Deze uitslagen zijn DEFINITIEF!!
LET OP DE OVERALL UITSLAGEN ZIJN OP ONDERSTAANDE website te vinden; ga naar www.hippiadeuitslagen.nl via uw internet browser en KLIK DAARNA op HET LOGO UITSLAGEN HIPPIADE 2018)

Lijst gemaakt op: 22-09-2018 21:08:49

Enkelspan pony's Klasse ZZ 1e Proef
Enkelspan paarden Klasse ZZ 1e Proef
Enkelspan paarden klasse Z 1e proef
Enkelspan pony's Klasse ZZ 2e proef
Enkelspan paarden Klasse ZZ 2e proef
Enkelspan paarden Klasse Z 2e proef
Enkelspan pony's Klasse M 1e proef
Tweespan pony's Klasse M t/m ZZ in handicap 1e proef
Enkelspan pony's Klasse Z 1e proef
Enkelspan pony's Klasse M 2e proef
Tweespan pony's Klasse M t/m ZZ in handicap 2e proef
Enkelspan pony's Klasse Z 2e proef
Enkelspan pony's Klasse L 1e proef
Enkelspan paarden Klasse M 1e proef
Enkelspan pony's Klasse L 2e proef
Enkelspan paarden Klasse M 2e proef
Enkelspan paarden Klasse L 1e proef
Tweespan paarden alle klassen in handicap, 1e proef
Tweespan pony's B/L in handicap en 1e proef
Enkelspan paarden Klasse L 2e proef
Tweespan paarden alle klassen in handicap, 2e proef
Tweespan pony's B/L in handicap 2e proef
Enkelspan paarden Klasse B 1e proef
Enkelspan pony's Klasse B 1e proef
Enkelspan paarden Klasse B 2e proef
Enkelspan pony's Klasse B 2e proef
Tweespan paarden Klasse L/M/Z/ZZ in handicap
Enkelspan pony's Klasse M, Z en ZZ Enkelspan paarden Klasse M e Z/ZZ in handicap
Tweespan ponies Klasse L en klasse M/Z/ZZ in handicap
Enkelspan pony's sulky Klasse L/M/Z/ZZ in handicap
Enkelspan pony's Klasse L
Enkelspan paarden Klasse L

Enkelspan pony's Klasse ZZ 1e Proef

Ring 1
Datum: 22-09-2018
Aanvang: 09:30

Jury bij C: Groot, W.J. De
Jury bij H: Oosterink, L.H.

ZZ/1sp-po, proef 66 (6 combinaties)
RangHnrComb.nr.RuiterPonygsltKl.Cat.VerenigingKringVer.plaatsprc.CH
12722284Francisca Den ElzenBart BlomR10ZZ1-poHondsrugMNBorger-Odoorn66,167209 (1)188 (2)
25476755Yvonne Van der MarkStuifakker's MarinkeM14ZZ1-poBeemster RuitersMWBeemster63,417186,5 (4)194 (1)
 
31516116Ank WickelDivaM14ZZ1-poApeldoornsch GerijMOApeldoorn61,667189 (3)181 (3)
43588086Ester HoogeveenS‚nbuorster MorrisR15ZZ1-poNoordwoldeMNNoordwolde61,583193,5 (2)176 (4)
56734096Willemien OdinkOdinkie Toys MoonlightM9ZZ1-poWeideruitersMNElim55,417168,5 (5)164 (6)
64739117Jeannette Rijpkema't Koetshuis HamishR11ZZ1-poRuterwilleMNJoure55,083161,5 (6)169 (5)

Terug naar de top

Enkelspan paarden Klasse ZZ 1e Proef

Ring 1
Datum: 22-09-2018
Aanvang: 10:30

Jury bij C: Groot, W.J. De
Jury bij H: Oosterink, L.H.

ZZ/1sp-pa, proef 66 (8 combinaties)
RangHnrComb.nr.RuiterPaardgsltKl.Cat.VerenigingKringVer.plaatsprc.CH
112712255Hette JellemaDrysR9ZZ1-paTrynw‚ldenMNOentsjerk63,16762,333 (1)64,000 (2)
211584486Hans OuwerslootCocoR11ZZ1-paSterruitersMOHaaksbergen62,58360,167 (5)65,000 (1)
 
314653034Marjet WesterhoffBelandroR12ZZ1-paDriesporenMNOnstwedde61,91761,167 (4)62,667 (3)
49747436Tineke HettingaTheunieM12ZZ1-paSjaerdema-liauckemaruitersMNFraneker61,00061,333 (3)60,667 (4)
58626629Jacques PoppenPPR13ZZ1-paPostiljonsMNTen Post59,33361,667 (2)57,000 (7)
610670632Annemarie EversDifM10ZZ1-paKoets'n Keerl'sMOAlmelo57,08355,167 (7)59,000 (5)
77516432Eelko Van der HeideWodkaR15ZZ1-paFriese AanspanningMNGorredijk55,33353,000 (8)57,667 (6)
815607681Saskia Van HeeschSiglavy LinadaM12ZZ1-paMartinusMZBoxtel55,25057,500 (6)53,000 (8)

Terug naar de top

Enkelspan paarden klasse Z 1e proef

Ring 1
Datum: 22-09-2018
Aanvang: 13:20

Jury bij C: Groot, W.J. De
Jury bij H: Oosterink, L.H.

Z/1sp-pa, proef 62 (13 combinaties)
RangHnrComb.nr.RuiterPaardgsltKl.Cat.VerenigingKringVer.plaatsprc.CH
123715329Janneke Den HartogAnke Van De Lage LandenM10Z1-paMargrietruitersMOBuren70,08365,167 (3)75,000 (1)
219705363Chantal HekkertFemkeM9Z1-paMarwinusMOOmmen66,58365,167 (4)68,000 (2)
325806973Koerina DijkstraLutske Bernou fan 'e IesM7Z1-paTrynw‚ldenMNOentsjerk66,50067,000 (2)66,000 (3)
 26821894Ria HettingaSjirk fan Stal RediaH5Z1-paHjouwerMNJoure66,50067,667 (1)65,333 (4)
 
524710289Francisca Den ElzenAlbrecht's Hoeve's LarsR9Z1-paHondsrugMNBorger-Odoorn64,41763,500 (5)65,333 (5)
627744134Leon Van de WekkenElineM9Z1-paZeeuwsche MenverenigingMWGemeente Borsele62,83362,333 (6)63,333 (6)
721711310Jan TonnaerDroomideeR10Z1-paMenvereniging Peel en MaasMZYsselsteyn61,50062,000 (7)61,000 (8)
828629665Frans WijtsBernardusR12Z1-paMennoruitersMNBurgum60,66759,000 (10)62,333 (7)
929749364Kees FranckeUlkeH20Z1-paVeerse RuitersMWVeere60,33360,667 (9)60,000 (9)
1022591231Jan willem Van ZonWander Van De BroekstraatR11Z1-paAangespannen-Ontspanning Boxtel e.o.MZBoxtel60,25061,500 (8)59,000 (10)
1120466029Jacqueline de GrootWhisperR18Z1-paBlijde RijdersMWBarendrecht58,75058,833 (11)58,667 (11)
1230581708Michiel KlepPicoloR15Z1-paPostkoetsMZTilburg55,41755,167 (12)55,667 (12)
x16717718Andrť MeulenkampDazzlerR10Z1-paSterruitersMOHaaksbergenVrijw0,000 (x)0,000 (x)

Terug naar de top

Enkelspan pony's Klasse ZZ 2e proef

Ring 2
Datum: 22-09-2018
Aanvang: 10:00

Jury bij C: Boom, J.
Jury bij H: Bijeman, J.J.D.

ZZ/1sp-po, proef 67 (6 combinaties)
RangHnrComb.nr.RuiterPonygsltKl.Cat.VerenigingKringVer.plaatsprc.CH
12722284Francisca Den ElzenBart BlomR10ZZ1-poHondsrugMNBorger-Odoorn64,08363,667 (1)64,500 (1)
25476755Yvonne Van der MarkStuifakker's MarinkeM14ZZ1-poBeemster RuitersMWBeemster62,91763,167 (2)62,667 (2)
 
36734096Willemien OdinkOdinkie Toys MoonlightM9ZZ1-poWeideruitersMNElim60,08361,167 (3)59,000 (4)
43588086Ester HoogeveenS‚nbuorster MorrisR15ZZ1-poNoordwoldeMNNoordwolde59,66759,500 (5)59,833 (3)
54739117Jeannette Rijpkema't Koetshuis HamishR11ZZ1-poRuterwilleMNJoure58,91760,000 (4)57,833 (5)
x1516116Ank WickelDivaM14ZZ1-poApeldoornsch GerijMOApeldoornVrijw0,000 (x)0,000 (x)

Terug naar de top

Enkelspan paarden Klasse ZZ 2e proef

Ring 2
Datum: 22-09-2018
Aanvang: 11:00

Jury bij C: Boom, J.
Jury bij H: Bijeman, J.J.D.

ZZ/1sp-pa, proef 67 (8 combinaties)
RangHnrComb.nr.RuiterPaardgsltKl.Cat.VerenigingKringVer.plaatsprc.CH
111584486Hans OuwerslootCocoR11ZZ1-paSterruitersMOHaaksbergen68,33368,333 (1)68,333 (2)
214653034Marjet WesterhoffBelandroR12ZZ1-paDriesporenMNOnstwedde67,50066,167 (2)68,833 (1)
 
312712255Hette JellemaDrysR9ZZ1-paTrynw‚ldenMNOentsjerk63,83364,667 (3)63,000 (5)
48626629Jacques PoppenPPR13ZZ1-paPostiljonsMNTen Post63,66762,500 (5)64,833 (3)
59747436Tineke HettingaTheunieM12ZZ1-paSjaerdema-liauckemaruitersMNFraneker63,08362,833 (4)63,333 (4)
67516432Eelko Van der HeideWodkaR15ZZ1-paFriese AanspanningMNGorredijk60,41762,333 (6)58,500 (6)
715607681Saskia Van HeeschSiglavy LinadaM12ZZ1-paMartinusMZBoxtel58,33360,000 (7)56,667 (8)
810670632Annemarie EversDifM10ZZ1-paKoets'n Keerl'sMOAlmelo57,83357,167 (8)58,500 (7)

Terug naar de top

Enkelspan paarden Klasse Z 2e proef

Ring 2
Datum: 22-09-2018
Aanvang: 13:50

Jury bij C: Boom, J.
Jury bij H: Bijeman, J.J.D.

Z/1sp-pa, proef 63 (13 combinaties)
RangHnrComb.nr.RuiterPaardgsltKl.Cat.VerenigingKringVer.plaatsprc.CH
123715329Janneke Den HartogAnke Van De Lage LandenM10Z1-paMargrietruitersMOBuren70,16770,667 (1)69,667 (1)
221711310Jan TonnaerDroomideeR10Z1-paMenvereniging Peel en MaasMZYsselsteyn64,50067,833 (2)61,167 (8)
327744134Leon Van de WekkenElineM9Z1-paZeeuwsche MenverenigingMWGemeente Borsele64,50067,500 (3)61,500 (5)
425806973Koerina DijkstraLutske Bernou fan 'e IesM7Z1-paTrynw‚ldenMNOentsjerk63,83366,333 (4)61,333 (6)
 
516717718Andrť MeulenkampDazzlerR10Z1-paSterruitersMOHaaksbergen63,75063,167 (7)64,333 (2)
628629665Frans WijtsBernardusR12Z1-paMennoruitersMNBurgum63,58364,167 (5)63,000 (3)
719705363Chantal HekkertFemkeM9Z1-paMarwinusMOOmmen62,33363,333 (6)61,333 (7)
826821894Ria HettingaSjirk fan Stal RediaH5Z1-paHjouwerMNJoure60,41759,333 (12)61,500 (4)
929749364Kees FranckeUlkeH20Z1-paVeerse RuitersMWVeere58,66760,000 (9)57,333 (10)
1024710289Francisca Den ElzenAlbrecht's Hoeve's LarsR9Z1-paHondsrugMNBorger-Odoorn58,50059,333 (11)57,667 (9)
1120466029Jacqueline de GrootWhisperR18Z1-paBlijde RijdersMWBarendrecht57,75059,667 (10)55,833 (11)
1222591231Jan willem Van ZonWander Van De BroekstraatR11Z1-paAangespannen-Ontspanning Boxtel e.o.MZBoxtel57,00060,167 (8)53,833 (12)
1330581708Michiel KlepPicoloR15Z1-paPostkoetsMZTilburg55,50058,833 (13)52,167 (13)

Terug naar de top

Enkelspan pony's Klasse M 1e proef

Ring 3
Datum: 22-09-2018
Aanvang: 08:50

Jury bij C: Poelman, A.
Jury bij H: Gestel, L.H.D. Van

M/1sp-po, proef 58 (12 combinaties)
RangHnrComb.nr.RuiterPonygsltKl.Cat.VerenigingKringVer.plaatsprc.CH
135717792Klazien KleermakerFleurM10M1-poHierdenMOHierden69,58366,000 (1)73,167 (1)
237835378Petra HoeksemaTorenhoeve's MatchoH12M1-poWijkMNOldekerk63,08361,333 (6)64,833 (2)
340789345Renske ZeldenrijkSaartjeM7M1-poEemruitersMWHoogland62,16761,833 (4)62,500 (3)
 
431668508Ronald PrakJust My Lady TamaraM20M1-poWoudruitersMNVlagtwedde62,00063,333 (3)60,667 (5)
539810643Susanne BoekelWillemR16M1-poDuinriddersMWSchoorl61,00059,667 (9)62,333 (4)
636756914Astrid UfkesIsabelleM9M1-poKloosterruitersMNTer Apel (gem. Vlagtwedde)60,83361,000 (7)60,667 (6)
732771667Sascha OtterCarlosH7M1-poKromme ZweppeMOApeldoorn60,00061,333 (5)58,667 (7)
842751525Mirjan StadmanIjsselvliedts shy charmerR18M1-poDrentsche AanspanningMNAa en Hunze59,66764,333 (2)55,000 (9)
941696080Elisa MulLorenzoR14M1-poHaarlemmermeer-SpaarnwoudeMWHoofddorp56,50056,333 (12)56,667 (8)
1038816353Linsey HeijneTolieneM15M1-poCommandeursMWHeemskerk56,33360,333 (8)52,333 (10)
1134854512Marianne WoltersDrummerR16M1-poBlijde RijdersMWBarendrecht53,33357,333 (10)49,333 (11)
1233769637Ellen WijdenesRoosM19M1-poKempenMZEersel52,50056,667 (11)48,333 (12)

Terug naar de top

Tweespan pony's Klasse M t/m ZZ in handicap 1e proef

Ring 3
Datum: 22-09-2018
Aanvang: 11:00

Jury bij C: Amerongen, H.P. Van
Jury bij H: Zeeuw, M.E.J. De

M/2sp-po-Z/2sp-po-ZZ/2sp-po, proef 60/68/64 (9 combinaties)
RangHnrComb.nr.RuiterPonygsltKl.Cat.VerenigingKringVer.plaatsprc.CH
149812340Melanie Van de BuntTumtum, CalvadosR, R5M2-poLange BoomMONijkerk72,08374,000 (1)70,167 (1)
251691884Heidi Te PoelePopeye, TwarresR, R2018ZZ2-poZeeuwsche MenverenigingMWGemeente Borsele69,41769,500 (2)69,333 (2)
344810538Elise BorgstijnKatoo, KabibeM, M5M2-poVoornruitersMWDe Meern66,83365,667 (3)68,000 (3)
 
446693679Carolien FischerFrits, LavellH, R10M2-poPostiljonsMNTen Post64,66762,000 (5)67,333 (4)
545794761MariŽlle FeenstraTimon, PoembaR, R11Z2-poAchter 'n BosMORijssen62,50058,333 (8)66,667 (5)
650631867Klaas De HaanMaster, NatzH, R2018ZZ2-poMaartenruitersMNKollum60,83358,000 (9)63,667 (6)
747590933Mirjam KivitsBambi, BelleM, M11M2-poPostkoetsMZTilburg60,66761,000 (6)60,333 (7)
848737453Alexandra DeekeJolly Jumper, EnricoR, R14M2-poMenclub Lierop-SomerenMZSomeren60,25063,667 (4)56,833 (9)
943724689Melissa Ten CaatTamme, BeautyR, M15M2-poMillenniumruitersMNDe Wolden58,41759,000 (7)57,833 (8)

Terug naar de top

Enkelspan pony's Klasse Z 1e proef

Ring 3
Datum: 22-09-2018
Aanvang: 13:30

Jury bij C: Amerongen, H.P. Van
Jury bij H: Zeeuw, M.E.J. De

Z/1sp-po, proef 62 (8 combinaties)
RangHnrComb.nr.RuiterPonygsltKl.Cat.VerenigingKringVer.plaatsprc.CH
157694034Tamara PijlDexR10Z1-poSint MaartenMWGroenekan69,41771,667 (1)67,167 (1)
256657511Manouk BoerFleminghR20Z1-poNoordwoldeMNNoordwolde65,08367,667 (2)62,500 (3)
 
354693703Koen De WitWelshrijk's Shin-chanR13Z1-poPostiljonsMNTen Post63,50065,000 (3)62,000 (5)
452769579Petra HoeksemaBob v. NieuwenhuisR10Z1-poWijkMNOldekerk63,33364,667 (4)62,000 (4)
558765094Dieke SlingerlandRujas DillyM7Z1-poMillenniumruitersMNDe Wolden63,16763,667 (5)62,667 (2)
655521420Elly ZoetBrurenhof's VincentR15Z1-poGouden SpanMOPutten61,75062,667 (6)60,833 (6)
759591396Klaas De HaanNatzR13Z1-poMaartenruitersMNKollum56,66757,000 (8)56,333 (7)
853733580Thea TacomaShamrocklake Sea LionH9Z1-poTrynw‚ldenMNOentsjerk56,66762,000 (7)51,333 (8)

Terug naar de top

Enkelspan pony's Klasse M 2e proef

Ring 4
Datum: 22-09-2018
Aanvang: 09:20

Jury bij C: Baal - Van Breugel, J.J.M. Van
Jury bij H: Nijenhuis - Kooman, H.M.

M/1sp-po, proef 59 (12 combinaties)
RangHnrComb.nr.RuiterPonygsltKl.Cat.VerenigingKringVer.plaatsprc.CH
135717792Klazien KleermakerFleurM10M1-poHierdenMOHierden67,41768,333 (1)66,500 (1)
240789345Renske ZeldenrijkSaartjeM7M1-poEemruitersMWHoogland63,25063,000 (3)63,500 (2)
331668508Ronald PrakJust My Lady TamaraM20M1-poWoudruitersMNVlagtwedde62,58364,667 (2)60,500 (4)
 
437835378Petra HoeksemaTorenhoeve's MatchoH12M1-poWijkMNOldekerk61,83361,000 (5)62,667 (3)
536756914Astrid UfkesIsabelleM9M1-poKloosterruitersMNTer Apel (gem. Vlagtwedde)60,75061,500 (4)60,000 (5)
632771667Sascha OtterCarlosH7M1-poKromme ZweppeMOApeldoorn59,75060,333 (6)59,167 (7)
738816353Linsey HeijneTolieneM15M1-poCommandeursMWHeemskerk58,75057,667 (8)59,833 (6)
839810643Susanne BoekelWillemR16M1-poDuinriddersMWSchoorl57,58356,833 (10)58,333 (8)
941696080Elisa MulLorenzoR14M1-poHaarlemmermeer-SpaarnwoudeMWHoofddorp57,16757,333 (9)57,000 (9)
1034854512Marianne WoltersDrummerR16M1-poBlijde RijdersMWBarendrecht56,83358,667 (7)55,000 (11)
1142751525Mirjan StadmanIjsselvliedts shy charmerR18M1-poDrentsche AanspanningMNAa en Hunze55,75055,500 (11)56,000 (10)
1233769637Ellen WijdenesRoosM19M1-poKempenMZEersel53,75054,000 (12)53,500 (12)

Terug naar de top

Tweespan pony's Klasse M t/m ZZ in handicap 2e proef

Ring 4
Datum: 22-09-2018
Aanvang: 11:30

Jury bij C: Bosch, J.H.F. Van den
Jury bij H: Backer, I.H.A.

M/2sp-po-Z/2sp-po-ZZ/2sp-po, proef 69/61/65 (9 combinaties)
RangHnrComb.nr.RuiterPonygsltKl.Cat.VerenigingKringVer.plaatsprc.CH
151691884Heidi Te PoelePopeye, TwarresR, R2018ZZ2-poZeeuwsche MenverenigingMWGemeente Borsele72,33374,333 (1)70,333 (3)
249812340Melanie Van de BuntTumtum, CalvadosR, R5M2-poLange BoomMONijkerk70,83369,500 (2)72,167 (1)
346693679Carolien FischerFrits, LavellH, R10M2-poPostiljonsMNTen Post68,50066,333 (3)70,667 (2)
 
444810538Elise BorgstijnKatoo, KabibeM, M5M2-poVoornruitersMWDe Meern65,75063,833 (4)67,667 (5)
550631867Klaas De HaanMaster, NatzH, R2018ZZ2-poMaartenruitersMNKollum64,33359,500 (5)69,167 (4)
648737453Alexandra DeekeJolly Jumper, EnricoR, R14M2-poMenclub Lierop-SomerenMZSomeren61,58356,000 (6)67,167 (7)
747590933Mirjam KivitsBambi, BelleM, M11M2-poPostkoetsMZTilburg60,66753,667 (8)67,667 (6)
843724689Melissa Ten CaatTamme, BeautyR, M15M2-poMillenniumruitersMNDe Wolden60,25055,000 (7)65,500 (8)
945794761MariŽlle FeenstraTimon, PoembaR, R11Z2-poAchter 'n BosMORijssen57,75052,333 (9)63,167 (9)

Terug naar de top

Enkelspan pony's Klasse Z 2e proef

Ring 4
Datum: 22-09-2018
Aanvang: 14:00

Jury bij C: Bosch, J.H.F. Van den
Jury bij H: Backer, I.H.A.

Z/1sp-po, proef 63 (8 combinaties)
RangHnrComb.nr.RuiterPonygsltKl.Cat.VerenigingKringVer.plaatsprc.CH
157694034Tamara PijlDexR10Z1-poSint MaartenMWGroenekan80,25079,667 (1)80,833 (1)
259591396Klaas De HaanNatzR13Z1-poMaartenruitersMNKollum68,33365,000 (3)71,667 (2)
 
356657511Manouk BoerFleminghR20Z1-poNoordwoldeMNNoordwolde66,58365,500 (2)67,667 (5)
458765094Dieke SlingerlandRujas DillyM7Z1-poMillenniumruitersMNDe Wolden66,08364,000 (4)68,167 (4)
552769579Petra HoeksemaBob v. NieuwenhuisR10Z1-poWijkMNOldekerk64,33358,500 (6)70,167 (3)
654693703Koen De WitWelshrijk's Shin-chanR13Z1-poPostiljonsMNTen Post63,91763,000 (5)64,833 (6)
755521420Elly ZoetBrurenhof's VincentR15Z1-poGouden SpanMOPutten60,66758,000 (7)63,333 (7)
853733580Thea TacomaShamrocklake Sea LionH9Z1-poTrynw‚ldenMNOentsjerk57,83352,833 (8)62,833 (8)

Terug naar de top

Enkelspan pony's Klasse L 1e proef

Ring 5
Datum: 22-09-2018
Aanvang: 08:30

Jury bij C: Willems, H.
Jury bij H: Dongen, M.S. Van

L/1sp-po, proef 56 (20 combinaties)
RangHnrComb.nr.RuiterPonygsltKl.Cat.VerenigingKringVer.plaatsprc.CH
166784368Marleen KempersCiaraM7L1-poMarwinusMOOmmen69,58371,333 (1)67,833 (2)
265827129Koen De WitHappy DWH8L1-poPostiljonsMNTen Post69,16771,167 (2)67,167 (6)
362830225Renske ZeldenrijkFalcoR7L1-poEemruitersMWHoogland66,41765,500 (3)67,333 (4)
473816784Ivonne BakkerErosR13L1-poNoordwoldeMNNoordwolde65,16763,833 (6)66,500 (7)
576785483Marloes Van 't VeldBrandonR9L1-poHelderse VoerluuMOHellendoorn64,41761,333 (9)67,500 (3)
 
677831464Linda Van AanholtSelehem's Coco ConutR8L1-poHaarlemmermeer-SpaarnwoudeMWHoofddorp64,33360,500 (11)68,167 (1)
770782441Alie BoekeloBlack Diamond's PurdyR17L1-poDriesporenMNOnstwedde63,91764,167 (5)63,667 (12)
869838289Melanie Van de BuntZuidhoeve DiegoR4L1-poLange BoomMONijkerk63,75060,167 (12)67,333 (5)
968694154Carine Van der DriftHenkieH12L1-poNoorderkoggenruitersMWBenningbroek63,58362,833 (7)64,333 (11)
1063835545Daisy KempenaarDayaM10L1-poZeewolder RuitersMOZeewolde62,75065,000 (4)60,500 (17)
1174835761Remmy BronWindhoek's CosmoR9L1-poBrinkruitersMNAnnen61,83359,167 (15)64,500 (10)
1261821122Linda VoskampTwickels JolieM5L1-poAchter 't PeerdMOLochem61,25062,167 (8)60,333 (20)
1371772139Joris WoudaSjonR8L1-poHondsrugMNBorger-Odoorn60,91758,667 (17)63,167 (13)
1472808831Jan KampsBoboR11L1-poNoordwoldeMNNoordwolde60,91759,167 (16)62,667 (14)
1567775029Adrie Van der LooBrummershoeve BellM12L1-poOdrada RuitersMZEersel60,91761,333 (10)60,500 (18)
1680771666Sascha OtterZipperH12L1-poKromme ZweppeMOApeldoorn60,75056,500 (19)65,000 (8)
1778793256Ank WickelRondo's BrightM6L1-poApeldoornsch GerijMOApeldoorn60,33356,000 (20)64,667 (9)
1879850312Vivien KribbeHaakon's Symphonie VDWM8L1-poBlijde RijdersMWBarendrecht60,33359,667 (14)61,000 (15)
1964731948Onne VerheulPeerkeR12L1-poDeventer '85MODeventer60,08359,667 (13)60,500 (19)
2075755071Sylvia HaerkensIce-Road BÝkkoR7L1-poLaarMZWeert59,33358,000 (18)60,667 (16)

Terug naar de top

Enkelspan paarden Klasse M 1e proef

Ring 5
Datum: 22-09-2018
Aanvang: 12:30

Jury bij C: Smit, H.R.
Jury bij H: Moorlag - Smid, J.C.

M/1sp-pa, proef 58 (18 combinaties)
RangHnrComb.nr.RuiterPaardgsltKl.Cat.VerenigingKringVer.plaatsprc.CH
193705427Jacques PoppenAnniek uit de PoppenkastM10M1-paPostiljonsMNTen Post68,66765,833 (3)71,500 (1)
282849951Tonnie CazemierFantasticH8M1-paMensinghe RodenMNRoden68,33367,667 (2)69,000 (2)
397743853Saskia Van HeeschSir DartanoR11M1-paMartinusMZBoxtel66,50065,333 (4)67,667 (3)
488724973Marian BosTopspeed SenkoR9M1-paDriesporenMNOnstwedde66,08364,833 (5)67,333 (4)
581806506Kees FranckeSilvanoR19M1-paVeerse RuitersMWVeere65,58369,000 (1)62,167 (10)
 
686749393Geke OostingElroyR9M1-paAlterbergruitersMNZweeloo63,41761,667 (9)65,167 (5)
798829343Marjan EismaMeike Fan ScyedamM6M1-paGarderruitersMOGarderen63,16764,167 (6)62,167 (9)
884856774Annelies ThielenFelixR8M1-paPostkoetsMZTilburg62,50061,000 (10)64,000 (6)
990765742Albert HooyerByouxM8M1-paApeldoornsch GerijMOApeldoorn62,50061,833 (7)63,167 (7)
1087773678Huib GoetheerFreedomR8M1-paVap In Het Land Van Maas en WaalMODruten61,58361,833 (8)61,333 (12)
1195748461Marco DelfgouZanzibarR14M1-paVoornruitersMWDe Meern61,16760,667 (13)61,667 (11)
1292846816Dominique HarmsCoenR11M1-paHaarlemmermeer-SpaarnwoudeMWHoofddorp61,16761,000 (11)61,333 (13)
1391733047Mariska Van EijsdenKingR10M1-paHubertus-lisseMWLisse60,58358,833 (16)62,333 (8)
1496827111Carola TimmerHeroH6M1-paAanspanningMOHoevelaken60,50060,833 (12)60,167 (16)
1583802204Dominique Van der KruijsTaradelR18M1-paVereniging Eindhovense ManegeMZEindhoven59,58360,167 (14)59,000 (17)
1694719635Wim Ter HeddeEspritM9M1-paVliersMNDalen59,41757,500 (18)61,333 (14)
1785720991Danielle EypelaerAmaraM11M1-paOns GenoegenMZPrinsenbeek59,08357,667 (17)60,500 (15)
1889705727Hendrik jan LigtenbargAlejandroR8M1-paBergmennersMOBarchem58,58360,167 (15)57,000 (18)

Terug naar de top

Enkelspan pony's Klasse L 2e proef

Ring 6
Datum: 22-09-2018
Aanvang: 09:00

Jury bij C: Wal, L.J. Van der
Jury bij H: Jong, P.T. De

L/1sp-po, proef 57 (20 combinaties)
RangHnrComb.nr.RuiterPonygsltKl.Cat.VerenigingKringVer.plaatsprc.CH
176785483Marloes Van 't VeldBrandonR9L1-poHelderse VoerluuMOHellendoorn65,33363,500 (6)67,167 (1)
266784368Marleen KempersCiaraM7L1-poMarwinusMOOmmen65,16764,833 (4)65,500 (3)
372808831Jan KampsBoboR11L1-poNoordwoldeMNNoordwolde63,75061,833 (11)65,667 (2)
465827129Koen De WitHappy DWH8L1-poPostiljonsMNTen Post63,50064,667 (5)62,333 (6)
577831464Linda Van AanholtSelehem's Coco ConutR8L1-poHaarlemmermeer-SpaarnwoudeMWHoofddorp63,33363,333 (7)63,333 (4)
 
662830225Renske ZeldenrijkFalcoR7L1-poEemruitersMWHoogland63,25065,000 (3)61,500 (8)
761821122Linda VoskampTwickels JolieM5L1-poAchter 't PeerdMOLochem62,66763,167 (8)62,167 (7)
867775029Adrie Van der LooBrummershoeve BellM12L1-poOdrada RuitersMZEersel62,66766,167 (1)59,167 (15)
964731948Onne VerheulPeerkeR12L1-poDeventer '85MODeventer61,41762,333 (9)60,500 (11)
1073816784Ivonne BakkerErosR13L1-poNoordwoldeMNNoordwolde61,33362,000 (10)60,667 (10)
1178793256Ank WickelRondo's BrightM6L1-poApeldoornsch GerijMOApeldoorn61,16760,000 (15)62,333 (5)
1269838289Melanie Van de BuntZuidhoeve DiegoR4L1-poLange BoomMONijkerk61,00065,333 (2)56,667 (19)
1374835761Remmy BronWindhoek's CosmoR9L1-poBrinkruitersMNAnnen59,91760,500 (12)59,333 (14)
1470782441Alie BoekeloBlack Diamond's PurdyR17L1-poDriesporenMNOnstwedde59,83360,167 (14)59,500 (13)
1579850312Vivien KribbeHaakon's Symphonie VDWM8L1-poBlijde RijdersMWBarendrecht59,83359,667 (17)60,000 (12)
1680771666Sascha OtterZipperH12L1-poKromme ZweppeMOApeldoorn58,83356,167 (20)61,500 (9)
1768694154Carine Van der DriftHenkieH12L1-poNoorderkoggenruitersMWBenningbroek58,66759,667 (18)57,667 (17)
1871772139Joris WoudaSjonR8L1-poHondsrugMNBorger-Odoorn58,33359,833 (16)56,833 (18)
1963835545Daisy KempenaarDayaM10L1-poZeewolder RuitersMOZeewolde58,00060,500 (13)55,500 (20)
2075755071Sylvia HaerkensIce-Road BÝkkoR7L1-poLaarMZWeert57,83356,833 (19)58,833 (16)

Terug naar de top

Enkelspan paarden Klasse M 2e proef

Ring 6
Datum: 22-09-2018
Aanvang: 13:00

Jury bij C: Broers, J.S.
Jury bij H: Meijer, J.W.

M/1sp-pa, proef 59 (18 combinaties)
RangHnrComb.nr.RuiterPaardgsltKl.Cat.VerenigingKringVer.plaatsprc.CH
193705427Jacques PoppenAnniek uit de PoppenkastM10M1-paPostiljonsMNTen Post70,50068,333 (2)72,667 (1)
297743853Saskia Van HeeschSir DartanoR11M1-paMartinusMZBoxtel69,33368,000 (3)70,667 (2)
382849951Tonnie CazemierFantasticH8M1-paMensinghe RodenMNRoden69,16769,833 (1)68,500 (5)
487773678Huib GoetheerFreedomR8M1-paVap In Het Land Van Maas en WaalMODruten65,83361,500 (8)70,167 (3)
581806506Kees FranckeSilvanoR19M1-paVeerse RuitersMWVeere65,08363,833 (4)66,333 (7)
 
684856774Annelies ThielenFelixR8M1-paPostkoetsMZTilburg65,08361,167 (9)69,000 (4)
788724973Marian BosTopspeed SenkoR9M1-paDriesporenMNOnstwedde64,41763,667 (5)65,167 (10)
894719635Wim Ter HeddeEspritM9M1-paVliersMNDalen64,25062,167 (7)66,333 (8)
998829343Marjan EismaMeike Fan ScyedamM6M1-paGarderruitersMOGarderen63,25061,000 (10)65,500 (9)
1091733047Mariska Van EijsdenKingR10M1-paHubertus-lisseMWLisse62,41758,000 (15)66,833 (6)
1186749393Geke OostingElroyR9M1-paAlterbergruitersMNZweeloo62,08362,833 (6)61,333 (14)
1296827111Carola TimmerHeroH6M1-paAanspanningMOHoevelaken61,50060,833 (12)62,167 (12)
1390765742Albert HooyerByouxM8M1-paApeldoornsch GerijMOApeldoorn61,41760,833 (11)62,000 (13)
1485720991Danielle EypelaerAmaraM11M1-paOns GenoegenMZPrinsenbeek60,00056,000 (18)64,000 (11)
1583802204Dominique Van der KruijsTaradelR18M1-paVereniging Eindhovense ManegeMZEindhoven59,58359,833 (13)59,333 (18)
1689705727Hendrik jan LigtenbargAlejandroR8M1-paBergmennersMOBarchem59,50058,000 (16)61,000 (15)
1795748461Marco DelfgouZanzibarR14M1-paVoornruitersMWDe Meern59,25057,500 (17)61,000 (16)
1892846816Dominique HarmsCoenR11M1-paHaarlemmermeer-SpaarnwoudeMWHoofddorp59,08358,333 (14)59,833 (17)

Terug naar de top

Enkelspan paarden Klasse L 1e proef

Ring 7
Datum: 22-09-2018
Aanvang: 08:30

Jury bij C: Coolen, J.A.M.
Jury bij H: Schottink - Hagreis, A.

L/1sp-pa, proef 56 (20 combinaties)
RangHnrComb.nr.RuiterPaardgsltKl.Cat.VerenigingKringVer.plaatsprc.CH
1109823917Carina JansenHigh fiveR6L1-paMarsMOZwolle69,75067,333 (7)72,167 (1)
2118816319Melanie van der WelleHappy khanH6L1-pain Stap En DrafMOHengelo68,58371,000 (3)66,167 (6)
3106852042Piet PeepersFuronR8L1-paUdense MenverenigingMZUden68,00071,500 (1)64,500 (8)
4101830072Regina de VosFemkeM9L1-paLemelerveldMOLemelerveld67,58368,000 (4)67,167 (3)
5116778835Herma Van der SpoelUrsillaM17L1-paAangespannen Recreatie PaardMOHardenberg67,00067,167 (8)66,833 (5)
 
6120674254Ronald PrakTiemenR12L1-paWoudruitersMNVlagtwedde65,91767,667 (5)64,167 (9)
7107764953Marjet WesterhoffHerculesR6L1-paDriesporenMNOnstwedde65,58362,500 (14)68,667 (2)
8117735047Sonja Van WijkDante fan de ProostdijerhofM9L1-paRijnruitersMWNieuwegein64,58367,500 (6)61,667 (12)
9108835363Wendy SchutmaatAscari van de LohŲfteR5L1-paHelderse VoerluuMOHellendoorn64,33361,500 (16)67,167 (4)
10103642112Jeanet WijmaBlack PearlR10L1-paSmidshornMNOldekerk64,25064,667 (12)63,833 (10)
11115734870Chantal Van TeeffelenArmaniM13L1-paOdrada RuitersMZEersel63,66771,000 (2)56,333 (18)
12104846219Liesbeth Van de WalRykmanH5L1-paGaasterlandMNGaasterlan-Sleat63,58365,000 (11)62,167 (11)
13119751981Marianne WoltersBjŲrk van de WoltershofM7L1-paBlijde RijdersMWBarendrecht63,08365,833 (10)60,333 (13)
14110823093Huib GoetheerGina-gM7L1-paVap In Het Land Van Maas en WaalMODruten62,75060,000 (17)65,500 (7)
15113806848Danielle Van der VlisIt's a ladyM5L1-paBucephalusMWBarsingerhorn62,58366,167 (9)59,000 (14)
16105802170Xander TuitjerFantasyM9L1-paOmlandiaMNBellingwedde60,50062,167 (15)58,833 (15)
17114760163Esther Klein breukinkTsjitskjenM12L1-paApeldoornsch GerijMOApeldoorn59,66762,833 (13)56,500 (17)
18112787517DaniŽlle van der HarstCilandroR11L1-paWestlandMWMaasdijk56,75058,167 (18)55,333 (19)
19111820017Oene BosmaFrouk fan 't AlddjipM9L1-paNoordwoldeMNNoordwolde54,66754,167 (19)55,167 (20)
20102711350Henk HansDinozzoR10L1-paSallandruitersMOHardenberg53,66749,333 (20)58,000 (16)

Terug naar de top

Tweespan paarden alle klassen in handicap, 1e proef

Ring 7
Datum: 22-09-2018
Aanvang: 12:30

Jury bij C: Poelman, A.
Jury bij H: Gestel, L.H.D. Van

B/2sp-pa-L/2sp-pa-M/2sp-pa-Z/2sp-pa-ZZ/2sp-pa, proef 68/56/64/54 (7 combinaties)
RangHnrComb.nr.RuiterPaardgsltKl.Cat.VerenigingKringVer.plaatsprc.CH
1126756186Harry StreutkerYk Arjan, Dempsey JwR, R2018ZZ2-paHondsrugMNBorger-Odoorn68,33367,333 (1)69,333 (1)
2122830397Carina JansenJelmer, Vito H.R, R2018L2-paMarsMOZwolle66,75067,167 (2)66,333 (3)
 
3125837344Ito WerkmanMarjet, Sofie NM, M2018Z2-paPostiljonsMNTen Post66,41765,333 (3)67,500 (2)
4127492466Paul SuetersHessel FUS, Hessel vd WSR, R16ZZ2-paApeldoornsch GerijMOApeldoorn65,08365,000 (4)65,167 (4)
5124723212Wim Van ElterenJoke, ElkeM, M2018Z2-paVoornruitersMWDe Meern60,16763,667 (5)56,667 (5)
6121828815Henk Van der MolenGeorge, JetskeR, M2018B2-paBeemster RuitersMWBeemster58,83362,667 (6)55,000 (6)
7123781729Mark BiesheuvelSasha, LenkaM, M2018L2-paAchter 't PeerdMOLochem55,41759,000 (7)51,833 (7)

Terug naar de top

Tweespan pony's B/L in handicap en 1e proef

Ring 7
Datum: 22-09-2018
Aanvang: 13:30

Jury bij C: Poelman, A.
Jury bij H: Gestel, L.H.D. Van

B/2sp-po-L/2sp-po, proef 54/56 (10 combinaties)
RangHnrComb.nr.RuiterPonygsltKl.Cat.VerenigingKringVer.plaatsprc.CH
1133847234Lindsay LandmanFilia, JoppeM, R8B2-poBlesruitersMWStompwijk68,75066,000 (1)71,500 (1)
2128831326Irma TeunissenClyde, PuckR, R2018B2-poEerste Geldropse MenclubMZGeldrop63,91761,000 (6)66,833 (2)
3136771442Monique JagerBoy, DEXH, H2018L2-poNoorderkoggenruitersMWBenningbroek63,75063,000 (3)64,500 (3)
 
4135790738Jelle LeliveldYris, SabineM, M10L2-poVoornruitersMWDe Meern63,58365,667 (2)61,500 (5)
5130839304Kessy De FeberMister Blue, DaveR, R5B2-poLange BoomMONijkerk62,66761,333 (5)64,000 (4)
6137774360Saskia RijkMill, IndyR, M2018L2-poZeeuwsche MenverenigingMWGemeente Borsele60,33360,667 (8)60,000 (7)
7131843288Foekje Van der MeulenCupido, Trefynys MaestroH, H14B2-poOorsprongMNSint Nicolaasga58,16755,667 (10)60,667 (6)
8134854871Eline GeursFiona, BaileysM, M5B2-poStad En Lande RuitersMWBlaricum58,00062,333 (4)53,667 (9)
9129856666Nancy JongenelenDick, CadanzR, R2018B2-poTrouwe KameradenMZChaam57,50061,000 (7)54,000 (8)
10132842549Ischa VinkStorm, SilverR, M2018B2-poWaal En LingeMOGeldermalsen54,33356,000 (9)52,667 (10)

Terug naar de top

Enkelspan paarden Klasse L 2e proef

Ring 8
Datum: 22-09-2018
Aanvang: 09:00

Jury bij C: Reijenga, P.
Jury bij H: Merwe - Huizinga, K.D.C. Van de

L/1sp-pa, proef 57 (20 combinaties)
RangHnrComb.nr.RuiterPaardgsltKl.Cat.VerenigingKringVer.plaatsprc.CH
1107764953Marjet WesterhoffHerculesR6L1-paDriesporenMNOnstwedde67,75066,833 (1)68,667 (1)
2104846219Liesbeth Van de WalRykmanH5L1-paGaasterlandMNGaasterlan-Sleat65,50065,333 (2)65,667 (6)
3106852042Piet PeepersFuronR8L1-paUdense MenverenigingMZUden65,08365,000 (3)65,167 (7)
4103642112Jeanet WijmaBlack PearlR10L1-paSmidshornMNOldekerk65,08362,833 (8)67,333 (2)
5101830072Regina de VosFemkeM9L1-paLemelerveldMOLemelerveld64,75063,333 (6)66,167 (5)
 
6115734870Chantal Van TeeffelenArmaniM13L1-paOdrada RuitersMZEersel64,58364,000 (5)65,167 (8)
7118816319Melanie van der WelleHappy khanH6L1-pain Stap En DrafMOHengelo64,41764,500 (4)64,333 (9)
8113806848Danielle Van der VlisIt's a ladyM5L1-paBucephalusMWBarsingerhorn64,25062,167 (9)66,333 (4)
9108835363Wendy SchutmaatAscari van de LohŲfteR5L1-paHelderse VoerluuMOHellendoorn63,91760,833 (13)67,000 (3)
10109823917Carina JansenHigh fiveR6L1-paMarsMOZwolle63,83363,333 (7)64,333 (10)
11120674254Ronald PrakTiemenR12L1-paWoudruitersMNVlagtwedde63,16762,000 (10)64,333 (11)
12117735047Sonja Van WijkDante fan de ProostdijerhofM9L1-paRijnruitersMWNieuwegein62,75061,333 (11)64,167 (13)
13116778835Herma Van der SpoelUrsillaM17L1-paAangespannen Recreatie PaardMOHardenberg62,16761,167 (12)63,167 (17)
14119751981Marianne WoltersBjŲrk van de WoltershofM7L1-paBlijde RijdersMWBarendrecht62,08360,667 (15)63,500 (15)
15112787517DaniŽlle van der HarstCilandroR11L1-paWestlandMWMaasdijk61,66760,833 (14)62,500 (18)
16105802170Xander TuitjerFantasyM9L1-paOmlandiaMNBellingwedde61,08359,000 (16)63,167 (16)
17110823093Huib GoetheerGina-gM7L1-paVap In Het Land Van Maas en WaalMODruten60,91757,667 (17)64,167 (12)
18111820017Oene BosmaFrouk fan 't AlddjipM9L1-paNoordwoldeMNNoordwolde60,00056,500 (19)63,500 (14)
19114760163Esther Klein breukinkTsjitskjenM12L1-paApeldoornsch GerijMOApeldoorn58,83356,333 (20)61,333 (19)
20102711350Henk HansDinozzoR10L1-paSallandruitersMOHardenberg58,66757,167 (18)60,167 (20)

Terug naar de top

Tweespan paarden alle klassen in handicap, 2e proef

Ring 8
Datum: 22-09-2018
Aanvang: 13:00

Jury bij C: Baal - Van Breugel, J.J.M. Van
Jury bij H: Nijenhuis - Kooman, H.M.

B/2sp-pa-L/2sp-pa-M/2sp-pa-Z/2sp-pa-ZZ/2sp-pa, proef 69/65/57/55 (7 combinaties)
RangHnrComb.nr.RuiterPaardgsltKl.Cat.VerenigingKringVer.plaatsprc.CH
1126756186Harry StreutkerYk Arjan, Dempsey JwR, R2018ZZ2-paHondsrugMNBorger-Odoorn68,25068,667 (1)67,833 (1)
2127492466Paul SuetersHessel FUS, Hessel vd WSR, R16ZZ2-paApeldoornsch GerijMOApeldoorn65,50066,500 (2)64,500 (4)
 
3125837344Ito WerkmanMarjet, Sofie NM, M2018Z2-paPostiljonsMNTen Post65,25065,667 (3)64,833 (3)
4122830397Carina JansenJelmer, Vito H.R, R2018L2-paMarsMOZwolle65,16765,167 (4)65,167 (2)
5124723212Wim Van ElterenJoke, ElkeM, M2018Z2-paVoornruitersMWDe Meern62,08363,000 (5)61,167 (7)
6123781729Mark BiesheuvelSasha, LenkaM, M2018L2-paAchter 't PeerdMOLochem61,16760,333 (7)62,000 (5)
7121828815Henk Van der MolenGeorge, JetskeR, M2018B2-paBeemster RuitersMWBeemster61,08361,000 (6)61,167 (6)

Terug naar de top

Tweespan pony's B/L in handicap 2e proef

Ring 8
Datum: 22-09-2018
Aanvang: 14:00

Jury bij C: Baal - Van Breugel, J.J.M. Van
Jury bij H: Nijenhuis - Kooman, H.M.

B/2sp-po-L/2sp-po, proef 55/57 (10 combinaties)
RangHnrComb.nr.RuiterPonygsltKl.Cat.VerenigingKringVer.plaatsprc.CH
1133847234Lindsay LandmanFilia, JoppeM, R8B2-poBlesruitersMWStompwijk66,25067,333 (1)65,167 (1)
2135790738Jelle LeliveldYris, SabineM, M10L2-poVoornruitersMWDe Meern64,75065,667 (2)63,833 (3)
3134854871Eline GeursFiona, BaileysM, M5B2-poStad En Lande RuitersMWBlaricum64,50065,000 (3)64,000 (2)
 
4128831326Irma TeunissenClyde, PuckR, R2018B2-poEerste Geldropse MenclubMZGeldrop62,75062,000 (5)63,500 (4)
5130839304Kessy De FeberMister Blue, DaveR, R5B2-poLange BoomMONijkerk61,00058,500 (9)63,500 (5)
6129856666Nancy JongenelenDick, CadanzR, R2018B2-poTrouwe KameradenMZChaam60,83362,333 (4)59,333 (10)
7137774360Saskia RijkMill, IndyR, M2018L2-poZeeuwsche MenverenigingMWGemeente Borsele60,83359,333 (7)62,333 (6)
8132842549Ischa VinkStorm, SilverR, M2018B2-poWaal En LingeMOGeldermalsen60,50059,500 (6)61,500 (8)
9136771442Monique JagerBoy, DEXH, H2018L2-poNoorderkoggenruitersMWBenningbroek59,08356,000 (10)62,167 (7)
10131843288Foekje Van der MeulenCupido, MaestroH, H14B2-poOorsprongMNSint Nicolaasga59,08358,500 (8)59,667 (9)

Terug naar de top

Enkelspan paarden Klasse B 1e proef

Ring 9
Datum: 22-09-2018
Aanvang: 09:00

Jury bij C: Schrale, N.L.
Jury bij H: Versendaal, H. Van

B/1sp-pa, proef 54 (18 combinaties)
RangHnrComb.nr.RuiterPaardgsltKl.Cat.VerenigingKringVer.plaatsprc.CH
1150857590Judith HansGentleR7B1-paSallandruitersMOHardenberg66,33363,167 (7)69,500 (1)
2145854749Inge Van der ZwaagBaciR12B1-paRijnruitersMWNieuwegein65,25068,333 (1)62,167 (6)
3153841698Koerina DijkstraSilke Bernou fan 'e IesM5B1-paTrynw‚ldenMNOentsjerk64,58364,500 (3)64,667 (2)
4152785600Nynke VeldhuisAranaM13B1-paEastermarMNEastermar63,00064,500 (4)61,500 (9)
5158853747Richard SlumpIron LadyM5B1-paAangespannen Recreatie PaardMOHardenberg62,83363,333 (5)62,333 (5)
 
6154829355Elise DitewegZoynia EtM14B1-paApeldoornsch GerijMOApeldoorn62,50063,167 (6)61,833 (7)
7147816251Marlies Van DalenTeddyR8B1-paBlijde RijdersMWBarendrecht62,50065,167 (2)59,833 (13)
8156812471Regina de VosAkkelynM10B1-paLemelerveldMOLemelerveld62,00062,167 (9)61,833 (8)
9149845228Chantal HekkertKandorR5B1-paMarwinusMOOmmen61,25059,667 (16)62,833 (3)
10141810196Mirjam SlobBueno ZR6B1-paVoornruitersMWDe Meern61,16759,667 (15)62,667 (4)
11142846479Tsjerk De JongJoyM4B1-paMennoruitersMNBurgum61,08363,000 (8)59,167 (15)
12140831574Jordy Van MiddendorpHildehoeve's AmyM10B1-paVeluws RosMOErmelo60,50059,833 (13)61,167 (10)
13146850369Eric EijpelaerFlorenceM8B1-paOns GenoegenMZPrinsenbeek60,16760,500 (12)59,833 (12)
14143821594Cindy Ten BroekeHerautH6B1-paKoetsiersvereniging In 't TuugMOLichtenvoorde/varsseveld60,16761,500 (11)58,833 (16)
15144829280Stephanie BankFayM9B1-paHaarlemmermeer-SpaarnwoudeMWHoofddorp60,08361,833 (10)58,333 (17)
16155697295Wim Van HeusdenHerbert SvHH16B1-paDriesporenMNOnstwedde58,83358,333 (17)59,333 (14)
17151766662Nicole EppingFaritaM8B1-paOmlandiaMNBellingwedde58,41756,833 (18)60,000 (11)
18157847102Ad VoesenekBalser JuniorR12B1-paOns GenoegenMZPrinsenbeek57,91759,833 (14)56,000 (18)

Terug naar de top

Enkelspan pony's Klasse B 1e proef

Ring 9
Datum: 22-09-2018
Aanvang: 12:40

Jury bij C: Weyer, C.
Jury bij H: Haleber, S.

B/1sp-po, proef 54 (16 combinaties)
RangHnrComb.nr.RuiterPonygsltKl.Cat.VerenigingKringVer.plaatsprc.CH
1163811254Anouk De HaasFalke's DancerH6B1-poHubertus-lisseMWLisse69,33367,667 (2)71,000 (2)
2176855092Marlies Van DrieAladinR7B1-poGouden SpanMOPutten68,75067,667 (1)69,833 (4)
3172845541Thirza van MiddendorpVierjahreszeiten ValeskaM11B1-poVeluws RosMOErmelo67,25064,667 (4)69,833 (3)
4170840759Sharona Van OersPacoR20B1-poRodeoruitersMZRucphen67,16763,167 (7)71,167 (1)
 
5168835019Johan De HoopPrinses ParelM13B1-poKillesteynruitersMWLexmond66,25063,833 (5)68,667 (6)
6166841310Ellen WijdenesWrentnall Red FoxR5B1-poKempenMZEersel66,25063,500 (6)69,000 (5)
7164815135Jorn van OlstUnique EqidoR7B1-poKoets'n Keerl'sMOAlmelo65,50065,167 (3)65,833 (9)
8173828132Carine Van der DriftKyanoR6B1-poNoorderkoggenruitersMWBenningbroek65,25062,333 (9)68,167 (7)
9174815137Oniek van OlstUnique JorgosR7B1-poKoets'n Keerl'sMOAlmelo63,33362,833 (8)63,833 (12)
10175856898Mariska de WitSjonnieR16B1-poPostiljonsMNTen Post63,16761,167 (10)65,167 (11)
11169790024HindriŽtta LameinKastanjehof JipR8B1-poWaddenruitersMNEemsmond63,08359,167 (12)67,000 (8)
12171806369Marije WillemsenNiqueM8B1-poHeetenMOHeeten61,83358,000 (13)65,667 (10)
13161825923Larissa JansmaHoney Bee's JolivierR13B1-poRadboudruitersMNDrachten61,83360,333 (11)63,333 (13)
14165832718Ramon OosterveldWoldberg's ComponistR6B1-poZuidwoldeMNZuidwolde58,83355,833 (15)61,833 (14)
15162578862Sabine BeumerKeesR12B1-poBlijde RijdersMWBarendrecht58,75057,667 (14)59,833 (15)
16167837082Henny VerspeekGabriellaM8B1-poHubertus-lisseMWLisse54,75053,500 (16)56,000 (16)

Terug naar de top

Enkelspan paarden Klasse B 2e proef

Ring 10
Datum: 22-09-2018
Aanvang: 09:30

Jury bij C: Boogaard, P.J.
Jury bij H: Bast - Nieuwenburg, G.B.M.

B/1sp-pa, proef 55 (18 combinaties)
RangHnrComb.nr.RuiterPaardgsltKl.Cat.VerenigingKringVer.plaatsprc.CH
1153841698Koerina DijkstraSilke Bernou fan 'e IesM5B1-paTrynw‚ldenMNOentsjerk69,58367,667 (2)71,500 (1)
2150857590Judith HansGentleR7B1-paSallandruitersMOHardenberg68,75070,500 (1)67,000 (4)
3143821594Cindy Ten BroekeHerautH6B1-paKoetsiersvereniging In 't TuugMOLichtenvoorde/varsseveld67,33367,167 (3)67,500 (3)
4145854749Inge Van der ZwaagBaciR12B1-paRijnruitersMWNieuwegein67,00064,500 (6)69,500 (2)
5154829355Elise DitewegZoynia EtM14B1-paApeldoornsch GerijMOApeldoorn64,83363,333 (7)66,333 (5)
 
6146850369Eric EijpelaerFlorenceM8B1-paOns GenoegenMZPrinsenbeek63,91764,667 (5)63,167 (9)
7149845228Chantal HekkertKandorR5B1-paMarwinusMOOmmen63,75064,833 (4)62,667 (10)
8147816251Marlies Van DalenTeddyR8B1-paBlijde RijdersMWBarendrecht62,58360,833 (9)64,333 (6)
9140831574Jordy Van MiddendorpHildehoeve's AmyM10B1-paVeluws RosMOErmelo62,08362,167 (8)62,000 (11)
10142846479Tsjerk De JongJoyM4B1-paMennoruitersMNBurgum62,00060,000 (11)64,000 (7)
11156812471Regina de VosAkkelynM10B1-paLemelerveldMOLemelerveld61,08359,000 (15)63,167 (8)
12151766662Nicole EppingFaritaM8B1-paOmlandiaMNBellingwedde59,83360,167 (10)59,500 (14)
13144829280Stephanie BankFayM9B1-paHaarlemmermeer-SpaarnwoudeMWHoofddorp59,75058,500 (16)61,000 (12)
14155697295Wim Van HeusdenHerbert SvHH16B1-paDriesporenMNOnstwedde59,58359,167 (14)60,000 (13)
15157847102Ad VoesenekBalser JuniorR12B1-paOns GenoegenMZPrinsenbeek59,58359,667 (12)59,500 (15)
16158853747Richard SlumpIron LadyM5B1-paAangespannen Recreatie PaardMOHardenberg58,33359,333 (13)57,333 (17)
17141810196Mirjam SlobBueno ZR6B1-paVoornruitersMWDe Meern57,83357,167 (18)58,500 (16)
18152785600Nynke VeldhuisAranaM13B1-paEastermarMNEastermar57,66758,500 (17)56,833 (18)

Terug naar de top

Enkelspan pony's Klasse B 2e proef

Ring 10
Datum: 22-09-2018
Aanvang: 13:10

Jury bij C: Nijmeijer, F.
Jury bij H: Doelen, F.A.S. Van der

B/1sp-po, proef 55 (16 combinaties)
RangHnrComb.nr.RuiterPonygsltKl.Cat.VerenigingKringVer.plaatsprc.CH
1172845541Thirza van MiddendorpVierjahreszeiten ValeskaM11B1-poVeluws RosMOErmelo69,91768,667 (1)71,167 (2)
2169790024HindriŽtta LameinKastanjehof JipR8B1-poWaddenruitersMNEemsmond68,66767,000 (2)70,333 (4)
3163811254Anouk De HaasFalke's DancerH6B1-poHubertus-lisseMWLisse68,58365,167 (5)72,000 (1)
4176855092Marlies Van DrieAladinR7B1-poGouden SpanMOPutten67,08363,333 (9)70,833 (3)
 
5168835019Johan De HoopPrinses ParelM13B1-poKillesteynruitersMWLexmond66,33365,167 (4)67,500 (6)
6161825923Larissa JansmaHoney Bee's JolivierR13B1-poRadboudruitersMNDrachten65,58365,000 (6)66,167 (8)
7174815137Oniek van OlstUnique JorgosR7B1-poKoets'n Keerl'sMOAlmelo65,50064,500 (8)66,500 (7)
8171806369Marije WillemsenNiqueM8B1-poHeetenMOHeeten65,41766,333 (3)64,500 (10)
9173828132Carine Van der DriftKyanoR6B1-poNoorderkoggenruitersMWBenningbroek64,41760,667 (14)68,167 (5)
10175856898Mariska de WitSjonnieR16B1-poPostiljonsMNTen Post64,00062,500 (10)65,500 (9)
11166841310Ellen WijdenesWrentnall Red FoxR5B1-poKempenMZEersel63,16764,667 (7)61,667 (13)
12170840759Sharona Van OersPacoR20B1-poRodeoruitersMZRucphen62,00061,333 (12)62,667 (11)
13162578862Sabine BeumerKeesR12B1-poBlijde RijdersMWBarendrecht61,08360,500 (15)61,667 (12)
14165832718Ramon OosterveldWoldberg's ComponistR6B1-poZuidwoldeMNZuidwolde61,00061,167 (13)60,833 (14)
15164815135Jorn van OlstUnique EqidoR7B1-poKoets'n Keerl'sMOAlmelo60,50061,833 (11)59,167 (15)
16167837082Henny VerspeekGabriellaM8B1-poHubertus-lisseMWLisse55,00055,833 (16)54,167 (16)

Terug naar de top

Tweespan paarden Klasse L/M/Z/ZZ in handicap

Ring A
Datum: 22-09-2018
Aanvang: 08:50

Jury: Roon, A.T.J. v.
Jury: Baal, H.P.J.A. Van
Jury: Ommeren, D.J. Van

L/2sp-pa-M/2sp-pa-Z/2sp-pa-ZZ/2sp-pa (6 combinaties)
RangHnrComb.nr.RuiterPaardgsltKl.Cat.VerenigingKringVer.plaatssptn1tijd1
1124723212Wim Van ElterenJoke, ElkeM, M2018L2-paVoornruitersMWDe Meern3160,02
2201765744*Albert HooyerAmy, ByouxM, M2018M2-paApeldoornsch GerijMOApeldoorn3163,98
 
3203714953Clemens VerspeekElsenburgh's Jasper, Elsenburgh's ThomasR, R2018M2-paVoorwaartsMOEssen3164,62
4126756186Harry StreutkerYk Arjan, Dempsey JwR, R2018M2-paHondsrugMNBorger-Odoorn3173,78
5202765646*Monte VisserGiant Bloid, Empire BloidR, R2018L2-paBerkenruitersMWBerkhout3,15178,26
6123781729Mark BiesheuvelSasha, LenkaM, M2018L2-paAchter 't PeerdMOLochem4,95175,9

Terug naar de top

Enkelspan pony's Klasse M, Z en ZZ Enkelspan paarden Klasse M e Z/ZZ in handicap

Ring A
Datum: 22-09-2018
Aanvang: 10:00

Jury: Roon, A.T.J. v.
Jury: Baal, H.P.J.A. Van
Jury: Ommeren, D.J. Van

M/1sp-po (15 combinaties)
RangHnrComb.nr.RuiterPaard/PonygsltKl.Cat.VerenigingKringVer.plaatssptn1tijd1sptn2tijd2
1208778033*Lisanne Van MeertenThomR8M1-poWaal En LingeMOGeldermalsen0148,87074,52
235717792Klazien KleermakerFleurM10M1-poHierdenMOHierden0144,36075,61
355521420Elly ZoetBrurenhof's VincentR15M1-poGouden SpanMOPutten0147,37076,85
4215767249*Geert Van DijkWoldberg's PassadenaM7M1-poMargrietruitersMOBuren0140,39077,1
 
5210765253*Natasja VerheulMiracle's Easy YsabellaM16M1-poDeventer '85MODeventer0145,68080,7
6230767085*Jacky ScheerEvaM10M1-poLekruitersMWLekkerkerk0147,71372,48
7236689244*Melissa Ten CaatBeautyM10M1-poMillenniumruitersMNDe Wolden0152,45383,3
8227773068*Lisa Woudamiss aprilM9M1-poZaanse RuitersMWWormerveer0149,54681,5
9211766105*Ronald PrakBlack Diamond's PurdyR17M1-poWoudruitersMNVlagtwedde3133,48  
10221695983*Lizzy van den HandelUne Mika Sam CM8M1-poVennenMWKwadijk3146,99  
11234746606*Wim Van BruggenKompas EsmeeM8M1-poVoornruitersMWDe Meern3147,26  
1276785483Marloes Van 't VeldBrandonR9M1-poHelderse VoerluuMOHellendoorn3151,78  
13204788190*Sandra SchuilingWeltevreden's Golden GirlM11M1-poKraaienmennersMNZuidlaren3,05159,1  
14206832589*Laura KroezeSimonR6M1-poSterruitersMOHaaksbergen6144,13  
1537835378Petra HoeksemaTorenhoeve's MatchoH12M1-poWijkMNOldekerk10143,69  

M/1sp-pa (14 combinaties)
RangHnrComb.nr.RuiterPaard/PonygsltKl.Cat.VerenigingKringVer.plaatssptn1tijd1sptn2tijd2
1220817838*Ekelien Van 't HoogUniek Esmee uit d'n DuylM8M1-paKillesteynruitersMWLexmond0150,09080,47
2102711350Henk HansDinozzoR10M1-paSallandruitersMOHardenberg0144,2378,36
3118816319Melanie van der WelleHappy khanH6M1-pain Stap En DrafMOHengelo0143,99380,9
4106852042Piet PeepersFuronR8M1-paUdense MenverenigingMZUden0151,14,693,19
 
5119751981Marianne WoltersBjŲrk van de WoltershofM7M1-paBlijde RijdersMWBarendrecht0,45153,86  
6218715767*Daan GoekoopGlenR11M1-paHondsrugMNBorger-Odoorn0,65154,28  
796827111Carola TimmerHeroH6M1-paAanspanningMOHoevelaken3150,03  
889705727Hendrik jan LigtenbargAlejandroR8M1-paBergmennersMOBarchem5156,95  
927744134Leon Van de WekkenElineM9M1-paZeeuwsche MenverenigingMWGemeente Borsele6164,94  
1021711310Jan TonnaerDroomideeR10M1-paMenvereniging Peel en MaasMZYsselsteyn7160,95  
11229812750*Rene Van BeekElkupke-HR9M1-paRijnruitersMWNieuwegein7,05155,09  
1284856774Annelies ThielenFelixR8M1-paPostkoetsMZTilburg9,8160,51  
13219711158*Truus MiddelkoopFlintR8M1-paOnder De ZweppeMOBronckhorst10,85156,66  
14291725412*Gonne DijkstraAngelina EM10M1-paHsf It BytlingMNZwaagwesteinde14,9176,75  

Z/1sp-po (12 combinaties)
RangHnrComb.nr.RuiterPaard/PonygsltKl.Cat.VerenigingKringVer.plaatssptn1tijd1sptn2tijd2
1228629336*Geert Van DijkLady LunaM12Z1-poMargrietruitersMOBuren0140,89069,24
2222778031*Lisanne Van MeertenJustineM13Z1-poWaal En LingeMOGeldermalsen0143,17071,52
352769579Petra HoeksemaBob v. NieuwenhuisR10Z1-poWijkMNOldekerk0136,09376,31
 
4231745722Natasja VerheulSir WopetiR18Z1-poDeventer '85MODeventer1,05149,1  
5226780404*Han BenninkKellyM10Z1-poBlauwkapelMWGroenekan1,2149,39  
62722284Francisca Den ElzenBart BlomR10Z1-poHondsrugMNBorger-Odoorn3,35153,64  
756657511Manouk BoerFleminghR20Z1-poNoordwoldeMNNoordwolde5,9152,71  
8290847264*Ciska KoomenNelson v.d. KikkertR20Z1-poOude VeerMWAnna Paulowna6158,98  
9233580525*Lienke BrieneBassR20Z1-poAangespannen Recreatie PaardMOHardenberg6,25147,42  
10235728711*Laura DoornbosWindhoek's GuidoR8Z1-poOostermoerMNGieten6,8148,58  
11293585768Aad BorstLotM12Z1-poBlesruitersMWStompwijk8,15163,28  
1268694154Carine Van der DriftHenkieH12Z1-poNoorderkoggenruitersMWBenningbroek8,35151,65  

ZZ/1sp-po (7 combinaties)
RangHnrComb.nr.RuiterPaard/PonygsltKl.Cat.VerenigingKringVer.plaatssptn1tijd1sptn2tijd2
1213661414*Marjo Van WezelJinteR9ZZ1-poHeetenMOHeeten2144,98  
2217536742*Onne VerheulKompas GerwinR17ZZ1-poDeventer '85MODeventer2,1145,17  
 
3232469388*Bianca Ten HoeveLady Silver StarM16ZZ1-poNoordwoldeMNNoordwolde3136,04  
4212662377*Marieke WitteveenLizzyM14ZZ1-poApeldoornsch GerijMOApeldoorn3,45141,87  
55476755Yvonne Van der MarkStuifakker's MarinkeM14ZZ1-poBeemster RuitersMWBeemster5,95152,82  
6223714330*Charity melissa FrinselAnjaM10ZZ1-poWeideruitersMNElim6,65142,27  
7225657968*Ciska KoomenBenno V. Stal DenciR10ZZ1-poOude VeerMWAnna Paulowna11150,92  

Z/1sp-pa-ZZ/1sp-pa (12 combinaties)
RangHnrComb.nr.RuiterPaard/PonygsltKl.Cat.VerenigingKringVer.plaatssptn1tijd1sptn2tijd2
110670632Annemarie EversDifM10ZZ1-paKoets'n Keerl'sMOAlmelo0142,09075,49
2292805580Tessa JanninkFennaM8Z1-paHaarlemmermeer-SpaarnwoudeMWHoofddorp0146,37086,27
3224550062*Ronald TomassenVayaM16ZZ1-paVoornruitersMWDe Meern0143,81371,66
 
424710289Francisca Den ElzenAlbrecht's Hoeve's LarsR9Z1-paHondsrugMNBorger-Odoorn0146,2379,03
530581708Michiel KlepPicoloR15Z1-paPostkoetsMZTilburg3141,6  
623716043*Clemens VerspeekElsenburgh's ThomasR19ZZ1-paVoorwaartsMOEssen3142,48  
720712308*Petra De GraafMarangaM24ZZ1-paLange BoomMONijkerk3143,02  
820466029Jacqueline de GrootWhisperR18Z1-paBlijde RijdersMWBarendrecht3147,95  
9209691562*Albert HooyerAmyM13ZZ1-paApeldoornsch GerijMOApeldoorn3,2147,31  
1011584486Hans OuwerslootCocoR11ZZ1-paSterruitersMOHaaksbergen4,2155,4  
1123715329Janneke Den HartogAnke Van De Lage LandenM10Z1-paMargrietruitersMOBuren11,8167,6  
12205519519*Daan GoekoopScheerdonk's BodyR14Z1-paHondsrugMNBorger-Odoorn18,5170,98  

Terug naar de top

Tweespan ponies Klasse L en klasse M/Z/ZZ in handicap

Ring B
Datum: 22-09-2018
Aanvang: 08:30

Jury: Zumbrink, J.M.
Jury: Zalm, C.T.M. Van der
Jury: Kruyff, H. De

L/2sp-po (18 combinaties)
RangHnrComb.nr.RuiterPonygsltKl.Cat.VerenigingKringVer.plaatssptn1tijd1sptn2tijd2
1252814720*HindriŽtta LameinJip, KarloR, R8L2-poWaddenruitersMNEemsmond0136,72086,05
2245848267*Rein HazelaarRoel, JoepR, R2018L2-poApeldoornsch GerijMOApeldoorn0155,68092,82
3130839304Kessy De FeberMister Blue, DaveR, R5L2-poLange BoomMONijkerk0157,85096,17
4243825620*Oniek van OlstZico, NancyR, M12L2-poKoets'n Keerl'sMOAlmelo0150,09097,23
5129856666Nancy JongenelenDick, CadanzR, R2018L2-poTrouwe KameradenMZChaam0156,180,5108,92
 
6244815133*Jorn van OlstJorgos, EqidoR, R7L2-poKoets'n Keerl'sMOAlmelo0144,37386,1
7134854871Eline GeursFiona, BaileysM, M5L2-poStad En Lande RuitersMWBlaricum0153,64392,43
8246810223*Michiel AvereschSgurr, MacR, H9L2-poHelderse VoerluuMOHellendoorn0145,26393,27
9132842549Ischa VinkStorm, SilverR, M2018L2-poWaal En LingeMOGeldermalsen0154,13985,65
10133847234Lindsay LandmanFilia, JoppeM, R8L2-poBlesruitersMWStompwijk0154,32Uit10 
11253675796*Brenda AndewegRocky Balboa, DisneyR, M20L2-poRhoon En OmstrekenMWRhoon2,5163,96  
12254803254*Ramon OosterveldArmando, ComponistR, R8L2-poZuidwoldeMNZuidwolde3151,1  
13247855223*Marlou PostmaVera, RenzR, R6L2-poTwentsche VeldMOEnschede4,25161,45  
14251841062*Margriet Van der GootBlack Surprise, SnowflakeR, R2018L2-poHaarlemmermeer-SpaarnwoudeMWHoofddorp4,7162,32  
15248856264*Lisanne TimmersHighlight, SilverM, M2018L2-poWaddenruitersMNEemsmond5169  
16249786347*Sabine Van der BellenShyba, FemurR, R8L2-poStad En Lande RuitersMWBlaricum6132,54  
17136771442Monique JagerBoy, DEXH, H15L2-poNoorderkoggenruitersMWBenningbroek6,8166,51  
18128831326Irma TeunissenClyde, PuckR, R2018L2-poEerste Geldropse MenclubMZGeldrop9,35171,66  

M/2sp-po-Z/2sp-po-ZZ/2sp-po (12 combinaties)
RangHnrComb.nr.RuiterPonygsltKl.Cat.VerenigingKringVer.plaatssptn1tijd1sptn2tijd2
1241569296*Henri Ten HoeveEsmiralda, GondieM, M21M2-poNoordwoldeMNNoordwolde0150,29096,77
248737453Alexandra DeekeJolly Jumper, EnricoR, R14M2-poMenclub Lierop-SomerenMZSomeren0150,70103,01
3238624372*Rian Van ArkelPersonality, ClamourM, R11Z2-poWaal En LingeMOGeldermalsen2,3156,54  
 
4240728643*Eline GeursLucky Whisper, Cb's GamlerM, M8M2-poStad En Lande RuitersMWBlaricum3146,36  
5242670768*HindriŽtta LameinKarlo, OptimistR, R20M2-poWaddenruitersMNEemsmond3159,97  
646693679Carolien FischerFrits, LavellH, R10M2-poPostiljonsMNTen Post3,65162,25  
749812340Melanie Van de BuntTumtum, CalvadosR, R5Z2-poLange BoomMONijkerk6,1164,13  
8239527659*Lisanne Van der SpoelSjors, SjimmyH, H12Z2-poAangespannen Recreatie PaardMOHardenberg6,3158,54  
9250749122*Sascha OtterZipper, CarlosH, H2018M2-poKromme ZweppeMOApeldoorn6,65168,28  
1047590933Mirjam KivitsBambi, BelleM, M11M2-poPostkoetsMZTilburg7,7170,38  
11137774360Saskia RijkMill, IndyR, M13M2-poZeeuwsche MenverenigingMWGemeente Borsele8,3165,58  
1251691884Heidi Te PoelePopeye, TwarresR, R10Z2-poZeeuwsche MenverenigingMWGemeente Borsele8,65169,27  

Terug naar de top

Enkelspan pony's sulky Klasse L/M/Z/ZZ in handicap

Ring B
Datum: 22-09-2018
Aanvang: 11:00

Jury: Zumbrink, J.M.
Jury: Zalm, C.T.M. Van der
Jury: Kruyff, H. De

L/sul-po-M/sul-po-Z/sul-po-ZZ/sul-po (8 combinaties)
RangHnrComb.nr.RuiterPonygsltKl.Cat.VerenigingKringVer.plaatssptn1tijd1
1259760785*Alie BoekeloMaxR13Ls-poDriesporenMNOnstwedde3136,57
2255780791*Bianca De WarleWindhaven Lucky King of HeartsR12Ls-poSjaerdema-liauckemaruitersMNFraneker4,55152,07
 
338816353Linsey HeijneTolieneM15Ls-poCommandeursMWHeemskerk6,15149,21
4256803650Francis WolfHighH7Ms-poApeldoornsch GerijMOApeldoorn6,5156
5258679355*Sabine Van der BellenNelson Van LisanH13Zs-poStad En Lande RuitersMWBlaricum11,1137,13
633769637Ellen WijdenesRoosM19Ms-poKempenMZEersel14,55172,01
7166841310Ellen WijdenesWrentnall Red FoxR5Ls-poKempenMZEersel19,25169,47
x257727145*Oniek van OlstNancy V Stal MaikesveldM20Ms-poKoets'n Keerl'sMOAlmeloUit10 

Terug naar de top

Enkelspan pony's Klasse L

Ring B
Datum: 22-09-2018
Aanvang: 11:30

Jury: Zumbrink, J.M.
Jury: Zalm, C.T.M. Van der
Jury: Kruyff, H. De

L/1sp-po (26 combinaties)
RangHnrComb.nr.RuiterPonygsltKl.Cat.VerenigingKringVer.plaatssptn1tijd1sptn2tijd2
1168835019Johan De HoopPrinses ParelM13L1-poKillesteynruitersMWLexmond0149,43095,5
2273826598*Willemien OdinkOdinkie Toys StarlightM5L1-poWeideruitersMNElim0148,87095,85
3265804059*Marlou PostmaVeraR6L1-poTwentsche VeldMOEnschede0145,763100,48
475755071Sylvia HaerkensIce-Road BÝkkoR7L1-poLaarMZWeert0144,883105,01
5270836835*Irene KnelangePietjeR13L1-poHaarlemmermeer-SpaarnwoudeMWHoofddorp0,1152,18  
6271771991Monique JagerDEXH11L1-poNoorderkoggenruitersMWBenningbroek0,45152,89  
7173828132Carine Van der DriftKyanoR6L1-poNoorderkoggenruitersMWBenningbroek0,9153,71  
 
867775029Adrie Van der LooBrummershoeve BellM12L1-poOdrada RuitersMZEersel0,9153,76  
9167837082Henny VerspeekGabriellaM8L1-poHubertus-lisseMWLisse1,05154,01  
10170840759Sharona Van OersPacoR20L1-poRodeoruitersMZRucphen1,65155,27  
11171806369Marije WillemsenNiqueM8L1-poHeetenMOHeeten1,8155,57  
12262826343*Janneke GeldermanRunehoeve's MaraM9L1-poWoldruitersMNRuinerwold2,3156,51  
13274809672*Rachel Van ZwietenNandoR16L1-poVoornruitersMWDe Meern3141,56  
14175856898Mariska de WitSjonnieR16L1-poPostiljonsMNTen Post3143,01  
15260815134*Jorn van OlstUnique JorgosR7L1-poKoets'n Keerl'sMOAlmelo3150,24  
16267786949*Luc SmantOrchid's TessaM14L1-poHondsrugMNBorger-Odoorn3151,78  
17269855804*Reno ten HoeveLady Silver StarM16L1-poNoordwoldeMNNoordwolde3,2158,39  
18172845541Thirza van MiddendorpVierjahreszeiten ValeskaM11L1-poVeluws RosMOErmelo4159,93  
19268851748*Patrick WormgoorSoefR7L1-poin Stap En DrafMOHengelo4,1160,14  
20264515208*Andries EmminkWelshrijk's MulanM18L1-poWoldruitersMNRuinerwold4,8161,53  
21272843396*Lisanne TimmersSilverM13L1-poWaddenruitersMNEemsmond6147,48  
22263616232*Elly ZoetShore Brooks HennessyH11L1-poGouden SpanMOPutten6,55165,09  
23261855919*Roy NijeboerJillzM4L1-poAangespannen Recreatie PaardMOHardenberg7,05166,02  
24266825365*Lambert van LohuizenJasperR7L1-poIn 't GareelMOOmmen12,4170,76  
25276724685*Melissa Ten CaatTamme V. ArchŗngelR15L1-poMillenniumruitersMNDe Wolden12,5176,97  
26275842187*Lida Van VoorthuizenSorayaM9L1-poBlesruitersMWStompwijk17,7157,39  

Terug naar de top

Enkelspan paarden Klasse L

Ring B
Datum: 22-09-2018
Aanvang: 14:30

Jury: Zumbrink, J.M.
Jury: Zalm, C.T.M. Van der
Jury: Kruyff, H. De

L/1sp-pa (23 combinaties gestart en nog 1 te gaan)
RangHnrComb.nr.RuiterPaardgsltKl.Cat.VerenigingKringVer.plaatssptn1tijd1sptn2tijd2
194719635Wim Ter HeddeEspritM9L1-paVliersMNDalen0160,640100,85
2120674254Ronald PrakTiemenR12L1-paWoudruitersMNVlagtwedde0161,690101,9
3115734870Chantal Van TeeffelenArmaniM13L1-paOdrada RuitersMZEersel0161,270,3108,57
4143821594Cindy Ten BroekeHerautH6L1-paKoetsiersvereniging In 't TuugMOLichtenvoorde/varsseveld01649,25114,49
5283834288*Marc van KolDelandaM10L1-pa't RaamdalMZGrave0,25164,47  
6279850251*Sanne Van HartenMarangaM24L1-paLange BoomMONijkerk3150,11  
 
7105802170Xander TuitjerFantasyM9L1-paOmlandiaMNBellingwedde3154,13  
8154829355Elise DitewegZoynia EtM14L1-paApeldoornsch GerijMOApeldoorn3163,64  
9285854006*Sandra RusticusHaroldH6L1-paMennoruitersMNBurgum3163,97  
10146850369Eric EijpelaerFlorenceM8L1-paOns GenoegenMZPrinsenbeek3,05170,01  
11284727630*Wim Van DorpTatja M.p.M12L1-paBosgouwruitersMWBoskoop5,1174,12  
12281735337*Jan KostersMachoR8L1-paIn 't GareelMOOmmen7,2178,4  
13151766662Nicole EppingFaritaM8L1-paOmlandiaMNBellingwedde10,55167,06  
14158853747Richard SlumpIron LadyM5L1-paAangespannen Recreatie PaardMOHardenberg10,6173,16  
1591733047Mariska Van EijsdenKingR10L1-paHubertus-lisseMWLisse12,95189,81  
16278819074*Denise van den BrinkSuper StarR7L1-paGouden SpanMOPutten13,45178,85  
17147816251Marlies Van DalenTeddyR8L1-paBlijde RijdersMWBarendrecht14,2186,34  
18145854749Inge Van der ZwaagBaciR12L1-paRijnruitersMWNieuwegein16157,9  
19157847102Ad VoesenekBalser JuniorR12L1-paOns GenoegenMZPrinsenbeek16,1170,13  
20116778835Herma Van der SpoelUrsillaM17L1-paAangespannen Recreatie PaardMOHardenberg18,7175,37  
21112787517DaniŽlle van der HarstCilandroR11L1-paWestlandMWMaasdijk21,6195,16  
22282810746*Irene TimensChippendaleR11L1-paNoord Drentse Rij- En Jachtver.MNTynaarlo22,95197,88  
23280847014*Rob BerkhofZiezoR14L1-paApeldoornsch GerijMOApeldoorn41,25222,41  
x141810196Mirjam SlobBueno ZR6L1-paVoornruitersMWDe MeernNG   
 289815702*Rob WijnstokBouke Van De GadedijkR18L1-paVoornruitersMWDe MeernNG   
 288702341*Manon StraathofIsabellaM16L1-paBlesruitersMWStompwijk    

Terug naar de top

Gemaakt met Concours 3.5 Software (www.concours35.nl)