horsetrucks ChampionL2D14Slagharen, PC.OV VechtdalSlagharenELIM67,22201212,5191,5
   Fs Champion De Luxe        (3)(1)(17)
5606Fenna KettingDevill's Kiss NaoniL2D14Pernisse Ruitervereniging, PC.ZH Zuid - WestPernisPERNIS ROTTERDAM66,72198,5208194
   Don Cremello Du Bois        (5)(6)(11)
676Lise MichelsCapriceL2E14In Vriendschap Trouw, PC.NB HelmondLiesselLIESSEL66,17189203,5203
   Tenerife Vdl        (17)(14)(1)
7539Amy TewisDominoL2D14Voornruiters, PC. DeUT UtrechtDe MeernMONTFOORT66,11191211193
   Domingo        (13)(4)(13)
8607Isis BoeijeOrchid's GandorL2E14Beyaert, PC.ZH Oost Maas en MerwedeAlblasserdamALBLASSERDAM66,11188,5208198,5
   Krimh Ox        (18)(7)(4)
 
981Maud TillemansDouble WhiteL2D14Liempde, PC.NB Hart van BrabantLiempdeSINT-OEDENRODE65,83192,5207193
   --        (12)(9)(14)
10310Elisa DriehuisSpoekedammetje's NorahL2D14WWNA, PC.GE Noord Veluwe en FlevolandApeldoornEMST65,72192,5205,5193,5
   Woodrow Carisbrooke        (11)(10)(12)
1179Nikki Van AlebeekDen Östrik's SjorsL2D14Sint Michaël (RSV), PC.NB Hart van BrabantSint-MichielsgestelSCHIJNDEL65,56200199,5190,5
   Nia Domo's Bolero        (4)(20)(21)
12540Julia Van OostromRamiraL2D14Amelisweerd, PC.UT UtrechtUtrecht'T GOY65,33194,5202,5191
   Rietheim's Hilbert        (6)(15)(19)
13386Demi FeijsI.d.L2D14Scheepers, PensionstalLI Limburg-ZuidBanholtEIJSDEN65,22190,5201,5195
   Idzard        (14)(17)(7)
14209Sarah-anna BrinkmanLeuns Veld's Dolce VitaL2E14Freuleruiters, PC. DeFR Tusken Waad en KlifGaasterlan-SleatDE BLESSE65,00193198194
   FS Don't Worry        (8)(24)(10)
15227Dana AarninkFelicityL2E14Bathmen e.o., PC.OV SallandBathmenLETTELE65,00193201191
   Lord Leatherdale        (10)(18)(20)
16569Helène LouwerseHoney MauriL2D14Veerse Ruiters, PC.ZE ZeelandVeereGAPINGE64,72182,5204196
   Arenberg's Maurits He Stb 213        (30)(12)(6)
1780Tessa Van HemertMiss AlisiaL2D14Gelderse Boys, PC.NB Hart van BrabantAmmerzodenAMMERZODEN64,50193,5201,5185,5
   Orlando        (7)(16)(25)
18314Serra De VriesBrummerhoeve's Redd HL2D14Liemers (PV), PC. DeGE Oude IJsselBeekDIDAM64,50188196,5196
   Noordhof's Surprise        (21)(27)(5)
19422Yara van WijnenHMS KaneL2D14Zaanse Ruiters, PC.NH Noord-Holland CentraalWormerveerKOOG AAN DE ZAAN64,44188199193
   Kasanova Van Klaverborch        (19)(21)(15)
20608Danitsja Van NoordennenEldoradoL2E14Beyaert, PC.ZH Oost Maas en MerwedeAlblasserdamPAPENDRECHT64,28188197,5193
   --        (20)(25)(16)
21315Iris Den HartogMysteryL2D14Lekzoomruiters, PC. DeGE RivierengebiedCulemborgCULEMBORG64,28183,5204,5190,5
   --        (28)(11)(22)
22161Inge OelenHanzehof 's DylanL2E14Weideruiters, PC. DeDR Zuid-West DrentheElimHOOGEVEEN64,17184,5204189
   De Goede Ree Now Or Never        (25)(13)(24)
23162Renske GroenHeidehof's LeonardoL2E14Alterbergruiters, PC. DeDR Zuid-Oost DrentheZweelooNOORD-SLEEN63,94189195,5191
   Kielshoop Honeyhill        (16)(29)(18)
2478Iris Van de VenSiepke's SurpriseL2D14Jan Van Amstel, PC.NB Hart van BrabantSchyndelSINT-MICHIELSGESTEL63,78178,5195200,5
   David Van Den Hout        (31)(30)(3)
25507Milou EkkelHeidehof's ArmandaL2D14Hertruiters, PC.OV ReggedalHellendoornHELLENDOORN63,61189,5200,5182,5
   Orchard Red Prince        (15)(19)(27)
26365Britt HummelSandokanL2D14Nienoord, PC.GR West GroningenLeekTOLBERT63,50183,5199189
   Nadir        (27)(22)(23)
27423Zosja LaanNureyevL2D14Bucephalus, PC.NH Noord-Holland NoordBarsingerhornNIEUWE NIEDORP63,50185,5212174
   Heitrak's Marvin        (23)(3)(32)
28313Kirsten BrinkmanFallingasate DewiL2D14Gorssel-Zutphen, PC.GE Berkel-IJsselGorsselZUTPHEN63,28186,5198,5184,5
   Orchard D'avranches        (22)(23)(26)
29163Britt TimmermanNiecoletL2E14Alterbergruiters, PC. DeDR Zuid-Oost DrentheZweelooMEPPEN62,33184195182
   Hofnar        (26)(31)(28)
30312Emmy HermsenBill Mc KillianL2D14Betuwe, PC.GE Rivierenland OostValburgELST GLD61,89183,5196,5177
   PEARL'S COVE        (29)(28)(31)
31421Jeada JansenDi Diamanti LavoratiL2E14Beukers BV, ManegeNH Noord-Holland MiddenOudkarspelALKMAAR61,56175,5197181,5
   Di Caprio Du Bois        (32)(26)(29)
32441Anna SiemensmaCharles DarwinL2E14Sjaerdema-liauckemaruiters, PC.FR Tusken Waad en KlifFranekerPINGJUM61,50185,5191177
   Bloklands Hoeve's Mr. Silvano        (24)(32)(30)

Terug naar de top

Dressuur Klasse M1/M2 cat. A/B

Ring 6
Datum: 26-08-2017
Aanvang: 12:34

Jury bij C: Ruhe - Hanke, P.A.
Jury bij H: Zuidam, R.W.
Jury bij M: Janssen van Doorn, S.

M1/A-M1/B-M2/A-M2/B, proef 18/22 (15 combinaties)
RangHnrRuiterPaardKl.Cat.P.nr.VerenigingKringVer.plaatsWoonplaatsprc.CHM
   vader           
1387Lonneke VerbruggenBell BoyM1B18Maasruiters, PC. DeLI Midden LimburgKesselKESSEL LB69,33200,5207216,5
   Cefnfedw Caradog        (2)(1)(2)
288Levi Van GemertFlyerM1B18Paardenvriendjes, PC. DeNB Eindhoven De KempenReuselBLADEL68,33190206,5218,5
   Springbourne Claret        (7)(2)(1)
3127Marcella BerendsSnelsstable GameboyM2B22Runderuiters, PC. DeDR Zuid-Oost DrentheEmmer-CompascuumEMMER-COMPASCUUM65,83210192190,5
   Wildzang's Sultan        (1)(9)(9)
4541Dominique Van DalsenRiton CupidoM1B18Voornruiters, PC. DeUT UtrechtDe MeernLINSCHOTEN65,44194,5196,5198
   Bryn Storm        (3)(4)(5)
 
5609Florine VerhoogRickyM1B18Groenendijkruiters, PC. DeZH Noord Rijn en GouweHazerwoudeHAZERSWOUDE-RIJNDIJK65,22194,5195197,5
   --        (4)(5)(6)
689Janneke SteenbergenMeedenblik Shining Star's PacoM1A18Cowboys Berlicum, PC. DeNB Hart van BrabantBerlicumBERLICUM NB64,94191199194,5
   Vechtzicht's Hywel        (6)(3)(7)
7508Lonneke HardemanAmigoM1B18Vijf Marken, PC. DeOV TwenteLonnekerENSCHEDE64,28185,5195198
   Vader Onbekend        (10)(6)(4)
8317Thirsa OonkAmigoM1B18Winterswijkse Ponyclub, PC.GE Achterhoek-OostWinterswijkWINTERSWIJK MISTE63,33188188194
   --        (9)(12)(8)
990Thomas DriessenSabaM2A22St. Hubertus, PC.NB Noord Oost BrabantMariaheideUDEN63,28193189,5187
   Vader Onbekend        (5)(10)(12)
10424Marith Van der VeenBasjeM1B18Xanthus Spaarnwoude, PC.NH Noord-Holland ZuidSpaarnwoudeVIJFHUIZEN63,28178193198,5
   --        (15)(8)(3)
1191Leida WijgerseAmyM1B18Zilverhoef, PC. DeNB Hart van BrabantGeffenGEFFEN63,17185,5194189
   Gruthuis Roy        (12)(7)(10)
12610Jonne LiefhebberCharley van den Hoge DennenM1A18Killesteynruiters, PC. DeZH Oost Maas en MerwedeLexmondHEI- EN BOEICOP62,89188,5188,5189
   Vader Onbekend        (8)(11)(11)
13316Adia VermeulenGino VanelliM2B22Zonnehoeve, PC.GE West VeluweZeewoldeALMERE61,78185,5185,5185
   --        (13)(13)(13)
14210Amber HauserMandyM1B18Sjaerdema-liauckemaruiters, PC.FR Tusken Waad en KlifFranekerWIJNALDUM61,44185,5183,5184
   --        (11)(15)(14)
15570Marit VerschuureYsselvliedt's Sea TigerM2B22Weelruiters, PC. DeZE ZeelandBorseleYERSEKE60,06184,5184172
   Eyarth Tayma        (14)(14)(15)

Terug naar de top

Dressuur Klasse M1/M2 cat. C

Ring 5
Datum: 26-08-2017
Aanvang: 12:34

Jury bij C: Welten, W.H.C.
Jury bij H: Lodeweegs - Van Tiggelen, B.E.A.
Jury bij M: Berends, P.W.

M1/C-M2/C, proef 18/22 (15 combinaties)
RangHnrRuiterPaardKl.Cat.P.nr.VerenigingKringVer.plaatsWoonplaatsprc.CHM
   vader           
1388Britt DaamenBloklands Hoeve's ChardonM1C18Jasmijnruiters, PC. DeLI Midden LimburgNederweert-EindMAASEIK65,78198,5194199,5
   Orchard Boginov        (1)(7)(1)
2318Lara Van SoestWoldberg's TobiasM2C22Bergakkerruiters, PC. DeGE RivierengebiedEstINGEN65,50194199,5196
   Den Deel's Jarno        (4)(2)(5)
3571Anouchka MarinissenMinoucheM1C18Sé-ros, PC.ZE ZeelandVeereVEERE65,28194200193,5
   Neron        (5)(1)(7)
433Puck BuijnstersTapasM1C18Cavalieren, PC. DeNB De BaronieBerkel-EnschotOISTERWIJK64,94194,5193197
   --        (3)(8)(3)
 
5509Mirthe BakkerSultanM2C22Zwartewaterruiters, PC.OV Noord-West Overijssel / NOPGenemuidenGENEMUIDEN64,72195191196,5
   --        (2)(11)(4)
6211Amarens PostmusMentorM1C18Postruters, PC. DeFR Noord Oost FrieslandKootstertilleEE64,44192,5195192,5
   Wheemhoeve's Robbin        (6)(4)(8)
7426Joanne NeidhoferButterflyM1C18Wieringermeerruiters, PC. DeNH Noord-Holland NoordWieringermeerDEN OEVER64,06192197187,5
   Vader Onbekend        (7)(3)(9)
8165Leonie TiebenMiss Orchard V.d.kM2C22Runderuiters, PC. DeDR Zuid-Oost DrentheEmmer-CompascuumEMMER-COMPASCUUM64,00191187,5197,5
   ORCHARD DAVRANCHES"        (8)(12)(2)
9319Lotte SchutDreamboyM1C18Hv. De Cannenburgh, PC.GE Noord Veluwe en FlevolandEpeHEERDE63,67185194194
   Woldberg's Bart        (10)(5)(6)
10542Anaïs De BondtSuper Wheemhoeve's MarkoM2C22Voornruiters, PC. DeUT UtrechtDe MeernCULEMBORG62,56186193184
   Griashall Kiwi        (9)(9)(13)
1194Inge De LaatGoldyM1C18Paardenvriendjes, PC. DeNB Eindhoven De KempenReuselREUSEL62,39181194186,5
   Onbekend        (11)(6)(11)
1293Helen Van HeertumStayerhof's Mc DreamyM1C18St. Jacobus, PC.NB Hart van BrabantDen DungenSINT-MICHIELSGESTEL61,72180191,5184
   REMBRANDT DDH        (12)(10)(12)
13611Ilse De WildeFree ColumbineM1C18Biesboschruiters, PC. DeZH Oost Maas en MerwedeWerkendamANDEL60,94179182,5187
   Markeres Nero        (13)(13)(10)
14366Patrick TrijbelsSamoerai van de AdelaarshoeveM2C22Niop, PC.GR Oost GroningenNieuwe PekelaNIEUWE PEKELA58,78178,5170,5180
   Krimh Ox        (14)(15)(15)
15408Jonne De HaanBentleyM1C18Hs Heiloo e.o., PC.NH Noord-Holland MiddenHeilooHEILOO58,56169177181
   --        (15)(14)(14)

Terug naar de top

Dressuur Klasse M1 cat. D/E

Ring 10
Datum: 26-08-2017
Aanvang: 08:30

Jury bij C: Bruine de bruin, C.M.
Jury bij H: Kloosterboer, J.E.
Jury bij M: Sijp, J.F.

M1/D-M1/E, proef 18 (31 combinaties)
RangHnrRuiterPaardKl.Cat.P.nr.VerenigingKringVer.plaatsWoonplaatsprc.CHM
   vader           
1428Rianne Ashley UbelsKMK's First HummerM1D18Bucephalus, PC.NH Noord-Holland NoordBarsingerhornBARSINGERHORN69,72207211,5209
   FS Mr. Right        (2)(2)(3)
21Anna Fekkesmr. HandsomeM1E18Morraruters (HSF), PC. DeFR Tusken Waad en KlifKoudumHEMELUM68,72199,5204,5214,5
   Brouwershaven's Diamond Hit        (5)(5)(1)
3320Robin HeidenOosterbroek FenixM1D18Heuvelruiters, PC. DeGE Rivierenland OostBergharenALPHEN GLD68,28215196,5203
   Orlando        (1)(15)(4)
4612Kim NoordijkDon Davino Horse PointM1D18Biesboschruiters, PC. DeZH Oost Maas en MerwedeWerkendamWERKENDAM68,00200201,5210,5
   Don Carino Du Bois        (4)(8)(2)
5543Ise KreugerSalaiM1D18Tournoyruiters, PC. DeUT UtrechtWoerdenWOERDEN66,89196,5205200,5
   Nicolai        (9)(4)(8)
6510Nické MiskotteBrouwershaven's DivaM1D18Hertruiters, PC.OV ReggedalHellendoornHELLENDOORN66,78186,5213,5201
   Heidehof's Don Diego        (26)(1)(6)
7324Anouk Van SchothorstOosting EyecatcherM1D18Roosendaal, PC.GE West VeluweBennekomBENNEKOM66,67205,5197197,5
   Heitrak's Marvin        (3)(13)(10)
8389Zoë NiessenMelantho's DilanoM1D18Ponyrakkers, PC. DeLI Midden LimburgNederweertMAASEIK66,44197206195
   Bloklands Hoeve's Mr. Silvano        (8)(3)(11)
 
982Lynn PeijnenburgSulaatik's VinginoM1D18Edele Ros, PC. HetNB Hart van BrabantHaarenESCH65,83198203191,5
   Sulaatik's Versace        (6)(6)(18)
105Amber Van de NoortDee JeeM1E18Concordia Florebit, PC.NB West-BrabantEtten-LeurSPRUNDEL65,72196,5202,5192,5
   Zilver-ster Pb        (10)(7)(15)
11572Maudi BaasGolden PassionM1D18Kleppertjes, PC.ZE ZeelandAxelHEIKANT65,61198200,5192
   Parino B        (7)(9)(17)
1286Laura Van GennipTi SentoM1D18Pr. Willem Alexander, PC.NB Eindhoven De KempenNuenenMIERLO65,06195,5196,5193,5
   Blyton        (11)(16)(12)
13367Jennifer VeenstraJonker's JaydenM1D18Nienoord, PC.GR West GroningenLeekNUIS65,00190192,5202,5
   Valerio        (19)(18)(5)
14613Melissa Van NoordennenGino GilianM1E18Beyaert, PC.ZH Oost Maas en MerwedeAlblasserdamPAPENDRECHT64,83193,5197193
   Couperus        (13)(12)(13)
15323Anniek Van DulstIsala's ArielleM1E18Veluws Ros, PC. HetGE West VeluweErmeloERMELO64,61189192,5200
   Kosmo Van Orchid's        (22)(19)(9)
16166Hannah GerdesCloëM1E18Ericaruiters, PC.DR Zuid-Oost DrentheEricaKLAZIENAVEEN64,50186,5193201
   Tuschinski        (25)(17)(7)
17390Sarah SchmeitzAttitudeM1D18Jagers te Paard Graetheide e.o., PC.LI Limburg-ZuidSittard-GeleenSITTARD64,50190,5200190
   Expensive Mb        (17)(10)(19)
18614Ilse OlivierShakiraM1D18Rockanje (RPC), PC.ZH Zuid - WestRockanjeROZENBURG ZH64,50194197,5189
   Orlando        (12)(11)(21)
19213Tess DeddenMalikaM1E18Radboudruiters, PC. DeFR De Drie StromenDrachtenBOORNBERGUM64,39190196,5193
   Vader Onbekend        (20)(14)(14)
20167Floor ScheversSaartjeM1D18Alterbergruiters, PC. DeDR Zuid-Oost DrentheZweelooMEPPEN63,50192,5190,5188,5
   Winston        (14)(21)(22)
21427Noor WitteRaphaelM1D18Kleppertjes, PC.NH Noord-Holland NoordTexelDEN BURG63,28192187,5190
   Respect        (15)(23)(20)
22450Noor DanielsGrasshopper V.L.M1E18Looleeruiters, PC. DeOV ReggedalAlmeloALMELO62,50189,5185,5187,5
   Bernini        (21)(26)(23)
2383Kim Van den NobelenKasteelschehof AziraM1E18The Paddock, PC.NB De BaronieBredaULVENHOUT62,39187,5191,5182,5
   Orchard Boginov        (24)(20)(27)
24615Bente Hedeman joostenShakyraM1D18Koningin Emma, PC.ZH Noord Rijn en GouweWassenaarVOORSCHOTEN62,06182,5183,5192,5
   De Vito II Van Stal Romano        (29)(29)(16)
2585Beau Van HalderenHonswijk's Tromp EM1D18Argonaut, PC.NB West-BrabantSint-WillebrordST. WILLEBRORD61,72184,5186185
   Jacodi's Bo's Barclay        (27)(25)(26)
26212Jinke KoopmansHorses2fly Coelenhage's FerroM1E18Tally-ho, PC.FR Tusken Waad en KlifSneekABBEGA61,61190,5188176
   Nia Domo's Bolero        (18)(22)(30)
27511Kim SchoutenValescaM1E18Markelo, PC.OV ReggedalMarkeloMARKELO61,44184183,5185,5
   Numero Uno        (28)(28)(25)
28321Lotte LeemreizeKantje's DorenM1D18Alvernase R.j.v., PC.GE Rivierenland OostAlvernaWIJCHEN60,89191179178
   Manfred        (16)(31)(29)
29168Nikita Van den HaakAnniekaM1D18Runderuiters, PC. DeDR Zuid-Oost DrentheEmmer-CompascuumEMMER-COMPASCUUM60,83188186,5173
   Manfred        (23)(24)(31)
30322Maelynn StamTerra nova manlyM1E18Baerleruiters, PC. DeGE Oude IJsselZevenaarDREMPT60,61174185186,5
   Heitrak's Marvin        (31)(27)(24)
31325Naomi SnoekJ. J.M1D18Noord Veluwe, PC.GE Noord Veluwe en FlevolandOldebroekOLDEBROEK60,17180,5180181
   --        (30)(30)(28)
x87Evie PijnenJolieM1E18Wouw Vooruit, PC.NB West-BrabantWouwHOOGERHEIDENG
   De Goede Ree Now Or Never        (x)(x)(x)

Terug naar de top

Dressuur Klasse M2 cat. D/E

Ring 11
Datum: 26-08-2017
Aanvang: 08:30

Jury bij C: Brouwer - Dijkstra, A.
Jury bij H: Moerkoert, G.T.
Jury bij M: Rooy, C. Van

M2/D-M2/E, proef 22 (32 combinaties)
RangHnrRuiterPaardKl.Cat.P.nr.VerenigingKringVer.plaatsWoonplaatsprc.CHM
   vader           
198Sanne BuijsHappy FeetM2E22Sint Michaël (RSV), PC.NB Hart van BrabantSint-MichielsgestelHEUSDEN GEM HEUSDEN68,67210209199
   Tuschinski        (2)(3)(6)
2616Shona SlingerGlamour GirlM2E22Rockanje (RPC), PC.ZH Zuid - WestRockanjeOUDE-TONGE68,22203215196
   Mikel        (11)(1)(13)
3169Yvonne TolAlbrecht's Hoeve Lucky BoyM2D22Stroomruiters, PC. DeDR Zuid-West DrentheBeilenBEILEN68,11204,5209,5199
   Orchard Red Prince        (7)(2)(5)
4330Nikita KokDon Castello Du BoisM2D22Toekomst, PC. DeGE West VeluweNijkerkNIJKERKERVEEN67,94203,5201,5206,5
   Dornik B        (9)(5)(1)
5513Sterre TrompDexterM2D22Hazelhorstruiters, PC. DeOV VechtdalDen HamDEDEMSVAART67,56211,5196,5200
   Woldhoeve's Bart        (1)(11)(4)
6326Gioia LubGoldwin's Hoeve's El ChicoM2D22Lilliputters (HVP), PC. De PPC deGE West Veluwe GARDEREN67,44201,5201204,5
   Bowe        (14)(6)(2)
7514Jojanne DalemansBaroeM2D22Holterbergruiters, PC. DeOV ReggedalHoltenHOLTEN67,06204,5200,5198,5
   Jacodi's Bo's Barclay        (8)(9)(8)
8329Madelief Van de PutNapoleonM2E22Aalten, PC.GE Achterhoek-OostAaltenAALTEN66,94208193201,5
   Nobel Nagano        (5)(14)(3)
 
9328Anneke GroothuisBondoM2D22Klein Maar Dapper, PC.GE Noord Veluwe en FlevolandNunspeetHULSHORST66,78210201190
   Bodo        (3)(7)(24)
10391Anouk NeefsChamp of DanceM2D22Cavaliers, PC. DeLI Midden LimburgHeldenHELDEN66,72208,5200,5191,5
   Can Dance        (4)(8)(21)
11170Lisa UilenbergMickyM2D22Polarfurst, PC.DR Noord DrentheVriesZEEGSE66,67200203,5196,5
   --        (15)(4)(10)
1297Laura Van GennipSpecial-indyM2D22Pr. Willem Alexander, PC.NB Eindhoven De KempenNuenenMIERLO65,28202189,5196
   Isarco        (13)(17)(14)
13617Jesper Van HeijstDon VigaroM2E22Pegasus, PC.ZH Zuid - WestBergschenhoekBLEISWIJK65,28198195194,5
   Heidehof's Don Diego        (21)(13)(15)
14368Yvette OudmanDiorM2E22Z.E.O., PC.GR Oost Groningen't ZandtBIERUM65,06199190196,5
   Hagelkruis Valentijn        (18)(15)(11)
1596Pascale SteenbakkersKantje's ZanzibarM2D22Drie Beerzen, PC. DeNB Hart van BrabantOost W MiddelbeersBEST64,83202,5187194
   Justice H.R.        (12)(20)(16)
16618Carmen Van DeldenDavida DVBM2D22Nieuwe Roef, PC. DeZH Oost Maas en MerwedeSleeuwijkBABYLONIENBROEK64,72206178198,5
   FS Don't Worry        (6)(26)(7)
17515Maxime Van DijkBrummerhoeve's Levi HM2D22Deltaruiters, PC. DeOV Noord-West Overijssel / NOPIJsselmuidenKAMPEN64,50199184,5197
   Poppings Macho        (19)(21)(9)
18573Fleur VersluisIrcoM2D22Sé-ros, PC.ZE ZeelandVeereKAMPERLAND63,61191,5199182
   Idzard        (23)(10)(27)
19327Romy SchaftenaarLupido L'e LuxeM2D22Schaapskooiruiters, PC. DeGE Noord Veluwe en FlevolandWapenveldWAPENVELD63,56203176193
   Le Matsjo        (10)(29)(19)
20369Bente Van KernebeekGoldwind's Empire's BrideM2E22Veendam e.o., PC.GR Oost GroningenVeendamVEENDAM63,44199,5178193,5
   Orchard Red Prince        (16)(25)(17)
2199Amber SchelstraeteOnyx Van De Kleine VlierM2D22St. Jacobus, PC.NB Hart van BrabantDen DungenGEMONDE63,39198,5188,5183,5
   Leuns Veld's Lord        (20)(18)(25)
22430Quincy KarmanNestar LecoM2D22Haarlemmermeer Ruiters, PC.NH Noord-Holland ZuidHoofddorpNIEUW-VENNEP63,39192188190,5
   De Goede Ree Now Or Never        (22)(19)(22)
23217Nick WielingaAltrido Hali's FalesiaM2D22Sjaerdema-liauckemaruiters, PC.FR Tusken Waad en KlifFranekerTZUMMARUM63,11199172,5196,5
   Flandernhof's Silverado        (17)(31)(12)
24215Daimy Van der LeestOrchid's VidalM2E22Eastermar, PC.FR Noord Oost FrieslandEastermarGARYP62,83190196179,5
   Orchid's Cestanii        (25)(12)(28)
25392Esmee KremersBris Easten JoyM2E22Excelsior, PC.LI Noord LimburgWellerlooiWELL LB62,50191181,5190
   Seven Mornings Brenin        (24)(23)(23)
26100Willemijn MeijeringFlorianM2E22Toekomst, PC. DeNB Hart van BrabantOirschotOIRSCHOT62,00189176,5192,5
   Orchard Red Prince        (26)(28)(20)
27216Esther PostmusJonkers' JortM2D22Postruters, PC. DeFR Noord Oost FrieslandKootstertilleEE61,89181183193
   Klein Roderijs Cocktail        (29)(22)(18)
28101Annika Van LooijGrand SlamM2D22Enclaveruitertjes, PC. DeNB De BaronieBaarle-NassauBAARLE-NASSAU61,50181190182,5
   Good Looking        (30)(16)(26)
29619Murielle AninkRamiraM2D22Jeanne D'arc, PC.ZH Noord Rijn en GouweZoeterwoudeZOETERWOUDE60,50186180178,5
   Nathan        (27)(24)(29)
30544Eline AnkerSchermeer's Hof JasmineM2D22Voornruiters, PC. DeUT UtrechtDe MeernLINSCHOTEN58,83184,5177,5167,5
   Orchard Boginov        (28)(27)(32)
31429Rianne Ashley UbelsBeukenoord's BizarM2D22Bucephalus, PC.NH Noord-Holland NoordBarsingerhornBARSINGERHORN58,78176,5174,5178
   De Goede Ree Now Or Never        (31)(30)(30)
32516Tamara SmitsFireM2E22Twentse Ros Albergen (PV), PC. HetOV TwenteAlbergenBORNE56,06173161170,5
   Diogenes Kay        (32)(32)(31)

Terug naar de top

Dressuur Klasse Z1/Z2 cat. C

Ring 2
Datum: 26-08-2017
Aanvang: 13:15

Jury bij C: Juhrend, I.
Jury bij H: Wissen, M.T.H. van
Jury bij M: Boomaars, M.P.J.

Z1/C-Z2/C, proef 26/91 (12 combinaties)
RangHnrRuiterPaardKl.Cat.P.nr.VerenigingKringVer.plaatsWoonplaatsprc.CHM
   vader           
1171Marcella BerendsAllstarZ1C26Runderuiters, PC. DeDR Zuid-Oost DrentheEmmer-CompascuumEMMER-COMPASCUUM69,66243237,5230
   Anjershof Rocky        (1)(1)(2)
2102Senna Van de GevelSarina KsZ1C26Vrijbuiters, PC. DeNB De BaronieRielTILBURG68,92236,5230236,5
   Veenstra's Promise        (2)(3)(1)
3393Gwen TroquetZandberg's Diva IzebelZ1C26Blauwe Steen (HSV), PC. DeLI Limburg-ZuidWijnandsradeNUTH66,62230,5221228
   Heitrak's Marvin        (4)(6)(3)
 
4431Imme SchraagStarlightZ1C26Kleppertjes, PC.NH Noord-Holland NoordTexelDE KOOG66,47224228,5225,5
   Kinka's Boy        (6)(4)(4)
5105Nina Van BakelActivus Laminka's LoïseZ1C26Kempen (RJV), PC. DeNB Eindhoven De KempenEersel'S-HERTOGENBOSCH66,23230,5224,5220,5
   Lex        (3)(5)(5)
6331Corien Van den BorCasperhof's BoyZ1C26Lilliputters (HVP), PC. De PPC deGE West Veluwe PUTTEN65,39224,5233209,5
   Wheemhoeve's Icarus        (5)(2)(9)
7332Yasmin WesterinkPrinceZ1C26Heuvelruiters, PC. DeGE Noord Veluwe en FlevolandWezepHATTEM64,66222,5216,5220,5
   Rusty He.stb.        (7)(8)(6)
8104Nicole KimenaiNickZ2C91Edele Hoefjes Klein-Dongen-Vaart, PC. DeNB De BaronieDongenDONGEN63,72253,5248244
   Molenaar's Golden King        (8)(9)(7)
9576Ella NoordijkHoppenhof's NoraZ2C91Vlakteruiters, PC. DeZE ZeelandTerneuzenSAS VAN GENT63,08250,5251236,5
   Polsbury Pirelli        (9)(7)(10)
10103Seppe HertogsJoeyZ2C91Enclaveruitertjes, PC. DeNB De BaronieBaarle-NassauARENDONK62,91246,5245,5244
   Vitano        (10)(10)(8)
11333Liset DezijnKayraZ2C91Horsthoekruiters, PC. DeGE Noord Veluwe en FlevolandHeerdeHEERDE60,43240231236
   Carlo        (11)(12)(11)
12218Siegrid OenemaHopstein MexxZ1C26Neo (RSV), PC.FR De Drie StromenWeststellingwerfWAPSE59,95203,5205,5202,5
   --        (12)(11)(12)

Terug naar de top

Dressuur Klasse Z1 cat. D/E 1e proef ring 4

Ring 4
Datum: 26-08-2017
Aanvang: 08:30

Jury bij C: Heijstek, J.L.
Jury bij H: Lodeweegs - Van Tiggelen, B.E.A.
Jury bij M: Juhrend, I.

Z1/D-Z1/E, proef 26 (19 combinaties)
RangHnrRuiterPaardKl.Cat.P.nr.VerenigingKringVer.plaatsWoonplaatsprc.CHM
   vader           
1106Evi Van RooijDen Östrik's MachoZ1D26St. Jacobus, PC.NB Hart van BrabantDen DungenSINT-MICHIELSGESTEL71,86248,5243241,5
   Good Looking        (1)(2)(1)
2545Lilli Van den HoogenMartinez CandymanZ1D26Voornruiters, PC. DeUT UtrechtDe MeernDE MEERN70,54238242,5239
   Fs Champion De Luxe        (4)(3)(3)
3172Isabeau BrouwerBrinckhoff 's DiamondZ1D26Reestruitertjes, PC. DeDR Zuid-West DrentheDe WijkIJHORST69,71236,5245,5229
   Verona's Bo-gi        (5)(1)(7)
4108Noortje FellingerIlbreezerZ1E26St. Lambertus, PC.NB Eindhoven De KempenVessemVESSEM68,73240222239
   Diogenes Kay        (2)(12)(2)
5371Jennifer VeenstraVeenstra's GrapjasZ1D26Nienoord, PC.GR West GroningenLeekNUIS68,58240228231,5
   Klein Roderijs Cocktail        (3)(9)(5)
 
6370Liz BoumanRubyZ1D26Z.E.O., PC.GR Oost Groningen't ZandtHOLWIERDE68,33229237,5230,5
   Orchard Red Prince        (9)(5)(6)
7219Anna SiemensmaHorses2fly Coco ChanelZ1D26Sjaerdema-liauckemaruiters, PC.FR Tusken Waad en KlifFranekerPINGJUM67,55234,5218,5236
   Heidehof's Don Diego        (8)(15)(4)
8111Jasmijn SchapendonkDon ChicoZ1D26Duyksehoef, PC.NB De BaronieLoon Op ZandHAAREN67,50234,5226,5227,5
   Heidehof's Don Diego        (7)(10)(8)
9222Marit ReilinkDenzell Van 't LuykinkboschZ1D26Radboudruiters, PC. DeFR De Drie StromenDrachtenDE WILGEN67,25235,5231219,5
   Polsbury Pirelli        (6)(8)(10)
10109Jill BogersZipZ1D26Gelderse Boys, PC.NB Hart van BrabantAmmerzodenALEM66,76225237219
   Zooliak        (12)(6)(11)
11173Indy De VroetGolden PrincessZ1D26Huneruiters, PC.DR Zuid-West DrentheWesterveldKOEKANGE66,08221,5226226,5
   --        (13)(11)(9)
12338Rosan Van de GoorElexaZ1E26Heuvelruiters, PC. DeGE Noord Veluwe en FlevolandWezepOLDEBROEK65,88217,5241213,5
   Ampère        (16)(4)(13)
13395Lindy VorselenLandoZ1D26Rsv. Haelen, PC.LI Midden LimburgHaelenTHORN65,05225221217,5
   Vitano        (11)(13)(12)
14518Claudia KrijgsmanSaffirZ1D26Markelo, PC.OV ReggedalMarkeloMARKELO64,71219,5231209,5
   Diamond        (15)(7)(15)
15575Kim DaleboutDevil Day's KayZ1D26Schouwse Ruiters, PC. DeZE ZeelandSchouwen-DuivelandZIERIKZEE63,33226,5211,5208
   Castenray'seweg's Lars        (10)(16)(17)
16335Sam Van der KuijlCastenrayseweg's DreamboyZ1D26Hummelo, PC.GE Oude IJsselBronckhorstHUMMELO62,94220,5209,5212
   Molenhorn's Lucky Boy        (14)(17)(14)
17433An MunsterTulphoeve's ShareikaZ1E26Wieringermeerruiters, PC. DeNH Noord-Holland NoordWieringermeerWIERINGERWERF62,65212219208
   Soliman de Hus        (17)(14)(16)
18624Arwen SchaafOrchid's NielsZ1E26's-Gravenhof, PC.ZH Zuid - WestNootdorpZOETERMEER60,93211209201,5
   Kantje's Carlando        (18)(18)(19)
19623Yrsa SmitsBowieZ1D26Groenendijkruiters, PC. DeZH Noord Rijn en GouweHazerwoudeLEIDEN59,41205199202
   Keerlke        (19)(19)(18)
x339Sophie WelmersBlack EllenZ1E26IJsselruiters, PC. DeGE Berkel-IJsselBrummenBRUMMENNG
   Vader Onbekend        (x)(x)(x)

Terug naar de top

Dressuur Klasse Z1 Cat. D/E 1e proef ring 5

Ring 5
Datum: 26-08-2017
Aanvang: 08:30

Jury bij C: Luijmes, J.R.L.
Jury bij H: Berends, P.W.
Jury bij M: Zuidam, R.W.

Z1/D-Z1/E, proef 26 (19 combinaties)
RangHnrRuiterPaardKl.Cat.P.nr.VerenigingKringVer.plaatsWoonplaatsprc.CHM
   vader           
1546Bo Van NimwegenBalotelli High PleasureZ1D26Voornruiters, PC. DeUT UtrechtDe MeernDE MEERN70,44241,5225,5251,5
   Benetton S        (1)(3)(1)
2107Nikki Van de BorneViva La BamZ1D26Tilburgse RV 't Zandeind, PC.NB De BaronieTilburgOISTERWIJK68,92228234,5240,5
   Vitano        (4)(1)(2)
3334Janice TimmermansG G HotshotZ1D26Liemers (PV), PC. DeGE Oude IJsselBeekWEHL67,30229222,5235
   Lamento Ill        (2)(4)(4)
4113Sterre MartensDon't Forget MeZ1D26Rodeoruiters, PC.NB West-BrabantRucphenSCHIJF67,21225,5226,5233,5
   DON'T FORGET        (6)(2)(5)
5394Emma NabbenBlakt's TiaraZ1D26Die Sevenrijders, PC.LI Noord LimburgSevenumGRUBBENVORST66,86226221235
   Heitrak's Marvin        (5)(5)(3)
 
6336Romy SchaftenaarSiepke,s RonaldoZ1D26Schaapskooiruiters, PC. DeGE Noord Veluwe en FlevolandWapenveldWAPENVELD66,27228220,5227,5
   Orchard Red Prince        (3)(6)(9)
7112Lieke SchoenmakersIdunoZ1D26Edele Ros, PC. HetNB Hart van BrabantHaarenHAAREN65,39216,5217233,5
   Irakion        (9)(9)(6)
8517Isabelle JochemsMajestic SognoZ1D26Markelo, PC.OV ReggedalMarkeloGOOR64,80214215232
   --        (11)(12)(8)
9372Desiree VeenstraLe MatsjoZ1D26Nienoord, PC.GR West GroningenLeekNUIS64,66217,5216,5225,5
   Leuns Veld's Elegant        (8)(11)(12)
10337Teddie VelthuisBrownieZ1E26Aalten, PC.GE Achterhoek-OostAaltenAALTEN64,56219212227,5
   King Kadanz        (7)(15)(10)
11221Sarah-anna BrinkmanHorses2Fly Sergeant PepperZ1D26Freuleruiters, PC. DeFR Tusken Waad en KlifGaasterlan-SleatDE BLESSE64,31216,5213226,5
   Bjirmen's Wytse        (10)(14)(11)
12110Eveline Van MeerEviZ1E26St. Martinus, PCNB Eindhoven De KempenHapertHAPERT64,22208214,5232,5
   Vivaldo        (14)(13)(7)
13174Marleen RunherdPearl in BlackZ1D26Millenniumruiters (RSV), PC.DR Zuid-West DrentheDe WoldenWITHAREN64,02209,5218225,5
   Orlando        (12)(8)(13)
14574Lotte MaesReinaerthof PabloZ1D26Hulst, PC.ZE ZeelandHulstSINT GILLIS WAAS62,89205,5217219
   Anjershof Rocky        (15)(10)(14)
15432Rosa VlaarCapriZ1D26Enkhuizen, PC.NH Noord-Holland NoordEnkhuizenENKHUIZEN62,75204,5218,5217
   Fs Champion De Luxe        (16)(7)(15)
16622Isabelle KleijnCreekman's CamaronZ1D26Blauw Gele Vendel, PC. HetZH Zuid - WestPijnackerZOETERMEER62,01209208,5215
   Ysselvliedt's Mathador        (13)(17)(18)
17621Sara SchenkDouble S ErosZ1D26Develruiters, PC. DeZH Oost Maas en MerwedeHeerjansdamHEERJANSDAM61,57201210,5216,5
   Vader Onbekend        (18)(16)(17)
18631Kirsten OenemaHopstein TornadoZ1E26Neo (RSV), PC.FR De Drie StromenWeststellingwerfWAPSE61,03200205,5217
   Living Legend        (19)(18)(16)
19620Suzanne GasseDouble TroubleZ1D26Rockanje (RPC), PC.ZH Zuid - WestRockanjeROCKANJE60,39203,5202,5210
   Glanvyrnwy Country Swell        (17)(19)(19)

Terug naar de top

Dressuur Klasse Z2 Cat.D/E 1e proef ring 2

Ring 2
Datum: 26-08-2017
Aanvang: 08:30

Jury bij C: Groen, P.
Jury bij H: Wissen, M.T.H. van
Jury bij M: Mouwen - Van Tilburg, D.C.C.

Z2/D-Z2/E, proef 91 (22 combinaties)
RangHnrRuiterPaardKl.Cat.P.nr.VerenigingKringVer.plaatsWoonplaatsprc.CHM
   vader           
1342Britt AlthoffAccres FilleZ2D91Hummelo, PC.GE Oude IJsselBronckhorstEMMERICH AM RHEIN70,90283281265,5
   Keulse Hoeve's Zico        (1)(1)(2)
2639Brandy BosCharming ForêtZ2D91Nieuwe Heuvel, PC. DeGE West VeluweLunterenNAARDEN69,44267,5269,5275,5
   Bodo        (2)(3)(1)
3638Kiki RomneyReedborder AmazingZ2D91Argonaut, PC.NB West-BrabantSint-WillebrordPOORTUGAAL67,44265265259
   Bodo        (3)(6)(5)
4119Noa van RijbroekVRBgroup's Black MagicZ2D91Jan Van Amstel, PC.NB Hart van BrabantSchyndelSINT-MICHIELSGESTEL67,39256273,5259
   Mikel        (11)(2)(6)
5437Sienna BrouwerReekamp's EmperorZ2D91Zaanse Ruiters, PC.NH Noord-Holland CentraalWormerveerHEILOO66,71260256264,5
   Orlando        (8)(12)(3)
6115Evi Van RooijKing Stayerhof's JangoZ2D91St. Jacobus, PC.NB Hart van BrabantDen DungenSINT-MICHIELSGESTEL66,71261268251,5
   Kosmo Van Orchid's        (5)(4)(10)
 
7223Nienke WulffYellow BoyZ2D91Tjongerruiters, PC. DeFR De Drie StromenOranjewoudOUDEHORNE66,67260,5265,5254
   Klein Roderijs Cocktail        (6)(5)(7)
8114Jessica LeendersBoldermans BostonZ2D91St. Walrick, PC.NB Noord Oost BrabantOverasseltOVERASSELT66,67261,5264,5254
   Bowe        (4)(7)(8)
9396Elya DoréKraneveld's BjörnZ2D91Weert, PC.LI Midden LimburgWeertWEERT66,37254,5262,5259,5
   Leuns Veld's Lord (rheinl.020047196)        (13)(9)(4)
10548Lilli Van den HoogenBoszicht's ManoZ2D91Voornruiters, PC. DeUT UtrechtDe MeernDE MEERN65,85257264249,5
   Orchard Boginov        (9)(8)(13)
11630Tessa HuismaBeukenoord's NiveauZ2E91Hornedamme, PC.ZH Oost Maas en MerwedeGiessenlandenPAPENDRECHT65,09249259,5253
   Bodo        (18)(10)(9)
12224Ava KrauseGolden LegendZ2D91Pion, PC. DeFR De Drie StromenHauleEEN64,91252257,5250
   Le Matsjo        (14)(11)(12)
13345Kris De VriesPop StarZ2D91Liemers (PV), PC. DeGE Oude IJsselBeekDIDAM64,15260,5253237
   Fs Pour L'amour        (7)(13)(18)
14340Jo-anne KochBeauty StarZ2D91Varus, PC.GE Achterhoek-OostVarsseveldHEELWEG64,15256,5252242
   Make My Day        (10)(15)(15)
15120Frederique Van ZeelandLibertyZ2D91Geldropse Jagertjes, PC.NB Eindhoven De KempenGeldrop-MierloHEEZE63,68249245251
   Bokkesprong Czardas        (17)(20)(11)
16627Eveline DeesCoelenhage's Las VegasZ2D91Rockanje (RPC), PC.ZH Zuid - WestRockanjeOUDE-TONGE63,46250,5249243
   Speyksbosch Nando        (16)(16)(14)
17520Shanaya KaradagVolltreffer's VolanteZ2D91Molenruitertjes, PC. DeOV TwenteSaasveldHENGELO OV63,33255,5245240,5
   Volltreffer        (12)(19)(17)
18177Daimy HaversBurghoeve's KenzoZ2D91Millenniumruiters (RSV), PC.DR Zuid-West DrentheDe WoldenHOLLANDSCHEVELD62,95248246,5242
   Major        (19)(18)(16)
19373Kathy RoggenSteendieks CampinoZ2D91Mazeppa, PC.GR West GroningenMarumNOORDWIJK GN62,74252253229
   FS Chambertin        (15)(14)(21)
20628Nina PaansBrummershoeve's Pulsar HZ2D91Ghiessenburght, PC. DeZH Oost Maas en MerwedeGiessenburgHARDINXVELD-GIESSENDAM61,45244,5248,5226
   Mikel        (20)(17)(22)
21435Senna EversHms MitchellZ2D91Soc. Rijvereniging Vennen, PC. DeNH Noord-Holland MiddenKwadijkGROOTEBROEK61,37244242232
   Heitrak's Marvin        (21)(21)(20)
22341Mirthe Van DoremalenFs Coco JamboZ2D91Heuvelruiters, PC. DeGE Rivierenland OostBergharenDREUMEL60,04235232,5235
   Fs Champion De Luxe        (22)(22)(19)

Terug naar de top

Dressuur Klasse Z2 Cat. D/E 1e proef ring 3

Ring 3
Datum: 26-08-2017
Aanvang: 08:30

Jury bij C: Blanken - Van der Scheer, W.
Jury bij H: Nekker, J. De
Jury bij M: Esch, H.M.L. Van

Z2/D-Z2/E, proef 91 (23 combinaties)
RangHnrRuiterPaardKl.Cat.P.nr.VerenigingKringVer.plaatsWoonplaatsprc.CHM
   vader           
1636Marten LuitenMovie StarZ2D91Neta, PC.GR Oost GroningenWinschotenWINSCHOTEN76,75298289,5310,5
   Hagelkruis Valentijn        (1)(1)(1)
2637Micky SchelstraeteElin's NoncisdadorZ2D91St. Jacobus, PC.NB Hart van BrabantDen DungenGEMONDE73,38289,5277292
   Nostradamus        (2)(3)(2)
3635Sam OudhofBodethal's KosimaZ2D91Skansruterkes, PC. DeFR De Drie StromenGorredijkNIJEBERKOOP71,79280280,5279,5
   Speyksbosch Nelson        (3)(2)(5)
4625Sanne Van der PolsTC Orchid's SyriaZ2D91Putsche Ruiters, PC. DeZH Zuid - WestBernisseABBENBROEK70,38274,5276273
   Kanshebber        (4)(4)(7)
5346Floor Van der KuijlWaddenhoek's MerlinZ2D91Hummelo, PC.GE Oude IJsselBronckhorstHUMMELO69,36263,5271277
   Heitrak's Marvin        (8)(5)(6)
6344Thessa GilbersBaumann's DespinoZ2D91Varus, PC.GE Achterhoek-OostVarsseveldVARSSEVELD68,93257263286,5
   FS Don't Worry        (12)(10)(3)
 
7343Fleur PrinsenNext Black MagicZ2D91Waaghalsjes, PC. DeGE West VeluweHoevelakenACHTERVELD68,29271264264
   Nabucco R        (5)(9)(12)
8519Else FelixGolden ChallengeZ2D91Deltaruiters, PC. DeOV Noord-West Overijssel / NOPIJsselmuidenIJSSELMUIDEN68,21268,5265264,5
   Fs Golden Moonlight        (6)(7)(11)
9434Lara van NekHaasendonk's SultanZ2D91Engewormer Hippics, PC.NH Noord-Holland CentraalWormerlandWIJDEWORMER67,95258264,5272,5
   Nieuwmoeds Patrick        (11)(8)(8)
10626Shanna BaarsDon Camillo Du BoisZ2D91Hillegom, PC.ZH Noord Rijn en GouweHillegomNIEUW-VENNEP67,95262265,5267,5
   Dornick B        (10)(6)(10)
11629Tatum NugterenDel PieroZ2D91Dordrecht, PC. Hippisch CentrumZH Oost Maas en MerwedeDordrechtRIDDERKERK67,65264256271,5
   De Vito Il        (7)(15)(9)
12121Lauren NevilleMorning SkyZ2D91St. Joris, PC.NB Hart van BrabantVughtVUGHT67,44250,5254,5284
   Kielshoop Honeyhill        (16)(16)(4)
13118Pem VerbeekMatcho 'D' van Prinsenhof'sZ2D91Vereniging Eindhovense Manege, PC.NB Eindhoven De KempenEindhovenWAALRE66,92262,5257,5263
   Kulberg's Lancelot        (9)(12)(13)
14633Chiel Van BedafArmanoZ2E91Concordia Florebit, RV.NB West-BrabantEtten-LeurETTEN-LEUR65,98252257,5262,5
   Morgenland's Fabian        (14)(14)(14)
15116Michelle KramerCampsterhoven's BaldatoZ2D91Kempenruiters, PC. DeNB Eindhoven De KempenWesterhovenWESTERHOVEN64,96251,5250,5258
   Orchard Boginov        (15)(19)(15)
16397Nina JansenTanzbär TZ2D91Heytse, PC.LI Midden LimburgHeythuysenHAELEN64,15243254253,5
   Timberland        (20)(17)(16)
17547Fleur Van de GraafRhyfedd SpikeZ2D91Benschopper Ruiters, PC. DeUT UtrechtBenschopBENSCHOP63,89244257,5246
   Veenstra ' S Promise        (18)(13)(17)
18176Lauret BrinkmanTop Hero 2Z2D91Esdalruiters, PC.DR Zuid-Oost DrentheEmmenEMMEN63,85255,5261230,5
   Top Champy        (13)(11)(20)
19175Lisa HammingaDekro's PachinoZ2D91Annen, PCDR Noord DrentheANNENKROPSWOLDE62,86243,5249243
   Speyksbosch Nando        (19)(21)(18)
20436Denise HulsebosJMH Painted For GoldZ2D91Soc. Rijvereniging Vennen, PC. DeNH Noord-Holland MiddenKwadijkKATWOUDE62,31247253,5228,5
   De Luxe Go For Gold        (17)(18)(21)
21577Emmely Van LierenMysterious Golden BinkZ2D91Hexagon B.V., StalZE ZeelandSchoreSCHORE61,32241,5250226
   --        (21)(20)(22)
22225Nina WoertsMolenhorn's CasanovaZ2D91Sjaerdema-liauckemaruiters, PC.FR Tusken Waad en KlifFranekerFRANEKER60,26228,5244,5232
   Vita Nova's Golden Boris        (23)(22)(19)
23549Floor De VosSunny BoyZ2D91Voornruiters, PC. DeUT UtrechtDe MeernIJSSELSTEIN UT59,57239,5232,5225
   Vader Onbekend        (22)(23)(23)

Terug naar de top

Dressuur Klasse Z1 Cat. D/E 2e proef

Ring 3
Datum: 26-08-2017
Aanvang: 13:15

Jury bij C: Sanders - Van Gansewinkel, M.H.A.
Jury bij H: Blanken - Van der Scheer, W.
Jury bij M: Heijstek, J.L.

Z1/D-Z1/E, proef 26 (10 combinaties)
RangHnrRuiterPaardKl.Cat.P.nr.VerenigingKringVer.plaatsWoonplaatsprc.CHM
   vader           
1106Evi Van RooijDen Östrik's MachoZ1D26St. Jacobus, PC.NB Hart van BrabantDen DungenSINT-MICHIELSGESTEL70,25235239,5242
   Good Looking        (1)(1)(2)
2545Lilli Van den HoogenMartinez CandymanZ1D26Voornruiters, PC. DeUT UtrechtDe MeernDE MEERN68,92233,5227,5242
   Fs Champion De Luxe        (2)(2)(1)
3172Isabeau BrouwerBrinckhoff 's DiamondZ1D26Reestruitertjes, PC. DeDR Zuid-West DrentheDe WijkIJHORST67,40231219237,5
   Verona's Bo-gi        (4)(6)(5)
 
4107Nikki Van de BorneViva La BamZ1D26Tilburgse RV 't Zandeind, PC.NB De BaronieTilburgOISTERWIJK67,16226221,5237,5
   Vitano        (8)(4)(4)
5108Noortje FellingerIlbreezerZ1E26St. Lambertus, PC.NB Eindhoven De KempenVessemVESSEM66,91231210,5241
   Diogenes Kay        (3)(10)(3)
6371Jennifer VeenstraVeenstra's GrapjasZ1D26Nienoord, PC.GR West GroningenLeekNUIS66,76227,5220,5233
   Klein Roderijs Cocktail        (6)(5)(7)
7334Janice TimmermansG G HotshotZ1D26Liemers (PV), PC. DeGE Oude IJsselBeekWEHL66,62229217,5233
   Lamento Ill        (5)(8)(8)
8394Emma NabbenBlakt's TiaraZ1D26Die Sevenrijders, PC.LI Noord LimburgSevenumGRUBBENVORST66,27222,5218235,5
   Heitrak's Marvin        (9)(7)(6)
9546Bo Van NimwegenBalotelli High PleasureZ1D26Voornruiters, PC. DeUT UtrechtDe MeernDE MEERN65,25227211,5227
   Benetton S        (7)(9)(9)
10113Sterre MartensDon't Forget MeZ1D26Rodeoruiters, PC.NB West-BrabantRucphenSCHIJF65,05222222219,5
   DON'T FORGET        (10)(3)(10)

Terug naar de top

Dressuur Klasse Z2 Cat. D/E kür

Ring 2
Datum: 26-08-2017
Aanvang: 16:00

Jury bij C: Sanders - Van Gansewinkel, M.H.A.
Jury bij H: Schaeffer, R.
Jury bij M: Boomaars, M.P.J.

Z2/D-Z2/E, proef Z2-K-PO-16 (12 combinaties)
RangHnrRuiterPaardKl.Cat.P.nr.VerenigingKringVer.plaatsWoonplaatsprc.CHM
   vader           
1636Marten LuitenMovie StarZ2DZ2-K-PO-16Neta, PC.GR Oost GroningenWinschotenWINSCHOTEN80,37580,12580,37580,625
   Hagelkruis Valentijn        (1)(1)(1)
2639Brandy BosCharming ForêtZ2DZ2-K-PO-16Nieuwe Heuvel, PC. DeGE West VeluweLunterenNAARDEN74,91775,12573,75075,875
   Bodo        (3)(5)(2)
3637Micky SchelstraeteElin's NoncisdadorZ2DZ2-K-PO-16St. Jacobus, PC.NB Hart van BrabantDen DungenGEMONDE74,45876,25075,50071,625
   Nostradamus        (2)(4)(7)
 
4115Evi Van RooijKing Stayerhof's JangoZ2DZ2-K-PO-16St. Jacobus, PC.NB Hart van BrabantDen DungenSINT-MICHIELSGESTEL74,45872,50077,25073,625
   Kosmo Van Orchid's        (7)(2)(3)
5635Sam OudhofBodethal's KosimaZ2DZ2-K-PO-16Skansruterkes, PC. DeFR De Drie StromenGorredijkNIJEBERKOOP74,41773,75075,87573,625
   Speyksbosch Nelson        (5)(3)(4)
6638Kiki RomneyReedborder AmazingZ2DZ2-K-PO-16Argonaut, PC.NB West-BrabantSint-WillebrordPOORTUGAAL73,54275,00073,00072,625
   Bodo        (4)(6)(6)
7625Sanne Van der PolsTC Orchid's SyriaZ2DZ2-K-PO-16Putsche Ruiters, PC. DeZH Zuid - WestBernisseABBENBROEK72,66772,75072,25073,000
   Kanshebber        (6)(7)(5)
8344Thessa GilbersBaumann's DespinoZ2DZ2-K-PO-16Varus, PC.GE Achterhoek-OostVarsseveldVARSSEVELD70,45872,12569,37569,875
   FS Don't Worry        (8)(9)(8)
9119Noa van RijbroekVRBgroup's Black MagicZ2DZ2-K-PO-16Jan Van Amstel, PC.NB Hart van BrabantSchyndelSINT-MICHIELSGESTEL69,16768,25070,00069,250
   Mikel        (9)(8)(9)
10437Sienna BrouwerReekamp's EmperorZ2DZ2-K-PO-16Zaanse Ruiters, PC.NH Noord-Holland CentraalWormerveerHEILOO66,25065,12566,75066,875
   Orlando        (10)(10)(10)
11342Britt AlthoffAccres FilleZ2DZ2-K-PO-16Hummelo, PC.GE Oude IJsselBronckhorstEMMERICH AM RHEIN62,29261,75063,37561,750
   Keulse Hoeve's Zico        (11)(11)(11)
x346Floor Van der KuijlWaddenhoek's MerlinZ2DZ2-K-PO-16Hummelo, PC.GE Oude IJsselBronckhorstHUMMELOVrijw
   Heitrak's Marvin        (x)(x)(x)

Terug naar de top

Springen Klasse L cat. D/E

Ring 1B
Datum: 26-08-2017
Aanvang: 08:30

Jury: Compagner, H.
Jury: Spijker, A.P.A.M. Van de
Jury: Renes, W.

L/D-L/E, 1 parcours (52 combinaties)
RangHnrRuiterPaardKl.Cat.P.nr.VerenigingKringVer.plaatsWoonplaatssptn1tijd1sptn2tijd2
   vader           
1130Saskia BrinkmanGeneveLD1V.v.v. Rouveen e.o., PC.DR Zuid-West DrentheGem. StaphorstSTAPHORST053,39028,1
   Levantos 2           
2449Lars MaathuisMiss SnowyLD1Sint Joris, PC.OV TwenteGeesterenGEESTEREN OV053,54029,72
   Icholas           
3123Deene Van den BeedijkOrchid's Wood NymphLD1Schouwse Ruiters, PC. DeZE ZeelandSchouwen-DuivelandOUDDORP ZH062,03030,42
   Machno Carwyn           
4523Juul MichelsBambineLD1St. Jan Merselo, PC.LI Noord LimburgMerseloMERSELO059,43030,48
   Hoppenhof's Shardon           
5237Rens BogersBonjour l'amourLD1Jagers te Paard Graetheide e.o., PC.LI Limburg-ZuidSittard-GeleenGUTTECOVEN059,84031,13
   Orchid's Tygo           
6781Bente EngelenExcellentLD1Dijkruiters Groessen E.o., PC. DeGE Oude IJsselGroessenZEVENAAR067,75031,78
   El Beauty Nra Stb81.31           
717Jade ThaensOmbos PepperLD1Sint Martinus, PC.NB HelmondSomerenSOMEREN058,7032,46
   Kantje's Ronaldo           
8186Myla Van AndelJe T'aime DMMLD1Leeuwarden, PC.FR Noord Oost FrieslandLeeuwardenLEEUWARDEN061,99033,35
   Matchello           
9452Dion KoopmansDe Boer-Horsetrucks Billy JeanLD1Slagharen, PC.OV VechtdalSlagharenELIM063,29035,25
   Isarco           
10239Hope Van ManenMonte CarloLD1Roosendaal, PC.GE West VeluweBennekomHERVELD064,46035,87
   --           
11238Suze BosH4u BaileysLD1Willaerruiters, PC.GE West VeluweScherpenzeelRENSWOUDE067,8037,46
   Sir Durk           
1218Nicky FrankenCupidoLE1Rodeoruiters, PC.NB West-BrabantRucphenRUCPHEN064,45037,87
   Numero Uno           
13456Bjorn DijkstraoililyLD1Vijf Marken, PC. DeOV TwenteLonnekerOVERDINKEL063,08037,9
   Silverlea Spiderman           
 
14244Maikel Van DaatselaarBurberryLD1Veluweruiters, PC.GE West VeluweVoorthuizenVOORTHUIZEN057,56039,95
   Chin Chin           
15132Leonie VosCantosLD1V.v.v. Rouveen e.o., PC.DR Zuid-West DrentheGem. StaphorstSTAPHORST060,79433,44
   --           
16451Paulien Ten KateZitaLD1Avereest En Omstreken, PC.OV VechtdalBalkbrugOMMEN061,01433,88
   General Humbert           
17247Babette HaanschotenBliksemLD1Willaerruiters, PC.GE West VeluweScherpenzeelSCHERPENZEEL GLD058,84434,35
   Woodrow Carisbrooke           
18450Noor DanielsGrasshopper V.L.LE1Looleeruiters, PC. DeOV ReggedalAlmeloALMELO059,29434,55
   Bernini           
19556Jasmijn WesterbekeKilbegganLD1Veerse Ruiters, PC.ZE ZeelandVeereVROUWENPOLDER059,58434,79
   Aston du Langwater           
20406Joyce Woltersheide's berg boyLD1Ponyvrienden, PC. DeLI Limburg-ZuidEcht-SusterenMONTFORT061,86434,89
   Watermill Falcon           
21184Yfke PriemFinn Mc Cloud WestlandLD1Sjaerdema-liauckemaruiters, PC.FR Tusken Waad en KlifFranekerMENAAM056,47435,14
   Garryhinch Finn           
2213Logan FiechterPanacheLD1Paardenvriendjes, PC. DeNB De BaronieGilzeMERKSPLAS062,8435,34
   Machno Carwyn           
23353Anna StevensFreedomLD1Z.E.O., PC.GR Oost Groningen't ZandtDELFZIJL063,17437,61
   Catano           
24135Lisanne Van ElpHerosLD1V.v.v. Rouveen e.o., PC.DR Zuid-West DrentheGem. StaphorstSTAPHORST064,59442,19
   De Goede Ree's Metall           
25453Gerco RientiesKingstonLD1Deltaruiters, PC. DeOV Noord-West Overijssel / NOPIJsselmuidenIJSSELMUIDEN067,36442,39
   Karlos           
26241Rosalin BaanCountry BabounLD1Lunaruiters, PC. DeGE West VeluweLunterenLUNTEREN059,53444,29
   KANTJE`S RONALDO           
27133Manon Van den HofTenerifeLE1Zuidwolde, PC.DR Zuid-West DrentheDe WoldenSLAGHAREN063,7750,13
   Mermus R           
2815Sheady SentgesGoldwind Empire's UppertenLD1Goghruiters, PC. vanNB West-BrabantZundertACHTMAAL064,89840,09
   Watermill Falcon           
2914Floor WeemaesBiancaLD1Wouw Vooruit, PC.NB West-BrabantWouwOSSENDRECHT061,14851,72
   Carl           
3019Renee MeijerBenny Boy-SLD1Hinnikers, PC. DeNB Eindhoven De KempenOerleVALKENSWAARD057,181234,08
   Blyton           
31528Isa Van der ArendKohvie SLD1Voornruiters, PC. DeUT UtrechtDe MeernHARMELEN067,06Uit11 
   Krimh Ox           
32454Jasper ReilinkSprightly LibertyLE1Deventer '85, PC.OV SallandDeventerSCHALKHAAR459,48  
   Lord Liberty-g           
33243Femke PlassEikenhorst's MessiLD1Doornslagruiters, PC. DeGE Oude IJsselDremptDREMPT459,59  
   Luckington Sportaide           
34527Finette van DalsenKappuchinoLD1Voornruiters, PC. DeUT UtrechtDe MeernWOERDEN459,9  
   Krimh Ox           
3520Mille KerstensRoyaltyLD1Vrolijke Dravers, PC. DeNB Noord Oost BrabantOeffeltOEFFELT460,24  
   Bokkesprong Casjmier           
36455Abdissa Van der KampDe Mensinghe`s LenteLD1Nieuwleusen, PC.OV VechtdalNieuwleusenDALFSEN460,28  
   Hoppenhof's Hero           
37583Anouk UrsemNavaraLD1Delftse Ponyclub, PC.ZH Zuid - WestDelftROTTERDAM460,36  
   Joutabe de Prat           
38458Chloe Van der VegtVrijhof's JackLD1Rijden Is Kunst, PC.OV Noord-West Overijssel / NOPZwolleZWOLLE460,56  
   Woodrow Carisbrooke           
3916Emma Van RooiHoppenhof's BatmanLD1Pioniertjes, PC. DeNB HelmondMariahoutLIESHOUT461,61  
   Hoppenhof's Vivaldi           
40242Anna OlieChivaroLE1Kraaij afd. Pony, RuitersportcentrumGE West VeluweNijkerkerveenAMERSFOORT461,87  
   Lorenzo           
41773Noud AllersCzardasLD1Neer, PC.LI Midden LimburgNeerBUGGENUM464,46  
   Bokkesprong Czardas           
42131Daniëlle HoltermanSkydancerLD1V.v.v. Rouveen e.o., PC.DR Zuid-West DrentheGem. StaphorstSTAPHORST468,47  
   Onbekend           
43585Dayna WillemseIbi SLD1Blijde Rijders, PC. DeZH Zuid - WestBarendrechtDORDRECHT572,39  
   Irakion           
44134Irene Van den HofZafarano vh Gehucht ZLD1Zuidwolde, PC.DR Zuid-West DrentheDe WoldenSLAGHAREN673,76  
   Zandor Z           
45240Suzan De GraafUnetLE1Molenruiters, PC. DeGE Achterhoek-OostRekkenEIBERGEN779,08  
   Hemmingway           
46404Pien DoppenbergTwisterLD1Wieringermeerruiters, PC. DeNH Noord-Holland NoordWieringermeerSLOOTDORP863,17  
   Melle Jerom He Stb 198           
47185Anne FeenstraVivaldiLD1Tjongerruiters, PC. DeFR De Drie StromenOranjewoudBONTEBOK867,78  
   --           
48245Victor Van der OordAlexanderLD1Kasteelruiters, PC. DeGE Rivierenland OostHemmenHERVELD970,65  
   Corso           
49246Marlou BruilScaldia's sign of the times brittLD1Voorwaarts, PC.GE West VeluweEssenLUNTEREN1177,31  
   Hoppenhof's Shardon           
50405Kerstin Van der SchaafFirst-QueenLE1Wieringermeerruiters, PC. DeNH Noord-Holland NoordWieringermeerWIERINGERWERF1180,07  
   Ustinov           
51584Mila EverseMagicLD1Reigersburgh (RSV), PC.ZH Noord Rijn en GouweWaddinxveenWADDINXVEEN1475,26  
   Vader Onbekend           
x457Sharel MeijerHesselLE1Hagmolenruiters, PC. DeOV ReggedalAmbt DeldenZENDERENUit2   
   --           

Terug naar de top

Springen Klasse L cat. A/B

Ring 1B
Datum: 26-08-2017
Aanvang: 11:15

Jury: Compagner, H.
Jury: Spijker, A.P.A.M. Van de
Jury: Renes, W.

L/A-L/B, 1 parcours (19 combinaties)
RangHnrRuiterPaardKl.Cat.P.nr.VerenigingKringVer.plaatsWoonplaatssptn1tijd1sptn2tijd2
   vader           
16Rik Van de PasDreamerLB1Trouwe Vriendjes, PC. DeNB De BaronieOosteindKAATSHEUVEL051,16030,09
   Vader Onbekend           
2443Faye Louise VosChesterLB1Eschruiters, PC. DeOV ReggedalWierdenWIERDEN056,11032,89
   --           
3554Jet De VosWaterland's SamiraLA1Weelruiters, PC. DeZE ZeelandBorsele'S-HEER ABTSKERKE053,45033,33
   Vikarien's Casanova           
48Jazz de WitPromising KyraLB1Remonte, PC.NB Noord Oost BrabantBoxmeerMILLINGEN AAN DE RIJN049,7034,5
   L           
5351Anna StevensEmmely's JelleLB1Z.E.O., PC.GR Oost Groningen't ZandtDELFZIJL058,58037,26
   Wheemhoeve's Icarus           
 
6402Yenthe BeukersThijsLB1Schildknapen, PC. DeNH Noord-Holland MiddenSchoorlOUDKARSPEL060,54038,9
   L           
7442Justin KoopmansDe Boer-Horsetrucks Lucky MeLB1Slagharen, PC.OV VechtdalSlagharenELIM056,13430,42
   Alex           
89Daymen BiemansAmy VDNLA1St. Jozef, PC.NB Noord Oost BrabantVenhorstVENHORST057,75436,27
   Planteels leonardo           
9752Katelijne PhilipsenFleurLB1St. Jan Merselo, PC.LI Noord LimburgMerseloMEERLO055,22447,09
   Oosting Edison           
10126Amanda VosShamrock Propel MichetteLB1V.v.v. Rouveen e.o., PC.DR Zuid-West DrentheGem. StaphorstSTAPHORST052,49841,45
   Ceulan Cariadog           
11444Benthe MeijerinkComm's Forest DilleLB1Heeten, PC.OV SallandHeetenHOLTEN057,82Uit11 
   Paddington's O'Malley           
12445Sophie PausCavallieLB1Bogelscamp, PC. DeOV TwenteDenekampHARBRINKHOEK454,6  
   --           
13182Dineke VeenstraKittyLB1Heideruters, PC. DeFR Noord Oost FrieslandHarkemaHARKEMA455,53  
   --           
147Demi RosSimbaLB1Concordia Florebit, PC.NB West-BrabantEtten-LeurSPRUNDEL462,44  
   Wolling's Lancelot           
15525Anouk TolboomGroenendaal's KimberlyLA1Srjv Groenendaal, PC.UT UtrechtBunschotenBUNSCHOTEN-SPAKENBURG465,68  
   Vader Onbekend           
16232Jeanita Van DuinenThe Rascals Farm DroghedaLB1Toekomst, PC. DeGE West VeluweNijkerkNIJKERK GLD864,97  
   Vivienne's Voice Of The Forest           
17231Kyra KlopmanRosetaLB1Bosruiters, PC. DeGE Noord Veluwe en FlevolandApeldoornUGCHELEN1591,5  
   Crumpwell Fletcher           
x230Sanne VermeulenPacoLB1Steffenrijders, PC. St.GE Achterhoek-OostLaren GldLAREN GLDUit2   
   Lintelo Gawain           
 127Marcella BerendsSnelsstable GameboyLB1Runderuiters, PC. DeDR Zuid-Oost DrentheEmmer-CompascuumEMMER-COMPASCUUMUit2   
   Wildzang's Sultan           

Terug naar de top

Springen Klasse L cat. C

Ring 1B
Datum: 26-08-2017
Aanvang: 12:30

Jury: Compagner, H.
Jury: Spijker, A.P.A.M. Van de
Jury: Renes, W.

L/C, 1 parcours (19 combinaties gestart en nog 1 te gaan)
RangHnrRuiterPaardKl.Cat.P.nr.VerenigingKringVer.plaatsWoonplaatssptn1tijd1sptn2tijd2
   vader           
1129Amber KrulSpartacusLC1V.v.v. Rouveen e.o., PC.DR Zuid-West DrentheGem. StaphorstNIEUWLEUSEN056,26029,94
   Melle Jerom He Stb 198           
2446Loes BronsvoortMachoLC1Snorrewind, PC.OV ReggedalMarkeloMARKELO053,56030,08
   Woodrow Carisbrooke           
3236Isis NielsRossum's VerronLC1Liemers (PV), PC. DeGE Oude IJsselBeekDIDAM057,49031,17
   Valentino           
4555Lotte MaesReinaerthof SpetterLC1Hulst, PC.ZE ZeelandHulstSINT GILLIS WAAS050,75032,56
   --           
511Nikki De PunderMissyLC1Breda, PC.NB De BaronieBredaBREDA055,1035,16
   Vader Onbekend           
 
6582Pollie GaasbeekZorroLC1Delftse Ponyclub, PC.ZH Zuid - WestDelftBLEISWIJK054,76035,44
   Jasper           
7447Mikai BrandesLyambaLC1Oosterhoffruiters, PC. DeOV ReggedalRijssenMARKELO059,1036,74
   Dost 2           
8774Tygo CuppenHoppenhof's EsmeeLC1Die Sevenrijders, PC.LI Noord LimburgSevenumHEGELSOM057,1037,62
   Woodrow Carisbrooke           
910Yan yan MoormanSpecial SunnylightLC1Heerjansruitertjes, PC. DeNB West-BrabantOud GastelFIJNAART056,31433,08
   --           
10352Elana Van BeemWesterhuis KittyLC1Z.E.O., PC.GR Oost Groningen't ZandtHOLTROP GROSSEFEHN054,25435,7
   Speyksbosch Nando           
11234Hannes VredenbergSepLC1Molenruiters, PC. DeGE Achterhoek-OostRekkenREKKEN053,42841,75
   --           
12128Sanne De HaanStardustLC1V.v.v. Rouveen e.o., PC.DR Zuid-West DrentheGem. StaphorstROUVEEN053,89Uit11 
   Young Winsome's Adrian           
13235Senna Van HoutePomonaLC1Boleemruiters, PC. DeGE Oude IJsselZevenaarPANNERDEN453,19  
   Frisian Forest Marco Polo           
14526Emily Van SeumerenEnjoyLC1Soest, PC.UT UtrechtSoestBILTHOVEN458,81  
   Onbekend           
15403Pien DoppenbergZazoeLC1Wieringermeerruiters, PC. DeNH Noord-Holland NoordWieringermeerSLOOTDORP467,96  
   --           
1612Michelle VisserHazelberg's RinaldoLC1Irene-Bosruiters, PC.NB Eindhoven De KempenAalst (NB)GELDROP570,59  
   --           
17183Gerbrich De BoerNieland's LynnLC1't Haske, PC.FR De Drie StromenRotsterhauleROTSTERHAULE1875,29  
   Moorland`s Crack           
x233Milan MorssinkhofWhite DiamondLC1Bosrakkers, PC. DeGE Noord Veluwe en FlevolandHulshorstHIERDENUit5   
   --           
 448Maureen KremerTwister AlkatalLC1Sint Joris, PC.OV TwenteGeesterenHARBRINKHOEKUit2   
   All Inclusive           
 776Anthony SchreinemachersJ - BaroloLC1Zeldenrust, PC.LI Noord LimburgVeldenVELDEN    
   Den Bramel's Baye           

Terug naar de top

Springen Klasse Z cat. C

Ring 1A
Datum: 26-08-2017
Aanvang: 08:30

Jury: Vries, J. de
Jury: Reuvers, H.
Jury: Roelink, J.F.A.
Jury: Petrie, J.A.

Z/C, 1 parcours (12 combinaties)
RangHnrRuiterPaardKl.Cat.P.nr.VerenigingKringVer.plaatsWoonplaatssptn1tijd1sptn2tijd2
   vader           
1140Saskia BrinkmanHentelZC1V.v.v. Rouveen e.o., PC.DR Zuid-West DrentheGem. StaphorstSTAPHORST061,75031,47
   Dexter Leam Pondi           
2357Sytze Van Dellenmistery ASGZC1Nienoord, PC.GR West GroningenLeekOPENDE064,81034,53
   --           
332Merle HendricksSafierraZC1Rij Met Vreugd, PC.NB Noord Oost BrabantGasselGENNEP468,57  
   Polsbury Pirelli           
 
4408Jonne De HaanBentleyZC1Hs Heiloo e.o., PC.NH Noord-Holland MiddenHeilooHEILOO872,45  
   --           
531Siebe LeemansJacodi's AdinoZC1Drie Beerzen, PC. DeNB Hart van BrabantOost W MiddelbeersOOST WEST EN MIDDELBEERS1271,87  
   Woodrow Carisbrooke           
6777Elira AsllaniAaronZC1Jagers te Paard Graetheide e.o., PC.LI Limburg-ZuidSittard-GeleenGELEEN1668,38  
   --           
x33Puck BuijnstersTapasZC1Cavalieren, PC. DeNB De BaronieBerkel-EnschotOISTERWIJKUit1   
   --           
 191Frida PriemMoestiZC1Sjaerdema-liauckemaruiters, PC.FR Tusken Waad en KlifFranekerMENAAMUit1   
   Machno Carwyn           
 259Claire Van SomerenManor's Top JetZC1Zonnehoeve, PC.GE West VeluweZeewoldeALMEREUit1   
   Beaucandan Brendan           
 469Ruth Van der LindeMagnumZC1Vollenhove, PC.OV Noord-West Overijssel / NOPVollenhoveMARKNESSEUit11   
   Morning Sun           
 260Dhidey HulshofDon PassoaZC1Voorwaarts, PC.GE West VeluweEssenKOOTWIJKUit1   
   Onbekend           
 30Yannick janssen van GrunsvenPinoZC1Kleine Hoefjes, PC. DeNB Noord Oost BrabantErpERPUit11   
   Offem Minos           

Terug naar de top

Springen Klasse Z Cat. D/E 1e Manche

Ring 1A
Datum: 26-08-2017
Aanvang: 09:45

Jury: Vries, J. de
Jury: Reuvers, H.
Jury: Roelink, J.F.A.
Jury: Petrie, J.A.

Z/D-Z/E, 1 parcours (37 combinaties)
RangHnrRuiterPaardKl.Cat.P.nr.VerenigingKringVer.plaatsWoonplaatssptn1tijd1sptn2tijd2sptn.tottijd1sptn3tijd3
   vader               
1144Irene Van den HofOrchid's SarineZD1Zuidwolde, PC.DR Zuid-West DrentheDe WoldenSLAGHAREN063,46051,42063,46034,35
   Orchid's Cestanii               
2270Fleur HollemanBora-boraZD1Waalruiters, PC. DeGE Rivierenland OostGendtHUISSEN065,46052,4065,46038,17
   Kantjes Ronaldo               
336Bink DriessenVoyou De PlevilleZD1St. Joris, PC.NB Hart van BrabantVughtESCH068,94054,22068,94039,45
   Thunder du Blin               
4263Tamara Van ManenTop dominiqueZD1Voorwaarts, PC.GE West VeluweEssenSTROE066,77055,96066,77434,69
   Don Diabolo               
5474Wesley De BoerDenverZD1Nieuwleusen, PC.OV VechtdalNieuwleusenNIEUWLEUSEN071,16054,97071,16434,89
   Kantje's Ronaldo               
6470Job RothsteggeDinky ToyZD1Sint Joris, PC.OV TwenteGeesterenWEERSELO071,75054,63071,75448,51
   Pierrot               
7195Gerrit VeenstraGossie GossieZD1Radboudruiters, PC. DeFR De Drie StromenDrachtenDRACHTSTERCOMPAGNIE066,87053,76066,87454,33
   Ukato               
8778Britt DriessenAmberZD1Joris, PC. St.LI Midden LimburgBeeselBEESEL064,69052,44064,69832,49
   Vader Onbekend               
9410Anouk KuilboerOudeland's FlorisZD1Schildknapen, PC. DeNH Noord-Holland MiddenSchoorlDIRKSHORN068,18052,61068,181252,53
   Berkhof's Higgledy Piggledy               
10265Nikita HemmesMaguirestables MithrillZD1Lilliputters (HVP), PC. De PPC deGE West Veluwe ELSPEET068,81053,13068,811652,34
   Deise Sam Maguire               
 
11192Hyke VoornElisabeth Stables VanetyZE1Freuleruiters, PC. DeFR Tusken Waad en KlifGaasterlan-SleatRUIGAHUIZEN462,57054,56462,57  
   Vittorio               
12193Trienke KooistraFirrinaZE1Drakoruters, PC. DeFR De Drie StromenDrachtstercompagnieDRACHTSTERCOMPAGNIE066,24451,56466,24  
   Emilion               
13473Thijmen VosFlintstoneZD1Eschruiters, PC. DeOV ReggedalWierdenWIERDEN466,71050,66466,71  
   Woodrow Carisbrooke               
14141Iris TroostMaghera JoyZD1V.v.v. Rouveen e.o., PC.DR Zuid-West DrentheGem. StaphorstROUVEEN467,32054,14467,32  
   Knockillaree Tomas               
15589Senna EverseBrawadoZD1Reigersburgh (RSV), PC.ZH Noord Rijn en GouweWaddinxveenWADDINXVEEN471,92050,56471,92  
   Nando               
16267Ben Van der WeijdenJerry-leeZD1Flevoruiters, PC.GE Noord Veluwe en FlevolandDrontenBIDDINGHUIZEN472,51057,76472,51  
   Wandor Van De Mispelaere               
17560Sarah De KrakerKerwin van Orchid'sZD1Vlakteruiters, PC. DeZE ZeelandTerneuzenAXEL471,24459,4871,24  
   Kanshebber               
18268Lotte BeusinkGulikhoeve's SpitfireZD1Berkelruiters, PC. DeGE Achterhoek-OostEibergenEIBERGEN467,72Uit1  67,72  
   Berkhof's Higgledy Piggledy               
19409Frederike TuinDavinoZD1Broekerruiters, PC. DeNH Noord-Holland CentraalBroek In WaterlandBROEK IN WATERLAND469,31Uit11  69,31  
   Aertbreaker               
2037Esther Van BergenCollinZE1Pluvinel Maren-Kessel, PC.NB Hart van BrabantMaren Kessel'S-HERTOGENBOSCH473,70   73,7  
   Condor               
21358Emile DrenthOscar van de BeekerheideZD1Driesporen, PC. DeGR Oost GroningenOnstweddeONSTWEDDE679,13   79,13  
   Orchid's Floris               
22266Liesje VrolijkRaisa CestaniiZD1Lichtenvoorde (HV), PC.GE Achterhoek-OostLichtenvoordeALMEN783,05   83,05  
   Orchid's Cestanii               
23472Merel BlankvoortJulia's Special Edition MBZD1Heuvelruitertjes, PC. DeOV SallandLuttenbergDALFSEN864,78   64,78  
   Kantje's Ronaldo 197ps.d.h.               
24475Lynn GrevingaO LalaZD1Sint Joris, PC.OV TwenteGeesterenALMELO865,87   65,87  
   Vader Onbekend               
25264Anouk Van ReenenCampina De LiefsteZE1Toekomst, PC. DeGE West VeluweNijkerkAMERSFOORT866,06   66,06  
   Campione VI               
26590Chiem BosboomDelta DawnZD1Delftse Ponyclub, PC.ZH Zuid - WestDelftSCHIEDAM866,77   66,77  
   Heidbergs Nancho Nova               
27269Susan LammertsKantje's LadyZD1Flevoruiters, PC.GE Noord Veluwe en FlevolandDrontenBIDDINGHUIZEN870,54   70,54  
   Kantje's Ronaldo               
28261Djoeke Van IjzendoornA - Princess V/d ZonnehoeveZE1Zonnehoeve, PC.GE West VeluweZeewoldeALMERE873,05   73,05  
   Carland               
2934Kirsten KreemersDexter VZD1Pr. Willem Alexander, PC.NB Eindhoven De KempenNuenenNUENEN875   75  
   Dexter Learn Pondi               
30471Wynona DethmersJob KZD1Bogelscamp, PC. DeOV TwenteDenekampENSCHEDE1079,97   79,97  
   De Mensinghe's Rinaldo               
x142Eline SlagerDiadeemZD1V.v.v. Rouveen e.o., PC.DR Zuid-West DrentheGem. StaphorstSTAPHORSTUit11       
   Vader Onbekend               
 194Mette marit EppingaHappy-boyZD1Freuleruiters, PC. DeFR Tusken Waad en KlifGaasterlan-SleatOUDEMIRDUMUit1       
   Emmickhoven's Diego               
 262Esmay SchaftenaarSurprise Limited AzmiraffZD1Heuvelruiters, PC. DeGE Noord Veluwe en FlevolandWezepWEZEPUit1       
   Azmiraff Ox               
 35Jinte Van DongenGeralja's TommieZD1Irene-Bosruiters, PC.NB Eindhoven De KempenAalst (NB)WAALREUit1       
   De Mensinghe's Rinaldo               
 38Sanne Van RootenCarmen van de BeekerheideZD1Door Eenheid Sterk, PC.NB West-BrabantRijsbergenBAVELUit11       
   Conrad               
 779Janine KempersOrchid's YacumoZD1't Reelaer (HSV), PC.OV SallandRaalteLUTTENBERGUit1       
   Kenneth               
 143Thirza FokkensEasy QuibellZE1Stroomruiters, PC. DeDR Zuid-West DrentheBeilenWIJSTERUit1       
   Quite Easy 958               
 39Merel KriekWodanZD1Reigertjes, PC. DeNB Noord Oost BrabantZytaartVEGHELNG       
   --               

Terug naar de top

Springen Klasse ZZ Cat. D/E 1e Manche

Ring 1A
Datum: 26-08-2017
Aanvang: 11:40

Jury: Vries, J. de
Jury: Reuvers, H.
Jury: Roelink, J.F.A.
Jury: Petrie, J.A.

ZZ/D-ZZ/E, 1 parcours (19 combinaties)
RangHnrRuiterPaardKl.Cat.P.nr.VerenigingKringVer.plaatsWoonplaatssptn1tijd1sptn2tijd2sptn.tottijd1sptn3tijd3
   vader               
1273Enrico Van ManenEmilindaZZD1Voorwaarts, PC.GE West VeluweEssenSTROE064,94051,64064,94032,67
   Jacorde               
2196Auke FeenstraKnud van Orchid'sZZD1Tjongerruiters, PC. DeFR De Drie StromenOranjewoudBONTEBOK064,72052,59064,72033,12
   Kanshebber               
3477Mart IjlandFantasiaZZD1Kanaalruitertjes, PC. DeOV TwenteDenekampHENGELO OV066,28049,55066,28034,71
   For Kids Only               
4275Liesje VrolijkStarbucksZZD1Lichtenvoorde (HV), PC.GE Achterhoek-OostLichtenvoordeALMEN071,32055,94071,32036,64
   --               
5634Pam NieuwenhuisZeppe Van De IjsseldijkZZD1Nijgraaf, PC. DeGE Oude IJsselWestervoortGROESSEN071,86056,04071,86434,46
   Zodiak               
 
6271Renee HazelegerTroublemakerZZD1Voorwaarts, PC.GE West VeluweEssenOOSTERBEEK865,85054,54865,85  
   El Nino               
740Fleur CarisSalsaZZD1St. Joris, PC.NB Hart van BrabantVughtVUGHT469,81455,1869,81  
   Okkie Trooi               
8479Meike ZwartjensOrchid`s Sea FoamZZD1't Reelaer (HSV), PC.OV SallandRaalteRAALTE463,88851,491263,88  
   Dexter Leam Pondi               
9359Chantal WindstraSulaatik's MancinieZZD1Nienoord, PC.GR West GroningenLeekBOERAKKER471,291661,192071,29  
   Marrondales Macintosh               
10274Dominique Van RouwendaalErroco BlueZZE1Toekomst, PC. DeGE West VeluweNijkerkNIJKERKERVEEN575,29Uit11  75,29  
   Zirocco Blue               
11591Lianne KorevaarZiolietaZZD1Jockey Club, PC. DeZH Zuid - WestRotterdamROTTERDAM866,64   66,64  
   Dutchboy               
12277Gerwilmer TonSoerabajaZZD1Klein Maar Dapper, PC.GE Noord Veluwe en FlevolandNunspeetNUNSPEET867,11   67,11  
   Kantjes Ronaldo               
13272Fleur HollemanDanteZZD1Waalruiters, PC. DeGE Rivierenland OostGendtHUISSEN867,54   67,54  
   Twinkling-starr-aristo               
14276Skye MorssinkhofUnbelievableZZD1Bosrakkers, PC. DeGE Noord Veluwe en FlevolandHulshorstHIERDEN1262,11   62,11  
   --               
15480Britt Ter HarmselGieltje E.B.ZZD1Oosterhoffruiters, PC. DeOV ReggedalRijssenENTER1290,6   90,6  
   Kantje's Ronaldo               
x42Britt WeberTommyZZD1Geldropse Jagertjes, PC.NB Eindhoven De KempenGeldrop-MierloGELDROPUit1       
   --               
 145Ine ZegerenQuboy ZZZD1Vrederuiters, PC. DeDR Zuid-West DrentheRuinenRUINENUit1       
   King Kadanz               
 478Iris ElshofDessert GirlZZD1Lierderholthuis, PC.OV SallandLierderholthuisWIJHEUit1       
   Kantje's Ronaldo               
 592Luca van 't HoffRocky's Ryan SbZZD1Maasruiters, PC. DeZH Zuid - WestMaaslandDORDRECHTUit1       
   Rockefeller               
 41Kim JacobsLa LunaZZD1Isidorus, PC. St.NB West-BrabantSprundelRUCPHENNG       
   Lordanos               
 780Beau SchuttelaarLexius E van het JuxshotZZD1Tommix, PC.LI Midden LimburgBaarloTEGELENNG       
   Eternity van de N.Ranch               

Terug naar de top

Springen Klasse M Cat.C

Ring 1A
Datum: 26-08-2017
Aanvang: 16:20

Jury: Vries, J. de
Jury: Reuvers, H.
Jury: Roelink, J.F.A.
Jury: Petrie, J.A.

M/C, 1 parcours (13 combinaties)
RangHnrRuiterPaardKl.Cat.P.nr.VerenigingKringVer.plaatsWoonplaatssptn1tijd1sptn2tijd2
   vader           
1785Alicia BockenViterbo EmelwerthMC1Weert, PC.LI Midden LimburgWeertWEERT077,22444,50
   Valentino           
221Karlijn SleutjesSensation SWMC1St. Jacobus, PC.NB Hart van BrabantDen DungenSINT-MICHIELSGESTEL066,33444,82
   --           
3136Leonie VosDiamondMC1V.v.v. Rouveen e.o., PC.DR Zuid-West DrentheGem. StaphorstSTAPHORST068,69446,09
   --           
4248Maud HanseSummerMC1Flevoruiters, PC.GE Noord Veluwe en FlevolandDrontenBIDDINGHUIZEN466,77  
   --           
 
523Fleur TimmermansPrecious Diamond DMC1Enclaveruitertjes, PC. DeNB De BaronieBaarle-NassauPOPPEL468,79  
   Kanshebber           
6249Meredith BaanTe AmoMC1Lunaruiters, PC. DeGE West VeluweLunterenLUNTEREN469,05  
   Woodrow Carisbrooke           
7461Pia-luise StegginkLadyMC1Rossruiters, PC. DeOV TwenteRossum (OV)ROSSUM OV474,11  
   --           
8586Mabel van GemerdenTexasMC1Voorne-putten, PC.ZH Zuid - WestRockanjeOOSTVOORNE477,1  
   --           
9459Evi WiefferinkVictorMC1Eschruiters, PC. DeOV ReggedalWierdenWIERDEN866,56  
   Vivienne's Vision Of Freedom           
10187Welmoed AgricolaMelvinMC1Hanzeruiters, PC. DeFR Tusken Waad en KlifBolswardREAHUS877,32  
   --           
x354Diewke PardijsAlohaMC1Z.E.O., PC.GR Oost Groningen't ZandtHOLWIERDEUit11   
   --           
 22Mariette MaasKarina LMC1Petrus, PC. St.NB Eindhoven De KempenLeendeLEENDEUit1   
   Lorenzo           
 460Julia VermueBaileyMC1Vollenhove, PC.OV Noord-West Overijssel / NOPVollenhoveMARKNESSEUit1   
   --           

Terug naar de top

Springen Klasse M cat. D/E

Ring 1A
Datum: 26-08-2017
Aanvang: 17:35

Jury: Vries, J. de
Jury: Reuvers, H.
Jury: Roelink, J.F.A.
Jury: Petrie, J.A.

M/D-M/E, 1 parcours (40 combinaties)
RangHnrRuiterPaardKl.Cat.P.nr.VerenigingKringVer.plaatsWoonplaatssptn1tijd1sptn2tijd2
   vader           
1782Emma BockenArkanMD1Weert, PC.LI Midden LimburgWeertWEERT070,93035,55
   --           
226Siebe LeemansEverest AlbertMD1Drie Beerzen, PC. DeNB Hart van BrabantOost W MiddelbeersOOST WEST EN MIDDELBEERS074,54036,17
   Wielgerma's Nelson           
3250Lisa KlopmanProdise`s VarroMD1Bosruiters, PC. DeGE Noord Veluwe en FlevolandApeldoornUGCHELEN069,21037,24
   Kantje's Appart           
4587Isabelle RoepelBreitlingMD1Jockey Club, PC. DeZH Zuid - WestRotterdamROTTERDAM069,68037,80
   --           
5257Maud HanseCountrys BoyMD1Flevoruiters, PC.GE Noord Veluwe en FlevolandDrontenBIDDINGHUIZEN071,63039,59
   Country           
6559Sabine Van GelderenCasanovaMD1Sasruiters, PC. DeZE ZeelandDirkslandGOEDEREEDE074,91043,41
   Polsbury Pluco           
72Femke OostraRomario`s WorldMD1Sjaerdema-liauckemaruiters, PC.FR Tusken Waad en KlifFranekerJELLUM070,6434,95
   Kantje's Ronaldo           
824Fleur LeemansOrchid's LonetteMD1Drie Beerzen, PC. DeNB Hart van BrabantOost W MiddelbeersOOST WEST EN MIDDELBEERS073,57436,21
   Kanshebber           
9258Lily Van der KnaapFire FoxMD1Toekomst, PC. DeGE West VeluweNijkerkPUTTEN067,95439,62
   Vader Onbekend           
1027Femke BraatColbaMD1Concordia Florebit, PC.NB West-BrabantEtten-LeurETTEN-LEUR070,1440,99
   --           
 
11255Marinka KeusDe Roodwilligen DukeMD1Veluws Ros, PC. HetGE West VeluweErmeloERMELO069,51444,31
   Berkzicht Rob           
12529Tara WiemersEnergyMD1Hooglandertjes, PC. DeUT UtrechtHooglandBUNSCHOTEN-SPAKENBURG068,01836,70
   Eduard           
1328Bink DriessenKnock OutMD1St. Joris, PC.NB Hart van BrabantVughtESCH070,33839,13
   Krimh           
14137Raymond RedderHaley La VerdiMD1V.v.v. Rouveen e.o., PC.DR Zuid-West DrentheGem. StaphorstSTAPHORST074,89849,92
   Kantje's Ronaldo           
15356Dion FrankeLandsmaat AbbyMD1Nienoord, PC.GR West GroningenLeekZUIDLAREN460,27  
   Summerfield Crescend           
16464Mikai BrandesOrchid's GaiaMD1Oosterhoffruiters, PC. DeOV ReggedalRijssenMARKELO465,33  
   Kanshebber           
17463Evi WiefferinkKalypso R van het JuxschotMD1Eschruiters, PC. DeOV ReggedalWierdenWIERDEN465,97  
   Kantje's Ronaldo           
18467Wynona DethmersJacksonMD1Bogelscamp, PC. DeOV TwenteDenekampENSCHEDE467,24  
   De Mensinghe's Rinaldo           
19254Sophie WasseveldMöhoeve E.t.ME1Varus, PC.GE Achterhoek-OostVarsseveldZELHEM467,57  
   Toulon           
20468Jasper ReilinkCastle RockMD1Deventer '85, PC.OV SallandDeventerSCHALKHAAR468,04  
   Capaccio Van Orchid's           
21189Myla Van AndelViona DMMMD1Leeuwarden, PC.FR Noord Oost FrieslandLeeuwardenLEEUWARDEN468,63  
   --           
22462Kyra SchuttertIndra's AquilaMD1Heideruiters, PC. DeOV VechtdalOmmenOMMEN470,63  
   Hoppenhof's Shardon           
23256Lotte ElferinkZuccheroMD1Barchruiters, PC. DeGE Achterhoek-OostBarchemBARCHEM472,61  
   Zodiak           
24840Britt BrouwerRamonMD1Haarlemmermeer Ruiters, PC.NH Noord-Holland ZuidHoofddorpHOOFDDORP472,93  
   Eindershof Jamai           
25355Chantal WindstraSulaatik's PalieterMD1Nienoord, PC.GR West GroningenLeekBOERAKKER474,31  
   Sulaatik's Peter Pan           
26465Anouk ElshofBostonMD1Lierderholthuis, PC.OV SallandLierderholthuisWIJHE864,99  
   Kierow Van Klaverborch           
27190Arianne NautaMr TME1Freuleruiters, PC. DeFR Tusken Waad en KlifGaasterlan-SleatKOUDUM870,12  
   Arthos R           
28466Mart IjlandOrchid's RileyMD1Kanaalruitertjes, PC. DeOV TwenteDenekampHENGELO OV870,84  
   Orchid's Cestanii           
29783Britt SchuttelaarKoka D' AlmyMD1Tommix, PC.LI Midden LimburgBaarloTEGELEN872,22  
   --           
3025Niels RoozenChimaeraMD1Fevior (RSV), PC.NB Hart van BrabantMoergestelBIEST-HOUTAKKER978,5  
   --           
31407Quinty KeurZeusMD1Noord-Hollandse, PC.NH Noord-Holland ZuidBloemendaalHEEMSTEDE1290,26  
   --           
32251Hope Van ManenUptown Girl L´EguilleMD1Roosendaal, PC.GE West VeluweBennekomHERVELD1480,48  
   Priory Firelight           
33252Roos DikkerboomContessa's BaileysMD1Bergakkerruiters, PC. DeGE RivierengebiedEstCULEMBORG1672,26  
   Kanshebber           
x138Aisha SmitMoonlight ShadowMD1V.v.v. Rouveen e.o., PC.DR Zuid-West DrentheGem. StaphorstMEPPELUit11   
   Kamaro Van Orchid's           
 588Livia MirandaCordina HMD1Delftse Ponyclub, PC.ZH Zuid - WestDelftWATERINGENUit1   
   The Breas my Mobility           
 29Lieke KoutersPorscheMD1Graaf Engelbrechtjes, PC. DeNB West-BrabantKruislandKRUISLANDUit1   
   Vincent           
 253Noelle KlokmanHimes OscarMD1Barchruiters, PC. DeGE Achterhoek-OostBarchemLOCHEMUit1   
   Jacodi's Bo's Barclay           
 139Marcella BerendsGoodwayMD1Runderuiters, PC. DeDR Zuid-Oost DrentheEmmer-CompascuumEMMER-COMPASCUUMUit1   
   COMPAGNONS HUMPHREY           
 784Julia TitulaerKanjerMD1Die Sevenrijders, PC.LI Noord LimburgSevenumVENLOUit11   
   Vader Onbekend           
 530Merlijn BleijenbergLitanoME1Weespervechtruiters, PC.UT UtrechtWeespWEESPUit1   
   Lorimor           

Terug naar de top

Springen Verenigingskampioenschap

Ring 1B
Datum: 26-08-2017
Aanvang: 13:45

Jury: Compagner, H.
Jury: Spijker, A.P.A.M. Van de
Jury: Renes, W.

B/A-B/B-L/A-L/B-M/A-M/B, 2 parcours (11 combinaties)
RangHnrRuiterPaardKl.Cat.P.nr.VerenigingKringVer.plaatsWoonplaatssptn1tijd1
   vader         
1439Robin WindstraVinkenhofs ShakiraLA2Nienoord, PC.GR West GroningenLeekBOERAKKER053,1
   Weston Luke         
2667Lieve SchrauwenLuckyLB2Concordia Florebit, PC.NB West-BrabantEtten-LeurKLEIN ZUNDERT059,39
   --         
3698Amber PetersPollyBB2Hagmolenruiters, PC. DeOV ReggedalAmbt DeldenHENGELO OV059,86
   --         
 
4677Floor TissinghHenshof WeslyBB2Reestruitertjes, PC. DeDR Zuid-West DrentheDe WijkIJHORST060,02
   Carmana's Edelboy         
57Demi RosSimbaLB2Concordia Florebit, PC.NB West-BrabantEtten-LeurSPRUNDEL060,14
   Wolling's Lancelot         
6711Jolijn Van NielSpring SurpriseBB2Deltaruiters, PC. DeOV Noord-West Overijssel / NOPIJsselmuidenENS062,52
   CRONIARTH TEXAS STORM         
7866Nicole BoswinkelKadettBB2Pasruiters, PC. DeGE Achterhoek-OostNeedeDIEPENHEIM469,38
   KOSS VAN BEKVELD         
8871Silke RiggelingInieBB2Liemers (PV), PC. DeGE Oude IJsselBeekZEVENAAR580,63
             
9522Katelijne PhilipsenFleurLB2St. Jan Merselo, PC.LI Noord LimburgMerseloMEERLO1271,91
   Oosting Edison         
x729Alani BruininxNoblessa H&CBA2Develruiters, PC. DeZH Oost Maas en MerwedeHeerjansdamBARENDRECHTUit11 
   --         
 848Zahra-lindi MalkusRafaellaBB2W.E.T, PC.GE Noord Veluwe en FlevolandEpeEPEUit3 
   Henshof Rafael         

B/C-L/C-M/C, 2 parcours (24 combinaties gestart en nog 1 te gaan)
RangHnrRuiterPaardKl.Cat.P.nr.VerenigingKringVer.plaatsWoonplaatssptn1tijd1
   vader         
1692Babette HanseInkaLC2Flevoruiters, PC.GE Noord Veluwe en FlevolandDrontenBIDDINGHUIZEN052,53
   Bora A.2159 Ox         
2660Elise ZielNansumBC2Stuyvesantruiters, PC. DeFR De Drie StromenWolvegaOLDETRIJNE055,27
   Hogeland's Nandor         
3870Nanne Van den BoomWilliam DeeMC2Liemers (PV), PC. DeGE Oude IJsselBeekDIDAM055,66
   Onbekend         
43Yfke PriemBleekmeerhoeve's WinstonBC2Sjaerdema-liauckemaruiters, PC.FR Tusken Waad en KlifFranekerMENAAM055,97
   Marits Mistique         
5885Pollie GaasbeekCandyMC2Delftse Ponyclub, PC.ZH Zuid - WestDelftBLEISWIJK056,16
   Wildzang ’s Socrates         
6883Achint VerstraetenWhoopyLC2Delftse Ponyclub, PC.ZH Zuid - WestDelftSCHIEDAM056,83
   Kenaf         
 
7649Lotte Van der KaaijSwarovski's Sky Dancer .BC2Sjaerdema-liauckemaruiters, PC.FR Tusken Waad en KlifFranekerBERLTSUM059
   --         
8724Carenza CantersVeronaBC2Schouwse Ruiters, PC. DeZE ZeelandSchouwen-DuivelandRENESSE059,57
   --         
9712Kim SpronkGulikhoeve's AshleyBC2Deltaruiters, PC. DeOV Noord-West Overijssel / NOPIJsselmuiden'S-HEERENBROEK060,3
   Justice H.R.         
10718Joëlle Van KesterenHatricia's Up To DateLC2Brederoderuiters, PC. DeUT UtrechtVianenVIANEN UT061,73
   Justice H.R.         
11865Chantal NijhofFlashLC2Pasruiters, PC. DeGE Achterhoek-OostNeedeNEEDE061,75
   Onbekend         
12717Maud AgterbergApacheLC2Brederoderuiters, PC. DeUT UtrechtVianenHAGESTEIN062,6
   --         
13679Dan PrinsOakHill's Royal ZanBC2Reestruitertjes, PC. DeDR Zuid-West DrentheDe WijkIJHORST064,5
   Berkhof's Higgledy Piggledy         
14761Jessica HunzikerBonnyLC2Nienoord, PC.GR West GroningenLeekLEEK461,36
   Burgund         
15647Welmoed AgricolaMelvinMC2Hanzeruiters, PC. DeFR Tusken Waad en KlifBolswardREAHUS461,48
   --         
16489Jenita KoetsierJoyceBC2Deltaruiters, PC. DeOV Noord-West Overijssel / NOPIJsselmuidenKAMPERVEEN464,17
   --         
17710Jessie VeldhovenHooghei's ChesterfieldLC2Deltaruiters, PC. DeOV Noord-West Overijssel / NOPIJsselmuidenENS465,07
   Holthausen Frodo II         
18568Britt Van OudenarenGerritLC2Schouwse Ruiters, PC. DeZE ZeelandSchouwen-DuivelandSTELLENDAM467,7
   Vader Onbekend         
19148Willemijn SijbengawinnetouBC2Stroomruiters, PC. DeDR Zuid-West DrentheBeilenHOOGHALEN854,28
   Vader Onbekend         
20705Ilse LueksKimBC2Bathmen e.o., PC.OV SallandBathmenLETTELE1075,01
   Onbekend         
21851Lois VijgeBorisBC2W.E.T, PC.GE Noord Veluwe en FlevolandEpeOENE1580,71
   Vader Onbekend         
x850Tara SasCarmenBC2W.E.T, PC.GE Noord Veluwe en FlevolandEpeEMSTUit12 
   Meonbury Peter Rabbit         
 179Sam GroeneveldGolden GloryBC2Brederoderuiters, PC. DeUT UtrechtVianenVIANEN UTUit2 
   Esse Golden Bigwig         
 664Evi PeemenVive la Vie's GompieMC2Concordia Florebit, PC.NB West-BrabantEtten-LeurETTEN-LEURUit1 
   Vivienne's Vision Of Freedom         
 874Laureen VeermanTinkle Bell's RoxstarMC2Avereest En Omstreken, PC.OV VechtdalBalkbrugBALKBRUG  
   Orlando         

B/D-L/D-M/D, 2 parcours (46 combinaties gestart en nog 1 te gaan)
RangHnrRuiterPaardKl.Cat.P.nr.VerenigingKringVer.plaatsWoonplaatssptn1tijd1
   vader         
1438Sytze Van DellenFrodo's BoyLD2Nienoord, PC.GR West GroningenLeekOPENDE05,37
   Holthausen Frodo II         
2852Laura TiemensGoldyBD2W.E.T, PC.GE Noord Veluwe en FlevolandEpeEMST049,66
   Orlando         
3725Marissa BlankertBliksemBD2Schouwse Ruiters, PC. DeZE ZeelandSchouwen-DuivelandZONNEMAIRE049,75
   Vader Onbekend         
4348Joost WolfsDollar QueenLD2Klein Maar Dapper, PC.GE Noord Veluwe en FlevolandNunspeetLELYSTAD051,05
   Berkzicht Rob         
5123Deene Van den BeedijkOrchid's Wood NymphLD2Schouwse Ruiters, PC. DeZE ZeelandSchouwen-DuivelandOUDDORP ZH053,96
   Machno Carwyn         
6731Lina BoerUnlimitedLD2Develruiters, PC. DeZH Oost Maas en MerwedeHeerjansdamKLAASWAAL054,62
   Handsom By Peatwells         
7754Juul MichelsBambineLD2St. Jan Merselo, PC.LI Noord LimburgMerseloMERSELO054,94
   Hoppenhof's Shardon         
8753Maud VerhoevenCasperLD2St. Jan Merselo, PC.LI Noord LimburgMerseloVENRAY055,64
   Orlando         
9872Isis NielsSannekeLD2Liemers (PV), PC. DeGE Oude IJsselBeekDIDAM056,16
   Santos         
10700Donny Van der VeenBrinckhoff's HolidayBD2Hagmolenruiters, PC. DeOV ReggedalAmbt DeldenWIERDEN056,35
   Vita Nova's Golden Boris         
 678Julia OttevangerNoaLD2Reestruitertjes, PC. DeDR Zuid-West DrentheDe WijkDE WIJK056,35
   Esse Golden Bigwig         
12869Tatum DerksenKobra DeeLD2Liemers (PV), PC. DeGE Oude IJsselBeekBEEK GEM MONTFERLAND056,54
   Kanshebber         
 
13867Tess Ter BraakQuantum Of SolaceBD2Pasruiters, PC. DeGE Achterhoek-OostNeedeNEEDE058,74
   Woodrow Carisbrooke         
14521Hieke KreuzerHijker Forest CollinLD2St. Jan Merselo, PC.LI Noord LimburgMerseloWANSSUM058,84
   Justice H.R.         
15226Liza Van der MeijAnjershof's RodrigoLD2Bathmen e.o., PC.OV SallandBathmenBATHMEN059,65
   Morgenland's Andor         
16685Lisanne BerendsenFalco van de StompslagBD2Gorssel-Zutphen, PC.GE Berkel-IJsselGorsselTOLDIJK060,14
   Reekamp's Eclips         
17665Frences HoefnagelsKantje's ElmerLD2Concordia Florebit, PC.NB West-BrabantEtten-LeurHOEVEN060,15
   Poppings Macho         
18680Herman LammersDonnaBD2Gorssel-Zutphen, PC.GE Berkel-IJsselGorsselZUTPHEN060,33
   Vader Onbekend         
19552Anne SchripsemaBeautyLD2Die Sevenrijders, PC.LI Noord LimburgSevenumHELENAVEEN060,42
   Vitano         
20579Julia TitulaerKanjerMD2Die Sevenrijders, PC.LI Noord LimburgSevenumVENLO060,71
   Vader Onbekend         
21581Mirthe SasAce MistiqueBD2Wieringermeerruiters, PC. DeNH Noord-Holland NoordWieringermeerOOSTWOUD061,27
   Justice H.R.         
22873Nadieh RensJerinaBD2Avereest En Omstreken, PC.OV VechtdalBalkbrugBALKBRUG061,28
   Kantje's Apart         
23646Sanne Van der MolenAngels Ditch AdrienneBD2Hanzeruiters, PC. DeFR Tusken Waad en KlifBolswardLOENGA061,58
   Young Winsome's Adrian         
24876Paulien Ten KateKay Van Orchid'sLD2Avereest En Omstreken, PC.OV VechtdalBalkbrugOMMEN062,17
   Kanshebber         
254Femke HoekstraMake My UniverseLD2Stuyvesantruiters, PC. DeFR De Drie StromenWolvegaOLDETRIJNE063,09
   Make My World         
26691Susan BenedictusJazzLD2Flevoruiters, PC.GE Noord Veluwe en FlevolandDrontenSWIFTERBANT064,07
   Elegant         
27730Madeleine BezemerGroenendaal's BrummetjeBD2Develruiters, PC. DeZH Oost Maas en MerwedeHeerjansdamZWIJNDRECHT453,42
   Kosmo Van Orchid's         
28644Jisca JonkerToesta KLD2Hanzeruiters, PC. DeFR Tusken Waad en KlifBolswardHARTWERD454,53
   Berkhof's Higgledy Piggledy         
29868Anneke ThuinteRoyal Collection Nozy GirlLD2Pasruiters, PC. DeGE Achterhoek-OostNeedeNEEDE454,88
   Orchard Red Prince         
30658Jasmein De BoerAntonLD2Stuyvesantruiters, PC. DeFR De Drie StromenWolvegaOLDETRIJNE455,38
   Vader Onbekend         
31578Teun SchripsemaKriesolMD2Die Sevenrijders, PC.LI Noord LimburgSevenumHELENAVEEN455,86
   Kosmo Van Orchid's         
32884Anouk UrsemNavaraLD2Delftse Ponyclub, PC.ZH Zuid - WestDelftROTTERDAM456,21
   Joutabe de Prat         
33