De voorlopige startlijsten; wijzigingen voorbehouden!!

Lijst gemaakt op: 21-03-2019 16:54:44

Freeroad/Maza prijs klasse B
Horka prijs klasse L
Nederlandse Loterij prijs klasse M
Pikeur prijs klasse Z; 1e manche
Pavo prijs klasse ZZ; 1e manche
Pikeur prijs klasse Z; 2e manche
Pavo prijs klasse ZZ; 2e manche

Freeroad/Maza prijs klasse B

Ring 1
Datum: 29-03-2019
Aanvang: 16:15 (parcours verkennen 15 minuten voor aanvang)

Jury: Bentum, M.E.
Jury: Compagner, H.
Jury: Thijsse - Van Zanten, N.
Jury: Vendel, J.J. Van de

nr.--tijdHnrRuiterPaardVaderKl.Cat.VerenigingVer.plaats
1--16:15205Miranda HarkeJ-ElriteArezzo VDLBPStaphorst e.o., RV.Staphorst
2--16:19204Melissa KloostermanJoompels SeNamelus RBPMarruters, RV. DeEastermar
3--16:2324Ilse GrannemanQuintina ZQuinar ZBPWieringermeerruiters, RV.Wieringermeer
4--16:2723Ton DerksIdoolDallas VDLBPHypolitus, RV.Bergharen
5--16:316Jose Van DalfsenI'M DutchCARRICOBPHaatlandruiters, RV.Kampen
6--16:3513Inge HeynenLevista Z--BPSittard, RV.Sittard
7--16:3927Ivo SteeghsIrantaNamelus RBPCaprilli, RV.Panningen
8--16:439Maikel SteeghsIetessa BlhDon DiabloBPMaasruiters, RV.Kessel
9--16:4711Arjanne BrinkhoffJointCanabisBPTjongerruiters, RV.Oranjewoud
10--16:5119Indy Ten HagJackpotZirocco BlueBPBogelscamp, RV.Denekamp
11--16:55202Piet MellemaIppo UnoNumero UnoBPOldambt, RV.Scheemda
12--16:5925Sytze Van DellenMister Hood ASGKalushaBPNienoord, RV.Leek
13--17:0322Dominique KokeeHarley-sSpartacusBPBlauw Gele Vendel, RV. hetPijnacker
14--17:075Martijn WekemaBarrisiaCavalierBPHondsrug, RV.Borger-Odoorn
15--17:1117Samantha MastJupiterZambesiBPCapelse R.j.v., RV.Capelle a/d IJssel
16--17:1518Eline BorstGolden wastrade sbNamelus RBPWaddesteijnruiters, RV.Asperen
17--17:1928Juliette BroadwithIlectric XCalifornia Wz *8.z-617507*BPNoord-Hollandse, RV.Bloemendaal
18--17:2321Isabeau Van ErpPearl JbConcordeBPRutger Van Herpenruiters (HSV), RV.Boekel
19--17:274Alvyra Arendsen raedtJust in timeEl SalvadorBPRV. Ruitersportvereniging BarchemLochem
20--17:3116Sanne HeckDelote MZelote VDLBPHeer Jan's Ruiters, RV.Oud Gastel
21--17:352Denise Van de GuchteAholdsinaHold Up PremierBPWeelruiters, RV.Borsele
22--17:3926Jenita JongschaapDiliciousIndouglas Van Het BevrijdthofBPMeppel e.o., RV.Meppel
23--17:4312Julia SwartCasCantosBPVoornruiters, RV. DeDe Meern
24--17:473Tessa DelgerCindiJacksonBPWinterswijkse Ruiterclub, RV.Winterswijk
25--17:51206Sam ReidelBevelander's JackieZirocco BlueBPSchouwse Ruiters, RV. DeSchouwen-Duiveland
26--17:5520Willem BroekmanSaxoSunriseBPVoornruiters, RV. DeDe Meern
27--17:597Lynn GrevingainvitoNumero UnoBPSint Joris, RV.Geesteren
28--18:0310Lotte PutterJeurekaInshallah De MuzeBPSrjv Groenendaal, RV.Bunschoten
29--18:078Sjoukje Van der WerfGina-lomaUkatoBPSjaerdema-liauckemaruiters, RV.Franeker
30--18:1114Kristy SnepvangersMillstream's GalanteZirocco BlueBPWouw Vooruit, RV.Wouw
31--18:15203Henriette VeldsemaIndigoQuasimodo ZBPDoorzetters, RV.Oostwold
32--18:1929Marina KuzeeHistoire d´ OaseElvis Ter PutteBPPaardebloem, RV.Goes
33--18:2315Carlijn SchoenmakerGoodnight BouncerGrange BouncerBPHaarlemmermeer Ruiters, RV.Hoofddorp


Terug naar de top

Horka prijs klasse L

Ring 1
Datum: 30-03-2019
Aanvang: 08:30 (parcours verkennen 15 minuten voor aanvang)

Jury: Bentum, M.E.
Jury: Compagner, H.
Jury: Thijsse - Van Zanten, N.
Jury: Vendel, J.J. Van de

nr.--tijdHnrRuiterPaardVaderKl.Cat.VerenigingVer.plaats
1--08:3072Vera KlaassenHummer cNumero UnoLPSint Anthonis (Martinus), RV.St. Anthonis
2--08:3275Renate Koetsier - Van AsseltIdentity HxEl PrimeroLPWoldruiters, RV.Ruinerwold
3--08:3443Pascalle Lieneschgreylight's hekwereldZirocco BlueLPTwentsche J.v., RV.Enschede
4--08:3658Arjen Van DiepenDame Blanche LP  
5--08:3855Hilde VeenstraAfter Pleasure ToltienFor PleasureLPRadboudruiters, RV.Drachten
6--08:4039Lieke Reinders - OphofIllinois vdlArezzo VDLLPSint Joris, RV.Geesteren
7--08:4244Karen JansenDiorStalypsoLPArion, RV.Deventer
8--08:4433Shannon Van ManenGolddiggerBrainpowerLPValouwe, RV.Ede
9--08:4648Martine Dimmendaal - KempkesAlandria ZAndiamoLPSoest, RV.Soest
10--08:4856Caya StamkotZodiac SdmSpecial DLPBroekerruiters, RV.Broek In Waterland
11--08:5071Nina De HaasHoudiniDakar VDLLPOranjeruiters, RV.Axel
12--08:5234Jetske Groot roessinkHurry upKojakLPRuurlo, RV.Ruurlo
13--08:5473Pleun VersteijnenBravoVader OnbekendLPAntonius (RSV), RV.Riel
14--08:5640Kim SpeelmanCeduria's UltimateUltimate VdlLPStroomruiters, RV.Beilen
15--08:5865Kimberly LoosIzzytimes VDPCorlandLPBernadette, RV.Laarbeek
16--09:0067Erica DijkshoornJägermeisterEtoile D.e.s.LPBlauw Gele Vendel, RV. hetPijnacker
17--09:0238Esme KuiperFuecoArthos RLPBumaruiters, RV.Nieuw Amsterdam
18--09:04207Annelinde HovingHS Agri's Coberlina ZCasimoLPGoorechtruiters, RV.Hoogezand-Sappemeer
19--09:0666Andre van den Heuveleaster joyZacharovLPLudovicus, RV.Mierlo
20--09:0831Carmen HoltslagGazoo van de SuyderseeCardentoLPFlevoruiters, RV.Dronten
21--09:1041Minouk FranssenFadonjaZirocco BlueLPPaardenvriend Reuver (HSV), RV.Reuver
22--09:1249Béanke RoelandIna GirlTinka's Boy (Hooper)LPZwartewaterruiters, RV.Genemuiden
23--09:1463Anouk MulderPrusoCalvadosLPTjongerruiters, RV.Oranjewoud
24--09:1636Lisa BredewoudCalvadorUnaniemLPVoornruiters, RV. DeDe Meern
25--09:1850Janneke KoppelmanWisteriaGuidamLPSterruiters, RV.Haaksbergen
26--09:2069Maxin Van der VeldenFlebkeFidji of ColorsLPKleine Parcival, RV.Heesch
27--09:22209Thijs BoermanPhg's ImposantNamelus RLPSint Joris, RV.Geesteren
28--09:2454Kristy SnepvangersMillstream's InsperationEtoulonLPWouw Vooruit, RV.Wouw
29--09:2652Manon VeermanHanneke dBaltic VDLLPDiever En Omstreken, RV.Westerveld
30--09:2845Danielle Van HarskampWoudenbergs HutriomfBubalu VDLLPEngruiters, RV.Harskamp
31--09:3057Samantha MastJuppVigo D' ArsouillesLPCapelse R.j.v., RV.Capelle a/d IJssel
32--09:3230Wilma StoutenStoutens JacrimosoSandro BoyLPWeelruiters, RV.Borsele
33--09:3453Sietze ThijssenGrupi wQuality TimeLPKuuklanders, RV.Gassel
34--09:3660Eline SlagerBengelLupicorLPViribus Unitis, RV.De Wijk
35--09:3832Emmy HermsenFlorenceQuasimodo ZLPBetuwe, RV.Valburg
36--09:40208Martijn VeenstraJack Daniel'SEl PrimeroLPMazeppa, RV.Marum
37--09:4274Gijs Van WinkoopGonzalesCardentoLPRV. Gouden Hert (HVP)Putten
38--09:4451Joke BakkerHugten's hurricaneQuerly ElvisLPHeideruters, RV.Harkema
39--09:4635Adrie Van RijnAvo's EcarlosZentoLPRuurlo, RV.Ruurlo
40--09:4862Dante KuipersFlower BlueZirocco BlueLPMartinus (HSV), RV.Boxtel
41--09:5046Ankie De LeeuwHarley's AdventureHarlequin Du CarelLPVoornruiters, RV. DeDe Meern
42--09:5237Lotte BorghuisIncredibleOpiumLPDinkelruiters, RV.Denekamp
43--09:5461Marjolijn Groener - StamsnijderFayolaVan GoghLPDinkelruiters, RV.Denekamp
44--09:5668Femke CoenenElectric DreamApplausLPTommix, RV.Baarlo
45--09:5847Whitney StingesIllenoreIndoctroLPPaardenvriend Reuver (HSV), RV.Reuver
46--10:0042Cristel KalfJillzDenzel van het MeulenhofLPHeuvelruiters, RV.Wezep
47--10:0270Ruben HeijligersHelena rNamelus RLPBeatrix, RV.Asten
48--10:0464Pleun Van der VleutenGerdinaDiaradoLPRooyse Ruiters En Ponyruiters, RV.Sint-Oedenrode
49--10:0659Isra DiouriChiChardonnay ZLPSittard, RV.Sittard
50--10:08210Nick NanningBelroseAction-breakerLPHeideruiters, RV.Ommen


Terug naar de top

Nederlandse Loterij prijs klasse M

Ring 1
Datum: 30-03-2019
Aanvang: 11:35 (parcours verkennen 15 minuten voor aanvang)

Jury: Bentum, M.E.
Jury: Compagner, H.
Jury: Thijsse - Van Zanten, N.
Jury: Vendel, J.J. Van de

nr.--tijdHnrRuiterPaardVaderKl.Cat.VerenigingVer.plaats
1--11:35117Frie KlerksHermaUkatoMPLeijeruiters Helvoirt (PV), RV.Helvoirt
2--11:3790Joanne WesAilieConcordeMPZeven Buurtschappen, RV.Ambt Delden
3--11:3986Laura EilanderIza MiracleEldorado van de ZeshoekMPDeltaruiters, RV.IJsselmuiden
4--11:41212Christoff GanglIsabel Lady MMylord CarthagoMPWaddenruiters, RV.Eemsmond
5--11:4387Chayen RamakersFiestaUstinovMPSusteren-Katsbek, RV.Sittard
6--11:4578Jil VerheijCadeauminkaKannan X-6261 SbsMPValouwe, RV.Ede
7--11:47100Fleur Van EijdenBella SR ZBaltic VDLMPPrins Auvergne, RV.Halsteren
8--11:4991Arjanne BrinkhoffFoxy FoxtrotVDL WittingerMPTjongerruiters, RV.Oranjewoud
9--11:51112Femke BraatFirst-ChoiceManhattanMPSint Stephanus, RV.Etten-Leur
10--11:53105Sylvia DorssersTashley G. ZTysonMPCowboys, RV. DeMaasbree
11--11:5595Renate BeuvingInxCreedMPExloo, RV.Exloo
12--11:57106Regina LeeuwenIroyca HBCCharismaMPHalsbanruters, RV.Pingjum
13--11:5982Famke KooijGamantha fortunaSingaporeMPSchalm, HC deRenswoude
14--12:01110Elke Van den BroekHianteTangelo Van De ZuuthoeveMPJeanne D'arc, RV.Zeeland (gem. Landerd)
15--12:0396Trienke AlmaHendence vdlZapatero VDLMPIt Bytling, RV.Zwaagwesteinde
16--12:05213Martijn VeenstraNaberlinus MNabab De ReveMPMazeppa, RV.Marum
17--12:0797Sven PetersIepje-MZambesiMPTwentsche Veld, RV.Enschede
18--12:09102Moniek WoutersSorana's GoranaSpartacusMPMierden, RV. LR deLage Mierde
19--12:11118Marcel BeukersGeraltha wUltimoMPDuinridders, RV.Schoorl
20--12:13111Cheyenne Van GogHe's the manGentlemanMPHoefke (HSV), RV.Deurne
21--12:1593Lisa BroekertI Am ElriteHarley VdlMPViribus Unitis, RV.De Wijk
22--12:1781Fabienne HamoenHannick WHWannickMPVeluweruiters, RV.Voorthuizen
23--12:19214Cheryl SjoukeJ.TriovadorEl SalvadorMPWestland, RV.Den Haag
24--12:2194Samantha BosInnovatorArezzo VDLMPCeres, RV.De Wolden
25--12:2388Marsha SpronkCointreauUnaniemMPVoornruiters, RV. DeDe Meern
26--12:2599Cindy PerdaenIt'S Mumbo-SonSpartacusMPHonteruiters, RV.Hulst
27--12:2776Sarah De KrakerDechidé DNIndoradoMPWeelruiters, RV.Borsele
28--12:2989Bryan De VriesIzavallZavall VdlMPNieuwleusen, RV.Nieuwleusen
29--12:3179Klaas MostertEdzardUstinovMPNeuderuiters, RV.Nijkerk
30--12:33107Joey AlbertiLevinia WZLevisto ZMPKatsbekruiters, RV.Susteren
31--12:35211Wim PompBonhbouche BBabouche Vh Gehucht ZMPStroomruiters, RV.Beilen
32--12:37115Kimberly LoosMinerva AEGPresidentMPBernadette, RV.Laarbeek
33--12:3983Chris HagenvoortGratia utopiaBack GammonMPSint Joris, RV.Geesteren
34--12:41104Eline MoeringsBardestherCardentoMPHeer Jan's Ruiters, RV.Oud Gastel
35--12:43113Juus BankersSvea La Douche ZSpartacusMPHeideruiters, RV.Deurne-West
36--12:45109Mark MulCampary ZNnMPHeerhugowaard, RV.Heerhugowaard
37--12:4784Cristel KalfInteressant VDLZirocco BlueMPHeuvelruiters, RV.Wezep
38--12:4977Gerlinda BergerGold Digger-HChellthago ZMPVeluws Ros, RV.Ermelo
39--12:5192Martin Van BijsterenHuxleyEldorado Van De ZeshoekMPRandmeerruiters, RV. DeHierden
40--12:53215Tess HuttenhuisFelixUmeunig ZMPBerg En Dal Ruiters, RV.De Lutte, gem. Losser
41--12:5598Petra HulshofDestinyCantosMPHagmolenruiters, RV.Ambt Delden
42--12:57119Maurice Van VlietPaardenwagentje.NL Bella CiaoThunder Van De ZuuthoeveMPDordrecht, RV. Hippisch CentrumDordrecht
43--12:5980Kim DerksHabibi vd hazelhofEmilionMPHypolitus, RV.Bergharen
44--13:0185Wesley De BoerEsprit De PommeBerlinMPNieuwleusen, RV.Nieuwleusen
45--13:03108Pieter Van WiechenHigoVigo D' ArsouillesMPJeanne D'arc, RV.Zeeland (gem. Landerd)
46--13:05101Thijs SteenbakkersCento ZCalvino ZMPOirschots Rijvereniging, RV.Oirschot
47--13:07114Teun VestjensH-buriosaZirocco BlueMPBucephalus, RV. HV.Sevenum
48--13:09116Luc Van HorenHigh FidelitySpartacusMPCavaliers, RV. DeHelden
49--13:11103Inga MolWhasup MTolano Van 't RiethofMPLambertus, RV.Gemonde
50--13:13216Anouk Van den BrinkHappyCassini GoldMPAvereest e.o., RV.Balkbrug


Terug naar de top

Pikeur prijs klasse Z; 1e manche

Ring 1
Datum: 30-03-2019
Aanvang: 14:00 (parcours verkennen 15 minuten voor aanvang)

Jury: Bentum, M.E.
Jury: Compagner, H.
Jury: Thijsse - Van Zanten, N.
Jury: Vendel, J.J. Van de

nr.--tijdHnrRuiterPaardVaderKl.Cat.VerenigingVer.plaats
1--14:00125Judith KoudijsHeemgraafQuasimodo ZZPKlein OeverBalkbrug
2--14:02127Franklin PosmusSo It BeTadmusZPHoorn, RV.Hoorn
3--14:04158Suzanne BensHintUt Liekt GoedZPRaamdal, RV.Grave
4--14:06142Henk FrederiksHarm-bEldorado Van De ZeshoekZPFlevoruiters, RV.Dronten
5--14:08162Sam VersteijnenGiandraUkatoZPCavalieren, RV.Berkel-Enschot
6--14:10126Melissa MaatkampCelvanaVeronZPEschruiters, RV.Wierden
7--14:12146Kimberly van EngelenBelle ChanceVigo D'arsouillesZPZilfia's Hoeve, RV.Houten
8--14:14144Rens RoversHerrikeNamelus RZPBerghoeve, RV.Haarle
9--14:16154Joey AlbertiGigaberlinaBaltic VDLZPKatsbekruiters, RV.Susteren
10--14:18157Lotte MonhemiusEmmy Good RettoCarettZPXanthus Spaarnwoude, RV.Spaarnwoude
11--14:20160Johan Klein zieverinkHermaToulonZPAstense R.j.v., RV.Asten
12--14:22221Rens SpreuwenbergForever IvyZirocco BlueZPMaasruiters, RV.Kessel
13--14:24135Steven VeldhuisHoselindeVDL CampbellZPIsidorusruiters, RV.St. Isidorushoeve
14--14:26139Lisa BroekertMebo's Galanthos BArthos RZPViribus Unitis, RV.De Wijk
15--14:28149Fleur Van ErpEyewishUstinovZPRutger Van Herpenruiters (HSV), RV.Boekel
16--14:30130Anne-marie Hammers - BouwmanHvr's Earth Wind And FireUkatoZPViribus Unitis, RV.De Wijk
17--14:32153Hester KlompmakerHendersonCardentoZPEastermar, RV.Eastermar
18--14:34150Sabine AldersDoritaNamelus RZPDoor Wilskracht Sterk, RV.Ulvenhout
19--14:36123Mandy DeurlooHeureuseDakar VDLZPWeelruiters, RV.Borsele
20--14:38217Chantal WindstraFoberlinaAdvanceZPNienoord, RV.Leek
21--14:40152Stijn TestersWiskeKojakZPGraaf Engelbrecht, RV.Kruisland
22--14:42124Guido jan SchoemakerHappy karlaEldorado Van De ZeshoekZPKlomp & Omstreken, RV.Ede (De Klomp)
23--14:44136Veronique MorsinkNarthino ZNamelus RZPBerg En Dal Ruiters, RV.De Lutte, gem. Losser
24--14:46122Tani JoostenCarioca de RiverlandEpsom GesmerayZPNijgraaf, RV. DeWestervoort
25--14:48155Annelin SchrauwenBronxTriomphe De MuzeZPRodeoruiters, RV.Rucphen
26--14:50159Nikita CheungNoberlina v/d Laarse Heide ZNabab De ReveZPKoningin Emma, RV.Wassenaar
27--14:52141Julian De BoerG-star rvDer Senaat 111ZPNieuwleusen, RV.Nieuwleusen
28--14:54164Hans OostindienEowynVan GoghZPNieuwleusen, RV.Nieuwleusen
29--14:56137Nadieh PlegtFreak BSWinningmood van de ArenbergZPSint Joris, RV.Geesteren
30--14:58145Jasper BulthuisGucci FlamingoHarley VdlZPPaarden Vrienden, RV.Echt-Susteren
31--15:00148Jan DiepmanHonnarissaInshallah De MuzeZPBergruiters, RV.Hoonhorst
32--15:02129Mariska EwaldsHighwayTangelo Van De ZuuthoeveZPCowboys, RV. DeMaasbree
33--15:04222Rebecca HellemonsT-Gavoli ZTwister De La PommeZPHeer Jan's Ruiters, RV.Oud Gastel
34--15:06121Bert DerksFreewayClinton IZPHypolitus, RV.Bergharen
35--15:08163Terry Van de WeteringQuiz meQuintenderZPSint Antoniusabt, RV.De Mortel
36--15:10134Simone SchmitsFaskilly SIndoctroZPJoris, RV.Beesel
37--15:12133Akkejant WesterHelenaTygoZPLeeuwarden, RV.Leeuwarden
38--15:14143Renate BeuvingHorsinaaIndoctroZPExloo, RV.Exloo
39--15:16151Bas MoeringsHervestherElvis Ter PutteZPHeer Jan's Ruiters, RV.Oud Gastel
40--15:18161Thom Van DijckActiveX van www.olland.bizAllegroZPNijnselse Ruiters, RV.Nijnsel
41--15:20131Sef Van MontfortI-chique is mich dat zC-IngmarZPPaarden Vrienden, RV.Echt-Susteren
42--15:22128Anoek Van der PluijmHeldoradoEldorado Van De ZeshoekZPReigersburgh (RSV), RV.Waddinxveen
43--15:24120Jil VerheijHyperbolicsBerlinZPValouwe, RV.Ede
44--15:26140Samantha BosCoco ChanelConnorZPCeres, RV.De Wolden
45--15:28138Sanne De JongHatary mbfQuasimodo Vd MolendreefZPVoornruiters, RV. DeDe Meern
46--15:30132Henri Van MonfortCan Do ZCalvaro 6ZPPaarden Vrienden, RV.Echt-Susteren
47--15:32156Biba McCaulHero blueDouglasZPSoest, RV.Soest
48--15:34218Bert WiertsFabiolaNabab De ReveZPNiop, RV.Nieuwe Pekela


Terug naar de top

Pavo prijs klasse ZZ; 1e manche

Ring 1
Datum: 30-03-2019
Aanvang: 16:15 (parcours verkennen 15 minuten voor aanvang)

Jury: Bentum, M.E.
Jury: Compagner, H.
Jury: Thijsse - Van Zanten, N.
Jury: Vendel, J.J. Van de

nr.--tijdHnrRuiterPaardVaderKl.Cat.VerenigingVer.plaats
1--16:15228Alex GillGuppie VDLArezzo VDLZZPCeres, RV.De Wolden
2--16:17179Steven VeldhuisFamarilomaAzteca VDLZZPIsidorusruiters, RV.St. Isidorushoeve
3--16:19178Jeroen HeijmansGladstoneSam RZZPWeteringruiters, RV.Nieuwe Wetering
4--16:21185Marleen MeijerAbrinosaEmilionZZPExloo, RV.Exloo
5--16:23223Tessa HoeksemaEl Vleut HVleutZZPNienoord, RV.Leek
6--16:25184Laura HoefslootEquity van de SuyderseeNumero UnoZZPJacobs, StalNijkerk
7--16:27187Cindy PerdaenGumbo MumboVader OnbekendZZPHonteruiters, RV.Hulst
8--16:29172Franklin PosmusEasy HNumero UnoZZPHoorn, RV.Hoorn
9--16:31165Elisa Van de CraatsCalico ZCalvados ZZZPVeluweruiters, RV.Voorthuizen
10--16:33175Gerd-Jan HorsmansFaunusDiamant de SemiliZZPRijnruiters, RV.Nieuwegein
11--16:35196Aafke TimmermansDopharma's GodfatherEldorado Van De ZeshoekZZPBeerse Ruiters, RV.Oostelbeers (gem. Oirschot)
12--16:37224Teun VestjensFiwaldaAmadeusZZPBucephalus, RV. HV.Sevenum
13--16:39182Henk FrederiksCarel Van DonderenAcolinoZZPFlevoruiters, RV.Dronten
14--16:41174Suzan SchurerDaanVeronZZPFlevoruiters, RV.Dronten
15--16:43171Thom De KoffFerran VIndoradoZZPVoornruiters, RV. DeDe Meern
16--16:45194Sander SauveGoldikaNumero UnoZZPBeatrix, RV.Asten
17--16:47170Britt BrouwerBrandySilverstoneZZPHaarlemmermeer Ruiters, RV.Hoofddorp
18--16:49181Julian De BoerEvertonZacharovZZPNieuwleusen, RV.Nieuwleusen
19--16:51226Thomas GanglGyonnekeBossZZPWaddenruiters, RV.Eemsmond
20--16:53191Alexander ChittyGoldfeverIndoctroZZPCeres, RV.De Wolden
21--16:55188Berry WagenaarCoolbestTygoZZPDuinridders, RV.Schoorl
22--16:57192Brian KommersTwist Her ZTwistherZZPPrins Karel (RSV), RV.Woensdrecht
23--16:59169Michel PriemisHamanta bDakar VDLZZPAvereest e.o., RV.Balkbrug
24--17:01190Hanneke MulderijDieselCanturanoZZPVeluweruiters, RV.Voorthuizen
25--17:03180Britt WiefferinkAlphaCorlandZZPEschruiters, RV.Wierden
26--17:05201Liz TheelenGadaCadence van 't GeluttZZPHeytse, RV.Heythuysen
27--17:07177Patty De GrootFadiniaVinesseZZPNunspeetse Ruiterclub, RV.Nunspeet
28--17:09193Lizzy De GooijerSociety's DiscoveryCantosZZPVoornruiters, RV. DeDe Meern
29--17:11200Claudia MorsinkZabab ZZandor ZZZPBerg En Dal Ruiters, RV.De Lutte, gem. Losser
30--17:13166Tani JoostenElégance de PesselDiaradoZZPNijgraaf, RV. DeWestervoort
31--17:15167Maud WiefferinkAgonoTolano 't RiethofZZPDinkelruiters, RV.Denekamp
32--17:17176Mans ThijssenPunjabPerigueuxZZPBucephalus, RV. HV.Sevenum
33--17:19229Manon DamhuisDollards ZelriteTenerife VdlZZPDinkelruiters, RV.Denekamp
34--17:21189Hester KlompmakerGuesssinaZirocco BlueZZPEastermar, RV.Eastermar
35--17:23198Johan Klein zieverinkDinoireRascinZZPAstense R.j.v., RV.Asten
36--17:25197Nikita CheungCash Maker vd Laarseheide ZChin ChinZZPKoningin Emma, RV.Wassenaar
37--17:27183Pam NieuwenhuisGolden Boy VBossZZPNijgraaf, RV. DeWestervoort
38--17:29173Senna EverseEvertoHarley VdlZZPReigersburgh (RSV), RV.Waddinxveen
39--17:31227Marcel De BoerGoldenstarBacardi VDLZZPCeres, RV.De Wolden
40--17:33195Annelies BoerGo go-nevadaUstinovZZPMaasdijk En Omstreken, RV.Hoek van Holland
41--17:35168Jeffrey SchmitzWetric Van BeekGreat PleasureZZPRavensbosch, RV.Hulsberg
42--17:37199Thom Van DijckDon DiabloVaillantZZPNijnselse Ruiters, RV.Nijnsel
43--17:39186Belinda De GraafGaiaCantosZZPSrjv Groenendaal, RV.Bunschoten
44--17:41225Wim PompGa la vie PHVaillantZZPStroomruiters, RV.Beilen


Terug naar de top

Pikeur prijs klasse Z; 2e manche

Ring 1
Datum: 30-03-2019
Aanvang: 18:20 (parcours verkennen 15 minuten voor aanvang)

Jury: Bentum, M.E.
Jury: Compagner, H.
Jury: Thijsse - Van Zanten, N.
Jury: Vendel, J.J. Van de

nr.--tijdHnrRuiterPaardVaderKl.Cat.VerenigingVer.plaats


Terug naar de top

Pavo prijs klasse ZZ; 2e manche

Ring 1
Datum: 30-03-2019
Aanvang: 20:05 (parcours verkennen 15 minuten voor aanvang)

Jury: Bentum, M.E.
Jury: Compagner, H.
Jury: Thijsse - Van Zanten, N.
Jury: Vendel, J.J. Van de

nr.--tijdHnrRuiterPaardVaderKl.Cat.VerenigingVer.plaats


Terug naar de top