Lijst gemaakt op: 09-03-2018 18:32:11

Dressuur klasse M1
Dressuur klasse L2
Dressuur klasse L1
Dressuur M1 cat. D/E
Dressuur M2 cat. D/E
Dressuur klasse M1/M2 cat. A/B
Dressuur klasse M1/M2 cat. C
Dressuur klasse B cat A/B
Dressuur klasse B cat C
Dressuur klasse B cat D/E
Dressuur klasse L1 cat A/B
Dressuur klasse L1 cat C
Dressuur klasse L1 cat D/E

Dressuur klasse M1

Ring 1
Datum: 09-03-2018
Aanvang: 08:30

Jury bij C: Haukes, A.M.T.
Jury bij H: Elsen, D. Den
Jury bij M: Tissen - Schoonenberg, L.E.J.C.

nr.--tijdHnrRuiterPaardVaderKl.VerenigingWoonplaats
1--08:30106Sanne CollinHarvey HB KlingRousseauM1LottumHORST
2--08:3868Milou EkkelUvoniaOliviM1HertruitersHELLENDOORN
3--08:46104Marloes BontHollywoodSpielbergM1Twentse RosENSCHEDE
4--08:544Hester Van BeekAnoryUnitedM1RV. Gouden HertERMELO
5--09:02165Mariska Van der VoortHabbion kWestenwindM1Noord-HollandseHILLEGOM
6--09:10108Laura HarthoornEswinJazzM1PlantageELST UT
7--09:18159Judith WerkmanHollywoodJazzM1BorkerruitersEURSINGE
8--09:26175Joyce Van OpbergenHaronia-donnaBordeauxM1Tilburgse RV 't ZandeindMOERGESTEL
9--09:341Esmee Van GijtenbeekHot chocolateApacheM1RZNHOEVELAKEN
10--09:42130Geanne KampingGalazarFlorencioM1AlterbergruitersMEPPEN
11--09:5085Freek FrehseQuite SpecialQuite PleaseM1PaardenvreugdEEMNES
12--09:58169Danielle La SoeHippy evitiaBorisM1GiessenruitersNIEUWLAND
13--10:06176Lars Op 't HoogHandrettiAndrettiM1PPH HorstdraversHAGHORST
14--10:14132Bennie Van EsGentilAlexandro PM1Survento RutersMARUM
10:22 pauze (20 min.)     
15--10:42139Bartjan Van WeertHappinezBojengelM1KennemerruitersBERGEN NH
16--10:50126Annette VerbeekHedwig Fan StjinnendaamDries 421M1DongerrutersBLIJE
17--10:58135Annalies KraaierVitelloVitalis (Capriool)M1Alcmaria HippixBERGEN NH
18--11:06177Dana Van LieropFlorenceFurstenballM1Sint JanHELMOND
19--11:14155Shannon HolmesGiovanniFuchtels FloriscountM1NetaRHEDE-BRUAL
20--11:22142Saskia KnolHaliviaChippendaleM1Veendam e.o.FROOMBOSCH
21--11:3018Elisabeth GelukHamiltonApacheM1EendrachtruitersSINT-ANNALAND
22--11:38179Mascha ZandvoortHopi-mokiFurst RomancierM1Hoge DevelUITWIJK
23--11:46105Mascha Van EsHupadoeska pbDancerM1PersonalityHEERLEN
24--11:543Sandra Kamping - FreriksJensonJohnsonM1LiemersHEELWEG
25--12:0216Marieke Ponzo Dieu - De PundertHaliŽgoDiŽgoM1PaardebloemGOES
26--12:1060Laura KampshofGucci brownBordeauxM1In Den BoschWINTERSWIJK
27--12:18207Sylvia De BodeEphyra-UtopiaUphillM1PrinsenhofruitersCAPELLE AAN DEN IJSSEL


Terug naar de top

Dressuur klasse L2

Ring 1
Datum: 09-03-2018
Aanvang: 13:30

Jury bij C: Berghuis - Van den Hof, C.E.
Jury bij H: Juhrend, I.
Jury bij M: Berends, P.W.

nr.--tijdHnrRuiterPaardVaderKl.VerenigingWoonplaats
1--13:3055Rosalinde HeckJustin Dunkelbraun JVRJohnsonL2BahrDOETINCHEM
2--13:3810Mieke NaberinkIsalita RoosCupidoL2Varsseveld e.o.VRAGENDER
3--13:462Sharon De BoerHighnessCharmingmoodL2Nunspeetse RuiterclubDOORNSPIJK
4--13:54178Mascha ZandvoortHivagoZhivagoL2Hoge DevelUITWIJK
5--14:0232Marieta Doornwaard - UitslagIt's EasyEverdaleL2DeltaruitersWEZEP
6--14:10112Saskia Van EsItaloFŁrstenballL2PersonalityVOERENDAAL
7--14:18148Marieke BloemIlluster SKFurst RomancierL2NienoordLUTJEGAST
8--14:2689Margreet ProsmanHublotApacheL2MeernHARMELEN
9--14:34144Kenna BakkerI am SpecialDream BoyL2MorrarutersKOUDUM
10--14:42107Katie WerringIneroDe NiroL2VoornruitersHARMELEN
11--14:50173Anouk StrikkersIron Man DVBDesperadosL2BiesboschruitersALMKERK
12--14:5892Jannelle Wackers - MeersGuilty by gucciBelissimo ML2SportvriendenSPAUBEEK
13--15:06152Harmina HolwerdaRuscherd fan BokkumNorbert 444L2MaartenruitersKOLLUM
14--15:14151Fleur WesterweelHashtag CocoaVitalis (Capriool)L2Soc. Rijvereniging VennenMIDDENBEEMSTER
15:22 pauze (20 min.)     
15--15:4249Zoe De BooijHexagon's InnuendoNegroL2OranjeruitersAXEL
16--15:50127Esther CoenraadtsIgnadoJohnsonL2NetaMIDWOLDA
17--15:5848Denise Van de PanneHead Hunter's HeroMetallL2Schouwse RuitersSCHARENDIJKE
18--16:06161Carina BijlhouwerDomingoJazzL2Noord-HollandseDE ZILK
19--16:146Bart BaxFelicia DBGFidertanzL2WaalruitersGENDT
20--16:22170Astrid ReindersIvyDavino V.O.D.L2BoekweitruitersHOOGEVEEN
21--16:3053Anouk IvitsIrisLord LeatherdaleL2HeideruitersLEENDE
22--16:38181Anne HoogenboomI Am Sam RdpEverdaleL2MartinusBOXTEL
23--16:46143Angel WijkhuizenHe knocks on woodBretton WoodsL2Haarlemmermeer RuitersVELSEN-ZUID
24--16:54197Sophy DortmansItswaApacheL2SteeghSCHAIJK
25--17:0233Annelies EckhardtDiehard WP ZDenzel van het MeulenhofL2BosruitersDAARLE
26--17:10145Michelle SuelmannDetroitLord LeatherdaleL2MillenniumruitersPESSE
27--17:18154Paulien KouwenhovenIntenzBordeauxL2WestlandWARNSVELD


Terug naar de top

Dressuur klasse L1

Ring 2
Datum: 09-03-2018
Aanvang: 14:30

Jury bij C: Noordzij, D.A.
Jury bij H: Verhoeven, J.W.M.
Jury bij M: Buining, N.

nr.--tijdHnrRuiterPaardVaderKl.VerenigingWoonplaats
1--14:30167Zoe LanghoutIpanema GirlCharmeurL1BentveldWOUBRUGGE
2--14:3854Patrieck Van HoekIzackBlue Hors ZackL1Noord VeluweELBURG
3--14:4694Silke KamphuisIzzyDesperadoL1BosruitersOOTMARSUM
4--14:54110Sanne De WerdEnjoyRomanovL1JacobusROSMALEN
5--15:028Richelle HensingVivaldi MKimberleyL1Jeanne D'arcZOETERWOUDE
6--15:10125Rianne Ashley UbelsSeamar's Happy FeetBretton WoodsL1BucephalusBARSINGERHORN
7--15:187Paulien KouwenhovenIndiana JonesJazzL1WestlandWARNSVELD
8--15:2697Nelleke KrommendijkImpress-ZoCharmeurL1VoornruitersIJSSELSTEIN UT
9--15:34114Naomi Van den BroekeFiroccoZirocco BlueL1Veerse RuitersMIDDELBURG
10--15:4257Mirthe Van DijkHappy BoyCharmeurL1CranendonckBUDEL
11--15:50149Mirte HensemaHarmonyCover StoryL1NetaWINSCHOTEN
12--15:58153Marijke BijkerMats van de HaarsterweideEibert 419L1DunrutersMARUM
13--16:06162Marella De WalIdem DitoWyntonL1ExlooEXLOO
14--16:1461AnaŽl TrompHiphop I.DancerZizi TopL1La GrandeHARSKAMP
16:22 pauze (20 min.)     
15--16:429Luna Van LeeuwenZz JoyMantovaniL1LickebaertMAASLAND
16--16:5082Luna SmitsDancing GirlDream OnL1BergruitersHORN
17--16:58118Lisa PapingHotmailLord LeatherdaleL1ExlooKLIJNDIJK
18--17:0635Kim AltingHopefulLord LeatherdaleL1Sť-rosVEERE
19--17:14129Dianne BronIsa FaylinnChin Chan KL1OmmelandenLEEK
20--17:22137Jorryt De GraafHarrautKossL1Survento RutersSIEGERSWOUDE
21--17:30174Jolanda SchoutenIventosCupidoL1Sint MichaŽlSCHIJNDEL
22--17:3871Janiek VelthofEspritWestpointL1BogelscampBORNE
23--17:465Ellen Van ArendonkIncredibleDesperadoL1FlevoruitersDRONTEN
24--17:54168Daphne MolenaarFocusAzteca VDLL1IJsselmeerruitersZWAAGDIJK-OOST
25--18:02122Britt DekkerIgorRhodiumL1Hollandsche IJsselruitersBENSCHOP
26--18:1077Anouk NeefsGuessJazzL1CavaliersHELDEN
27--18:18206Francien SmitHyperionCover StoryL1HeuvelruitersDOORNSPIJK


Terug naar de top

Dressuur M1 cat. D/E

Ring 1
Datum: 10-03-2018
Aanvang: 09:00

Jury bij C: Noordhoek, M.
Jury bij H: Rooy, C.J.E.M. Van
Jury bij M: Lodeweegs - Van Tiggelen, B.E.A.

nr.--tijdHnrRuiterPonyVaderKl.VerenigingWoonplaats
1--09:0022Tessa DelgerCindiJacksonM1Winterswijkse PonyclubWINTERSWIJK BRINKHEURNE
2--09:0844Tatum NugterenBijsterhof's VivaldiOrchard WildemanM1DevelruitersRIDDERKERK
3--09:16120Sophia PlaatSpooky Van De Veenhoeve--M1SneekSNEEK
4--09:2473Romy Bertelinkwielbraek's fireflySulaatik's VersailleM1DuyksehoefEINDHOVEN
5--09:3274Lisa SchooneCrivilli EmelwerthVerona's Bo-giM1Noord-HollandseIJMUIDEN
6--09:4075Kiki SamuelsI.P.S RicardoWengelo's RicardoM1PaardenvriendELSHOUT
7--09:48113Inge OelenHanzehof 's DylanDe Goede Ree Now Or NeverM1WeideruitersHOOGEVEEN
8--09:5628Gabrielle FaberZidaneFarringtonM1HorsthoekruitersHEERDE
9--10:04121Demi VerhoefHistory WilgenhorstHeroij OxM1Gouden AdelaarBAARN
10--10:12102Inge De LaatNavarana's SinclairBrummerhoeve's BossM1PaardenvriendjesREUSEL
10:20 pauze (20 min.)     
11--10:4024Danitsja Van NoordennenEldorado--M1Oud-beijerlandPAPENDRECHT
12--10:4851Britt Van HunenOosting VayatellaValerioM1GrebberuitersRHENEN
13--10:5681Jody MulderGomesChello Ill VDLM1Oostermoer RV & PCGIETEN
14--11:04156Annemiek BovenVivaldi--M1Veendam e.o.FINSTERWOLDE
15--11:12193Louise Van den BergMake Me ProudHolthausen Frodo IIM1LemelerveldDALFSEN
16--11:20194Marilyn RoelofsHoppenhof's YentleJacodi's Bo's BarclayM1HertruitersNIJVERDAL
17--11:28196Elise OttoOrchid's MeganKantje's CarlandoM1ZilverstadruitersSCHOONHOVEN
18--11:3646Maudi BaasIdem Dito B.R.IdzardM1KleppertjesHEIKANT
19--11:4423Serra De VriesBrummerhoeve's Redd HNoordhof's SurpriseM1LiemersDIDAM
20--11:5241Rowena WeggelaarNavarone van de BeekerheideNeptune Van De BeekerheideM1MaalbroekROERMOND


Terug naar de top

Dressuur M2 cat. D/E

Ring 1
Datum: 10-03-2018
Aanvang: 12:30

Jury bij C: Scholte Albers - Fleury, E.P.M.
Jury bij H: Graaff, J.C.B. De
Jury bij M: Trommelen, F.J.L.M.

nr.--tijdHnrRuiterPonyVaderKl.VerenigingWoonplaats
1--12:3050Sarah SchmeitzAttitudeExpensive MbM2Jagers te Paard Graetheide e.o.SITTARD
2--12:3867Rianne Ashley UbelsBeukenoord's BizarDe Goede Ree Now Or NeverM2BucephalusBARSINGERHORN
3--12:4637Morgan WalravenDevill's Kiss NaoniDon Cremello Du BoisM2Oud-beijerland'S-GRAVENDEEL
4--12:5491Micky SchelstraeteSchierensees MithrilSchierensees MarillionM2St. JacobusGEMONDE
5--13:0278Lynn CortsTycho of Wild Rose StablesWoldhoeve's BartM2Haarlemmermeer RuitersNIEUWKOOP
6--13:1059Lotte MaesReinaerthof LeroyLe MatsjoM2HulstSINT GILLIS WAAS
7--13:1856LoÔs PetersHagelkruis BastiaanLeuns Veld's LordM2La GrandeBEUNINGEN GLD
8--13:26150Liz BoumanWesterhuis ZorroBrouwershaven's Diamond HitM2Z.E.O.HOLWIERDE
9--13:3499Laura Van GennipSpecial-indyIsarcoM2Pr. Willem AlexanderMIERLO
10--13:42134Koosje VisserDuckBokkesprong CasjmierM2Zwarte RuitersZEIST
13:50 pauze (40 min.)     
11--14:3034Julia WillemsenDiorFS Daddy CoolM2HeuvelruitersBERGHAREN
12--14:3880Josje MaasLiberoVitanoM2DuyksehoefHAAREN
13--14:46147Jinke KoopmansHorses2fly Coelenhage's FerroNia Domo's BoleroM2Tally-hoABBEGA
14--14:54166Hilde BroersmaHarry--M2Hsf It BytlingDAMWALD
15--15:0225Danique CartonBaronVader OnbekendM2Delftse PonyclubZOETERMEER
16--15:1063Bertil PlatteDonau NmWoodstockM2Klein Maar DapperDOORNSPIJK
17--15:1819Anniek Van DulstIsala's ArielleKosmo Van Orchid'sM2Veluws RosERMELO
18--15:26191Rebeca ten VoordeLiving art StaceyWengelo's RicardoM2LooleeruitersALMELO
19--15:3476Hannah GerdesCloŽTuschinskiM2EricaruitersKLAZIENAVEEN
20--15:42195Noor DanielsGrasshopper V.L.BerniniM2LooleeruitersALMELO


Terug naar de top

Dressuur klasse M1/M2 cat. A/B

Ring 1
Datum: 10-03-2018
Aanvang: 16:30

Jury bij C: Breeden, J.
Jury bij H: Wal - Jongsma, A.D. Van der
Jury bij M: Droge, F.M.

nr.--tijdHnrRuiterPonyVaderKl.VerenigingWoonplaats
1--16:3030Welmoed SmalsSophie--M1ToekomstPUTTEN
2--16:38158Sterre HeefferSurprise Sien--M1Prins AuvergneLEPELSTRAAT
3--16:4629Mirte KogelmanGolden SpiritCeulan CariadogM1HeetenHEETEN
4--16:5483Marcella BerendsHimmeren's GoudtopaasWheemhoeve's RobbinM1RunderuitersEMMER-COMPASCUUM
5--17:0211Jasmijn WillemseBollie--M1Schouwse RuitersZONNEMAIRE
6--17:1026Hanne VangeneugdenCentannial LorenzoFriars SupermanM1NuthZUTENDAAL
7--17:18163Anne UijtewaalPiet--M1VoornruitersKAMERIK
8--17:26205Bridget LockDutch Prairie Charlie--M1MusketiersAPPELTERN
9--17:34199Jill Van HooffMadonnaFlora's Hof MagicM1DuinrakkertjesELSHOUT


Terug naar de top

Dressuur klasse M1/M2 cat. C

Ring 1
Datum: 10-03-2018
Aanvang: 18:30

Jury bij C: Breeden, J.
Jury bij H: Wal - Jongsma, A.D. Van der
Jury bij M: Droge, F.M.

nr.--tijdHnrRuiterPonyVaderKl.VerenigingWoonplaats
1--18:3087Sterre LanphenAladinBekveld's DaveM1PaardenvreugdBLARICUM
2--18:3843Noa LucassenDesmo--M1LiemersHERWEN
3--18:4672Nina BrandsSpirit--M1Tilburgse RV 't ZandeindOISTERWIJK
4--18:5490Mick Van der KortVeenstra's AnnemiekeLe MatsjoM1Noord-HollandseNIEUW-VENNEP
5--19:02123Larissa De WoldeTimonMoorland's CrackM1RunderuitersEMMER-COMPASCUUM
6--19:1062Ilse De WildeFree ColumbineMarkeres NeroM2BiesboschruitersANDEL
7--19:1838Anniek VanhoveFrits--M1PonyrakkersBREE
8--19:26183HelŤne LouwerseTwisterVader OnbekendM2Veerse RuitersGAPINGE
9--19:3431Gwendolyn KriegerHeidepeel's ConstantijnEquus RaspoetinM2Dalfsen e.o.DALFSEN
10--19:42133Annelie WesterhofCasparVader OnbekendM1MenterwolderuitersWOLDENDORP
11--19:50184Amarens PostmusMentorWheemhoeve's RobbinM1PostrutersEE


Terug naar de top

Dressuur klasse B cat A/B

Ring 2
Datum: 10-03-2018
Aanvang: 08:30

Jury bij C: Haukes, A.M.T.
Jury bij H: Dikken, F.L.
Jury bij M: Zuidam, R.W.

nr.--tijdHnrRuiterPonyVaderKl.VerenigingWoonplaats
1--08:3096Sanne GlissenaarRiton CupidoBryn StormBVoornruitersHARMELEN
2--08:37188Jolijn Van NielSpring SurpriseCRONIARTH TEXAS STORMBDeltaruitersENS
3--08:4479Nick Van DoornIsabel--BCowboys BerlicumBERLICUM NB
4--08:5169Faye Lynn ZwaneveldGoldflame CTGulden Hoef's VivaldiBBroekerruitersAMSTERDAM
5--08:58171Daphne BouwmeesterBeautyVechtzicht's CometBWeideruitersHOLLANDSCHEVELD
6--09:0512Danique ScholtenDiamond's BeauVader OnbekendBLichtenvoordeWINTERSWIJK
7--09:1245Alani BruininxSummer H&CVechtzicht's Hy-BinderBDevelruitersBARENDRECHT
8--09:19119Annafleur BijlYellowaVader OnbekendBPostrutersJISTRUM
9--09:2640Annamarie GommansSilverOnbekendBDie SevenrijdersBAARLO LB
10--09:33186Layla TottťG-starNorton Van Stal NederkoornBSchouwse RuitersZIERIKZEE
11--09:40136Gwen BrontsemaBliksem Mc QueenNo Problem T.d.BZ.E.O.'T ZANDT GN


Terug naar de top

Dressuur klasse B cat C

Ring 2
Datum: 10-03-2018
Aanvang: 10:15

Jury bij C: Haukes, A.M.T.
Jury bij H: Dikken, F.L.
Jury bij M: Zuidam, R.W.

nr.--tijdHnrRuiterPonyVaderKl.VerenigingWoonplaats
1--10:15192Jamie BoeveFairytales Korriander--BDeltaruitersIJSSELMUIDEN
2--10:2286Thomas DriessenBalouVader OnbekendBSt. HubertusUDEN
3--10:2927Marjolein BomersFellowHarwel Principal BoyBWWNAWENUM WIESEL
4--10:36116Silke ReuvekampRakt's CharlyWoldberg's BartBBoekweitruitersERICA
5--10:43115Roos Van OostenNanoukIsarcoBDelftse PonyclubROTTERDAM
6--10:50138Elise ZielNansumHogeland's NandorBStuyvesantruitersOLDETRIJNE
7--10:57103Juul ZwartDex--BSchouwse RuitersZIERIKZEE
8--11:04202Naita van der VeldenWoldberg's TobiasDen Deel's JarnoBPikeurtjesGEMONDE
9--11:1139Emma VanhoveFrits--BPonyrakkersBREE
10--11:18200Ellemijn van NorelLucky Boy--BSchaapskooiruitersWAPENVELD


Terug naar de top

Dressuur klasse B cat D/E

Ring 2
Datum: 10-03-2018
Aanvang: 12:10

Jury bij C: Haukes, A.M.T.
Jury bij H: Dikken, F.L.
Jury bij M: Zuidam, R.W.

nr.--tijdHnrRuiterPonyVaderKl.VerenigingWoonplaats
1--12:1064Quinty Van der LeeNandorOrchard D'avranchesBArs LongaHAARSTEEG
2--12:1715Nikki RadstakeCoelenhage's QueenyLeuns Veld's Lord (rheinl.020047196)BHorsthoekruitersHEERDE
3--12:2465Lieke Van der HoekLimb Lopper's Diesel--BWieringermeerruitersOPPERDOES
4--12:3136Kim SmientNatinkaBerktzicht JekiljaBWaalzichtROTTERDAM
5--12:3821Iris SloofTurfhorst let's be betterPippin's Pride A.T.BAchter 'n BosENTER
6--12:45101Dominique Van DalsenSchermeer's Hof TijgerlelieVerona's Bo-giBVoornruitersLINSCHOTEN
7--12:52124Romy MantinghBijsterhof FuriosoCoelenhage's PuriosoBExlooODOORN
8--12:59128Fleur Van BonVegasVader OnbekendBVeendam e.o.VEENDAM
9--13:0695Veerle Van HofEquine parks XanderOrchard BoginovBEquine Park HulsbergKERKRADE
10--13:1347Maudi BaasBig BoyOrlandoBKleppertjesHEIKANT
11--13:20140Zara van der WerffZensationZipBKwintoruitersSTAVOREN


Terug naar de top

Dressuur klasse L1 cat A/B

Ring 2
Datum: 10-03-2018
Aanvang: 13:55

Jury bij C: Koolen, P.J.C.
Jury bij H: Rauws, C.S.
Jury bij M: Dijk, W.A. Van

nr.--tijdHnrRuiterPonyVaderKl.VerenigingWoonplaats
1--13:5588Sofie Van RooijFirst FlightLinde hoeve's ElegantL1St. JacobusSINT-MICHIELSGESTEL
2--14:0398Pieter van MensvoortPinokkio--L1RunderuitersNIEUW-WEERDINGE
3--14:1166Marjolein EbbersLeutseveld's MilaYsselvliedt's Barny's OwnL1Ottersum e.o.OTTERSUM
4--14:1952Lotte DalessiStormGreulke's Black BoyL1GiessenlanderijGIESSENBURG
5--14:27111Kicky Van LeeuwenPuck--L1Meers Paarden CentrumOUDE MEER
6--14:35146Isis FleddermanDaisyVader OnbekendL1MenterwolderuitersWOLDENDORP
7--14:43164Evy VermeyLucky--L1VoornruitersMONTFOORT
8--14:5114Emma Van den BorTwisterWoldberg's BartL1ToekomstPUTTEN
9--14:59180Amber HauserAmico--L1Sjaerdema-liauckemaruitersWIJNALDUM
10--15:07190Louise Van NesHeidepeel`s NataljaEquus RaspoetinL1Dalfsen e.o.DALFSEN
11--15:15201Romy GrobIllze Dee--L1VeldruitersHUISSEN


Terug naar de top

Dressuur klasse L1 cat C

Ring 2
Datum: 10-03-2018
Aanvang: 16:00

Jury bij C: Koolen, P.J.C.
Jury bij H: Rauws, C.S.
Jury bij M: Dijk, W.A. Van

nr.--tijdHnrRuiterPonyVaderKl.VerenigingWoonplaats
1--16:00100Willemijn SijbengawinnetouVader OnbekendL1StroomruitersHOOGHALEN
2--16:0893Steffi De PeinderMysterious MantosVader OnbekendL1Delftse Ponyclub'S-GRAVENHAGE
3--16:16117Sam NoordijkDuke John's ForrestKantje's CarterL1VlakteruitersSAS VAN GENT
4--16:24172Roos Van der ArendWonderboyOosting EdisonL1VoornruitersHARMELEN
5--16:32182Nikki HanssenMillstreet's StuufkeHenshof RafaelL1CavaliersEGCHEL
6--16:40185Flore WoertsIgor--L1Sjaerdema-liauckemaruitersFRANEKER
7--16:4820Fenne Van den BergSuper Lutmars' MilanSpring Star's SpiritL1HummeloEEFDE
8--16:5684Axelle EekelsHoge Linthorst MaverickAlexL1KeelvenVALKENSWAARD
9--17:04189Hannah StempherUtopia Lucky Lady LunarBoston BonaparteL1Toi ToiKAMPEN
10--17:12203Lemoni DickerFinnCadlanvalley GoldstarL1VoorwaartsHARSKAMP
11--17:20204Kristy KlerksSunny SummerWaldusL1DuinrakkertjesELSHOUT


Terug naar de top

Dressuur klasse L1 cat D/E

Ring 2
Datum: 10-03-2018
Aanvang: 18:00

Jury bij C: Osterholt, P.
Jury bij H: Telgen, K.
Jury bij M: Jagt, J. Van der

nr.--tijdHnrRuiterPonyVaderKl.VerenigingWoonplaats
1--18:0013Renťe SchefczykFerrariChello Ill VDLL1LoenermarkruitersAPELDOORN
2--18:08160Marit De LangeDuc--L1Veendam e.o.VEENDAM
3--18:16157Marie-Anne Den DrijverNando JthDe Goede Ree's MetallL1EnkhuizenENKHUIZEN
4--18:2417Lize Van den HeuvelPop StarFs Pour L'amourL1ZeldenrustVENLO
5--18:32109JoŽlle De BruinIce PrinsesApacheL1VoornruitersWOERDEN
6--18:40141Zara van der WerffSan RemoLandfriese IiL1KwintoruitersSTAVOREN
7--18:4858Isabella anna HofTurfhorst RivermanMolenhorn's Lucky BoyL1VosseburchWOUBRUGGE
8--18:5642Ilse KleijwegtDonstarOrchard BoginovL1WeelruitersHEINKENSZAND
9--19:04131Fabienne KosterGlasgowUstinovL1WeideruitersHOLLANDSCHEVELD
10--19:1270Alisha WalravenMaurik's Tommy HilfigerLeandros SirikL1't HoefkeDEURNE
11--19:20187Laura LokRomantic JolliRomanticoL1LierderholthuisLAAG ZUTHEM


Terug naar de top