Deze startlijst is nu DEFINITIEF! Enkel kunnen er nu nog afmeldingen verwerkt worden. Bij voorbaat dank. Voor alle deelnemers; heel veel succes komende pony hippiade dag 25 augustus!
Lijst gemaakt op: 23-08-2018 19:10:15
Springen klasse Z cat. C
Springring 1A
Datum: 25-08-2018
Aanvang: 08:00
Jury: Vries, J. de
Jury: Thijsse - Van Zanten, N.
Jury: Reuvers, H.
Jury: Linders, L.M.L.
nr. Hnr Comb.nr. Ruiter Pony Vader Kl. Cat. Vereniging Ver.plaats Woonplaats
1 180 750742PB Meke Braspenning Pablo R -- Z C Rodeoruiters Rucphen PRINSENBEEK
2 554 692045NS Cemenne Snijder Baccarav's Nozem Diogenes Kay Z C Phoenix Bovenkarspel HEERHUGOWAARD
3 153 770783VW Evi Wiefferink Victor Vivienne's Vision Of Freedom Z C Eschruiters Wierden WIERDEN
4 261 845404VS Britt Scholts Viorika van de Misoelaere Onbekend Z C Srjv Groenendaal Bunschoten 'S-GRAVELAND
5 267 788879CG Pollie Gaasbeek Candy Wildzang ’s Socrates Z C Delftse Ponyclub Delft BLEISWIJK
6 582 807796CL Siebrecht Leijenaar Comers Grey Lad -- Z C Trynwâlden Oentsjerk HURDEGARYP
7 381 760730TB Meredith Baan Te Amo Woodrow Carisbrooke Z C Lunaruiters Lunteren LUNTEREN
8 38 789830MD Sytze Van Dellen mistery ASG -- Z C Nienoord Leek OPENDE
9 397 757947BH Lotte Hermans Brummerhoeve's Pilgrim Tunja's Eduard Z C Maasruiters Kessel KESSEL LB
10 551 699589PT Fleur Timmermans Precious Diamond D Kanshebber Z C Enclaveruitertjes Baarle-Nassau POPPEL
Terug naar de top
Springen klasse Z cat. DE (1e manche)
Springring 1A
Datum: 25-08-2018
Aanvang: 09:25
Jury: Vries, J. de
Jury: Thijsse - Van Zanten, N.
Jury: Reuvers, H.
Jury: Linders, L.M.L.
nr. Hnr Comb.nr. Ruiter Pony Vader Kl. Cat. Vereniging Ver.plaats Woonplaats
1 140 815693TK Jordi Koopmans De Boer-Horsetrucks Quicksilver Cicero Z Z D V.v.v. Rouveen e.o. Gem. Staphorst DE WIJK
2 373 833115GM Milan Morssinkhof Grandiosa S Calvaro Z Z D Bosrakkers Hulshorst HIERDEN
3 218 814808PE Iris Elshof Dessert Girl Kantje's Ronaldo Z D Lierderholthuis Lierderholthuis WIJHE
4 567 802644JA Myla Van Andel Je T'aime DMM Matchello Z D Leeuwarden Leeuwarden LEEUWARDEN
5 354 779866CH Maud Hanse Countrys Boy Country Z D Flevoruiters Dronten BIDDINGHUIZEN
6 25 855954PD Emile Drenth Princeton Van De Beekerheide Neptune Van De Beekerheide Z D Driesporen Onstwedde ONSTWEDDE
7 461 720557CT Max Toebosch Cap Nord d'Hyrencourt Vader Onbekend Z D Susteren-Katsbek Sittard DILSEN
8 439 758790OR Fleur Van Rossum Orchid's Achilles Kantje's Carlando Z D Maasruiters West Maas en Waal ALPHEN GLD
9 324 812641JB Susan Benedictus Jazz Elegant Z D Flevoruiters Dronten SWIFTERBANT
10 187 827490KF Logan Fiechter Kailey Van De Beekerheide Kantje's Ronaldo Z D Paardenvriendjes Gilze MERKSPLAS
11 39 777771HG Jente Groeneweg Hamlet's Lemon-Pei Kantje's Carter Z D Bucephalus Barsingerhorn MIDDENMEER
12 454 821000TK Lily Van der Knaap Tiësto -- Z D Toekomst Nijkerk PUTTEN
13 55 783023OB Mikai Brandes Orchid's Gaia Kanshebber Z D Oosterhoffruiters Rijssen MARKELO
14 246 808071LR Sam Reidel Bevelander's Lucky Dream -- Z D Schouwse Ruiters Schouwen-Duiveland NOORDWELLE
15 74 681710BC Nikita Cheung Brillant -- Z D Koningin Emma Wassenaar ZUNDERT
16 197 842149KV Thijmen Vos Kantje's Boston Kantje's Vinello Z D Eschruiters Wierden WIERDEN
17 243 795448BA Geertje Van Aarle Batman Horeb Bob Z D Valianten Heeswyk Dinther HEESWIJK-DINTHER
18 135 760503ON Nick Nanning Oakytwo -- Z D Heideruiters Ommen DALFSEN
19 222 803753KH Sterre Van Houte Kalypso Van Orchid Kanshebber Z D Boleemruiters Zevenaar PANNERDEN
20 148 829254KG Yannick Janssen van Grunsven Kodiak van Orchid S Kanshebber Z D Kleine Hoefjes Erp ERP
21 234 806850KW Evi Wiefferink Kalypso R van het Juxschot Kantje's Ronaldo Z D Eschruiters Wierden WIERDEN
22 446 844887MH Irene Van den Hof Anemone Mabeline's Amra De Vriesjes Mitch Z D Zuidwolde De Wolden SLAGHAREN
23 581 810167TB Henrica Bakker Time Out Kantje's Ronaldo Z D Heideruters Harkema HARKEMA
24 232 831693GV Liesje Vrolijk Gregory Ramzes Z D Lichtenvoorde Lichtenvoorde ALMEN
25 303 810342BB Rens Bogers Bonjour l'amour Orchid's Tygo Z D Jagers te Paard Graetheide e.o. Sittard-Geleen GUTTECOVEN
26 465 721566HK Noelle Klokman Himes Oscar Jacodi's Bo's Barclay Z D Barchruiters Barchem LOCHEM
27 277 701924LT Frederike Tuin Let's Dance Wester Aikema's Adios Z D Broekerruiters Broek In Waterland BROEK IN WATERLAND
28 269 826604RH Julia Van der Heijden Rossena Queen Bee Huntingfield Rebel Z D Breda Breda BAVEL
29 533 820542TD Pien Doppenberg Twister Melle Jerom He Stb 198 Z D Wieringermeerruiters Wieringermeer SLOOTDORP
30 327 778803JL Fleur Leemans Orchid's Lonette Kanshebber Z D Drie Beerzen Oost W Middelbeers OOST WEST EN MIDDELBEERS
31 77 801593GB Saskia Brinkman Geneve Levantos 2 Z D V.v.v. Rouveen e.o. Gem. Staphorst STAPHORST
32 18 839818ED Yvonne Van Dis Emilinda Jacorde Z D Oostmoerse Ruiters Stad aan 't Haringvliet MIDDELHARNIS
33 92 739735MS Kristy Snepvangers Robin Hood Oosterbroek Francois Z D Wouw Vooruit Wouw BERGEN OP ZOOM
34 130 853199JF Anne Feenstra Jolly -- Z D Boekweitruiters Dalerveen BONTEBOK
35 326 754498BH Emmy Hermsen Bill Mc Killian PEARL'S COVE Z D Betuwe Valburg ELST GLD
36 378 817338CB Rosalin Baan Country Baboun KANTJE`S RONALDO Z D Lunaruiters Lunteren LUNTEREN
37 329 805637KL Siebe Leemans Venezia Zebrano Z D Drie Beerzen Oost W Middelbeers OOST WEST EN MIDDELBEERS
38 487 820067AB Wesley De Boer Appalonia's Kelsey Sunflower's Joy's Jewel Z D Nieuwleusen Nieuwleusen NIEUWLEUSEN
39 249 737215VK Emma Kubbenga Vinefleur Bugatti Z E Hollandsche Rading Hilversum LOOSDRECHT
De beste 50% van alle gestarte combinaties, en in elk geval alle foutloze combinaties, mogen deelnemen aan de 2e manche.
2e manche en barrage na 1e manche klasse ZZ cat. DE.
Aanvang: 12.25 uur
Terug naar de top
Springen klasse ZZ cat. DE
Springring 1A
Datum: 25-08-2018
Aanvang: 11:15
Jury: Vries, J. de
Jury: Thijsse - Van Zanten, N.
Jury: Reuvers, H.
Jury: Linders, L.M.L.
nr. Hnr Comb.nr. Ruiter Pony Vader Kl. Cat. Vereniging Ver.plaats Woonplaats
1 223 737535OI Myrthe Ijland Okidoki -- ZZ D Kanaalruitertjes Denekamp HENGELO OV
2 136 769696GB Finn Boerekamp Galaxy Ziezo ZZ D Zelden Rust Someren SOMEREN
3 574 799330EM Tamara Van Manen El Vita Vader Onbekend ZZ D Voorwaarts Essen STROE
4 5 824761TK Lianne Korevaar Top Bella Vita Top Balino ZZ D Jockey Club Rotterdam ROTTERDAM
5 9 801930KK Sarah De Kraker Kerwin van Orchid's Kanshebber ZZ D Kleppertjes Axel AXEL
6 225 744389BI Mart Ijland Fantasia For Kids Only ZZ D Kanaalruitertjes Denekamp HENGELO OV
7 441 830503PH Renee Hazeleger Panfu van de Bisschop Dexter Leam Pondi ZZ D Voorwaarts Essen OOSTERBEEK
8 198 749757JV Thijmen Vos Jacodis Aziel Woodrow Carisbrooke ZZ D Eschruiters Wierden WIERDEN
9 12 828573ZK Quinty Keur Zeus -- ZZ D Noord-Hollandse Bloemendaal HEEMSTEDE
10 169 826135BK Kirsten Kreemers Tinapatch Vader Onbekend ZZ D Pr. Willem Alexander Nuenen NUENEN
11 402 839768KW Joyce Wolters Karl van Orchid's Kanshebber ZZ D Ponyvrienden Echt-Susteren MONTFORT
12 387 760449KL Susan Lammerts Kantje's Lady Kantje's Ronaldo ZZ D Flevoruiters Dronten BIDDINGHUIZEN
13 24 778673OD Emile Drenth Oscar van de Beekerheide Orchid's Floris ZZ D Driesporen Onstwedde ONSTWEDDE
14 226 739802ZN Pam Nieuwenhuis Zeppe Van De Ijsseldijk Zodiak ZZ D Nijgraaf Westervoort GROESSEN
15 158 780926HR Raymond Redder Haley La Verdi Kantje's Ronaldo ZZ D V.v.v. Rouveen e.o. Gem. Staphorst STAPHORST
16 578 683274ZZ Meike Zwartjens Ziggy Zen V.d.k. Zuidveld V.d.k. ZZ D 't Reelaer Raalte RAALTE
17 199 757351EH Liv Huijbregts Enzovoort Dew-Drop Anthem Dew Drop ZZ D Door Eenheid Sterk Rijsbergen RIJSBERGEN
18 278 793154DT Frederike Tuin Davino Aertbreaker ZZ D Broekerruiters Broek In Waterland BROEK IN WATERLAND
19 233 753557SV Liesje Vrolijk Starbucks -- ZZ D Lichtenvoorde Lichtenvoorde ALMEN
20 242 805468SH Lisa Hamminga Sudden Vader Onbekend ZZ D Annen ANNEN KROPSWOLDE
21 509 786230ZW Senna Wusten Zandor Zodiak ZZ E Loenermarkruiters Loenen (Veluwe) LOENEN GLD
22 552 733970VV Hyke Voorn Elisabeth Stables Vanety Vittorio ZZ E Gaasterland Bakhuizen RUIGAHUIZEN
23 478 714103MW Sophie Wasseveld Möhoeve E.t. Toulon ZZ E Varus Varsseveld ZELHEM
24 749 807759BS Tom Van Schipstal Tom Boy 8 -- ZZ D Jong Talent Haps
De beste 50% van alle gestarte combinaties, en in elk geval alle foutloze combinaties, mogen deelnemen aan de 2e manche.
2e manche en barrage na 2e manche en barrage klasse Z cat. DE. Aanvang: 15.00 uur
Terug naar de top
Springen klasse M cat. C
Springring 1A
Datum: 25-08-2018
Aanvang: 16:15
Jury: Vries, J. de
Jury: Thijsse - Van Zanten, N.
Jury: Reuvers, H.
Jury: Linders, L.M.L.
nr. Hnr Comb.nr. Ruiter Pony Vader Kl. Cat. Vereniging Ver.plaats Woonplaats
1 575 802769RL Meike Lagerweij Roosendaal's Lollipop Jonker's Olivier M C Roosendaal Bennekom BENNEKOM
2 498 776568TA Maud Agterberg Top Quality Girl Top Gun I M C Brederoderuiters Vianen HAGESTEIN
3 737 779888BO Thirsa Oonk Beau Vivienne's Vision Of Freedom M C Winterswijkse Ponyclub Winterswijk
4 155 781683JR Simon Redder Jay 's Lisa Kantje's Ronaldo M C V.v.v. Rouveen e.o. Gem. Staphorst STAPHORST
5 409 829195DW Maike Woestenenk Dimmans Electron Miclas Activ M C Steffenrijders Laren (GE) LAREN GLD
6 235 736451TN Jannie Nentjes The Mister Mister Concorde B.j. M C Orcaruiters Urk TOLLEBEEK
7 109 827275YH Sara Van den Hout Yros Vader Onbekend M C Drie Beerzen Oost W Middelbeers OOST WEST EN MIDDELBEERS
8 553 724851MS Cemenne Snijder Baccarav's Magic Kantje's Ronaldo M C Phoenix Bovenkarspel HEERHUGOWAARD
9 120 806194AB Nina Bolink Amigo -- M C Markelo Markelo GOOR
10 583 808292FA Thimo Arts Fellow -- M C Zevensteen Steenderen TOLDIJK
11 572 834661HP Yfke Priem Hentel Dexter Leam Pondi M C Sjaerdema-liauckemaruiters Franeker MENAAM
12 502 739883MH Nikki Hanssen Millstreet's Stuufke Henshof Rafael M C Cavaliers Helden EGCHEL
13 739 803393SH Sanne De Haan Stardust Young Winsome's Adrian M C V.v.v. Rouveen e.o. Gem. Staphorst
14 864 805923HH Laura Hendriks Hiawatha -- M C Rodeoruiters Rucphen
Terug naar de top
Springen klasse M cat. DE
Springring 1A
Datum: 25-08-2018
Aanvang: 17:30
Jury: Vries, J. de
Jury: Thijsse - Van Zanten, N.
Jury: Reuvers, H.
Jury: Linders, L.M.L.
nr. Hnr Comb.nr. Ruiter Pony Vader Kl. Cat. Vereniging Ver.plaats Woonplaats
1 366 799767SS Estelle Slingerland Sophia's Choice Poppings Macho M D Delftse Ponyclub Delft ZOETERMEER
2 256 801909LH Philine Hooghiemstra LM's Storm Vader Onbekend M D Larense Manege Laren BLARICUM
3 272 816598GS Lars Schröder Giorgio De Mensinghe's Rinaldo M D Sint Joris Geesteren TUBBERGEN
4 49 679095CC Marly Ceelen Cinquant's Chocotoff Valentino M D 't Gulden Spoor Asten HELMOND
5 436 823393DD Britt Driessen Denzel Denzel M D Joris Beesel BEESEL
6 377 806418HB Suze Bos H4u Baileys Sir Durk M D Willaerruiters Scherpenzeel RENSWOUDE
7 587 813031KV Hilde Veenstra KADANZ VAN ORCHIDS Kanshebber M D Radboudruiters Drachten DRACHTSTERCOMPAGNIE
8 213 818022CT Iris Troost Creggsfort Flash Back Geen M D V.v.v. Rouveen e.o. Gem. Staphorst ROUVEEN
9 54 839463PV Chloe In het Veld Pitch Pine Kanshebber M D Grensruitertjes Lattrop HALLE
10 328 842127DL Fleur Leemans Funky Fred Vader Onbekend M D Drie Beerzen Oost W Middelbeers OOST WEST EN MIDDELBEERS
11 403 841538CR Dominique Van Rouwendaal CL Quality Time Vader Onbekend M D Valouwe Ede PUTTEN
12 399 820315FO Marleen Otten Flessenbos Florian Berkhof's Business M D Koekange e.o. De Wolden STUIFZAND
13 91 810274DB Marissa Bosch Diëncer B Country M D Heuvelruitertjes Luttenberg LEMELERVELD
14 190 779516QM Georgina Maas Quinto's OBI DMC Machno Carwyn M D Bosrakkers Nederwetten SINT-OEDENRODE
15 407 818663GU Sterre Urlings Golden Future Fs Golden Moonlight M D Ponyvrienden Echt-Susteren ECHT
16 386 760045ZL Esther Lammerts Zero Sulaatik's Chopin M D Flevoruiters Dronten BIDDINGHUIZEN
17 413 853573ST Jo - ann Troost Soerabaja Kantjes Ronaldo M D V.v.v. Rouveen e.o. Gem. Staphorst STAPHORST
18 282 829099EL Lotte Louter Energy Kantje's Ronaldo 197ps.d.h. M D Maasdijk En Omstreken Hoek van Holland 'S-GRAVENZANDE
19 56 785292HB Savannah Brandes Henkie Den Bramel's Baye M D Oosterhoffruiters Rijssen MARKELO
20 463 807854ML Destiny Leverman Mojito Onbekend M D Voorwaarts Essen BARNEVELD
21 7 777747FJ Fleur Jongejans For Fun -- M D Schildknapen Schoorl ASSENDELFT
22 204 758954IT Noa Thelosen Imro Irakion M D Zelden Rust Someren SOMEREN
23 408 791747JS Stan Schillemans Jody -- M D Voorwaarts Essen WEKEROM
24 495 824349CM Jessica Maassen Coco Baccarav Van De Corijon M D Cavaliers Helden EGCHEL
25 362 773546FV Chantal Vos Favorite's Halifax D Hoppenhof's Vivaldi M D Bogelscamp Denekamp NIJVERDAL
26 283 746318EJ Marit De Jong Energumène Dew-Drop Anthem Dew Drop M D IJsselruiters Brummen HALL
27 78 828267TB Saskia Brinkman Temptation Melle Jerom He Stb 198 M D V.v.v. Rouveen e.o. Gem. Staphorst STAPHORST
28 573 826838KP Yfke Priem Kantje's Venus Bb Marits Mistique M D Sjaerdema-liauckemaruiters Franeker MENAAM
29 427 699507BP Anna Post Bodoboy Bodo M D Deltaruiters IJsselmuiden IJSSELMUIDEN
30 230 812762PV Megan Van Vugt Picasso Principal Boy M D Breda Breda ST. WILLEBRORD
31 464 675121OK Marieke Koerhuis Orchid's Orion Watershof Pretendent M D Semper Fidelis Gorssel GORSSEL
32 17 780563DK Laura Kole Dora D'or Hilkens Black Delight M D Weelruiters Borsele HANSWEERT
33 41 824584ST Anouk Tolboom Groenendaal's Super Star FS Harry Potter M D Srjv Groenendaal Bunschoten BUNSCHOTEN-SPAKENBURG
34 483 801350PS Vivian Schiphorst Pipa Power Kantje's Ronaldo 197ps.d.h. M D Gorssel-Zutphen Gorssel TOLDIJK
35 43 747794NS Nina Smid Nicky -- M E Driesporen Onstwedde ONSTWEDDE
36 147 781670CS Rheava Siy Cerise de Circee VDL Wittinger M E Zuidwolde De Wolden HOOGEVEEN
37 72 801432EH Nicky Van Haarst Enjoy Canturano M E Bosruiters Den Ham DEN HAM OV
38 593 786720BW Denise Wiegersma Babieëca Numero Uno M E Wieringermeerruiters Wieringermeer OPPERDOES
39 251 839186BM Thijs Meulepas Blanesse Unistar M E Jeanne D'arc Zeeland ZEELAND
40 419 808140VO Nanke Oosterink Vivid Koriander M E Hummelo Bronckhorst HUMMELO
Terug naar de top
Springen klasse L cat. DE
Springring 1B
Datum: 25-08-2018
Aanvang: 08:30
Jury: Compagner, H.
Jury: Renes, W.
Jury: Bosman, P.
nr. Hnr Comb.nr. Ruiter Pony Vader Kl. Cat. Vereniging Ver.plaats Woonplaats
1 571 808289EJ Eva Jillings Eikenhorst's Dio Luckington L D Hollandsche Rading Hilversum HILVERSUM
2 200 838202SD Pascalle Donders Stardust Woodrow Carisbrooke L D Vijf Marken Lonneker MANDER
3 149 842473FG Ava eden van Grunsven Flint Molenaar's Golden King L D Kleine Hoefjes Erp ERP
4 555 837905ZK Jop Keunen Zonia H Rash R L D Karwats Blerick Blerick / Venlo LINNE
5 469 848509BM Renske Van Middendorp Burito's Funky Calvino Z L D RZN Nijkerk KOOTWIJKERBROEK
6 443 838491WM Femke Meenhuis Woodrow Carisbrooke Peveril Peter Piper L D Rossruiters Rossum (OV) WEERSELO
7 466 850874RK Noelle Klokman Rowan Rivaldo H L D Barchruiters Barchem LOCHEM
8 228 795897VK Jersey Kuijpers Vidocq-d.p. POSSEIDON DU MOULIGNEAU L D 't Gulden Spoor Asten HELMOND
9 360 849781MB Nanne Van den Boom Mellomacho Dee Machno Carwyn L D Liemers Beek DIDAM
10 95 778841VK Chanell Kleine Vito -- L D Weideruiters Elim HOOGEVEEN
11 457 833744FP Sophie Paus Charbell Tarzan O L D Bogelscamp Denekamp HARBRINKHOEK
12 202 818427RS Luuk Van de Sande Reekamp's Silvano Polsbury Pirelli L D Toekomst Oirschot LIEMPDE
13 241 785376KK Ivy Van der Kolk Kastanjehoeves Ronaldinho Kantje's Ronaldo L D Eschruiters Wierden ZUNA
14 143 821106NV Mette Vos Nevil VS Nieuwmoeds Patrick L D Eschruiters Wierden ENTER
15 113 825144HR Sakira Rijk Happiness BB Oosterbroek Francois L D Weelruiters Borsele 'S-HEER ABTSKERKE
16 379 817966SB Rosalin Baan Sunshine Kantjes Ronaldo L D Lunaruiters Lunteren LUNTEREN
17 40 824264OM Lotte Van Maanen Oudeland's Fox Kantjes Ronaldo L D Srjv Groenendaal Bunschoten AMERSFOORT
18 139 846376PL Anniek Lammertink Power Country L D Markelo Markelo MARKELO
19 250 827514AS Mirthe Sas Ace Mistique Justice H.R. L D Wieringermeerruiters Wieringermeer OOSTWOUD
20 80 805792AE Bram Van Eekelen Albert Vader Onbekend L D Door Eenheid Sterk Rijsbergen RIJSBERGEN
21 145 849430DV Sterre Vos Deem Vader Onbekend L D Eschruiters Wierden ENTER
22 304 816914BB Lizze Bogers Bonsoir le noir De Mensinghe's Rinaldo L D Jagers te Paard Graetheide e.o. Sittard-Geleen GUTTECOVEN
23 231 782148DB Leah Bijkerk Donadoni Karlos L D Grensruiters Weststellingwerf OLDEMARKT
24 216 774053KL Stijn Leusink Kida -- L D Holterbergruiters Holten HOLTEN
25 165 818347GB Sanne Van den Broek Galant Emmickhoven's Diego L D Sint Jan Lierop HELMOND
26 295 837879GB Fleur Beusink Gulikhoeve's Spitfire Berkhof's Higgledy Piggledy L D Berkelruiters Eibergen EIBERGEN
27 10 833842KM Candice Van Motman Kokopelli Kanshebber L D Soest Soest SOEST
28 239 856210TW Roos Wevers Troublemaker El Nino L D Markelo Markelo MARKELO
29
30 290 799625MS Denise Smits Moesson -- L D Paardenvriend Reuver Reuver REUVER
31 396 826024HR Anouk Reinders Heumstede's Caminka Verdi L D Nijgraaf Westervoort ANGERLO
32 87 811620JM Lieke Martens Jophanmar Burley Phantom L D Sallandruiters Hardenberg HARDENBERG
33 209 838097SV Dorris Versteijnen Sunflower Black Boy L D St. Antonius Riel POPPEL
34 356 807265AS Fenne Stokbroeks Asterhof's Josephine Noordhof's Surprise L D Ponyrakkers Nederweert WEERT
35 100 831539FK Julian Kruit La Bionda Polsbury Pirelli L D Bumaruiters Nieuw Amsterdam ZANDPOL
36 595 761459MP Robin Pappers Misty Vader Onbekend L E Die Flardingha Ruiters Vlaardingen VLAARDINGEN
37 473 835875SS Tirza Sterenberg Special Agent Sir Durk L D Z.E.O. 't Zandt 'T ZANDT GN
38 400 847771KO Marleen Otten Karandesh Kraneveld's Kadans L D Koekange e.o. De Wolden STUIFZAND
39 252 823463VM Thijs Meulepas VRBgroup's Activa Vader Onbekend L D Jeanne D'arc Zeeland ZEELAND
40 322 825733SB Olivia Braaksma Sara FortunA Orchard Wildeman L D Heuvelruiters Wezep BEEKBERGEN
41 380 830364HB Meredith Baan Holiday BB Denver Bb L D Lunaruiters Lunteren LUNTEREN
42 118 830396DS Aisha Smit De Leijen's Kim Kosmo Van Orchid's L D V.v.v. Rouveen e.o. Gem. Staphorst MEPPEL
43 23 817249GD Marchelle Dam Giorgio Armani Kantje's Ronaldo L D Z.E.O. 't Zandt LOSDORP
44 592 811487AW Joyce Wiegersma Aldancer Rash R L E Wieringermeerruiters Wieringermeer OPPERDOES
45 424 820058DK Carmen Koers Dalles Numero Uno L E Veluwezoom Eerbeek EERBEEK
46 445 817988TH Manon Van den Hof Anemone Tenerife Mermus R L E Zuidwolde De Wolden SLAGHAREN
47 515 816967MB Antoinette Boek Maybe Not Vader Onbekend L E Scheeneruiters Weststellingwerf NIJEHOLTPADE
48 438 831193EL Indy Leene Experanzo -- L E Roosendaal Bennekom VEENENDAAL
49 449 739846CB Suzan Van Bergen Collin Condor L E Pluvinel Maren-Kessel Maren Kessel 'S-HERTOGENBOSCH
50 393 732466ET Emma Van Tussenbroek Etoile Du Bonheur Amadeus L E Delftse Ponyclub Delft DELFT
51 206 788881FV Ruben De Vries Fazou Zazou R L E V.v.v. Rouveen e.o. Gem. Staphorst ROUVEEN
52 183 835696EK Kaily Van Kaathoven Esprit Vleut L E Jan Van Amstel Schyndel SCHIJNDEL
Terug naar de top
Springen klasse L cat. AB
Springring 1B
Datum: 25-08-2018
Aanvang: 11:15
Jury: Compagner, H.
Jury: Renes, W.
Jury: Bosman, P.
nr. Hnr Comb.nr. Ruiter Pony Vader Kl. Cat. Vereniging Ver.plaats Woonplaats
1 334 804115BR Kyara Rommers Basje Vader Onbekend L A Rucphen Rucphen ST. WILLEBRORD
2 117 692764WV Jet De Vos Waterland's Samira Vikarien's Casanova L A Weelruiters Borsele 'S-HEER ABTSKERKE
3 497 790414JM Geralda Ter Maaten Jessy Ysselvliedt's Barny's Own L A Willaerruiters Scherpenzeel SCHERPENZEEL GLD
4 281 761029MD Ilja Droop Macho Coelenhage's Juggler L A Rockanje Rockanje HELLEVOETSLUIS
5 101 790500MB Mike Boere Stal Top’s Mini Milton Vader Onbekend L A Koekange e.o. De Wolden STUIFZAND
6 288 817951MK Elise Kooistra Misty Hunnenhoek's Hugo L B Spreng Rheden EERBEEK
7 132 812858LG Evey Van Giersbergen Lullaby Onbekend L B St. Jacobus Den Dungen SINT-MICHIELSGESTEL
8 116 820723BW Suzet Willemsen TRC Bambi Steehorst Prelude L B Bogelscamp Denekamp OLDENZAAL
9 217 775080HL Mayke Leusink Heurby -- L B Molenruiters Rekken REKKEN
10 156 721933BR Simon Redder Black Magic -- L B V.v.v. Rouveen e.o. Gem. Staphorst STAPHORST
11 516 818185KB Josephine Boek Kes Evi -- L B Scheeneruiters Weststellingwerf NIJEHOLTPADE
12 215 775502BK Tatum Klinkhamer Bosita Sunwillow Irving L B Z.E.O. 't Zandt DELFZIJL
13 174 817624MV Jezebel Visser M & M -- L B Geldropse Jagertjes Geldrop-Mierlo HEEZE
14 435 814020JH Sanne Van den Heiligenberg Keep on dreaming Jabadabedabedoe Shore Brooks High Five L B Harenkarspel Waarland HEERHUGOWAARD
15 154 805100DB Jesse Berkers Dragon De Vriesjes Mitch L B Grensruitertjes Lattrop LATTROP-BREKLENKAMP
16 131 817672PK Marlou Kouters Peggy -- L B Graaf Engelbrechtjes Kruisland KRUISLAND
17 317 758928JB Sterre Boshoven Jumper Casperhof's Eddy L B Veldruiters Angeren ANGEREN
18 104 828081ML Lynn Van Lierop Meladelle's Bona Dea Frairs Superman L B 't Gulden Spoor Asten ASTEN
19 738 726322RK Kyra Klopman Roseta Crumpwell Fletcher L B Bosruiters Apeldoorn
20 229 776863BB Shania Bemelmans Be Happy Carmana's Edelboy L B Nuth Nuth NUTH
Terug naar de top
Springen klasse L cat. C
Springring 1B
Datum: 25-08-2018
Aanvang: 12:30
Jury: Compagner, H.
Jury: Renes, W.
Jury: Bosman, P.
nr. Hnr Comb.nr. Ruiter Pony Vader Kl. Cat. Vereniging Ver.plaats Woonplaats
1 522 839325SK Lotte Van der Kaaij Sjakkalakka MH Gloves Bobby L C Sjaerdema-liauckemaruiters Franeker BERLTSUM
2 477 816746HH Emma Heijligers Hamtaro Vader Onbekend L C 't Gulden Spoor Asten ASTEN
3 151 815154DS Pia-luise Steggink Dancing Queen Orlando L C Rossruiters Rossum (OV) ROSSUM OV
4 468 846987KM Corné Van Middendorp Kentucky -- L C RZN Nijkerk KOOTWIJKERBROEK
5 484 838695QM Jayden Metting J's Quickstar -- L C Boekweitruiters Dalerveen SLEEN
6 305 807510MP Steffi De Peinder Mysterious Mantos De Mensinghe's Rinaldo L C Delftse Ponyclub Delft 'S-GRAVENHAGE
7 505 744999CS Kato De Smidt Calimero Vivienne's Vision Of Freedom L C West-Zeeuws Vlaanderen Sluis EEDE ZLD
8 194 856330CD Luc Dimmendaal Chin Chin DEISTER L C Soest Soest PUTTEN
9 598 831725PN Pascal Nijeboer puck -- L C Avereest En Omstreken Balkbrug DEDEMSVAART
10 85 826215SK Sanne Kuijpers Sun Shine Nicolai L C Zelden Rust Someren SOMEREN
11 437 847669MD Kathy Driessen Miss Kikky Justice H.r. L C Joris Beesel BEESEL
12 29 839193MM Thijmen Van Mispelaar Mis' Polka Dot Valentino L C Mazeppa Marum MARUM
13 119 785508EO Dewi Olthof Esprit -- L C Sterruiters Haaksbergen NEEDE
14 355 806250NH Babette Hanse Nemo -- L C Flevoruiters Dronten BIDDINGHUIZEN
15 53 854072BO Marc Olde Brummershoeve's Paladin Major L C Zuidwolde De Wolden VEENINGEN
16 15 788395TB Anne Van Blokland Theodor Oosterbroek Francois L C Schildknapen Schoorl STOMPETOREN
17 196 849625AV Faye Louise Vos Apache -- L C Eschruiters Wierden WIERDEN
18 244 817864SA Piet Van Aarle Storm V.d.laarbeek Hoeve -- L C Valianten Heeswyk Dinther HEESWIJK-DINTHER
19 569 829047FD Lemoni Dicker Lindenburgs Finn Cadlanvalley Goldstar L C Voorwaarts Essen HARSKAMP
20 258 849137SH Jennifer Hidding si young Vader Onbekend L C Hce Ruiters Emmen EMMEN
Terug naar de top
Dressuur klasse Z2 cat. DE
Ring 2
Datum: 25-08-2018
Aanvang: 08:30
Jury bij C: Blanken - Van der Scheer, W.
Jury bij H: Haas, D.J. De
Jury bij M: Harst, J. Van der
nr.--tijd Hnr Comb.nr. Ruiter Pony Vader Kl. Cat. Vereniging Ver.plaats Woonplaats
1--08:30 375 755604DV Tess Verkade Denver De Vito II Van Stal Romano Z2 D Prinsehofruiters Leidschendam ALPHEN AAN DEN RIJN
2--08:38 558 786131AS Anna Siemensma Coco Chanel Heidehof's Don Diego Z2 D Sjaerdema-liauckemaruiters Franeker PINGJUM
3--08:46 343 769636VB Nikki Van de Borne Viva La Bam Vitano Z2 D Tilburgse RV 't Zandeind Tilburg OISTERWIJK
4--08:54 312 743227NP Madelief Van de Put Napoleon Nobel Nagano Z2 E Aalten Aalten AALTEN
5--09:02 191 799633DZ Frederique Van Zeeland Drops Dance Star At Z2 D Geldropse Jagertjes Geldrop-Mierlo HEEZE
6--09:10 86 760398BM Nické Miskotte Brouwershaven's Leonie Heidehof's Don Diego Z2 D Hertruiters Hellendoorn HELLENDOORN
7--09:18 321 838496DW Morgan Walraven Devill's Kiss Naoni Don Cremello Du Bois Z2 D Oud-beijerland Oud-Beijerland 'S-GRAVENDEEL
8--09:26 485 818884BK Tatum Knoop Noordhof's Surprise Brummerhoeve's Boss Z2 D Liemers Beek STOKKUM
9--09:34 257 819892DM Sterre Martens Don't Forget Me DON'T FORGET Z2 D Rodeoruiters Rucphen SCHIJF
10--09:42 163 790236IG Senna Van de Gevel Irakion Ismar Z2 D Klavertje Vier Tilburg TILBURG
11--09:50 46 803297ME Senna Evers Majos Cannon Marchi Z2 D Soc. Rijvereniging Vennen Kwadijk GROOTEBROEK
09:58 pauze (16 min.)
12--10:14 83 681246IC Siel Van Casteren Iester van den Boxenhof Isarco Z2 D Maaslanders Lithoijen LITHOIJEN
13--10:22 176 837682WJ Isabelle Jochems Waddenhoek's Merlin Heitrak's Marvin Z2 D Markelo Markelo GOOR
14--10:30 417 753176DH Mindy Hoekstra Duke of the dawn Aladin Z2 D Oost-Veluwse R.J.V. Apeldoorn KLARENBEEK
15--10:38 331 722990GH Sascha Heijmans Golden Power Boy Fs Golden Moonlight Z2 D Rockanje Rockanje VIERPOLDERS
16--10:46 345 823238NW Rowena Weggelaar Navarone van de Beekerheide Neptune Van De Beekerheide Z2 D Maalbroek Maalbroek (gem. Roermond) ROERMOND
17--10:54 262 791043DR Evi Van Rooij Den Östrik's Macho Good Looking Z2 D St. Jacobus Den Dungen SINT-MICHIELSGESTEL
18--11:02 507 724402CB Kirstin Van Bijleveld Chanique Seven Mornings Brenin Z2 D Sjaerdema-liauckemaruiters Franeker MARSUM
19--11:10 224 722053DG Thessa Gilbers Baumann's Despino FS Don't Worry Z2 D Varus Varsseveld VARSSEVELD
20--11:18 570 740085BN Bo Van Nimwegen Balotelli Benetton S Z2 D Voornruiters De Meern DE MEERN
21--11:26 866 810474GB Sacha Bosch Orchard Midway Goldwind Empire`s Design Z2 D Heuvelruitertjes Luttenberg
22--11:34 751 745989DO Yvette Oudman Dior Hagelkruis Valentijn Z2 E Z.E.O. 't Zandt
De beste 25% na het 1e onderdeel mag deelnemen aan het 2e onderdeel van dit kampioenschap.
In het 2e onderdeel starten minimaal 10 combinaties.
De startlijst voor het 2e onderdeel wordt zsm gepubliceerd op het publicatiescherm bij de uitslagschermen v.d.dressuurringen.
Terug naar de top
Dressuur klasse Z2 cat. DE
Ring 3
Datum: 25-08-2018
Aanvang: 08:30
Jury bij C: Boomaars, M.P.J.
Jury bij H: Berends, P.W.
Jury bij M: Elsen, D. Den
nr.--tijd Hnr Comb.nr. Ruiter Pony Vader Kl. Cat. Vereniging Ver.plaats Woonplaats
1--08:30 513 713077GK Ava Krause Golden Legend Le Matsjo Z2 D Pion Haule EEN
2--08:38 520 801052DN Kim Noordijk Don Davino Horse Point Don Carino Du Bois Z2 D Biesboschruiters Werkendam WERKENDAM
3--08:46 210 749918RK Mirthe Kuijlen Roosdoncken's Bodrogy Orchard Boginov Z2 D Wouw Vooruit Wouw WOENSDRECHT
4--08:54 540 850160MK Tessa Kole Mysterious Golden Bink -- Z2 D Weelruiters Borsele HANSWEERT
5--09:02 254 808381ES Micky Schelstraete Elin's Noncisdador Nostradamus Z2 D St. Jacobus Den Dungen GEMONDE
6--09:10 544 723776ZP Fleur Prinsen Next Black Magic Nabucco R Z2 D Waaghalsjes Hoevelaken ACHTERVELD
7--09:18 482 682060BK Jo-anne Koch Beauty Star Make My Day Z2 D Varus Varsseveld HEELWEG
8--09:26 137 610972SH Britney Van Herk Sharietha Orchard Boginov Z2 D Tilburgse RV 't Zandeind Tilburg HAGHORST
9--09:34 545 841125BW Nina Woerts Bodethal's Kosima Speyksbosch Nelson Z2 D Sjaerdema-liauckemaruiters Franeker FRANEKER
10--09:42 60 684060QH Kyle Van der Heijden Quinto -- Z2 D Moleneind Tilburg WERNHOUT
11--09:50 434 811079AH Lisa Hamminga Golden Delight Fs Golden Moonlight Z2 D Annen ANNEN KROPSWOLDE
09:58 pauze (16 min.)
12--10:14 415 812768DN Tatum Nugteren Del Piero De Vito Il Z2 D Develruiters Heerjansdam RIDDERKERK
13--10:22 2 749498HL Isis Lammers Hoppenhof 's Lennon Polsbury Pirelli Z2 D Merlen Heemstede HEEMSTEDE
14--10:30 110 684575SK Claudia Krijgsman Saffir Diamond Z2 D Markelo Markelo MARKELO
15--10:38 238 683717BR Noa van Rijbroek Bugatti Mikel Z2 D Jan Van Amstel Schyndel SINT-MICHIELSGESTEL
16--10:46 352 808358BJ Nina Jansen BJ`s Tanzbär T Timberland Z2 D Heytse Heythuysen HAELEN
17--10:54 311 805062FD Mirthe Van Doremalen Fs Coco Jambo Fs Champion De Luxe Z2 D Heuvelruiters Bergharen DREUMEL
18--11:02 177 784746ZB Jill Bogers Zip Zooliak Z2 D Gelderse Boys Ammerzoden ALEM
19--11:10 339 768023FL Emma Luersman FS Dorian Gray FS Don't Worry Z2 D Bernoski Bleiswijk WASSENAAR
20--11:18 442 768600BV Teddie Velthuis Brownie King Kadanz Z2 E Aalten Aalten AALTEN
21--11:26 221 755811SA Eline Anker Schermeer's Hof Jasmine Orchard Boginov Z2 D Voornruiters De Meern LINSCHOTEN
22--11:34 736 809098KU Rianne Ashley Ubels First Hummer FS Mr. Right Z2 D Bucephalus Barsingerhorn
De beste 25% na het 1e onderdeel mag deelnemen aan het 2e onderdeel van dit kampioenschap.
In het 2e onderdeel starten minimaal 10 combinaties.
De startlijst voor het 2e onderdeel wordt zsm gepubliceerd op het publicatiescherm bij de uitslagschermen v.d.dressuurringen.
Terug naar de top
Dressuur klasse Z2 cat. DE (Kür op Muziek)
Ring 2
Datum: 25-08-2018
Aanvang: 16:00
Jury bij C: Bel - Groenenboom, M.H.A. De
Jury bij H: Drohm, M.T.M.
Jury bij M: Groen, P.
nr.--tijd Hnr Comb.nr. Ruiter Pony Vader Kl. Cat. Vereniging Ver.plaats Woonplaats
Terug naar de top
Dressuur klasse Z1 cat. DE
Ring 4
Datum: 25-08-2018
Aanvang: 08:30
Jury bij C: Moerings, M.E.A.A.
Jury bij H: Luijmes, J.R.L.
Jury bij M: Arkema, G.
nr.--tijd Hnr Comb.nr. Ruiter Pony Vader Kl. Cat. Vereniging Ver.plaats Woonplaats
1--08:30 121 708453IL India Van Lokven Crackster S Webster Z1 E 't Halster Oisterwijk MOERGESTEL
2--08:38 220 769347SO Ilse Olivier Shakira Orlando Z1 D Rockanje Rockanje ROZENBURG ZH
3--08:46 580 731102BS Emma Sloof Brinckhoff's Sunny Lady Orchard Boginov Z1 D Achter 'n Bos Rijssen-Holten RIJSSEN
4--08:54 237 835625BC Lynn Corts Tycho of Wild Rose Stables Woldhoeve's Bart Z1 D Haarlemmermeer Ruiters Hoofddorp NIEUWKOOP
5--09:02 293 778597OH Robin Heiden Oosterbroek Fenix Orlando Z1 D Heuvelruiters Bergharen ALPHEN GLD
6--09:10 511 819961WB Liz Bouman Westerhuis Zorro Brouwershaven's Diamond Hit Z1 D Z.E.O. 't Zandt HOLWIERDE
7--09:18 255 702340CR Sanne Van Rooten Carmen van de Beekerheide Conrad Z1 D Door Eenheid Sterk Rijsbergen BAVEL
8--09:26 416 739857LS Romy Schaftenaar Lupido L'e Luxe Le Matsjo Z1 D Schaapskooiruiters Wapenveld WAPENVELD
9--09:34 370 757307BC Danique Carton Baron Vader Onbekend Z1 E Delftse Ponyclub Delft ZOETERMEER
10--09:42 429 854487RA Eline Anker Romy -- Z1 D Voornruiters De Meern LINSCHOTEN
11--09:50 67 852246CG Lara Van Gaal Casimir De Luxe Fs Champion De Luxe Z1 D St. Jacobus Den Dungen SINT-MICHIELSGESTEL
09:58 pauze (16 min.)
12--10:14 65 676674OW Bonnie Wubbels Orchards Magic Orchard D'avranches Z1 D Markelo Markelo GOOR
13--10:22 36 843318PN Joanne Neidhofer Pearcy's Popeye FS Pearcy Pearson Z1 D Wieringermeerruiters Wieringermeer DEN OEVER
14--10:30 59 820422TK Nicole Kimenai Tongerenhof Aramis Wayland Loganberry Z1 D Edele Hoefjes Klein-Dongen-Vaart Dongen DONGEN
15--10:38 300 723481CN Anouk Neefs Champ of Dance Can Dance Z1 D Cavaliers Helden HELDEN
16--10:46 524 754040HB Hilde Broersma Harry -- Z1 D Hsf It Bytling Zwaagwesteinde DAMWALD
17--10:54 489 690291BW Sophie Welmers Black Ellen Vader Onbekend Z1 E IJsselruiters Brummen BRUMMEN
18--11:02 523 761470HF Anna Fekkes mr. Handsome Brouwershaven's Diamond Hit Z1 E Morraruters Koudum HEMELUM
19--11:10 335 672366CS Janita Stavast Chantre Campari Pur Z1 D Exloo Exloo NIEUW-WEERDINGE
20--11:18 319 828597MR Levi Roeterink Major Marlino Z1 D Walsruiters Gendringen VARSSELDER
De beste 25% na het 1e onderdeel mag deelnemen aan het 2e onderdeel van dit kampioenschap.
In het 2e onderdeel starten minimaal 10 combinaties.
De startlijst voor het 2e onderdeel wordt zsm gepubliceerd op het publicatiescherm bij de uitslagschermen v.d.dressuurringen.
Terug naar de top
Dressuur klasse Z1 cat. DE
Ring 5
Datum: 25-08-2018
Aanvang: 08:30
Jury bij C: Brouwer - Dijkstra, A.
Jury bij H: Hermsen - Van Duin, M.E.M.
Jury bij M: Nekker, J. De
nr.--tijd Hnr Comb.nr. Ruiter Pony Vader Kl. Cat. Vereniging Ver.plaats Woonplaats
1--08:30 526 729179JP Esther Postmus Jonkers' Jort Klein Roderijs Cocktail Z1 D Postruters Kootstertille EE
2--08:38 134 700204BK Quinty Kamphuis Blue Bell's Evi Hoppenhof's James Z1 D Sterruiters Haaksbergen HAAKSBERGEN
3--08:46 460 587974VM Celine Molengraaf Vlox Farmer Z1 E Putsche Ruiters Bernisse ZUIDLAND
4--08:54 586 759223CK Jinke Koopmans Horses2fly Coelenhage's Ferro Nia Domo's Bolero Z1 E Tally-ho Sneek ABBEGA
5--09:02 189 802826SP Lynn Peijnenburg Sulaatik's Vingino Sulaatik's Versace Z1 D Edele Ros Haaren ESCH
6--09:10 284 755418ZB Soily Brookman Ziggy Aw OO Seven Z1 E Ravenruiters Tynaarlo EELDE
7--09:18 527 741572DW Julia Willemsen Dior FS Daddy Cool Z1 D Heuvelruiters Bergharen BERGHAREN
8--09:26 538 730674VS Myrthe Smit Vanda's San-Jose French Buffet Z1 E Nienoord Leek OPEINDE
9--09:34 302 773937PM Maureen Mooren PP Good Looking Power And Paint Z1 D Joris Beesel SWALMEN
10--09:42 577 770114RW Noor Witte Raphael Respect Z1 D Kleppertjes Texel DEN BURG
11--09:50 159 788497LM Josje Maas Libero Vitano Z1 E Duiksehoefjes Loon op Zand HAAREN
09:58 pauze (16 min.)
12--10:14 594 786067FV Milou Vermue Bosvallei's Veron Hagelkruis Valentijn Z1 D Schouwse Ruiters Schouwen-Duiveland NOORDGOUWE
13--10:22 412 835113DK Fayegale Krieger Chapeau ! Napoleon Z1 D Dalfsen e.o. Dalfsen DALFSEN
14--10:30 273 683149SG Laura Van Gennip Special-indy Isarco Z1 D Pr. Willem Alexander Nuenen MIERLO
15--10:38 588 810701EV Marilee De Vries Dulce Evita's dance Sandreo Z1 E Trynwâlden Oentsjerk HALLUM
16--10:46 253 770126SS Micky Schelstraete Schierensees Mithril Schierensees Marillion Z1 D St. Jacobus Den Dungen GEMONDE
17--10:54 294 745655GS Shona Slinger Glamour Girl Mikel Z1 E Rockanje Rockanje OUDE-TONGE
18--11:02 389 807681ID Anniek Van Dulst Isala's Arielle Kosmo Van Orchid's Z1 E Veluws Ros Ermelo ERMELO
19--11:10 562 840966OS Lara Van Soest Onyx Van De Kleine Vlier Leuns Veld's Lord Z1 D Grote Brug Buren INGEN
20--11:18 358 817462DW Maud Van Walstijn Don Diego -- Z1 D Hengelo Gelderland Hengelo (GE) HENGELO GLD
De beste 25% na het 1e onderdeel mag deelnemen aan het 2e onderdeel van dit kampioenschap.
In het 2e onderdeel starten minimaal 10 combinaties.
De startlijst voor het 2e onderdeel wordt zsm gepubliceerd op het publicatiescherm bij de uitslagschermen v.d.dressuurringen.
Terug naar de top
Dressuur klasse Z1 cat. DE (2e onderdeel)
Ring 3
Datum: 25-08-2018
Aanvang: 13:15
Jury bij C: Terra, A.E.
Jury bij H: Bedaf, H. Van
Jury bij M: Feitsma, K.J.
nr.--tijd Hnr Comb.nr. Ruiter Pony Vader Kl. Cat. Vereniging Ver.plaats Woonplaats
Terug naar de top
Dressuur klasse Z1/Z2 cat. C
Ring 2
Datum: 25-08-2018
Aanvang: 13:15
Jury bij C: Baron, Y.G.
Jury bij H: Rauws, C.S.
Jury bij M: Hall, H.A. Van
nr.--tijd Hnr Comb.nr. Ruiter Pony Vader Kl. Cat. Vereniging Ver.plaats Woonplaats
1--13:15 566 786890TL Helène Louwerse Twister Vader Onbekend Z1 C Veerse Ruiters Veere GAPINGE
2--13:23 372 738917RS Lotte Schut Dreamboy Woldberg's Bart Z1 C Hv. De Cannenburgh Epe HEERDE
3--13:31 186 788141SH Helen Van Heertum Stayerhof's Mc Dreamy REMBRANDT DDH Z1 C St. Jacobus Den Dungen SINT-MICHIELSGESTEL
4--13:39 517 824247SH Liv Van der Haring Sulaatik's Vanilla Touch Sulaatik's Versage Z1 C Molenwieken Het Bildt LEEUWARDEN
5--13:47 365 725410CB Corien Van den Bor Casperhof's Boy Wheemhoeve's Icarus Z1 C Toekomst Nijkerk PUTTEN
6--13:55 128 785199LB Maud Bastiaansen Luna Vader Onbekend Z1 C Concordia Florebit Etten-Leur SPRUNDEL
7--14:03 411 775127HK Gwendolyn Krieger Heidepeel's Constantijn Equus Raspoetin Z1 C Dalfsen e.o. Dalfsen DALFSEN
8--14:11 162 703286SG Senna Van de Gevel Sarina Ks Veenstra's Promise Z2 C Klavertje Vier Tilburg TILBURG
9--14:19 279 687698ZT Gwen Troquet Zandberg's Diva Izebel Heitrak's Marvin Z2 C Blauwe Steen Wijnandsrade NUTH
10--14:27 313 808869AB Marcella Berends Allstar Anjershof Rocky Z2 C Runderuiters Emmer-Compascuum EMMER-COMPASCUUM
14:35 pauze (16 min.)
11--14:51 499 793409FW Ilse De Wilde Free Columbine Markeres Nero Z2 C Biesboschruiters Werkendam ANDEL
12--14:59 1 810391RB Esmee Boers Roosendaal's Miracle Den Bramel's Baye Z2 C Nieuw-Vennep Nieuw-Vennep NIEUW-VENNEP
13--15:07 6 720608ST Patrick Trijbels Samoerai van de Adelaarshoeve Krimh Ox Z2 C Niop Nieuwe Pekela NIEUWE PEKELA
Terug naar de top
Dressuur klasse M2 cat. DE
Ring 11
Datum: 25-08-2018
Aanvang: 08:30
Jury bij C: Droge, F.M.
Jury bij H: Pol, H. Van de
Jury bij M: Dijk, W.A. Van
nr.--tijd Hnr Comb.nr. Ruiter Pony Vader Kl. Cat. Vereniging Ver.plaats Woonplaats
1--08:30 42 812096SV Ines Veldboer Salinero van de Manuhoeve Orchard Limb-Lopper M2 D Bucephalus Barsingerhorn BARSINGERHORN
2--08:38 488 825300WP Charlie Pelgrim Woman Amsterdam M2 E Spreng Rheden DOESBURG
3--08:46 245 760029NV Mickey De Vaan Nearco V. Neptune Van De Beekerheide M2 D t Schijndelse Woud Schijndel 'S-HERTOGENBOSCH
4--08:54 274 670083TG Laura Van Gennip Ti Sento Blyton M2 D Pr. Willem Alexander Nuenen MIERLO
5--09:02 508 832758PB Kirstin Van Bijleveld Paco Rabanne Hagelkruis Valentijn M2 E Sjaerdema-liauckemaruiters Franeker MARSUM
6--09:10 453 833242CV Lonneke Verbruggen Coelenhage's Lorenzo Vita Nova's Golden Boris M2 D Maasruiters Kessel KESSEL LB
7--09:18 34 756886BU Sophie Van Uden Balisto -- M2 D Ronde Venen Mijdrecht ABCOUDE
8--09:26 423 769176IF Demi Feijs I.d. Idzard M2 D Scheepers Banholt EIJSDEN
9--09:34 286 786117AG Mila de Graaf Amalia H Orlando M2 D Garderreentjes Garderen GARDEREN
10--09:42 314 804835SA Valerie Aaldering Sytse -- M2 E Semper Fidelis Gorssel EEFDE
11--09:50 363 769113CK Sascha Kroos Corsandro Orlando M2 E Siegfried Bergambacht SCHOONHOVEN
09:58 pauze (16 min.)
12--10:14 500 757597HO Inge Oelen Hanzehof 's Dylan De Goede Ree Now Or Never M2 E Weideruiters Elim HOOGEVEEN
13--10:22 178 783735VR Tessa Rumph Vierwindstreken Junior Fleuramo's Justin M2 D Avereest En Omstreken Balkbrug DEDEMSVAART
14--10:30 150 755257AH Danique Van der Heijden Alexandro D.J. Kantje's Armando M2 E Hinnikers Oerle VELDHOVEN
15--10:38 350 731949FB Kirsten Brinkman Fallingasate Dewi Orchard D'avranches M2 D Gorssel-Zutphen Gorssel ZUTPHEN
16--10:46 127 676869HV Mara de Vries Holthausen Lorien Burley Phantom M2 D Z.E.O. 't Zandt WIRDUM GN
17--10:54 401 692236EH Rosalie Hillebrand Eikenhorst's Amber Wayland Loganberry M2 D Zeewolder Ruiters Zeewolde ZEEWOLDE
18--11:02 371 714880FK Isabelle Kleijn Falcon's Cyrano Watermill Falcon M2 D Zuidplasruiters Moordrecht ZOETERMEER
19--11:10 376 815299RS Lieke Slotboom Noa -- M2 E Alterbergruiters Zweeloo ZWEELOO
20--11:18 112 840048NL Zosja Laan Noenevers Flynn David Van Den Hout M2 D Bucephalus Barsingerhorn NIEUWE NIEDORP
21--11:26 593 786720BW Denise Wiegersma Babieëca Numero Uno M2 E Wieringermeerruiters Wieringermeer OPPERDOES
22--11:34 534 794260QH Berber De Heer Quinie -- M2 D Boarnruters Akkrum AKKRUM
11:42 pauze (16 min.)
23--11:58 68 719692RG Lara Van Gaal Rembrandt Verona's Bo-gi M2 D St. Jacobus Den Dungen SINT-MICHIELSGESTEL
24--12:06 308 755289PG Hannah Gerdes Prodise's Emma Jacodi's Bo's Barclay M2 D Ericaruiters Erica KLAZIENAVEEN
25--12:14 596 830100CS Sophie Schoneman Chase The Melody Rubin Royal M2 E Schouwse Ruiters Schouwen-Duiveland NOORDGOUWE
26--12:22 275 840546GF Jolien Felix Golden Challenge Fs Golden Moonlight M2 D Hasselt Hasselt IJSSELMUIDEN
27--12:30 531 829817TS Mila Schaafsma Topsvoorter Monopoly WENGELO RICARDO M2 D Sjaerdema-liauckemaruiters Franeker HERBAIJUM
28--12:38 431 847392CW Yasmin Westerink Cappuccino Royale G Casino Royale K M2 D Heuvelruiters Wezep HATTEM
29--12:46 82 804985SL Elise De Loos Sandokan's Pardo Orchard Boginov M2 D Heerjansruitertjes Oud Gastel ROOSENDAAL
30--12:54 181 801310BK Vera Van de Kooij Sammy Vader Onbekend M2 D Hooglandertjes Hoogland HOOGLAND
31--13:02 170 781218GD Noor Daniels Grasshopper V.L. Bernini M2 E Looleeruiters Almelo ALMELO
Terug naar de top
Dressuur klasse M1 cat. DE
Ring 10
Datum: 25-08-2018
Aanvang: 08:30
Jury bij C: Wissen, M.T.H. van
Jury bij H: Telgen, K.
Jury bij M: Janssen van Doorn, S.
nr.--tijd Hnr Comb.nr. Ruiter Pony Vader Kl. Cat. Vereniging Ver.plaats Woonplaats
1--08:30 584 817358MA Isa Van der Arend Make My Forest Elshofs Marnix M1 D Voornruiters De Meern HARMELEN
2--08:38 338 844334JH Linde Hofs Jacodi's Bo's Barclay Woodrow Carisbrooke M1 D Liemers Beek HENGELO GLD
3--08:46 142 851609BM Benthe Meijerink Burghoeve's Plot Bleu Bovenheigraaf's Camillo M1 D Heeten Heeten HOLTEN
4--08:54 129 817423MB Chloe Van den Boogaard Magic Macho Kooihúster Samme M1 E Overlaatruiters Beers (gem. Cuijk) BEERS NB
5--09:02 344 801435OW Rowena Weggelaar Orchid's Erno Krimh M1 D Maalbroek Maalbroek (gem. Roermond) ROERMOND
6--09:10 490 815274FS Renée Schefczyk Ferrari Chello Ill VDL M1 E Loenermarkruiters Loenen (Veluwe) KLARENBEEK
7--09:18 8 826801FM Mery - lou Moormann Fernando B Orchard Boginov M1 E Kleppertjes Texel DE KOOG
8--09:26 418 723037OG Anneke Groothuis Orano Orchard Red Prince M1 E Klein Maar Dapper Nunspeet HULSHORST
9--09:34 260 737572CM Lise Michels Caprice Tenerife Vdl M1 E In Vriendschap Trouw Liessel LIESSEL
10--09:42 565 742054MS Anna Schuttert Mr. Blue Sky Applaus M1 D Heideruiters Ommen OMMEN
11--09:50 541 806675VG Thyrza Gritter Vrimousse -- M1 D Grensruiters Weststellingwerf STEENWIJK
09:58 pauze (16 min.)
12--10:14 122 771483EH Britt Hoogesteger Esly Ramiros M1 D Flicka Hellevoetsluis ZUIDLAND
13--10:22 325 783450KW Amy Wijers Kadans Klein Roderijs Cocktail M1 D Woldruiters Ruinerwold RUINERWOLD
14--10:30 486 757655SS Danique Scholten Santo's Flame Vader Onbekend M1 D Lichtenvoorde Lichtenvoorde BRUMMEN
15--10:38 297 814531KG Sam Van Gennip Kantje's Bundy Brummerhoeve's Boss M1 D Vier Heemskinderen Beneden-Leeuwen BENEDEN-LEEUWEN
16--10:46 547 817895QP Renate Provoost Quibus Diogenes Kay M1 D Veerse Ruiters Veere DOMBURG
17--10:54 332 806357ID Xanthe Daniëlse Iscar Dakar M1 D Ten Eysden Geleen Sittard-Geleen GELEEN
18--11:02 21 830688MW Annelie Westerhof Meidoorn Hoeve's Zidane Woldhoeve's Bart M1 E Menterwolderuiters Gemeente Oldambt WOLDENDORP
19--11:10 203 816337JL Manoek Linssen jacco Woodrow Carisbrooke M1 D 't Wit Paardje Haghorst DIESSEN
20--11:18 359 759434WK Shenoa Kers Waslijn's Victoria Vader Onbekend M1 D 's-Gravenhof Nootdorp ZOETERMEER
21--11:26 167 719178SV Sharon Van der Velden Sil -- M1 E Rutger Van Herpenruiters Boekel LANDHORST
22--11:34 480 808543BH Marit Heikens Bono van de Manuhoeve Baccarav Van De Corijon M1 E Runderuiters Emmer-Compascuum TER APEL
11:42 pauze (16 min.)
23--11:58 518 834383JH Liv Van der Haring Jack Diogenes Kay M1 D Molenwieken Het Bildt LEEUWARDEN
24--12:06 525 817159SP Amarens Postmus Shanna Bjirmen's Wytse M1 D Postruters Kootstertille EE
25--12:14 168 831268ND Marie-Anne Den Drijver Nando Jth De Goede Ree's Metall M1 D Enkhuizen Enkhuizen ENKHUIZEN
26--12:22 64 836663HB Janneke Bleeker Haston Be Happy Fs Harry Potter M1 D Edele Hoefjes Klein-Dongen-Vaart Dongen WASPIK
27--12:30 13 807404DP Rowi Pille Don Juan Dreidimensional AT M1 D Duinruiters Den Helder JULIANADORP
28--12:38 276 803788SP Daphne Pouwels Speyksbosch Diva Aester El Nino M1 D Deldenerbroek Ambt Delden HAAKSBERGEN
29--12:46 560 840601PM Charlotte Marinelli Pepijn DMV De Vriesjes Mitch M1 D Castellumruiters Valkenburg VOORSCHOTEN
30--12:54 44 821407OL Dominique Lanjouw Old Avenue's Lagundo Fleuramo's Justin M1 D Voornruiters De Meern WOERDEN
31--13:02 71 833541MV Sofie Verburg Menphis Choco Nieuwmoed's Patrick M1 E Bosruiterkes Overloon HOLTHEES
32--13:10 353 821080DL Nina Luesink Delinov Orchard Boginov M1 D Hummelo Bronckhorst HUMMELO
Terug naar de top
Dressuur klasse M1/M2 cat. C
Ring 5
Datum: 25-08-2018
Aanvang: 12:34
Jury bij C: Verhulst, J.
Jury bij H: Lodeweegs - Van Tiggelen, B.E.A.
Jury bij M: Sterrenberg, M.W.
nr.--tijd Hnr Comb.nr. Ruiter Pony Vader Kl. Cat. Vereniging Ver.plaats Woonplaats
1--12:34 22 786721BL Sterre Lanphen Aladin Bekveld's Dave M2 C Paardenvreugd Eemnes BLARICUM
2--12:42 28 792134VK Mick Van der Kort Veenstra's Annemieke Le Matsjo M2 C Noord-Hollandse Bloemendaal NIEUW-VENNEP
3--12:50 111 775493SB Nina Brands Spirit -- M2 C Tilburgse RV 't Zandeind Tilburg OISTERWIJK
4--12:58 367 783132DL Noa Lucassen Desmo -- M2 C Liemers Beek HERWEN
5--13:06 579 722070MM Anouchka Marinissen Minouche Neron M2 C Sé-ros Veere VEERE
6--13:14 340 761997OW Anna Van Westbroek Oki doki van het Rozendaelhof Eternity van de N.Ranch M1 C Delftse Ponyclub Delft 'S-GRAVENHAGE
7--13:22 20 707434CW Annelie Westerhof Caspar Vader Onbekend M1 C Menterwolderuiters Gemeente Oldambt WOLDENDORP
8--13:30 70 820224HE Axelle Eekels Hoge Linthorst Maverick Alex M1 C Keelven Someren VALKENSWAARD
9--13:38 138 791644JM Benthe Meijerink Joyce Bevs Orlando M1 C Heeten Heeten HOLTEN
10--13:46 576 736833DG Belinda Gritter Dark Secret Dreamy's Dayton M1 C Drentse Hooglanden Beilen ORVELTE
11--13:54 521 779058SK Lotte Van der Kaaij Swarovski's Sky Dancer . -- M1 C Sjaerdema-liauckemaruiters Franeker BERLTSUM
14:02 pauze (16 min.)
12--14:18 296 819139DN Romee Neefs Demi-beau Hoppenhof's Jumbo M1 C Cavaliers Helden HELDEN
13--14:26 50 818628DH Jill Van Hooff Dajo Vader Onbekend M1 C Duinrakkertjes Drunen ELSHOUT
14--14:34 459 803127SE Anouk Elferink Sappho Orchard Boginov M1 C Barchruiters Barchem BARCHEM
15--14:42 481 817347KE Lynne Van Erp King Woldberg's Bart M1 C Kleine Heemskinderen Nistelrode HEESCH
Terug naar de top
Dressuur klasse M1/M2 cat. AB
Ring 6
Datum: 25-08-2018
Aanvang: 12:34
Jury bij C: Hoey smith, M. Van
Jury bij H: Tuijn, J.A.
Jury bij M: Hollander - Donker, A.C. den
nr.--tijd Hnr Comb.nr. Ruiter Pony Vader Kl. Cat. Vereniging Ver.plaats Woonplaats
1--12:34 164 675485LK Sanne Koppelaars Lady Gaga Vader Onbekend M1 B Maaslanders Lithoijen LITHOIJEN
2--12:42 193 792556SL Linda Lucas Sylvesters Rambo Centannial's Sylvester M1 B Beemster Ruiters Beemster ZUIDOOSTBEEMSTER
3--12:50 184 780486TD Thomas Driessen Twinkel -- M1 B St. Hubertus Mariaheide UDEN
4--12:58 52 808691SL Kian Liefers Sunstar's Cupido Springbourne Charmer M1 B Sterruiters Haaksbergen VREDEN
5--13:06 382 727457AO Thirsa Oonk Amigo -- M1 B Winterswijkse Ponyclub Winterswijk WINTERSWIJK MISTE
6--13:14 421 800578DH Kyra Hingstman Job -- M1 B Stroomruiters Beilen WESTERBORK
7--13:22 47 808660SD Maddy Dijkshoorn Spirit Moustique Den Tip M1 B Voornruiters De Meern BENTHUIZEN
8--13:30 265 816649CR Nina Van Rooij Chico -- M1 B St. Jacobus Den Dungen SINT-MICHIELSGESTEL
9--13:38 564 809580SD Lotte Dalessi Storm Greulke's Black Boy M1 B Giessenlanderij Noordeloos GIESSENBURG
10--13:46 268 710851SH Sterre Heeffer Surprise Sien -- M2 A Heerjansruitertjes Oud Gastel LEPELSTRAAT
11--13:54 444 746271SS Welmoed Smals Sophie -- M2 B Toekomst Nijkerk PUTTEN
14:02 pauze (16 min.)
12--14:18 590 753050BV Marith Van der Veen Basje -- M2 B Xanthus Spaarnwoude Spaarnwoude VIJFHUIZEN
Terug naar de top
Dressuur klasse L2 cat. DE
Ring 9
Datum: 25-08-2018
Aanvang: 08:30
Jury bij C: Mouwen - Van Tilburg, D.C.C.
Jury bij H: Harenberg, J.E.
Jury bij M: Mandemaker, T.E.
nr.--tijd Hnr Comb.nr. Ruiter Pony Vader Kl. Cat. Vereniging Ver.plaats Woonplaats
1--08:30 568 833258WH Amarins Halman Wiarda Stravinsky L2 E Boarnruters Akkrum GERSLOOT
2--08:38 383 807318OW Donna Wessels Oilily Paledo L2 D Alvernase R.j.v. Alverna WIJCHEN
3--08:46 185 836980DV Jasper Van der Vuurst de vries Dancing Day Sandokan's Leonardo L2 E Tilburgse RV 't Zandeind Tilburg OOST WEST EN MIDDELBEERS
4--08:54 33 833385KB Arwen Bosman Koningshoek Spencer Leuns Veld's Winston L2 D IJsselmeerruiters Enkhuizen ENKHUIZEN
5--09:02 318 818575GF Chayenne Fontijn Golden Rain R Golden Dream R L2 E Jasmijnruiters Nederweert-Eind STRAMPROY
6--09:10 310 849250TK Valencia Kort Tunja's Aljardie Jasper L2 D Kasteelruiters Coevorden COEVORDEN
7--09:18 192 842333YS Sophie Van der Steen Yellow Boy Klein Roderijs Cocktail L2 D Kleine Hoefjes Erp ERP
8--09:26 548 850045IW Zara van der Werff Ifar Aester El Nino L2 D Kwintoruiters Nijefurd STAVOREN
9--09:34 103 597888RL Laura Lok Romantic Jolli Romantico L2 D Lierderholthuis Lierderholthuis LAAG ZUTHEM
10--09:42 348 738087UK Myrthe Knol Urcha K Dutchboy L2 D Esdalruiters Emmen EMMEN
11--09:50 264 801464AR Nina Van Rooij Amigo L2 D St. Jacobus Den Dungen SINT-MICHIELSGESTEL
09:58 pauze (16 min.)
12--10:14 320 788478HP Finette Pleijter Hoppenhof's Jari Woodrow Carisbrooke L2 D Margrietruiters Sprang-Capelle KAATSHEUVEL
13--10:22 212 817853OO Ella Offenberg Orlando Orchard Boginov L2 E Menterwolderuiters Gemeente Oldambt WOLDENDORP
14--10:30 89 817030KH Lynn Hendrikx Klipper Kosmo Van Orchid's L2 E Meulendijks Heeze HEEZE
15--10:38 285 815612KB Romy Bronsink Kick Kenaf L2 E Schaapskooiruiters Wapenveld HEERDE
16--10:46 336 820005HH Linde Hofs Huusstede's Proud Orlando L2 D Liemers Beek HENGELO GLD
17--10:54 182 837897MK Vera Van de Kooij Minea Orlando L2 D Hooglandertjes Hoogland HOOGLAND
18--11:02 452 835564BN Kate Neijenhuis Bodethal's Romy NOTRE D' AMOUR L2 D Stuwruiters Hagestein SCHOONREWOERD
19--11:10 144 825712TL Tara Van de Linde Tessa De Goede Ree Now Or Never L2 D Vollenhove Vollenhove SINT JANSKLOOSTER
20--11:18 73 812670MW Alisha Walraven Maurik's Tommy Hilfiger Leandros Sirik L2 E 't Hoefke Deurne DEURNE
21--11:26 388 729507HT Oscar Tolkamp Mister Twix Vader Onbekend L2 D Aalten Aalten AALTEN
22--11:34 236 823221RC Lynn Corts Red Wild Rose Oosting Amigo L2 D Haarlemmermeer Ruiters Hoofddorp NIEUWKOOP
11:42 pauze (16 min.)
23--11:58 475 834958VS Jasmijn Swennenhuis Volltreffer's Vlegel Volltreffer L2 D Gorssel-Zutphen Gorssel EEFDE
24--12:06 496 816894VE Ymke Engelen Verona Flemmingh L2 E Dijkruiters Groessen E.o. Groessen ZEVENAAR
25--12:14 57 784139SK Xena Krijnen Sörbys Bentley Sorbysvilmer L2 D Duiksehoefjes Loon op Zand HELVOIRT
26--12:22 374 789498PB Yanniek Bos Palermo van de Beekerheide Power And Paint L2 D Equine Park Hulsberg Hulsberg HULSBERG
27--12:30 536 844960MJ Sytske De Jong Maurik's Giorgio Armani Orchard Red Prince L2 D Boarnruters Akkrum TIJNJE
28--12:38 563 840858DN Sam Noordijk Duke John's Heaven Reekamp's Eclips L2 D Vlakteruiters Terneuzen SAS VAN GENT
29--12:46 440 818703NW Angelique Van der Weele My Fair Lady 'D' Prinsenhof's Kulberg's Lancelot L2 D Flevoruiters Dronten LELYSTAD
30--12:54 549 829842BS Yrsa Smits Binky Bolheim's Simon L2 D Groenendijkruiters Hazerwoude LEIDEN
31--13:02 175 842341BG Juul Groot Briljant Star Zhivago -- L2 D Groot Egmond aan den Hoef HEILOO
32--13:10 307 826459BB Feline Borsten Bella Rose Vader Onbekend L2 D Hillegom Hillegom HILLEGOM
Terug naar de top
Dressuur klasse L2 cat. C
Ring 6
Datum: 25-08-2018
Aanvang: 10:14
Jury bij C: Harselaar - Hogendoorn, W.B. Van
Jury bij H: Hemmen, J.R.
Jury bij M: Tak, A.C.
nr.--tijd Hnr Comb.nr. Ruiter Pony Vader Kl. Cat. Vereniging Ver.plaats Woonplaats
1--10:14 108 802754KL Myrne Lutters Kimberley Vader Onbekend L2 C 't Hoefke Deurne LIESSEL
2--10:22 471 672585JG Sarah Goeree Julia Orchid's Tygo L2 C Runderuiters Emmer-Compascuum EMMER-COMPASCUUM
3--10:30 410 845853HK Gwendolyn Krieger Haanpaol's Rossi Equus Raspoetin L2 C Dalfsen e.o. Dalfsen DALFSEN
4--10:38 467 779909HM Mirre Van Meijel Regina’s Hielke Casperhof's Freddy L2 C Rijdt Met Beleid Meerlo SWOLGEN
5--10:46 301 802731SB Fenne Van den Berg Super Lutmars' Milan Spring Star's Spirit L2 C Hummelo Bronckhorst EEFDE
6--10:54 19 780429KS Evelyn Speelman Kortehoeve's Laurens Breeton Dai L2 C Driesporen Onstwedde ALTEVEER GN
7--11:02 61 758345FL Quinty Van der Lee Florentine Onbekend L2 C Ars Longa Haarsteeg HAARSTEEG
8--11:10 305 807510MP Steffi De Peinder Mysterious Mantos De Mensinghe's Rinaldo L2 C Delftse Ponyclub Delft 'S-GRAVENHAGE
9--11:18 569 829047FD Lemoni Dicker Lindenburgs Finn Cadlanvalley Goldstar L2 C Voorwaarts Essen HARSKAMP
10--11:26 15 788395TB Anne Van Blokland Theodor Oosterbroek Francois L2 C Schildknapen Schoorl STOMPETOREN
11--11:34 48 809269OB Megan Blonk Ollie Ysselvliedts Sven L2 C Voornruiters De Meern BENTHUIZEN
11:42 pauze (16 min.)
12--11:58 391 786005DB Vera Te Bokkel Ricky Renno -- L2 C Veluwezoom Eerbeek BRUMMEN
13--12:06 79 752743QM Jan-julius Mooijaart Quality's Eastwood Hogeland's Nandor L2 C Tilburgse RV 't Zandeind Tilburg TILBURG
14--12:14 546 825589IW Flore Woerts Igor -- L2 C Sjaerdema-liauckemaruiters Franeker FRANEKER
15--12:22 543 782531LJ Tijn Jansen Lucky Arenberg's Maurits He Stb 213 L2 C Schouwse Ruiters Schouwen-Duiveland ZONNEMAIRE
Terug naar de top
Dressuur klasse L2 cat. AB
Ring 7
Datum: 25-08-2018
Aanvang: 10:14
Jury bij C: Smits, T.M.
Jury bij H: Arkema - Hartman, O.R.
Jury bij M: Lanen, M.A.A. Van
nr.--tijd Hnr Comb.nr. Ruiter Pony Vader Kl. Cat. Vereniging Ver.plaats Woonplaats
1--10:14 27 831587BV Daniel Vogelaar Brenda Vechtzicht's Comet L2 B Nienoord Leek SURHUISTERVEEN
2--10:22 492 771734LV Benthe Verplancke Little Polly Vader Onbekend L2 A Jeanne D'arc Zoeterwoude ZOETERWOUDE
3--10:30 287 811857BP Jiao Na Pijls Bonfire Black Beauty L2 A Gompert Hengelo (GE) DOETINCHEM
4--10:38 404 760913RN Jessica Nesselaar Rötgers Mitchel Ceulan Simwnt L2 B Garderreentjes Garderen UDDEL
5--10:46 550 800422MB Carlijn Beije Margie Timo V.d. Wetering L2 A Schouwse Ruiters Schouwen-Duiveland BURGH-HAAMSTEDE
6--10:54 152 815367RK Yelin Kayalar Rhythmical Elferink's Winston L2 A Reggeruiters Hof van Twente HOLTEN
7--11:02 532 791258MD Zyna Debougnoux Mandarin Blance Mystral L2 B Edele Ros Beek BUNDE
8--11:10 430 739474RG Romy Grob Rivaldo v.d. Viersprong Spirit v. St. Volmoed L2 A Veldruiters Angeren HUISSEN
9--11:18 32 823967AG Sanne Glissenaar Accres Bolletje Hengelhoef's Picasso L2 B Voornruiters De Meern HARMELEN
10--11:26 123 841692DM Dana Maas Devon Dh De Sprinter Van De Hoge Heide L2 B Leijeruiters Helvoirt Helvoirt HELVOIRT
11--11:34 559 769260JG Iris Genee Joep Forlan Nutcracker L2 B Trynwâlden Oentsjerk READTSJERK
11:42 pauze (16 min.)
12--11:58 450 801685TB Emma Van den Bor Twister Woldberg's Bart L2 B Toekomst Nijkerk PUTTEN
13--12:06 263 721372FR Sofie Van Rooij First Flight Linde hoeve's Elegant L2 B St. Jacobus Den Dungen SINT-MICHIELSGESTEL
14--12:14 179 833253MV Claire Vermaes Muffin Vader Onbekend L2 B Reigertjes Zytaart AARLE-RIXTEL
Terug naar de top
Dressuur klasse L1 cat. DE
Ring 8
Datum: 25-08-2018
Aanvang: 08:30
Jury bij C: Pleijter, B.R.T.
Jury bij H: Beuzekom, M.R.J. Van
Jury bij M: Stoek, M.
nr.--tijd Hnr Comb.nr. Ruiter Pony Vader Kl. Cat. Vereniging Ver.plaats Woonplaats
1--08:30 479 827835TB Anouk van den Broeke Twister Kennedy L1 E 's-Gravenhof Nootdorp VLAARDINGEN
2--08:38 405 822584OV Danique Versteeg Or Durango Orchard Red Prince L1 D Lunaruiters Lunteren VEENENDAAL
3--08:46 591 831983LL Gioia Lub Leuns Veld Winston Jr. Leuns Veld's Winston L1 D Lilliputters Putten GARDEREN
4--08:54 188 817722MB Nikki Van Berkel Macho Moorland's Crack L1 D Tilburgse RV 't Zandeind Tilburg OISTERWIJK
5--09:02 529 817858FA Saakje Attema Fernando Unison 'R' L1 E Welleruters Wjelsryp BLESSUM
6--09:10 94 832807TV Kim Vinkers Tuaim Raissa Lady DH Coral Ross L1 D Nienoord Leek TOLBERT
7--09:18 51 670548LH Wianne Huzen Le Eelko W Le Matsjo L1 D Nieuwleusen Nieuwleusen DALFSEN
8--09:26 166 844316MB Chevenna Van Boxtel Mellaer's Like It Or Not Sulaatik's Valdez L1 D St. Joris Vught BOXTEL
9--09:34 349 843068ZS Merel Van der Sluis Zandro -- L1 E Reestruitertjes De Wijk STAPHORST
10--09:42 292 832205DN Hanna Neefs Don Diamond Don Cremello Du Bois L1 D Cavaliers Helden HELDEN
11--09:50 514 809097ZL Hylona De Lange Zapata's Bonito Make My Day L1 D Runderuiters Emmer-Compascuum EMMER-COMPASCUUM
09:58 pauze (16 min.)
12--10:14 26 811694BK Rosa Kerkman Black Burberry -- L1 D Rückert Zandvoort ZANDVOORT
13--10:22 114 820912AA Tess Aerts Amberly -- L1 D Door Eenheid Sterk Rijsbergen RIJSBERGEN
14--10:30 323 846759EW Frederieke Ter Woerds Lester Le Matsjo L1 E Hamelandse Ruiters Geesteren GEESTEREN GLD
15--10:38 205 825896HZ Susanne Zaalberg Happy Highlight Sorento L1 E Heemruiters Marienheem MARIENHEEM
16--10:46 125 852339AK Fleur Kempenaars Armano Morgenland's Fabian L1 E Heerjansruitertjes Oud Gastel OUD GASTEL
17--10:54 99 851177BD Jojanne Dalemans Bigboy Cracky Esse Golden Bigwig L1 D Holterbergruiters Holten HOLTEN
18--11:02 341 852684IH Lisa El Hayek Igor Irakkion L1 E Klein Maar Dapper Nunspeet DOORNSPIJK
19--11:10 306 799474PV Bianca Verbeek Pretty Women Brouwershaven's Diamond Hit L1 D Maasruiters Maasland DE LIER
20--11:18 270 823509HV Quinty Verhaar Happiness Vivaldi L1 E Marcroix Amersfoort HOUTEN
21--11:26 364 840946PA Loïs Aschman Pearl in Black Orlando L1 D 's-Gravenhof Nootdorp NOOTDORP
22--11:34 506 847185DM Carlijn Van Mensvoort Deanston Emelwerth Steerwolde's V.I.P. L1 D Runderuiters Emmer-Compascuum EMMER-COMPASCUUM
11:42 pauze (16 min.)
23--11:58 172 779510PK Kristel Kolen Porsche PANCHO L1 E St. Maarten Mierlo MIERLO
24--12:06 390 843945HP Maud Pasman Hero's Jamai Hoppenhof`s Erwin L1 E Winterswijkse Ponyclub Winterswijk BELTRUM
25--12:14 247 742372BS Ruth Schilder Big Star -- L1 D Bergruiters Hoonhorst DALFSEN
26--12:22 14 827035WL Manouk van Leeuwen Wanabee Louca Waterloo L1 D Troje Uithoorn LISSE
27--12:30 542 856556BA Annabel Adriaanssen Ponyhof's Bambine Hoppenhof's Shardon L1 D Veerse Ruiters Veere AAGTEKERKE
28--12:38 491 835310ES Renée Schefczyk Eikenhorst’s Must Have Samba Boy L1 D Loenermarkruiters Loenen (Veluwe) KLARENBEEK
29--12:46 62 832397NL Quinty Van der Lee Nandor Orchard D'avranches L1 D Ars Longa Haarsteeg HAARSTEEG
30--12:54 556 844200DS Maud Stelma Don Diablo Heidehof's Don Diego L1 D Waldruters Smallingerland HOORNSTERZWAAG
31--13:02 4 812772BM Ayla Van Mook Banjer -- L1 E Wieringermeerruiters Wieringermeer HIPPOLYTUSHOEF
32--13:10 642 784218AR Indy De Rijk Aron D United L1 D St. Jan Merselo Merselo
33--13:18 752 847765NH Lilli van den Hoogen Nespresso FS Numero Uno L1 D Voornruiters De Meern
Terug naar de top
Dressuur klasse L1 cat. C
Ring 6
Datum: 25-08-2018
Aanvang: 08:30
Jury bij C: Hemmen, J.R.
Jury bij H: Tak, A.C.
Jury bij M: Harselaar - Hogendoorn, W.B. Van
nr.--tijd Hnr Comb.nr. Ruiter Pony Vader Kl. Cat. Vereniging Ver.plaats Woonplaats
1--08:30 537 805889HW Jonas Wiemeersch Hera van 't Kapelleken Calipso van de Vondelhoeve L1 C Luctor Et Emergo Terneuzen MALDEGEM
2--08:38 315 816754FL Bridget Lock Forest Gump Vader Onbekend L1 C Musketiers Druten APPELTERN
3--08:46 30 819462KV Christel van der Veen Koedijk's Tommy Ralph He.stb.188 L1 C Ommelanden Groningen GRONINGEN
4--08:54 309 835917WV Naita van der Velden Woldberg's Tobias Den Deel's Jarno L1 C Pikeurtjes Gemonde GEMONDE
5--09:02 280 821559FV Emma Vanhove Frits -- L1 C Ponyrakkers Nederweert BREE
6--09:10 161 762207TG Manon Van de Graaf Tygo Vader Onbekend L1 C Benschopper Ruiters Benschop BENSCHOP
7--09:18 585 822675NO Roos Van Oosten Nanouk Isarco L1 C Delftse Ponyclub Delft ROTTERDAM
8--09:26 81 839151FB Jamie Boeve Fairytales Korriander -- L1 C Deltaruiters IJsselmuiden IJSSELMUIDEN
9--09:34 494 801230IR Silke Reuvekamp I Follow You Vader Onbekend L1 C Boekweitruiters Dalerveen ERICA
10--09:42 747 818982LN Ellemijn van Norel Lucky Boy -- L1 C Schaapskooiruiters Wapenveld
11--09:50 748 843128NB Britt Buijzen Hoppenhof's Nick Molenaar's Golden King L1 C Pikeurtjes Gemonde
Terug naar de top
Dressuur klasse L1 cat. AB
Ring 7
Datum: 25-08-2018
Aanvang: 08:30
Jury bij C: Arkema - Hartman, O.R.
Jury bij H: Lanen, M.A.A. Van
Jury bij M: Smits, T.M.
nr.--tijd Hnr Comb.nr. Ruiter Pony Vader Kl. Cat. Vereniging Ver.plaats Woonplaats
1--08:30 248 815994DF Isis Fledderman Daisy Vader Onbekend L1 B Menterwolderuiters Gemeente Oldambt WOLDENDORP
2--08:38 528 833339HW Sarah Willemsen Henshof Fernando Henshof Rafael L1 B Heuvelruiters Bergharen BERGHAREN
3--08:46 398 770411ZG Guusje Gaasbeek Zonnekamp's Mervyn Synod Prophet L1 B Delftse Ponyclub Delft BLEISWIJK
4--08:54 173 831460GZ Faye Lynn Zwaneveld Goldflame CT Gulden Hoef's Vivaldi L1 B Broekerruiters Broek In Waterland AMSTERDAM
5--09:02 597 802498BB Daphne Bouwmeester Beauty Vechtzicht's Comet L1 A Weideruiters Elim HOLLANDSCHEVELD
6--09:10 146 838278OL Tara Van de Linde Oldenzijlster Brendan Vechtzicht's Commanchero L1 B Vollenhove Vollenhove SINT JANSKLOOSTER
7--09:18 392 783219AA Nienke Van Asseldonk Annelotte Thisledown Lawrence of Arabia L1 B Ponyrakkers Nederweert NEDERWEERT-EIND
8--09:26 211 832140WV Denise hendrika grietje de Vries Amazing -- L1 B Molenwieken Het Bildt OUDEBILDTZIJL
9--09:34 31 836036RG Sanne Glissenaar Riton Cupido Bryn Storm L1 B Voornruiters De Meern HARMELEN
10--09:42 75 830567ID Nick Van Doorn Isabel -- L1 B Cowboys Berlicum Berlicum BERLICUM NB
11--09:50 750 822991KV Naita van der Velden Krien's Dion Vikarien's Joint Venture L1 B Pikeurtjes Gemonde
Terug naar de top
Dressuur klasse B cat. DE
Ring 1 100 mtr
Datum: 25-08-2018
Aanvang: 08:30
Jury bij C: Verhoeven - Brienen, G.A.
Jury bij H: Honkoop, C.
Jury bij M: Werring - Slager, J.
nr.--tijd Hnr Comb.nr. Ruiter Pony Vader Kl. Cat. Vereniging Ver.plaats Woonplaats
1--08:30 476 853034SD Liset Dezijn Schadijkerhof Joyce Pippin's Pride A.T. B D Horsthoekruiters Heerde HEERDE
2--08:38 37 855622PR Zoë Roosen Poppings Rabell Meonbury Peter Rabbit B D Noord-Hollandse Bloemendaal PURMER
3--08:46 58 841145CM Mariette Maas Cadence Onbekend B E Petrus Leende LEENDE
4--08:54 316 854423BW Vania Weinmiller Bonanza Nia Domo's Bolero B D Poeldijkse RV Poeldijk 'S-GRAVENHAGE
5--09:02 207 851803JK Maura Knipscheer James v.d. Ponderosahoeve Orchard Wildeman B D Kennemerruiters Bergen BERGEN NH
6--09:10 69 843477DG Romee Van Gaal Den Östrik's Nio Nia Domo's Bolero B D St. Jacobus Den Dungen SINT-MICHIELSGESTEL
7--09:18 451 849700VN Luna Neijenhuis Die Wilde Dreizehn Der Feine Lord At B D Stuwruiters Hagestein SCHOONREWOERD
8--09:26 97 850804JG Dominique Game Justin Orchard D'avranches B E T.a.v.e.n.u. Tilburg DE MOER
9--09:34 271 831904AV Erna Vinke Armani Reekamp's Eclips B D Toi Toi Kampen KAMPEN
10--09:42 357 836213VB Fleur Van Bon Vegas Vader Onbekend B E Veendam e.o. Veendam VEENDAM
11--09:50 337 851208IV Cerena Vacirca Iron B(oy) Watermill Falcon B E Veluwezoom Eerbeek EERBEEK
09:58 pauze (16 min.)
12--10:14 432 845771CW Yasmin Westerink Coelenhage's Happy Hour King William B D Heuvelruiters Wezep HATTEM
13--10:22 470 816418BV Anouk Van der Vinne Burberry Britt Orchard Red Prince B D Weideruiters Elim HOLLANDSCHEVELD
14--10:30 45 843479HL Dominique Lanjouw Heitrak's Yari Brouwershaven's Diamond Hit B E Voornruiters De Meern WOERDEN
15--10:38 333 820476PB Julidè Boruta Kilconly Prince All Smoke B D Paardencentrum Heihof Landgraaf HEERLEN
16--10:46 589 854524IA Marly Aarnink Infinity Desperado B E Winterswijkse Ponyclub Winterswijk WINTERSWIJK KOTTEN
17--10:54 474 835164FK Robin Knegt Fiero Coke Saint of the Life B D Zuidwolde De Wolden HOOGEVEEN
18--11:02 458 835563RE Lotte Elferink Royal collection QuickSilver Orchard Wildeman B E Barchruiters Barchem BARCHEM
19--11:10 3 847058BS Sabrina Stoop Bisquit -- B D Belckmeer Sint Maarten DIRKSHORN
20--11:18 368 834045RH Annika Van den Heerik Ranette Libero H B E Beyaert Alblasserdam BRANDWIJK
21--11:26 298 809365AP Celeen Prins Azra Heitrak's Marvin B D Berg En Dal Ruiters De Lutte, gem. Losser HENGELO OV
22--11:34 214 807547EO Florien Opdam Everest Pelgrim Lorenzo B E Eschruiters Wierden WIERDEN
11:42 pauze (16 min.)
23--11:58 115 841333CA Tess Aerts Cantos Heitrak's Marvin B D Door Eenheid Sterk Rijsbergen RIJSBERGEN
24--12:06 395 852161AG Pollie Gaasbeek Neo Nilson G Nutrix B D Delftse Ponyclub Delft BLEISWIJK
25--12:14 351 837057EB Kirsten Brinkman El Diego des Etoiles Emmickhoven's Diego B D Gorssel-Zutphen Gorssel ZUTPHEN
26--12:22 266 838583EG Daphne Groeneveld Endless Summer D Landcassini B E Grensruitertjes Lattrop TILLIGTE
27--12:30 227 845290MS Nanne Stultiens Maritzo s. Leuns Veld's Winston B D Jasmijnruiters Nederweert-Eind MEIJEL
28--12:38 384 762640ER Bo De Ruiter Equitalle Namelus R B E Klein Maar Dapper Nunspeet EPE
29--12:46 530 817153ES Lianne Spoelstra Epona's Hedwig Palousa- Sturdy Fellow B E Sjaerdema-liauckemaruiters Franeker DONGJUM
30--12:54 539 851987MB Maudi Baas Mella P Amor B D Kleppertjes Axel HEIKANT
31--13:02 510 848940SK Tamara Ketelaar San Remo Landfriese Ii B E Kwintoruiters Nijefurd OUDEGA DE FRYSKE MARREN
32--13:10 133 841558DB Sam Van Broekhoven Disaronno Orchid's Floris B D Leijeruiters Helvoirt Helvoirt CROMVOIRT
Terug naar de top
Dressuur klasse B cat. C
Ring 7
Datum: 25-08-2018
Aanvang: 12:34
Jury bij C: Buining, N.
Jury bij H: Romijn - De Zwart, J.M.
Jury bij M: Jurriens, N.
nr.--tijd Hnr Comb.nr. Ruiter Pony Vader Kl. Cat. Vereniging Ver.plaats Woonplaats
1--12:34 240 838906PE Melissa Eshuis Pim Offem Minos B C Hertruiters Hellendoorn LUTTENBERG
2--12:42 102 833305AW Feli van de Weijst Alice's Lucky Boy Woldberg's Bart B C Pikeurtjes Gemonde GEMONDE
3--12:50 346 844968LB Floor Den Boer Larizo B C Veluws Ros Ermelo ERMELO
4--12:58 512 845185ZJ Dominique Janssen Zorro Jasper B C Kwintoruiters Nijefurd MOLKWERUM
5--13:06 420 830040CP Eva Peters Chico Hardijk's Ramon B C Neer Neer HORN
6--13:14 16 820522DS Marloes Siegers Dinky Vader Onbekend B C Nienoord Leek RODEN
7--13:22 472 850529SB Janneco Brouwer Spring Star's Simba Wolling's Dante B C Orcaruiters Urk URK
8--13:30 553 724851MS Cemenne Snijder Baccarav's Magic Kantje's Ronaldo B C Phoenix Bovenkarspel HEERHUGOWAARD
9--13:38 126 834784CV Noah Vesters Carien -- B C Pioniertjes Mariahout MARIAHOUT
10--13:46 561 842053PH Demi la Heijne Pebbles -- B C Kleppertjes Axel ZUIDDORPE
11--13:54 291 846171ET Floor Tissingh Equador Vision B C Reestruitertjes De Wijk IJHORST
14:02 pauze (16 min.)
12--14:18
13--14:26 201 848518IB Liv Van den Berk Indigo Idzard B C Rooyse Ruiters En Ponyruiters Sint-Oedenrode SINT-OEDENRODE
14--14:34 208 835725BW Jochem Wolbers Bentley -- B C Rossruiters Rossum (OV) WEERSELO
15--14:42 76 850813SD Nick Van Doorn Starlight Kinka's Boy B C Cowboys Berlicum Berlicum BERLICUM NB
16--14:50 493 852191BR Silke Reuvekamp BG Divo Domani Easter Mountain Didly Do B C Boekweitruiters Dalerveen ERICA
17--14:58 96 843153VN Jessica Van Noort Vick Offem Minos B C Taxandria Diessen HAGHORST
18--15:06 347 855049CS Guusje Van Schilt Chico -- B C Varus Varsseveld HEELWEG
19--15:14 406 840074FF Sebastiaan Faas Udo DMV Nieuwmoed's Patrick B C Castellumruiters Valkenburg LEIDEN
20--15:22 455 851760IK Anne Kramer Impressive H&C Gnist B C Develruiters Heerjansdam HENDRIK-IDO-AMBACHT
21--15:30 447 846014PV Naomy Vestjens Puk S -- B C Caprilli Panningen BERINGE
22--15:38 106 854204ST Bibi Den Toom Sidney Sanchez Ramirez N. Gek. B C Bosruiters Den Ham HELLENDOORN
15:46 pauze (16 min.)
23--16:02 124 821829GM Dana Maas Golden Dream Cadlanvalley Landlord B C Leijeruiters Helvoirt Helvoirt HELVOIRT
24--16:10 361 848841HN Louise Van Nes Haanpaol's Rossi Equus Raspoetin B C Dalfsen e.o. Dalfsen DALFSEN
25--16:18 519 851202MR Anthe Regnerus Magliv's Honey Gold Orlando B C Frisiaantjes Dokkum MARRUM
26--16:26 88 834494SR Faye Ruhulessin Hazelberg's Julian Justice H.R. B C Geldropse Jagertjes Geldrop-Mierlo GELDROP
27--16:34 219 845588FF Marloes Felix Floortje -- B C Hasselt Hasselt IJSSELMUIDEN
28--16:42 330 847565AV Isabelle Vriesema April's Princess Vader Onbekend B C Klein Maar Dapper Nunspeet OOSTERWOLDE GLD
29--16:50 342 834495NN Lisa Nieuwenhuis No Limit Neptune Van De Beekerheide B C WWNA Apeldoorn VAASSEN
30--16:58 428 803798DN Chantal Nijhof Diëgo -- B C Pasruiters Neede NEEDE
31--17:06 11 830715CU Silvana Ubbens Colourfull Vader Onbekend B C Z.E.O. 't Zandt WESTEREMDEN
32--17:14 195 835977WC Rosanne Copier Wandor van 't Nieuw Heegt Den Bramel's Baye B C Zilfia's Hoeve Houten UTRECHT
Terug naar de top
Dressuur klasse B cat. AB
Ring 1 100 mtr
Datum: 25-08-2018
Aanvang: 13:30
Jury bij C: Rooks, J.A.
Jury bij H: Vendrig, D.
Jury bij M: Arissen - Vaarwerk, C.E.F.
nr.--tijd Hnr Comb.nr. Ruiter Pony Vader Kl. Cat. Vereniging Ver.plaats Woonplaats
1--13:30 98 834940RB Bobbi Buijzen Rianca -- B B Pikeurtjes Gemonde GEMONDE
2--13:38 414 840116JO Bjarne Oort Jonita High Flown's Viper B B Bosruiters Den Ham BERGENTHEIM
3--13:46 385 853664CW Jade Van de Wetering Ceyen -- B A Willemshof Hekelingen SPIJKENISSE
4--13:54 93 806440HL Maartje Lont Hoge Linthorst Total Touch Hoge Linthorst Sign B B Wieringermeerruiters Wieringermeer WIERINGERWERF
5--14:02 557 826183OV Damaris Vink Oostdijk D. Royal Nijinski Boston Bonaparte B B Walcheren Nieuw- en Sint Joosland NIEUWDORP ZLD
6--14:10 171 837667TV Evy Vermey Telynau Oriana CT Mynach Flower Power B B Voornruiters De Meern MONTFOORT
7--14:18 289 829911CK Lynn Ketelaar Alcar Concerto Vader Onbekend B B Varus Varsseveld MEGCHELEN
8--14:26 425 826403PH Tess Van den Hurk Prins Beatle Powys Sprite B A Pikeurtjes Gemonde GEMONDE
9--14:34 107 854620HT Pippa Den Toom Heidepeel`s Natalja Equus Raspoetin B B Bosruiters Den Ham HELLENDOORN
10--14:42 35 831363FH Lara Hoekstra Fabian -- B B Wironruiters Wieringen HIPPOLYTUSHOEF
11--14:50 259 829346AM Manon Meijerink Amber Ceulan Cariadog B A Steenwyck Steenwijk OLDEMARKT
14:58 pauze (16 min.)
12--15:14 141 849891GR Tess Reijmaekers Gladys Vlonderzicht's Harm B A St. Jansruitertjes Goirle GOIRLE
13--15:22 66 841458LW Victoria Wijlaars Lotto Vader Onbekend B A Sint Michaël Sint-Michielsgestel DEN DUNGEN
14--15:30 299 821148CS Benthe Schreefel Samsom -- B A Semper Fidelis Gorssel HOENDERLOO
15--15:38 84 816419TV Tessy Van der Velden jonkers Tiësto Shamrock Backstage Imperial B B Rooyse Ruiters En Ponyruiters Sint-Oedenrode SINT-OEDENRODE
16--15:46 462 854689RB Sterre-Karin van den Burg Roosendaal's Thunder Vechtzicht's Cymro Bach B A Roosendaal Bennekom BENNEKOM
17--15:54 160 806488BD Jolien Duijts Blacky -- B A Pikeurtjes Gemonde BOXTEL
18--16:02 433 833320DW Mascha Weinans D.d.m. Floor -- B B Boekweitruiters Dalerveen NIEUW-WEERDINGE
19--16:10 394 817326MZ Kyara Van der Ziel Mistral Vader Onbekend B B Noord Veluwe Oldebroek OLDEBROEK
20--16:18 456 831754GD Claire Van Delden Glamhorse CC Coverstory Cwmnantgwyn Little Giant B A Nieuwe Roef Sleeuwijk GENDEREN
21--16:26 504 843558DJ Kyra Jorna Debby Vechtzicht's Carousel B A Lytse Fjildruters Hemrik E.o. Hemrik LIPPENHUIZEN
22--16:34 63 834971PV Sophia de Voogt Peer -- B A Lange Linschoten Snelrewaard OUDEWATER
16:42 pauze (16 min.)
23--16:58 90 823521MB Suus Berkers Ardal Mailow Sunwillow Jubilee B A In Vriendschap Trouw Liessel LIESSEL
24--17:06 426 833400PH Fem Van den Hurk Prins Beatle Powys Sprite B A Pikeurtjes Gemonde GEMONDE
25--17:14 501 847615DB Jade Bolhuis Dorien JB Vader Onbekend B B Heideruters Harkema GROOTEGAST
26--17:22 422 850675FH Indy Hingstman Flanell -- B B Stroomruiters Beilen WESTERBORK
27--17:30 157 807206BB Hanna De Bruin Browny Vader Onbekend B B Heemruiters Marienheem MARIENHEEM
28--17:38 105 850932HT Bibi Den Toom Heidepeel`s Natalja Equus Raspoetin B B Bosruiters Den Ham HELLENDOORN
29--17:46 369 819626PB Timo Boogers Pancho -- B B Equinus Stramproy Stramproy WEERT
30--17:54 503 822011DK Laura Klaassen Duo Penotti -- B B Dijkruiters Groessen E.o. Groessen ZEVENAAR
31--18:02 448 835485JH Amber Huskens Just For Fun Rakt's Rocky B B Caprilli Panningen REUVER
Terug naar de top
Afdelingsdressuur viertal klasse Z cat. BCDE
Ring 4
Datum: 25-08-2018
Aanvang: 11:30
Jury bij B: Merwe - Huizinga, K.D.C. Van de
Jury bij C: Schipper, L.
nr.--tijd Hnr Comb.nr. Ruiter Vader Kl. Cat. Vereniging Ver.plaats Woonplaats
1--11:30 766 De Pion - It takes 4 Z D Pion Haule
2--11:42 772 De Boleemruiters - Fourtune Z D Boleemruiters Zevenaar
3--11:54 755 De Schouwse Ruiters Z D Schouwse Ruiters Schouwen-Duiveland
4--12:06 792 HTC Hessum Z D
Terug naar de top
Afdelingsdressuur viertal klasse M cat. BCDE
Ring 6
Datum: 25-08-2018
Aanvang: 15:18
Jury bij B: Merwe - Huizinga, K.D.C. Van de
Jury bij C: Oosting, B.
nr.--tijd Hnr Comb.nr. Ruiter Vader Kl. Cat. Vereniging Ver.plaats Woonplaats
1--15:18 796 De Duiksehoefjes M D Duiksehoefjes Loon op Zand
2--15:30 774 Concordia Florebit M D Concordia Florebit Etten-Leur
3--15:42 770 Gorssel-Zutphen M D Gorssel-Zutphen Gorssel
4--15:54 758 De Hanzeruiters - Team Klavertje 4 M D Hanzeruiters Bolsward
5--16:06 784 De Bergakkerruiters M D Bergakkerruiters Est
Terug naar de top
Afdelingsdressuur viertal klasse L cat. BCDE
Ring 4
Datum: 25-08-2018
Aanvang: 13:18
Jury bij B: Vries - Breukink, W. de
Jury bij C: Rockx, P.A.M.
nr.--tijd Hnr Comb.nr. Ruiter Vader Kl. Cat. Vereniging Ver.plaats Woonplaats
1--13:18 791 De Pasruiters L D Pasruiters Neede
2--13:30 775 De Molenwieken L D Molenwieken Het Bildt
3--13:42 765 De Bergakkerruiters L D Bergakkerruiters Est
4--13:54 797 Taxandria L D Taxandria Diessen
5--14:06 769 De Eschruiters L D Eschruiters Wierden
6--14:18 795 De Hinnikers L D Hinnikers Oerle
7--14:30 776 Caprilli L D Caprilli Panningen
8--14:42 757 Heeten L D Heeten Heeten
9--14:54 761 Winterswijkse Ponyclub I L D Winterswijkse Ponyclub Winterswijk
15:06 pauze (12 min.)
10--15:18 773 Zuid-Drentse Meertallen - Runderuiters L D Runderuiters Emmer-Compascuum
11--15:30 790 De Zevensteen L D Zevensteen Steenderen
12--15:42 779 Oostermoer L D Oostermoer RV & PC Gieten
13--15:54 756 De Zeewolder Ruiters L D Zeewolder Ruiters Zeewolde
14--16:06 759 De Hoefslag L D Hoefslag Aarle-Rixtel
15--16:18 793 De Duinrakkertjes L D Duinrakkertjes Drunen
16--16:30 778 Quatro Cavalli uut Drenthe L D Drentse Hooglanden Beilen
17--16:42 785 Winterswijkse Ponyclub II L D Winterswijkse Ponyclub Winterswijk
18--16:54 794 Delftse Ponyclub L D Delftse Ponyclub Delft
Terug naar de top
Afdelingsdressuur viertal klasse L cat. ABC
Ring 5
Datum: 25-08-2018
Aanvang: 15:18
Jury bij B: Harenberg, J.E.
Jury bij C: Roelofs, E.
nr.--tijd Hnr Comb.nr. Ruiter Vader Kl. Cat. Vereniging Ver.plaats Woonplaats
1--15:18 763 De Duinrakkertjes L B Duinrakkertjes Drunen
2--15:30 764 De Bergakkerruiters L B Bergakkerruiters Est
3--15:42 789 De Pasruiters L B Pasruiters Neede
4--15:54 798 De Cavalieren L B Cavalieren Berkel-Enschot
5--16:06 760 Grolse Ponyclub L B Grolse Pony- En Voltigeclub Groenlo
6--16:18 771 Heerjansruitertjes L B Heerjansruitertjes Oud Gastel
Terug naar de top
Afdelingsdressuur Zestal klasse M/Z cat. BCDE
Ring 4
Datum: 25-08-2018
Aanvang: 12:54
Jury bij B: Haarman, T.M.
Jury bij C: Bakker - Van Ettinger, S.M.
nr.--tijd Hnr Comb.nr. Ruiter Vader Kl. Cat. Vereniging Ver.plaats Woonplaats
1--12:54 787 Zuid Drentse Meertallen - Esdalruiters M D Esdalruiters Emmen
Terug naar de top
Afdelingsdressuur Zestal klasse L cat. BCDE
Ring 5
Datum: 25-08-2018
Aanvang: 16:42
Jury bij B: Roelofs, E.
Jury bij C: Bol - Streefland, N.
nr.--tijd Hnr Comb.nr. Ruiter Vader Kl. Cat. Vereniging Ver.plaats Woonplaats
1--16:42 780 De Bergruiters L D Bergruiters Hoonhorst
2--16:54 783 De Stroomruiters L D Stroomruiters Beilen
3--17:06 768 De Stuyvesantruiters L D Stuyvesantruiters Wolvega
4--17:18 777 Gorssel-Zutphen L D Gorssel-Zutphen Gorssel
5--17:30 754 De Schouwse Ruiters L D Schouwse Ruiters Schouwen-Duiveland
6--17:42 782 Deldenerbroek L D Deldenerbroek Ambt Delden
7--17:54 762 Grolse Ponyclub L D Grolse Pony- En Voltigeclub Groenlo
Terug naar de top
Afdelingsdressuur Zestal klasse L cat. ABC
Ring 4
Datum: 25-08-2018
Aanvang: 12:18
Jury bij B: Koning, H.J. De
Jury bij C: Rockx, P.A.M.
nr.--tijd Hnr Comb.nr. Ruiter Vader Kl. Cat. Vereniging Ver.plaats Woonplaats
1--12:18 753 De Schouwse Ruiters L B Schouwse Ruiters Schouwen-Duiveland
2--12:30 788 HTC Hessum L B HTC Hessum
Terug naar de top
Afdelingsdressuur Viertal Kür op Muziek klasse M/Z cat. BCDE
Ring 3
Datum: 25-08-2018
Aanvang: 12:00
Jury bij B: Drohm, M.T.M.
Jury bij C: Hijdra, M.E.M.
nr.--tijd Hnr Comb.nr. Ruiter Vader Kl. Cat. Vereniging Ver.plaats Woonplaats
1--12:00 781 Zuid Drentse Meertallen Esdaruiters M D Esdalruiters Emmen
2--12:12 799 Kring Eindhoven De Kempen Z D
3--12:24 786 De Boleemruiters - Fourtune Z D Boleemruiters Zevenaar
4--12:36 767 De Pion - It takes 4 Z D Pion Haule
Terug naar de top
Dressuur verenigingskampioenschap (1)
Ring 8
Datum: 25-08-2018
Aanvang: 13:30
Jury bij C: Wal - Jongsma, A.D. Van der
nr.--tijd Hnr Comb.nr. Ruiter Pony Vader Kl. Cat. Vereniging Ver.plaats Woonplaats
1--13:30 475 834958VS Jasmijn Swennenhuis Volltreffer's Vlegel Volltreffer L2 D Gorssel-Zutphen Gorssel EEFDE
2--13:38 601 803631US Hannah Stempher Utopia Lucky Lady Lunar Boston Bonaparte L2 C Heideruiters Ommen
3--13:46 619 776447JR Roos Radema Blackjack Justice H.R. L2 D Ruurlo Ruurlo
4--13:54 547 817895QP Renate Provoost Quibus Diogenes Kay M1 D Veerse Ruiters Veere
5--14:02 725 738083OV Ilse Veenstra Onno Orchard Limb-lopper M1 D Hsf It Bytling Zwaagwesteinde
6--14:10 625 783150FD Anne Dircken Stayerhof's Free VIP First Stayerhof's Ramzi H M1 D Concordia Florebit Etten-Leur
7--14:18 340 761997OW Anna Van Westbroek Oki doki van het Rozendaelhof Eternity van de N.Ranch M1 C Delftse Ponyclub Delft 'S-GRAVENHAGE
8--14:26 418 723037OG Anneke Groothuis Orano Orchard Red Prince M1 E Klein Maar Dapper Nunspeet HULSHORST
9--14:34 679 854004GK Yael Kooiker Gold Fever Polsbury Pessoa B D Heuvelruiters Wezep
10--14:42 614 837645NV Laureen Veerman Peter The Great Vader Onbekend B D Avereest En Omstreken Balkbrug
11--14:50 718 854616MS Fajah Schurink Mellaer's Lord of the Rings Sulaatik's Peter Pan B D Pasruiters Neede
14:58 pauze (16 min.)
12--15:14 730 832333OI Tereza Israel Oleandra Vader Onbekend B D Flevoruiters Dronten
13--15:22 669 823303MS Aylana Smit Moonlight Shadow Kamaro Van Orchid's B D V.v.v. Rouveen e.o. Gem. Staphorst
14--15:30 638 820070BV Ilse De Vries Bobby -- B B Vollenhove Vollenhove
15--15:38 650 855637WH Nienke Hof Wicked Roly Poly Hoppenhof's Hero B D Stuyvesantruiters Wolvega
16--15:46 617 854017MS Rick Sas Mendels Willeke Linde Hoeve's Sebastiaan B B Wieringermeerruiters Wieringermeer
17--15:54 667 840165RK Joëlle Van Kesteren Rocket HSH Honours Degree L1 D Brederoderuiters Vianen
18--16:02 81 839151FB Jamie Boeve Fairytales Korriander -- L1 C Deltaruiters IJsselmuiden
19--16:10 589 854524IA Marly Aarnink Infinity Desperado B E Winterswijkse Ponyclub Winterswijk WINTERSWIJK KOTTEN
20--16:18 658 848176MM Joyce Mennings Maurik's Belly B L1 D Graafschap Vorden
21--16:26 694 808147BB Gwen Brontsema Bliksem Mc Queen No Problem T.d. L1 A Z.E.O. 't Zandt
22--16:34 632 837466GH Jantine Huizinga Goldenflower Valentijn Le Matsjo L1 D Sjaerdema-liauckemaruiters Franeker MINNERTSGA
16:42 pauze (16 min.)
23--16:58 702 767921WS Renee Speelman Waddenhoek's Sanne Jurjen H. L1 D Stroomruiters Beilen
24--17:06 642 784218AR Indy De Rijk Aron D United L1 D St. Jan Merselo Merselo
25--17:14 740 830118OF Laura Finkers Ontario's Samantha Orchard Boginov L1 D Slagharen Slagharen
Terug naar de top
Dressuur verenigingskampioenschap (2)
Ring 9
Datum: 25-08-2018
Aanvang: 13:30
Jury bij C: Mulder - Dolsma, T.E.
nr.--tijd Hnr Comb.nr. Ruiter Pony Vader Kl. Cat. Vereniging Ver.plaats Woonplaats
1--13:30 608 776947OO Britt Oonk Orlando Orchard Boginov L1 D Winterswijkse Ponyclub Winterswijk
2--13:38 626 759298DR Liza Roovers Dylano Aladin He. Stb. 218 L1 D Concordia Florebit Etten-Leur
3--13:46 684 802113CK Guus Krieger Corrie.d. Rhapsody L1 E Gorssel-Zutphen Gorssel
4--13:54 678 834926PR Faye Reintsema Prince Rusty He.stb. L1 C Heuvelruiters Wezep
5--14:02 146 838278OL Tara Van de Linde Oldenzijlster Brendan Vechtzicht's Commanchero L1 B Vollenhove Vollenhove SINT JANSKLOOSTER
6--14:10 705 717756IP Charissa Prins Icarus Ismar L1 E Stroomruiters Beilen
7--14:18 717 788064BV Zsa-zsa Van der Vlugt Blacky -- L2 C Pasruiters Neede
8--14:26 660 838853KB Susan Bulten Kuikhornster Jarno Nia Domo's Bolero L2 E Graafschap Vorden
9--14:34 592 811487AW Joyce Wiegersma Aldancer Rash R L2 E Wieringermeerruiters Wieringermeer OPPERDOES
10--14:42 695 809372FL Alyanne Lenting Femke Wester Aikema's Norbert L2 D Z.E.O. 't Zandt
11--14:50 700 853385CK Lieve Krijgsman Cantuccino quattro Classic Dancer I L2 D Veerse Ruiters Veere
14:58 pauze (16 min.)
12--15:14 724 768155BB Welmoed Broersma Boefje -- L2 B Hsf It Bytling Zwaagwesteinde
13--15:22 673 787155VL Demi Van Lingen Vincie Vader Onbekend M1 C Delftse Ponyclub Delft
14--15:30 565 742054MS Anna Schuttert Mr. Blue Sky Applaus M1 D Heideruiters Ommen OMMEN
15--15:38 668 809652BT Jo - ann Troost Berktzicht Saffira Justice H.R. B D V.v.v. Rouveen e.o. Gem. Staphorst
16--15:46 652 843594KB Jasmein De Boer King Veenstra's Matsjo B D Stuyvesantruiters Wolvega
17--15:54 733 852941EB Jens Blonk Esgravin Vigaro B E Flevoruiters Dronten
18--16:02 530 817153ES Lianne Spoelstra Epona's Hedwig Palousa- Sturdy Fellow B E Sjaerdema-liauckemaruiters Franeker DONGJUM
19--16:10 598 831725PN Pascal Nijeboer puck -- B C Avereest En Omstreken Balkbrug DEDEMSVAART
20--16:18 741 751250EG Marit Giethoorn Eastern Blizzard Coelenhage's Purioso B D Slagharen Slagharen
21--16:26 621 858280DM Marte Mulder Dani Vader Onbekend B D Ruurlo Ruurlo
22--16:34 712 825099IW Anouschka Wielink Irene Veenstra's Promise B D Deltaruiters IJsselmuiden
16:42 pauze (16 min.)
23--16:58 643 841396WR Sophie Van Rooij Willow Tree Garwyn Thistledown Lawrence of Arabia B C St. Jan Merselo Merselo
24--17:06 384 762640ER Bo De Ruiter Equitalle Namelus R B E Klein Maar Dapper Nunspeet EPE
25--17:14 665 848961RK Soscha Kastelein Red-Devil Krachtpatser B D Brederoderuiters Vianen
Terug naar de top
Dressuur verenigingskampioenschap (3)
Ring 10
Datum: 25-08-2018
Aanvang: 13:30
Jury bij C: Bakker - Van Ettinger, S.M.
nr.--tijd Hnr Comb.nr. Ruiter Pony Vader Kl. Cat. Vereniging Ver.plaats Woonplaats
1--13:30 680 806898CB Mischa Bronkhorst Coelenhage's Private Dancer COMPAGNONS HUMPHREY M1 E Heuvelruiters Wezep
2--13:38 618 840259FD Kiki Doppenberg Focus Volltreffer M1 D Wieringermeerruiters Wieringermeer
3--13:46 699 793553PV Robert-jan De Visser Publio Liborio M1 E Veerse Ruiters Veere
4--13:54 613 796524JR Nadieh Rens Jerina Kantje's Apart M1 D Avereest En Omstreken Balkbrug
5--14:02 627 846883OH Esmee Hoek Oxford van de Beekerheide Orchids Floris L2 E Concordia Florebit Etten-Leur
6--14:10 710 816887DM Jenou Van Marle Diamond of the Night Vader Onbekend L2 D Deltaruiters IJsselmuiden
7--14:18 723 713102LB Ilse Boorsma Lilly-jo Brummerhoeve's Boss L2 D Hsf It Bytling Zwaagwesteinde
8--14:26 742 844413DS Lisanne Stroeve Dirk Hoppenhof's Shardon L2 D Slagharen Slagharen
9--14:34 633 818566SJ Ilse De Jong Syl's Boy Onbekend L2 D Sjaerdema-liauckemaruiters Franeker
10--14:42 683 818118SS Vivian Schiphorst Second Spirit Vader Onbekend L1 D Gorssel-Zutphen Gorssel TOLDIJK
11--14:50 585 822675NO Roos Van Oosten Nanouk Isarco L1 C Delftse Ponyclub Delft ROTTERDAM
14:58 pauze (16 min.)
12--15:14 659 842051PB Zoë Besselink Puck Orlando L1 D Graafschap Vorden
13--15:22 599 816755TV Tansy Veldkamp Tango Valentino L1 C Heideruiters Ommen
14--15:30 341 852684IH Lisa El Hayek Igor Irakkion L1 E Klein Maar Dapper Nunspeet DOORNSPIJK
15--15:38 649 856797SB Ayla Baas Shtb Starlight Straden L1 D Stuyvesantruiters Wolvega
16--15:46 428 803798DN Chantal Nijhof Diëgo -- B C Pasruiters Neede
17--15:54 607 842990DG Shelby Groothuis Dien Reekamp's Eclips B D Winterswijkse Ponyclub Winterswijk
18--16:02 671 854547LK Deveney Kooiker Luna Negra Vader Onbekend B E V.v.v. Rouveen e.o. Gem. Staphorst
19--16:10 734 855635LW Angelique Van der Weele Luna Llena Kroongraaf B E Flevoruiters Dronten
20--16:18 693 844476NK Sanne Koning Neron Vader Onbekend B E Z.E.O. 't Zandt
21--16:26 666 836897BC Ilse Colee Bram -- B D Brederoderuiters Vianen
22--16:34 644 841394MR Willemijn Van Rooij Melantho's Thruster Leuns Veld's Winston B D St. Jan Merselo Merselo
16:42 pauze (16 min.)
23--16:58 704 843022BO Daniek Oude velthuis Boter's Chelson Wielgerma's Nelson He.Stb.241 B D Stroomruiters Beilen
24--17:06 636 845379HD Marlin Van Dalen Hippy Chick Zodiak Nra Stb 9010 B D Vollenhove Vollenhove
25--17:14 622 857060MW Luuk Wezinkhof Mourette van de Veldwijk Allacher B D Ruurlo Ruurlo
Terug naar de top
Dressuur verenigingskampioenschap (4)
Ring 11
Datum: 25-08-2018
Aanvang: 13:30
Jury bij C: Schipper, L.
nr.--tijd Hnr Comb.nr. Ruiter Pony Vader Kl. Cat. Vereniging Ver.plaats Woonplaats
1--13:30 386 760045ZL Esther Lammerts Zero Sulaatik's Chopin B D Flevoruiters Dronten
2--13:38 351 837057EB Kirsten Brinkman El Diego des Etoiles Emmickhoven's Diego B D Gorssel-Zutphen Gorssel ZUTPHEN
3--13:46 600 706939ZK Paulien Ten Kate Zita General Humbert B D Heideruiters Ommen
4--13:54 670 832082SH Marie-louise Hulst Silver Rivaldo H B D V.v.v. Rouveen e.o. Gem. Staphorst
5--14:02 395 852161AG Pollie Gaasbeek Neo Nilson G Nutrix B D Delftse Ponyclub Delft BLEISWIJK
6--14:10 432 845771CW Yasmin Westerink Coelenhage's Happy Hour King William B D Heuvelruiters Wezep HATTEM
7--14:18 498 776568TA Maud Agterberg Top Quality Girl Top Gun I B C Brederoderuiters Vianen HAGESTEIN
8--14:26 250 827514AS Mirthe Sas Ace Mistique Justice H.R. B D Wieringermeerruiters Wieringermeer OOSTWOUD
9--14:34 542 856556BA Annabel Adriaanssen Ponyhof's Bambine Hoppenhof's Shardon L1 D Veerse Ruiters Veere
10--14:42 651 753099VL Roxy Leder Valentino Valentino L1 C Stuyvesantruiters Wolvega
11--14:50 722 846243UW Chinouk Weststrate Liberty's Ulite Farrington L1 E Hsf It Bytling Zwaagwesteinde
14:58 pauze (16 min.)
12--15:14 689 803916MD Elvira Van den Dragt Macho's Quess De Hofstede Halesius 087 L1 D Klein Maar Dapper Nunspeet
13--15:22 743 797073AE Jaden Engels Alexiz Alex Dai L1 C Slagharen Slagharen
14--15:30 703 854418AE Simone Eleveld Altrido Wiona's Geriona Bovenheigraaf's Camillo L1 D Stroomruiters Beilen
15--15:38 711 832605SS Kaylee Schiphorst Sulaatik's Al Capone Aladin L1 D Deltaruiters IJsselmuiden
16--15:46 641 812189HO Pleun Oosterbaan Hercules Orchard Wildeman L1 D St. Jan Merselo Merselo
17--15:54 637 774049RH Nicky Hulleman Roetsenest Lou Lou Springbourne Glide L1 A Vollenhove Vollenhove
18--16:02 546 825589IW Flore Woerts Igor -- L2 C Sjaerdema-liauckemaruiters Franeker FRANEKER
19--16:10 716 669916WN Yvet Nijhof Wonders Wembley -- L2 D Pasruiters Neede
20--16:18 657 804738NM Demi Mennings Nagrim Piligrim L2 D Graafschap Vorden
21--16:26 606 742313TA Liza Aarnink Twister -- L2 D Winterswijkse Ponyclub Winterswijk WINTERSWIJK KOTTEN
22--16:34 620 832381BT Alana Toxopeüs Bolino Verona's Bo-gi L2 D Ruurlo Ruurlo
16:42 pauze (16 min.)
23--16:58 696 829271DL Simone Lenting Dido Merrie Moscan M1 D Z.E.O. 't Zandt
24--17:06 615 766582DJ Lisa Joosse Dukershoeve Orchid´s Priantha Kanshebber M1 D Avereest En Omstreken Balkbrug
25--17:14 624 811100VB Maud Bastiaansen black pearl Kantje's Carlando M1 D Concordia Florebit Etten-Leur
Terug naar de top
Springen verenigingskampioenschap
Springring 1B
Datum: 25-08-2018
Aanvang: 13:45
Jury: Compagner, H.
Jury: Renes, W.
Jury: Bosman, P.
nr. Hnr Comb.nr. Ruiter Pony Vader Kl. Cat. Vereniging Ver.plaats Woonplaats
1 655 839655SH Marit Hoffmann Sam Macho van ons Gedoetje B A Stuyvesantruiters Wolvega
2 640 801603BP Mirthe Te Paske Broeklands Contessa Weston Luke B A Vollenhove Vollenhove
3 656 825269SH Rebecca Hoffmann Sam Macho van ons Gedoetje B A Stuyvesantruiters Wolvega
parcours verhogen (5 min.)
4 719 827776WB Nicole Boswinkel Waylon Vader Onbekend B B Pasruiters Neede
5 745 852708DS Jodi Slot Davey - B B Slagharen Slagharen
6 661 845836CP Sanne Papen Chiquita Vader Onbekend B B Graafschap Vorden
7 623 785972FG Lynn Gerritsen Freddy -- B B Ruurlo Ruurlo
8 617 854017MS Rick Sas Mendels Willeke Linde Hoeve's Sebastiaan B B Wieringermeerruiters Wieringermeer
9 645 848913SV Fenne Verrijdt Sint Josefhoeve Evita -- B B St. Jan Merselo Merselo
10 682 843809LA Quiana Altena Liberty Glansevin Graffiti B B Heuvelruiters Wezep
11 638 820070BV Ilse De Vries Bobby -- B B Vollenhove Vollenhove
12 865 838863GM Kylie Mengerink Goldy -- B B Heideruiters Ommen
parcours verhogen (5 min.)
13 674 832793NS Daniël Schepers Nico Vader Onbekend B C Delftse Ponyclub Delft ROTTERDAM
14 744 808988LH Anna Hensen Lucky -- B C Slagharen Slagharen
15 566 786890TL Helène Louwerse Twister Vader Onbekend B C Veerse Ruiters Veere
16 681 839074FP Louisa Pongers Flash Onbekend B C Heuvelruiters Wezep 'T HARDE
17 707 838238MZ Rosanne Zinger Miss Alinda Aladin B C Stroomruiters Beilen
18 646 832138JP Katelijne Philipsen Jumping Jewel Desarbre Shoestring B C St. Jan Merselo Merselo
19 677 849261PP Merel Pronk Pebbles Orlando B C Delftse Ponyclub Delft
20 743 797073AE Jaden Engels Alexiz Alex Dai B C Slagharen Slagharen
21 639 846526PB Simon Boekema Painted Black Vader Onbekend B C Vollenhove Vollenhove
parcours verhogen/aanpassen (5 min.)
22 676 832064MG Guusje Gaasbeek Misty Dee -- L B Delftse Ponyclub Delft
23 654 839701DZ Yvette Ziel Doux Zenzi Boy V D K L B Stuyvesantruiters Wolvega
24 156 721933BR Simon Redder Black Magic -- L B V.v.v. Rouveen e.o. Gem. Staphorst STAPHORST
parcours verhogen (5 min.)
25 428 803798DN Chantal Nijhof Diëgo -- L C Pasruiters Neede
26 522 839325SK Lotte Van der Kaaij Sjakkalakka MH Gloves Bobby L C Sjaerdema-liauckemaruiters Franeker BERLTSUM
27 610 784110SP Maud Pasman Sulaatik's Sing A Song Silverlea Simply Red L C Winterswijkse Ponyclub Winterswijk BELTRUM
28 714 757213GS Kim Spronk Gulikhoeve's Ashley Justice H.R. L C Deltaruiters IJsselmuiden
29 647 723359PP Bart Philipsen Prins -- L C St. Jan Merselo Merselo
30 598 831725PN Pascal Nijeboer puck -- L C Avereest En Omstreken Balkbrug DEDEMSVAART
31 634 836976PP Myrthe Pot pixie Linde hoeve's Elegant L C Sjaerdema-liauckemaruiters Franeker
parcours verhogen/aanpassen
32 620 832381BT Alana Toxopeüs Bolino Verona's Bo-gi B D Ruurlo Ruurlo
33 720 807596QB Tess Ter Braak Quantum Of Solace Woodrow Carisbrooke B D Pasruiters Neede
34 648 853294OK Hieke Kreuzer Orchid s Latte Macchiato Orchid's Cestanii B D St. Jan Merselo Merselo
35 721 848159JT Anneke Thuinte Joema's Milagro AT Orchard Wildeman B D Pasruiters Neede
36 686 817439FB Lisanne Berendsen Falco van de Stompslag Reekamp's Eclips B D Gorssel-Zutphen Gorssel
37 662 845835BP Iris Papen Bond Girl Vader Onbekend B D Graafschap Vorden
38 731 844197KB Tamar Blonk Krimh Krimh B D Flevoruiters Dronten
39 666 836897BC Ilse Colee Bram -- B D Brederoderuiters Vianen
40 712 825099IW Anouschka Wielink Irene Veenstra's Promise B D Deltaruiters IJsselmuiden
41 701 835754WD Maxime Davidse Kantjes White Feet Pablo Kantje's Carlando B D Veerse Ruiters Veere
42 732 829425QL Marit Lek Quinn De L'equille Priory Firelight B D Flevoruiters Dronten
43 631 816813BS Lieve Schrauwen Bliksem Woodrow Carisbrooke B D Concordia Florebit Etten-Leur
44 632 837466GH Jantine Huizinga Goldenflower Valentijn Le Matsjo B D Sjaerdema-liauckemaruiters Franeker MINNERTSGA
45 665 848961RK Soscha Kastelein Red-Devil Krachtpatser B D Brederoderuiters Vianen
46 664 846701HK Lisa Kunze Harry's Horse Pearsy's Son FS Pearcy Pearson B D Graafschap Vorden
47 636 845379HD Marlin Van Dalen Hippy Chick Zodiak Nra Stb 9010 B D Vollenhove Vollenhove
48 622 857060MW Luuk Wezinkhof Mourette van de Veldwijk Allacher B D Ruurlo Ruurlo
49 675 813449UK Olivia Van Katwijk Under Instructions Make My World Brandy Xlll B D Delftse Ponyclub Delft
50 697 844139HD Lisanne Dam Hans van de Kalevallei Halifax B D Z.E.O. 't Zandt
51 692 827916CD Noreen van den Dragt Cheela -- B D Klein Maar Dapper Nunspeet
52 619 776447JR Roos Radema Blackjack Justice H.R. B D Ruurlo Ruurlo
53 685 817706SK Lynn Kruitbosch Sem Fox Ferry Des Marronniers B D Gorssel-Zutphen Gorssel
54 603 813984LZ Mariecke Zech Luna Yen Composer Van De Beekerheide B D Heideruiters Ommen
55 746 844414DS Chantal Stroeve Dirk Hoppenhof's Shardon B D Slagharen Slagharen
56 691 824493ZV Amber Vriesema Zaragossa Zodiak B D Klein Maar Dapper Nunspeet
57 687 831123NF Josefien Fransen Naomi Ismar B D Gorssel-Zutphen Gorssel
58 614 837645NV Laureen Veerman Peter The Great Vader Onbekend B D Avereest En Omstreken Balkbrug
59 679 854004GK Yael Kooiker Gold Fever Polsbury Pessoa B D Heuvelruiters Wezep
60 611 819195DW Franne Wolterink Dino Gomell Desperado B D Winterswijkse Ponyclub Winterswijk
parcours verhogen (5 min.)
61 728 857275FB Franciska Bouius Finnley BJ Vader Onbekend B E Hsf It Bytling Zwaagwesteinde
62 616 826464KN Jordy Nijeboer Kamal R Khadiboj Van Klaverborch B E Avereest En Omstreken Balkbrug
63 653 828735UJ Elyne De Jong Ulena Numero Uno B E Stuyvesantruiters Wolvega
64 612 772340VS Kim Sloetjes Viyatti Valaam B E Winterswijkse Ponyclub Winterswijk
65 663 777370AT Katja Tiemessen Atrichta Caricello B E Graafschap Vorden
parcours verhogen/aanpassen (5 min.)
66 23 817249GD Marchelle Dam Giorgio Armani Kantje's Ronaldo L D Z.E.O. 't Zandt LOSDORP
67 118 830396DS Aisha Smit De Leijen's Kim Kosmo Van Orchid's L D V.v.v. Rouveen e.o. Gem. Staphorst MEPPEL
68 322 825733SB Olivia Braaksma Sara FortunA Orchard Wildeman L D Heuvelruiters Wezep BEEKBERGEN
69 473 835875SS Tirza Sterenberg Special Agent Sir Durk L D Z.E.O. 't Zandt 'T ZANDT GN
70 613 796524JR Nadieh Rens Jerina Kantje's Apart L D Avereest En Omstreken Balkbrug
71 690 771459UP Petrice Polinder Undercover's Doortje Undercover L D Klein Maar Dapper Nunspeet
72 688 786120DL Herman Lammers Donna Vader Onbekend L D Gorssel-Zutphen Gorssel
73 524 754040HB Hilde Broersma Harry -- L D Hsf It Bytling Zwaagwesteinde
74 730 832333OI Tereza Israel Oleandra Vader Onbekend L D Flevoruiters Dronten
75 250 827514AS Mirthe Sas Ace Mistique Justice H.R. L D Wieringermeerruiters Wieringermeer OOSTWOUD
76 729 822819HR Zoë Ras Happy Day Rivaldo H L D Flevoruiters Dronten
77 542 856556BA Annabel Adriaanssen Ponyhof's Bambine Hoppenhof's Shardon L D Veerse Ruiters Veere
78 689 803916MD Elvira Van den Dragt Macho's Quess De Hofstede Halesius 087 L D Klein Maar Dapper Nunspeet
79 706 815456CZ Annerieke Zinger Chanel -- L D Stroomruiters Beilen
80 604 832779CC Isa-bo Caspers Casper Nabor L D Heideruiters Ommen
81 698 787481SK Tatum Klinkhamer Shila Magic Roses Cocktail L D Z.E.O. 't Zandt
82 726 832026NH Tineke hilde Heddema No Mercy Kompas Marco L D Hsf It Bytling Zwaagwesteinde
83 628 694474KH Frences Hoefnagels Kantje's Elmer Poppings Macho L D Concordia Florebit Etten-Leur
84 709 815762PF Dimphy Fokkens Promises P Meonbury Peter Rabbit L D Stroomruiters Beilen
85 715 817534FS Yinthe Schutte Flip -- L D Deltaruiters IJsselmuiden
86 605 800056SE Britt Exel Steve Mc Claren Woodrow Carisbrooke L D Heideruiters Ommen
87 667 840165RK Joëlle Van Kesteren Rocket HSH Honours Degree L D Brederoderuiters Vianen
88 629 758476GH Esmee Hoek Global´s Coco Hoppenhofs Hero" L D Concordia Florebit Etten-Leur ETTEN-LEUR
89 669 823303MS Aylana Smit Moonlight Shadow Kamaro Van Orchid's L D V.v.v. Rouveen e.o. Gem. Staphorst
parcours verhogen (5 min.)
90 630 769469OH Sanne Hoek Oxford van de Beekerheide Orchids Floris L E Concordia Florebit Etten-Leur
91 699 793553PV Robert-jan De Visser Publio Liborio L E Veerse Ruiters Veere
92 592 811487AW Joyce Wiegersma Aldancer Rash R L E Wieringermeerruiters Wieringermeer OPPERDOES
parcours verhogen/aanpassen (5 min.)
93 498 776568TA Maud Agterberg Top Quality Girl Top Gun I M C Brederoderuiters Vianen HAGESTEIN
parcours verhogen (5 min.)
94 609 755255LH Sterre Hoitink Lucano Leandros Sirik M D Winterswijkse Ponyclub Winterswijk
95 672 827982OH Daniëlle Holterman Orchid's Aurora Zodiak M D V.v.v. Rouveen e.o. Gem. Staphorst
96 727 773166RV Tjitske aline Van der Veen Ringersheim's Adine Kantje's Appart M D Hsf It Bytling Zwaagwesteinde
97 713 761955KR Gerco Rienties Kingston Karlos M D Deltaruiters IJsselmuiden
98 635 824685FO Femke Oostra Forged Kundalini Loughlum Sadat M D Sjaerdema-liauckemaruiters Franeker
parcours verhogen (5 min.)
99 708 777272OO Marissa Oude velthuis Oxford's Champ Namelus R M E Stroomruiters Beilen
100 593 786720BW Denise Wiegersma Babieëca Numero Uno M E Wieringermeerruiters Wieringermeer OPPERDOES
Terug naar de top