uitslagen zijn DEFINITIEF!

Lijst gemaakt op: 24-08-2019 19:48:50

Dressuur klasse Z2 cat. D/E - 1e proef (groep 1)
Dressuur klasse Z2 cat. D/E - 1e proef (groep 2)
Dressuur klasse Z1 cat. D/E - 1e proef (groep 1)
Dressuur klasse Z1 cat. D/E - 1e proef (groep 2)
Dressuur klasse Z1 cat. D/E - 2e proef
Dressuur klasse Z1/Z2 cat. C
Dressuur klasse M2 cat. DE
Dressuur klasse M1 cat. DE
Dressuur klasse M1/M2 cat. C
Dressuur klasse M1/M2 cat. AB
Dressuur klasse L2 cat. DE
Dressuur klasse L2 cat. C
Dressuur klasse L2 cat. AB
Dressuur klasse L1 cat. DE
Dressuur klasse L1 cat. C
Dressuur klasse L1 cat. AB
Dressuur klasse B cat. DE
Dressuur klasse B cat. C
Dressuur klasse B cat. AB
Viertal KŁr op Muziek klasse M/Z
Viertal klasse Z cat. BCDE
Viertal klasse M cat. BCDE
Viertal klasse L cat. BCDE
Viertal klasse L cat. ABC
Zestal klasse M/Z cat. BCDE
Zestal klasse L cat. BCDE
Zestal klasse L cat. ABC
Dressuur verenigingskampioenschap (groep 1)
Dressuur verenigingskampioenschap (groep 2)
Dressuur verenigingskampioenschap (groep 3)
Dressuur verenigingskampioenschap (groep 4)
Springen klasse Z cat. C
Springen klasse Z cat. DE
Springen klasse ZZ cat. DE
Springen klasse M cat. C
Springen klasse M cat. DE
Springen klasse L cat. DE
Springen klasse L cat. AB
Springen klasse L cat. C
Springen verenigingskampioenschap

Dressuur klasse Z2 cat. D/E - 1e proef (groep 1)

Ring 2
Datum: 24-08-2019
Aanvang: 08:30

Jury bij C: Hansen, A.M.
Jury bij H: Haukes, A.M.T.
Jury bij M: Oldenburger - Steenhuis, G.A.

Z2/D-Z2/E, proef 91 (21 combinaties)
RangHnrRuiterPonyVerenigingVer.plaatsprc.CHM
1448Evi Van RooijKing Stayerhof's JangoSt. JacobusDen Dungen73,889294,5 (2)285 (2)285 (1)
2468Floor Van der KuijlChamp of DailyHummeloBronckhorst73,675300 (1)292,5 (1)269,5 (2)
3449Robin HeidenColourfull CannonballHeuvelruitersBergharen72,137294 (3)283 (3)267 (4)
4447Senna EversMajos CannonSoc. Rijvereniging VennenKwadijk67,906261 (7)265 (7)268,5 (3)
5469Liz BoumanRubyZ.E.O.'t Zandt67,521258 (9)268 (5)264 (5)
6183Senna Van de GevelIrakionKlavertje VierTilburg67,009275,5 (4)255 (11)253,5 (10)
 
7452Isabelle JochemsWaddenhoek's MerlinMarkeloMarkelo66,752255,5 (12)271 (4)254,5 (7)
8467Maud Van WalstijnDon DiegoHengelo GelderlandHengelo GLD.66,496263 (6)265,5 (6)249,5 (12)
9177India Van LokvenCrackster S't HalsterOisterwijk66,154254,5 (13)265 (9)254,5 (8)
10176Elise de LoosSandokan's PardoHeerjansruitertjesOud Gastel65,855256 (10)265 (8)249,5 (13)
11169Esmee BoersOrchard Red PrinceNieuw-VennepNieuw-Vennep65,000256 (11)254,5 (12)250 (11)
12170Anna Fekkesmr. HandsomeMorrarutersKoudum64,915251 (15)252 (13)256,5 (6)
13162Morgan WalravenDevill's Kiss NaoniOud-beijerlandOud-Beijerland64,701254,5 (14)248,5 (15)254 (9)
14451Jill KempesNext Black MagicSatanaErichem64,658259 (8)252 (14)245,5 (15)
15463Rowena WeggelaarNavarone van de BeekerheideGrensruitersRoermond64,530249,5 (16)258 (10)247,5 (14)
16171Sita HopmanBrouwershaven Uthopia IIBelckmeerDirkshorn64,145266 (5)245,5 (17)239 (17)
17464Soleil SmeetsBoticelliWeertWeert62,137246 (18)241,5 (20)239,5 (16)
18456Anne UijtewaalElsenhof RikVoornruitersDe Meern62,137241,5 (19)247 (16)238,5 (19)
19172Hilde BroersmaHarryHsf It BytlingZwaagwesteinde61,838247,5 (17)244 (19)232 (20)
20462Esmee DobbelaarWatermill FalconKleppertjesAxel61,368237,5 (20)241,5 (21)239 (18)
21167Arwen SchaafOrchid's NielsHoeve Westland RuitersNaaldwijk59,957231 (21)244,5 (18)226 (21)

Terug naar de top

Dressuur klasse Z2 cat. D/E - 1e proef (groep 2)

Ring 3
Datum: 24-08-2019
Aanvang: 08:30

Jury bij C: Graaff, J.C.B. De
Jury bij H: Joosten - Nas, S.B.T.
Jury bij M: Blanken - Van der Scheer, W.

Z2/D-Z2/E, proef 91 (22 combinaties)
RangHnrRuiterPonyVerenigingVer.plaatsprc.CHM
1164Lara van NekBaumann's DespinoPutsche RuitersBernisse76,068283,5 (1)307 (1)299,5 (1)
2736Nina WoertsMadam's MennoSjaerdema-liauckemaruitersFraneker72,692281 (2)290 (3)279,5 (2)
3179Tessa van HemertNoordhof's SurpriseGelderse BoysAmmerzoden70,513273 (4)291 (2)261 (4)
4180Sam CuppenDilaraSint JanLierop67,991275,5 (3)261,5 (8)258,5 (6)
5450Frederique Van ZeelandDropsGeldropse JagertjesGeldrop-Mierlo66,368255,5 (10)270 (5)251 (7)
6459Esmee ZwaagstraDesperadoExlooExloo66,325265,5 (5)267 (6)243,5 (14)
 
7181Siel Van CasterenIester van den BoxenhofMaaslandersLithoijen65,897260,5 (6)263 (7)247,5 (11)
8458Lize HeuvelPop StarZeldenrustVelden65,513258 (9)259 (9)249,5 (9)
9163Tatum NugterenDel PieroRidderkerkRidderkerk65,214246 (15)274 (4)243 (15)
10461Julia WillemsenDiorHeuvelruitersBergharen65,043242,5 (18)255 (11)263,5 (3)
11454Laura TellemanLexHooglandertjesHoogland64,957253,5 (12)257 (10)249,5 (8)
12166Vicki SandersVidocqXanthus SpaarnwoudeSpaarnwoude64,915260 (7)240,5 (18)259 (5)
13161Marilee De VriesDulce Evita's danceSjaerdema-liauckemaruitersFraneker64,530254,5 (11)251,5 (12)249 (10)
14174Jinke de VriesBumba BabaluTjongerruitersOranjewoud63,718259 (8)248 (13)238,5 (19)
15457Nickť MiskotteBrouwershaven's LeonieHertruitersHellendoorn62,735246,5 (14)243 (14)244,5 (12)
16165Rowi PilleDon JuanDuinruitersDen Helder62,564250 (13)237,5 (21)244,5 (13)
17453Levy JanssenVinkenhove U2Angerlo Keppel LangerakHummelo en Keppel61,581237,5 (19)240 (19)243 (16)
18465Amanda De BoerDe Kuilen's BrodyOrcaruitersUrk61,453243 (17)240 (20)236 (20)
19460Mirthe Van DoremalenFs Coco JamboVier HeemskinderenBeneden-Leeuwen61,453235 (20)243 (16)241 (17)
20173Kirstin Van BijleveldChaniqueSjaerdema-liauckemaruitersFraneker61,368245 (16)232,5 (22)240,5 (18)
21738Isa Van der ArendMake My ForestVoornruitersDe Meern59,658228,5 (21)241 (17)228,5 (21)
22182Nina Van BakelMastro's Night And DaySteeghBerghem59,444226,5 (22)243 (15)226 (22)

Terug naar de top

Dressuur klasse Z1 cat. D/E - 1e proef (groep 1)

Ring 4
Datum: 24-08-2019
Aanvang: 08:30

Jury bij C: Ruhe - Hanke, P.A.
Jury bij H: Bax, L.M.A.
Jury bij M: Terra, A.E.

Z1/D-Z1/E, proef 26 (20 combinaties)
RangHnrRuiterPonyVerenigingVer.plaatsprc.CHM
1442Nicole KimenaiTongerenhof AramisEdele Hoefjes Klein-Dongen-VaartDongen66,716226,5 (1)223,5 (1)230,5 (2)
2150Femke VerkleySilvesterNiopNieuwe Pekela65,294217,5 (3)222,5 (2)226 (3)
3437Jolien FelixGolden ChallengeHasseltHasselt65,098213 (9)214 (4)237 (1)
4444Esmee HoekGlobalīs CocoConcordia FlorebitEtten-Leur64,020214 (7)222 (3)217 (8)
5427Meike De JongDjinteequaGeneraal van den BoschWesterveld63,725216 (4)213,5 (6)220,5 (5)
 
6426Romy SchaftenaarLupido L'e LuxeSchaapskooiruitersWapenveld62,794214,5 (5)210,5 (9)215,5 (10)
7433Dan PrinsOakhill's NumitorReestruitertjesDe Wijk62,647214,5 (6)207 (12)217,5 (7)
8428Lotte GaikhorstGreat Britain Expert DiemenDoornslagruitersDrempt62,647212 (10)205,5 (14)221,5 (4)
9422Lara Van SoestSpeycksbosch DickensOns GenoegenBeesd62,402220,5 (2)211,5 (8)204,5 (18)
10432Dominique Van DalsenSchermeer's Hof TijgerlelieVoornruitersDe Meern62,255209 (12)213,5 (5)212,5 (14)
11420Rebeca ten VoordeLiving art StaceyLooleeruitersAlmelo62,108212 (11)206,5 (13)215 (11)
12157Beau Van de VenVdv Mister GigoloVereniging Eindhovense ManegeEindhoven62,059208 (16)211,5 (7)213,5 (13)
13430Margje JanssenPowergirlRijdt Met BeleidMeerlo61,765206 (18)208 (11)216 (9)
14141Janneke VriesMaximaZilverstadruitersSchoonhoven61,520213,5 (8)200 (16)214 (12)
15155Janique Van ZutphenIcoonKleine HoefjesErp61,176208 (15)198 (17)218 (6)
16144Melissa Van der VeenTosca's AndyLytse Fjildruters Hemrik E.o.Hemrik61,176208,5 (14)210 (10)205,5 (17)
17142Denise WiegersmaBabieŽcaWieringermeerruitersWieringermeer60,441208 (17)202 (15)206,5 (16)
18429Iris SchoenakerDonnyHummeloBronckhorst59,363209 (13)188 (19)208,5 (15)
19153Joyce Van de PanneDiva SterreSchouwse RuitersSchouwen-Duiveland56,765194,5 (19)196 (18)188,5 (19)
20148Juul GrootBriljant Star ZhivagoGrootEgmond aan den Hoef48,431161,5 (20)168,5 (20)164 (20)

Terug naar de top

Dressuur klasse Z1 cat. D/E - 1e proef (groep 2)

Ring 5
Datum: 24-08-2019
Aanvang: 08:30

Jury bij C: Lodeweegs - Van Tiggelen, B.E.A.
Jury bij H: Buiten, N.O.E.
Jury bij M: Nispen - Knols, P.L.F.M. Van

Z1/D-Z1/E, proef 26 (20 combinaties)
RangHnrRuiterPonyVerenigingVer.plaatsprc.CHM
1421Linde HofsHuusstede's ProudHummeloBronckhorst68,676245 (1)223,5 (1)232 (3)
2438Rowena WeggelaarOrchid's ErnoGrensruitersRoermond67,794242 (2)222 (2)227,5 (6)
3149Zara van der WerffDe Mersken IfarKwintoruitersNijefurd67,157230 (4)218,5 (3)236,5 (1)
4423Inge OelenHanzehof 's DylanWeideruitersElim66,373232 (3)216 (8)229 (5)
5145Mery - lou MoormannFernando BKleppertjesTexel65,343220,5 (9)214,5 (11)231,5 (4)
 
6431Yasmin WesterinkCappuccino Royale GHeuvelruitersWezep65,196227 (5)212,5 (14)225,5 (7)
7160Sharon Van der VeldenSilRutger van HerpenruitersBoekel64,363220,5 (10)214,5 (12)221,5 (10)
8158Floor EbbensVitalus BTaxandriaDiessen64,167216,5 (13)215 (10)223 (8)
9143Ilse De WildeFalcoBiesboschruitersWerkendam64,118224,5 (6)209 (15)220,5 (11)
10446Belinda GritterDorado Van Stal RomanoDrentse HooglandenBeilen63,873218,5 (12)216,5 (7)216,5 (12)
11441Timo NijhofHaasendonck's AmbrosiusPC. Ruitersportvereniging BarchemLochem63,775224 (7)217 (6)209,5 (16)
12151Danique van der HeijdenIssydŤHinnikersOerle63,578221 (8)218 (5)209,5 (15)
13425Eline AnkerPronkenbergs G.briljandVoornruitersDe Meern63,235215 (14)218 (4)212 (14)
14152Ilona Van den BergConstantijn T.G.NienoordLeek62,941208,5 (16)201 (18)232,5 (2)
15440Vera Van de KooijSammyHooglandertjesHoogland62,794212,5 (15)205,5 (16)222,5 (9)
16154Suus Van den NieuwenhofMastro's NewmanHeydonckruitertjesBest61,667218,5 (11)201,5 (17)209 (17)
17140Natascha HulstBaileyHoeve Westland RuitersNaaldwijk61,618200 (18)213,5 (13)215 (13)
18146Ilse TerpstraSpecial Painted PaoloPionHaule61,569205 (17)215,5 (9)207,5 (18)
19443Gwendolyn KriegerAglaya's CastelloDalfsen e.o.Dalfsen59,167199,5 (19)196,5 (19)207,5 (19)
20424Nomy RuttenTalitaSteenwyckSteenwijk53,382182 (20)184,5 (20)178 (20)

Terug naar de top

Dressuur klasse Z1 cat. D/E - 2e proef

Ring 2
Datum: 24-08-2019
Aanvang: 13:15

Jury bij C: Smit, H.R.
Jury bij H: Harselaar - Hogendoorn, W.B. Van
Jury bij M: Hollander - Donker, A.C. den

Z1/D-Z1/E, proef 26 (10 combinaties)
RangHnrRuiterPonyVerenigingVer.plaatsprc.CHM
1437Jolien FelixGolden ChallengeHasseltHasselt69,118232,5 (1)243,5 (4)229 (4)
2438Rowena WeggelaarOrchid's ErnoGrensruitersRoermond68,971224 (8)248,5 (1)231 (3)
3149Zara van der WerffDe Mersken IfarKwintoruitersNijefurd68,627228,5 (3)234,5 (7)237 (1)
 
4145Mery - lou MoormannFernando BKleppertjesTexel68,480226,5 (5)239,5 (6)232,5 (2)
5442Nicole KimenaiTongerenhof AramisEdele Hoefjes Klein-Dongen-VaartDongen67,794225,5 (7)246,5 (3)219,5 (6)
6427Meike De JongDjinteequaGeneraal van den BoschWesterveld66,814227,5 (4)242,5 (5)211,5 (9)
7421Linde HofsHuusstede's ProudHummeloBronckhorst66,422213 (10)248 (2)216,5 (8)
8444Esmee HoekGlobalīs CocoConcordia FlorebitEtten-Leur66,225230,5 (2)228 (9)217 (7)
9423Inge OelenHanzehof 's DylanWeideruitersElim66,127224 (9)225 (10)225,5 (5)
10150Femke VerkleySilvesterNiopNieuwe Pekela65,490226 (6)232 (8)210 (10)

Terug naar de top

Dressuur klasse Z1/Z2 cat. C

Ring 3
Datum: 24-08-2019
Aanvang: 13:15

Jury bij C: Luijmes, J.R.L.
Jury bij H: Ulden - Hennink, I. van
Jury bij M: Boudens, J.M.

Z1/C-Z2/C, proef 91/26 (13 combinaties)
RangHnrRuiterPonyVerenigingVer.plaatsprc.CHM
1455Gwen TroquetZandberg's Diva IzebelBlauwe SteenWijnandsrade68,632257 (1)267 (1)279 (1)
2159Jill Van HooffDajoDuinrakkertjesDrunen65,196223 (3)215 (3)227 (2)
3168Esmee BoersRoosendaal's MiracleNieuw-VennepNieuw-Vennep65,000247,5 (6)255 (2)258 (4)
4419Bridget LockForest GumpMusketiersDruten64,608223,5 (2)209 (6)226,5 (3)
 
5147Iris GeneeHoge Linthorst MaverickTrynw‚ldenOentsjerk63,775218,5 (4)211 (4)221 (5)
6445Lemoni DickerLindenburgs FinnVoorwaartsEssen62,451214 (8)209,5 (5)213,5 (8)
7439Thirsa OonkBeauWinterswijkse PonyclubWinterswijk62,059206 (12)207 (9)220 (7)
8178HelŤne LouwerseTwisterVeerse RuitersVeere62,009247 (7)238,5 (7)240 (9)
9436Janneke SteenbergenHakoena MatataCowboys BerlicumBerlicum61,569212,5 (9)207,5 (8)208 (10)
10175Patrick TrijbelsSamoerai van de AdelaarshoeveNiopNieuwe Pekela61,410248,5 (5)235 (10)235 (11)
11435Faye ReintsemaPrinceHeuvelruitersWezep61,324206,5 (11)198,5 (12)220,5 (6)
12466Chinook de WitZwaluwenburg's Bright IdeaVoornruitersDe Meern59,274239,5 (10)229 (11)225 (13)
13434Lowie VandenreykenShakiraNeerNeer58,186195,5 (13)195,5 (13)202,5 (12)

Terug naar de top

Dressuur klasse M2 cat. DE

Ring 11
Datum: 24-08-2019
Aanvang: 08:30

Jury bij C: Hoey smith, M. Van
Jury bij H: Rooij, C. Van
Jury bij M: Oosting, B.

M2/D-M2/E, proef 22 (32 combinaties)
RangHnrRuiterPonyVerenigingVer.plaatsprc.CHM
1130Sophie Van der SteenYellow BoyKleine HoefjesErp77,389253,5 (1)226 (1)217 (1)
2137Renee Van de BorneBugattiTilburgse RV. 't ZandeindTilburg70,167222 (2)205 (6)204,5 (6)
3120Linde NiemanGolden SacoOostelijk West FrieslandVenhuizen69,944217 (3)205,5 (5)207 (3)
4134Jasper Van der Vuurst de vriesDancing DayTilburgse RV. 't ZandeindTilburg68,889206 (7)208,5 (4)205,5 (5)
5406Jasmijn SwennenhuisVolltreffer's VlegelGorssel-ZutphenGorssel68,389205 (9)213,5 (2)197 (18)
6138Marit HeikensBono van de ManuhoeveRunderuitersEmmer-Compascuum68,167204 (10)212 (3)197,5 (16)
7128Quinty Van der LeeNandorDuinrakkertjesDrunen68,000206,5 (6)199,5 (11)206 (4)
8412Merle HoeymakersCayenneBucephalusSevenum67,722199,5 (17)201,5 (10)208,5 (2)
 
9411Jolien FelixNobis JorisHasseltHasselt67,611212,5 (4)199 (13)197 (17)
10404Nina LuesinkDelinovHummeloBronckhorst67,444200 (16)203,5 (7)203,5 (8)
11403Sterre JanssenGoldstar du BoisAlvernase R.J.V.Alverna67,222209 (5)196 (20)200 (12)
12407Vera Van de KooijMineaHooglandertjesHoogland67,111205 (8)197 (18)202 (10)
13119Iris WijnstraJames BontPoptarutersMenaldumadeel66,889202 (14)196 (21)204 (7)
14129Nine Van GemertKeulse Hoeve's ZorroPaardenvriendjesReusel66,778202,5 (13)197 (17)201,5 (11)
15418Ruth GjaltemaSunshineMazeppaMarum66,611198 (18)203 (8)198,5 (13)
16416Indy De VroetGolden RiverDrentse HooglandenBeilen66,611204 (11)197 (19)198,5 (15)
17133Sytske De JongMaurik's Giorgio ArmaniBoarnrutersAkkrum66,000203 (12)198 (14)193 (22)
18408Fabienne HeugtenChapeauNeerNeer65,944201 (15)196 (22)196,5 (19)
19401Djuli van Windena little touch of MagicVoorwaartsEssen65,833196,5 (20)193 (27)203 (9)
20405Annemijn WoltersJoyEschruitersWierden65,056197,5 (19)197,5 (16)190,5 (24)
21413Isa Van den EijndenMaxSt. Lambertus UdenhoutUdenhout64,944193,5 (26)195 (24)196 (20)
22417Elles WisselinkKoningshoek LucianoVarusVarsseveld64,889190 (30)195,5 (23)198,5 (14)
23122Shenoa KersWaslijn's VictoriaBlauw Gele VendelPijnacker64,833195 (22)197,5 (15)191 (23)
24402Fenne Van den BergDe Goede Ree Now Or NeverHummeloBronckhorst64,500194 (24)201,5 (9)185 (29)
25414Maureen Van DalfzenCasparAvereest En OmstrekenBalkbrug64,333193,5 (25)192 (28)193,5 (21)
26124Emma JonesRocky DiamondWest FrieslandSchagerbrug gem. Zijpe64,278195,5 (21)193,5 (25)189,5 (25)
27126Amarins HalmanWiardaBoarnrutersAkkrum64,222192 (28)199 (12)187 (28)
28125Finette PleijterHoppenhof's JariMargrietruitersSprang-Capelle63,667193,5 (27)190,5 (29)189 (27)
29131Ellen de LandtsheerZiesoVlakteruitersTerneuzen63,278194,5 (23)193 (26)182 (32)
30132Joyce Van de PanneDiva ClassicSchouwse RuitersSchouwen-Duiveland62,500191 (29)189 (30)182,5 (31)
31127Lieke LambersMontyZilverstadSchoonhoven61,389178,5 (32)184,5 (31)189,5 (26)
32121Jeada JansenDi Diamanti LavoratiSchildknapenSchoorl61,389188 (31)181 (32)183,5 (30)

Terug naar de top

Dressuur klasse M1 cat. DE

Ring 10
Datum: 24-08-2019
Aanvang: 08:30

Jury bij C: Hertzberger - V. Gelder, A.
Jury bij H: Roelofs, E.
Jury bij M: Welten, W.H.C.

M1/D-M1/E, proef 18 (32 combinaties)
RangHnrRuiterPonyVerenigingVer.plaatsprc.CHM
1385Veerle Van HofEquine parks XanderEquine Park HulsbergHulsberg71,833213,5 (1)210,5 (2)222,5 (2)
2386Isa HollandsMabeline's FloranPersonalitySchaesberg70,500204,5 (5)205,5 (5)224,5 (1)
3108Tatum NugterenGremashof KazzRidderkerkRidderkerk69,556210 (2)207,5 (3)208,5 (5)
4381Lisa El HayekIgorKlein Maar DapperNunspeet69,222206,5 (3)212,5 (1)204 (6)
5380Gioia LubLeuns Veld Winston Jr.LilliputtersPutten69,000206,5 (4)206 (4)208,5 (4)
6372Nina Van RooijAmigoSt. JacobusDen Dungen67,611193,5 (12)203,5 (6)211,5 (3)
7378Nikki Van BerkelMachoTilburgse RV. 't ZandeindTilburg66,778203 (7)198 (10)200 (9)
8395Carlijn Van MensvoortDeanston EmelwerthRunderuitersEmmer-Compascuum66,111203 (6)199 (8)193 (17)
 
9371Xena KrijnenSŲrbys BentleyDuiksehoefjesLoon op Zand65,778192,5 (15)199 (9)200,5 (8)
10115Anne UijtewaalFreya's First LadyVoornruitersDe Meern65,611197 (9)196,5 (11)197 (12)
11666Claire VermaesMatcho 'D' van Prinsenhof'sHoefslagAarle-Rixtel65,556193 (13)201,5 (7)195,5 (13)
12114Kate NeijenhuisDie Wilde DreizehnStuwruitersHagestein65,500193 (14)195 (12)201,5 (7)
13111Jonne LiefhebberDiamanto du BoisKillesteynruitersLexmond65,222198 (8)194,5 (13)194,5 (14)
14376Milika KupersZimbaDonia'sLittenseradiel64,222196,5 (10)194 (14)187,5 (23)
15384Frederieke Ter WoerdsLesterLichtenvoordeLichtenvoorde64,111195 (11)188,5 (19)193,5 (16)
16673Marte MulderVeranoRuurloRuurlo64,000192 (16)186 (21)198 (11)
17370Chevenna Van BoxtelBrownieSt. JorisVught63,889184 (21)192 (15)199 (10)
18369Desiree VeenstraLively LadyNienoordLeek63,333188 (19)188,5 (17)193,5 (15)
19737Lotte RomijnNiran SEricaruitersErica62,667189 (18)183,5 (26)191,5 (20)
20375Ella OffenbergOrlandoMenterwolderuitersGemeente Oldambt62,556185 (20)187 (20)191 (21)
21400Elles WisselinkCamphuysen's Lucky WilliamVarusVarsseveld62,278184 (22)184,5 (22)192 (19)
22399Susanne ZaalbergHappy HighlightHeemruitersMarienheem62,222191,5 (17)183,5 (25)185 (24)
23379Briett BremanCocoZwartewaterruitersGenemuiden62,167177,5 (27)189,5 (16)192,5 (18)
24377Maura KnipscheerJames v.d. PonderosahoeveKennemerruitersBergen61,556181,5 (25)184,5 (23)188 (22)
25109Lotte DalessiBrummershoeve's Pulsar HGiessenlanderijNoordeloos61,111177 (28)188,5 (18)184,5 (26)
26398Anne TeulingsJonkers' AnigoReamboBoxtel60,889182 (24)181,5 (28)184,5 (25)
27112Byonne Van der LandDe Mersken EspressoPostrutersKootstertille60,722182 (23)181,5 (29)183 (27)
28397HelŤne LouwerseViperVeerse RuitersVeere60,222179,5 (26)182 (27)180,5 (29)
29389Vivian SchiphorstSecond SpiritGorssel-ZutphenGorssel59,778176 (29)180,5 (30)181,5 (28)
30110Jasmein De BoerAntonStuyvesantruitersWolvega57,778171 (30)174,5 (31)174,5 (30)
31156Jenou Van MarleDiamond of the NightDeltaruitersIJsselmuiden57,444168,5 (31)184 (24)164,5 (31)
x106Noa BoelS' Copacabana Drum van het JuxschotHaarlemmermeer RuitersHoofddorpUit15 (x) (x) (x)

Terug naar de top

Dressuur klasse M1/M2 cat. C

Ring 6
Datum: 24-08-2019
Aanvang: 12:34

Jury bij C: Tuijn, J.A.
Jury bij H: Nekker, J. De
Jury bij M: Pul, B.J.A.M.

M1/C-M2/C, proef 18/22 (16 combinaties)
RangHnrRuiterPonyVerenigingVer.plaatsprc.CHM
1392Ellemijn van NorelLucky BoySchaapskooiruitersWapenveld69,389206 (3)205,5 (2)213 (1)
2374Naita van der VeldenWoldberg's TobiasPikeurtjesGemonde68,889207,5 (1)212 (1)200,5 (5)
3365Nick Van DoornStarlightCowboys BerlicumBerlicum68,167200 (6)204,5 (3)209 (2)
4367Britt BuijzenHoppenhof's NickPikeurtjesGemonde67,944207 (2)201 (4)203,5 (4)
 
5409Gwen van UytertBolderman's LightningVier HeemskinderenBeneden-Leeuwen67,500200,5 (5)200,5 (5)206,5 (3)
6388Louise Van NesHaanpaol's RossiDalfsen e.o.Dalfsen66,278201,5 (4)200 (7)195 (6)
7383Emma VanhoveFritsPonyrakkersNederweert63,944190,5 (11)194 (8)191 (8)
8393Isabella KarajkovicDreamboyVoornruitersDe Meern63,889186 (12)200 (6)189 (10)
9113Iris GeneeMister Sock'sTrynw‚ldenOentsjerk63,333192 (10)188,5 (10)189,5 (9)
10410Anne Van BloklandTheodorSchildknapenSchoorl62,722194,5 (8)185 (11)185 (12)
11394Phileine VenhuisRietheim's RioTwello e.o.Twello62,722193,5 (9)182,5 (12)188,5 (11)
12363Jade VerschoorMelody ForeverHitlandNieuwerkerk aan de IJssel62,611183 (14)189 (9)191,5 (7)
13382Linde PodtMagicReggehoeveHellendoorn61,389195,5 (7)178,5 (13)178,5 (15)
14415Romana SmitMistyDordrechtDordrecht60,444185,5 (13)176 (15)182,5 (13)
15670Maud GiethoornDancing MexxStidalruitersStieltjeskanaal/dalerveen59,778180 (15)176 (14)182 (14)
16740Manon TjassingHopstein MaraHynstewilleAppelscha58,333174,5 (16)172 (16)178,5 (16)

Terug naar de top

Dressuur klasse M1/M2 cat. AB

Ring 6
Datum: 24-08-2019
Aanvang: 15:15

Jury bij C: Buiten, N.O.E.
Jury bij H: Lanen, M.A.A. Van
Jury bij M: Arkema, G.

M1/A-M1/B-M2/A-M2/B, proef 18/22 (16 combinaties)
RangHnrRuiterPonyVerenigingVer.plaatsprc.CHM
1116Maud LintsenSnelsstable GameboyIrene-BosruitersAalst (NB)69,056201 (2)214,5 (1)206 (1)
2107Sanne GlissenaarRiton CupidoVoornruitersDe Meern66,722199,5 (3)212 (2)189 (8)
3118Mirte KogelmanComm's Forest DilleHeetenHeeten66,667198 (4)206,5 (3)195,5 (4)
4364Nick Van DoornIsabelCowboys BerlicumBerlicum66,444195,5 (5)200,5 (5)202 (2)
 
5387Pleun Van AssouwCoelenhage's DominantCavalierenBerkel-Enschot66,222202,5 (1)200 (7)193,5 (5)
6135Romy GrobIllze DeeVeldruitersAngeren66,111192 (6)206 (4)197 (3)
7391Sarah WillemsenHenshof FernandoHeuvelruitersBergharen64,667190 (9)199,5 (8)192,5 (6)
8139Kyra HingstmanJobStroomruitersBeilen64,389191 (7)198 (9)190,5 (7)
9123Kicky Van LeeuwenPuckMeers Paarden CentrumNieuw Vennep63,944189,5 (10)200 (6)186 (10)
10136Jessica NesselaarRŲtgers MitchelGarderreentjesGarderen62,889182,5 (14)197 (10)186,5 (9)
11366Victoria WijlaarsLottoSint MichaŽlSint-Michielsgestel62,833190,5 (8)192,5 (14)182,5 (11)
12117Isis FleddermanDaisyMenterwolderuitersGemeente Oldambt62,333185 (12)195,5 (12)180,5 (12)
13390Zyna DebougnouxMandarinEdele RosBeek62,056188 (11)193 (13)177,5 (13)
14368Thomas DriessenTwinkelSt. HubertusMariaheide61,222180,5 (15)195,5 (11)175 (14)
15373Carlijn BeijeMargieSchouwse RuitersSchouwen-Duiveland60,833185 (13)192 (15)170,5 (15)
16396Nikita Van MechelenDamiro JustoSoestSoest56,000165,5 (16)169,5 (16)169 (16)

Terug naar de top

Dressuur klasse L2 cat. DE

Ring 9
Datum: 24-08-2019
Aanvang: 08:30

Jury bij C: Sijbesma - Ramaekers, D.M.P.
Jury bij H: Verhulst, J.
Jury bij M: Koning, H.J. De

L2/D-L2/E, proef 14 (31 combinaties)
RangHnrRuiterPonyVerenigingVer.plaatsprc.CHM
1335Senna Van de GevelDavinciKlavertje VierTilburg70,000211 (2)219,5 (1)199,5 (6)
2353Yasmin WesterinkCoelenhage's Happy HourHeuvelruitersWezep69,389208,5 (3)213 (2)203 (4)
3333Imme SchraagLeuns Veld's CassiniKleppertjesTexel68,611211,5 (1)208,5 (3)197,5 (10)
4327Lara Van GaalDen ÷strik's NioSt. JacobusDen Dungen66,944197 (6)207 (4)198,5 (9)
5316Sanne KlerkMilente's PassionValleiruitersWoudenberg66,722197,5 (4)197 (13)206 (2)
6320Dijon UitbeijerseZoeHollandsche IJsselruitersOudewater66,611192 (9)203,5 (5)204 (3)
7351Anne VeldmateNever Know's HobyHeuvelruitertjesLuttenberg65,556193 (8)197,5 (12)199,5 (7)
8334Maud StelmaVanda's San-JoseWaldrutersSmallingerland65,389197,5 (5)198,5 (11)192,5 (20)
 
9360Valerie OrselHagelkruis BastiaanDriesporenOnstwedde65,389191 (10)196,5 (14)201 (5)
10330Annabel AdriaanssenPonyhof's BambineVeerse RuitersVeere65,222186,5 (17)203 (6)197,5 (11)
11329Marit MortierRunner BoyDoor Eenheid SterkRijsbergen65,111189,5 (12)200 (8)196,5 (15)
12332Frank VerhoevenGoldwind Empire's StyleValiantenHeeswyk Dinther64,944185,5 (21)202,5 (7)196,5 (14)
13357Chayenne EngelbertsRephartox CeredigVier HeemskinderenBeneden-Leeuwen64,722187,5 (16)187,5 (25)207,5 (1)
14319Bianca VerbeekPretty WomenMaasruitersMaasland64,500186 (19)195,5 (15)199 (8)
15359Bibi Den ToomZandkamp's EvitaBosruitersDen Ham64,444188,5 (13)194 (18)197,5 (12)
16322Alice den ToomGioLickebaertMaassluis64,333196 (7)191 (21)192 (21)
17352Julia PopkenKrŁlle-mŁllHaoler RutersHooghalen63,722191 (11)194,5 (17)188 (26)
18345Kirsten BrinkmanEl Diego des EtoilesGorssel-ZutphenGorssel63,722177,5 (28)199 (10)197 (13)
19321Delana De HerderIvocoLickebaertMaassluis63,556184 (22)199 (9)189 (25)
20341Lieke Van der HoekLimb Lopper's DieselWieringermeerruitersWieringermeer63,500188 (15)191,5 (19)192 (22)
21339Eline NillessenBeauty BridgeJeanne d'ArcGroesbeek63,444182 (23)195 (16)194 (17)
22746Zara van der WerffAlexanderKwintoruitersNijefurd63,389186 (20)189,5 (23)195 (16)
23347Indy Van de BeetenDiamond's DioTrippelaartjesHierden63,222186,5 (18)188,5 (24)194 (18)
24340Sanne VeerhuisMolenhorn's Mario KHillegomHillegom62,222180,5 (25)185,5 (27)194 (19)
25358Joyce Van SoestHeidepeel's SydneyGrote BrugBuren61,889179,5 (27)191,5 (20)186 (27)
26346Daphne KappertMajestic SognoMarkeloMarkelo61,833188 (14)178 (31)190,5 (24)
27331Jenny DielsJacodi's Bera's BarlowEnclaveruitertjesBaarle-Nassau61,222180,5 (26)180 (29)190,5 (23)
28317Janniek WiersmaDjaroTally-hoSneek60,944177,5 (29)190 (22)181 (29)
29318Kiara LeekBrummerhoeve's MagicBon AmiBeemster60,389177 (30)184,5 (28)182 (28)
30350Loes DirksDIP`s Silver Shadow't Grensland RoosterenRoosteren60,000182 (24)179,5 (30)178,5 (30)
31325Axelle EekelsMDH Mr. HandsomeMeulendijksHeeze59,722174 (31)186 (26)177,5 (31)
x342Marcella BerendsStar Dancer ZRunderuitersEmmer-CompascuumNG (x) (x) (x)

Terug naar de top

Dressuur klasse L2 cat. C

Ring 6
Datum: 24-08-2019
Aanvang: 10:06

Jury bij C: Pleijter, B.R.T.
Jury bij H: Schuth, W.D.K.
Jury bij M: Honkoop, C.

L2/C, proef 14 (16 combinaties)
RangHnrRuiterPonyVerenigingVer.plaatsprc.CHM
1328Jemaine HendrickMarieton's VivaldieCowboys BerlicumBerlicum68,500208,5 (1)203,5 (2)204,5 (1)
2344Sophie van NorelRomantic MelleW.E.TEpe68,500207 (2)206,5 (1)203 (2)
3324Jessica Van NoortVickTaxandriaDiessen67,056198 (7)202,5 (3)203 (3)
4101Dana MaasGolden Dream DMLeijeruiters HelvoirtHelvoirt66,167198,5 (6)199 (6)198 (5)
 
596Vera WassenbergKaweise Crazy Lace't HoefkeDeurne66,111203 (3)197 (8)195 (8)
6741Sissi GijsenMaharadjeBeemster RuitersBeemster65,889200 (5)197 (9)196 (7)
7362Robin DickerLindenburgs SiskaVoorwaartsEssen65,833198 (8)195,5 (10)199 (4)
8336Lisa WieggersSaartjeNijgraafWestervoort65,111193,5 (12)199 (5)193,5 (9)
9348Jelke FrederixZidaneRijdt Met BeleidMeerlo64,889185 (15)201 (4)198 (6)
10742Sebastiaan Bas FaasUdo DMVCastellumruitersValkenburg64,556194,5 (11)198,5 (7)188 (13)
11356Marloes FelixFloortjeHasseltHasselt64,444202 (4)192 (12)186 (14)
12349Luc EshuisForest FireHertruitersHellendoorn64,389197 (9)193 (11)189,5 (10)
13355Willemijn SijbengawinnetouStroomruitersBeilen64,000196 (10)191 (13)189 (12)
14100Demi la HeijnePebblesKleppertjesAxel62,833185,5 (13)190,5 (14)189,5 (11)
15102Joan WaltersNaomiNienoordLeek61,444185 (14)188,5 (16)179,5 (16)
1698Pieternel PouwPampa-starRonde VenenMijdrecht61,111180 (16)189 (15)181 (15)

Terug naar de top

Dressuur klasse L2 cat. AB

Ring 7
Datum: 24-08-2019
Aanvang: 10:06

Jury bij C: Vermaat, P.
Jury bij H: Haas, D.J. De
Jury bij M: Haarman, T.M.

L2/A-L2/B, proef 14 (15 combinaties)
RangHnrRuiterPonyVerenigingVer.plaatsprc.CHM
1105Fem Van den HurkPrins BeatlePikeurtjesGemonde68,222202,5 (1)204,5 (1)207 (1)
2337Leah Van den TopMaartjeVoorwaartsEssen65,389192,5 (4)192,5 (5)203,5 (2)
3104Julia van ErpSilver ToyKleine HeemskinderenNistelrode65,000188,5 (8)201,5 (2)195 (4)
4361Timo BoogersPanchoEquinus StramproyStramproy64,278191,5 (5)194 (4)193 (5)
 
597Evy VermeyLuckyVoornruitersDe Meern63,444187 (9)196,5 (3)187,5 (8)
693Sanne HorichSjorsSabaruitersMiddenbeemster63,222184 (11)188 (6)197 (3)
795Sanne SchellingSilverHanzeruitersBolsward63,000193,5 (3)185 (9)188,5 (6)
899Lisanne BackbierDevon DhTaxandriaDiessen62,722194,5 (2)184 (10)186 (9)
9343Yelin KayalarTaggertyReggeruitersHof van Twente61,556180,5 (12)185,5 (8)188 (7)
10103Jade BolhuisDorien JBHeiderutersHarkema61,500189,5 (6)186,5 (7)177,5 (12)
11323Evalien Van BuitenenRuby StarVorstenbosch RSV.Vorstenbosch60,611186,5 (10)180 (11)179 (11)
12338LoÔs WilschutBliszLunaruitersLunteren59,833188,5 (7)175,5 (14)174,5 (14)
1394Roosmarijn MiddagRosedale Fairy ConsortGlasstadruitersLeerdam59,222180 (13)177,5 (12)175,5 (13)
14354Angelique BenjaminsKatoms SambuccaWeideruitersElim58,556176 (15)171 (15)180 (10)
15326Jasmijn WillemseSpikeSchouwse RuitersSchouwen-Duiveland58,222177 (14)176 (13)171 (15)

Terug naar de top

Dressuur klasse L1 cat. DE

Ring 8
Datum: 24-08-2019
Aanvang: 08:30

Jury bij C: Tissen - Schoonenberg, L.E.J.C.
Jury bij H: Smits, T.M.
Jury bij M: Sterrenberg, M.W.

L1/D-L1/E, proef 10 (31 combinaties)
RangHnrRuiterPonyVerenigingVer.plaatsprc.CHM
1311Nicole Kimenaitongerenhof cullinanEdele Hoefjes Klein-Dongen-VaartDongen74,389226,5 (1)226 (1)217 (4)
2303Nina Van RooijNando IIISt. JacobusDen Dungen72,556218,5 (2)209,5 (6)225 (1)
3305Naita van der VeldenMake Me ProudPikeurtjesGemonde70,722214,5 (3)210 (5)212 (6)
488Anna HoogendorpKolstein's TessaLilliputtersPutten70,444198,5 (17)215,5 (2)220 (3)
5313Floor ScheversNobis BoleraAlterbergruitersZweeloo69,944201,5 (7)214 (3)214 (5)
671Nienke WulffDe Mersken RomeoTjongerruitersOranjewoud69,889204,5 (4)203 (10)221,5 (2)
7295ZoŽ OudhuisHaasendonck's SultanSteenen Kamer BVHeerhugowaard68,722200 (13)210,5 (4)208 (10)
866Zenna Van SchaickTi AmoSlotruitersAbcoude67,500201,5 (8)206 (7)200 (20)
 
967Lieke BergsmaBolderman's FlorenceSkansruterkesGorredijk67,333201 (10)204,5 (9)200,5 (19)
10309Jenna CnubbenRoemer CGalopKerkrade67,278202,5 (5)200,5 (12)202,5 (14)
11297Pollie GaasbeekNeo Nilson GDelftse PonyclubDelft67,111199 (15)198,5 (16)206,5 (11)
1269Luna NeijenhuisStukhuster SignificantStuwruitersHagestein67,056198 (18)206 (8)199,5 (21)
1389Liset DezijnSchadijkerhof JoyceHorsthoekruitersHeerde67,000197,5 (20)193,5 (20)212 (7)
14300Jonne LiefhebberGolden JackKillesteynruitersLexmond66,778202,5 (6)190,5 (22)208 (9)
15306Kato De SmidtOrchid's TigersunWest-Zeeuws VlaanderenSluis66,722197,5 (19)198 (18)205 (12)
16314Dianne Den BestenEnkershof IrnaHeuvelruitersWezep66,556197 (21)201,5 (11)200,5 (17)
17304Dominique GameJustinT.a.v.e.n.u.Tilburg66,444200,5 (11)199,5 (15)198 (23)
18302Fenne Van LanenStar Charlie WNEVorstenbosch RSV.Vorstenbosch66,278196,5 (22)199,5 (14)200,5 (18)
1991Kyra SchuttertMr. Blue SkyHeideruitersOmmen65,722200 (12)188 (25)203,5 (13)
20296Nanette De WitEikenhorst's RobbieOude VeerAnna Paulowna65,611199 (16)182,5 (29)209 (8)
2162Pietrix De VriesOrchid's ExelMolenwiekenHet Bildt65,611201,5 (9)190 (23)199 (22)
22298Rianne Ashley UbelsBeukenoord's BastionBucephalusBarsingerhorn65,222193 (29)191,5 (21)202,5 (15)
23301Quinty VorstenboschKantje's KolmanVorstenbosch RSV.Vorstenbosch65,167193,5 (27)196,5 (19)196,5 (24)
24307Anouk Van der VinneBurberry BrittKoekange e.o.De Wolden65,056195 (25)198,5 (17)192 (30)
2586Myrthe Van der WeeleMy Fair Lady 'D' Prinsenhof'sFlevoruitersDronten64,944200 (14)189,5 (24)195 (26)
2682Merle DijkMoonlight van Stal Farmerīs PrideIJsselruitersBrummen64,500189,5 (31)200 (13)191 (31)
2773Sabine Van der VeldeJuventusNienoordLeek64,389196 (23)181,5 (30)202 (16)
28315Lois ReuskenDornik's DiwaPpsv. BusslooWilp64,000196 (24)187 (26)193 (29)
2984Lily BordenStarlightRaalteRaalte63,667193 (28)186,5 (27)193,5 (28)
30299Annabell Van der HorstSunny BoyBlijde RijdersBarendrecht63,333192 (30)183,5 (28)194,5 (27)
3187Madelon SchulteDe Wheem's JudithEschruitersWierden63,333193,5 (26)181,5 (31)195 (25)
x308Vivian SchiphorstDon LuigiGorssel-ZutphenGorsselNG (x) (x) (x)

Terug naar de top

Dressuur klasse L1 cat. C

Ring 6
Datum: 24-08-2019
Aanvang: 08:30

Jury bij C: Pleijter, B.R.T.
Jury bij H: Schuth, W.D.K.
Jury bij M: Honkoop, C.

L1/C, proef 10 (11 combinaties)
RangHnrRuiterPonyVerenigingVer.plaatsprc.CHM
185Yelin KayalarHeidepeel's ConstantijnReggeruitersHof van Twente68,111203,5 (1)216 (1)193,5 (3)
292Sophie Van RooijWillow Tree GarwynSt. Jan MerseloMerselo66,444197 (3)201 (5)200 (1)
374Sofie Van RooijPablo RSt. JacobusDen Dungen65,722199 (2)203 (4)189,5 (5)
 
480Indy de MooijPicassoDordrechtDordrecht65,556196,5 (4)204 (3)189,5 (6)
581Emma Van den BorCasperhof's BoyToekomstNijkerk65,222187,5 (7)204,5 (2)195 (2)
6645Dion KoopmansDe Boer-Horsetrucks Isla BonitaBoekweitruitersDalerveen64,444196,5 (5)192 (8)191,5 (4)
776Jasmijn NoordzijCampsterhoven's LeonardoSchouwse RuitersSchouwen-Duiveland64,389191 (6)200,5 (6)188 (7)
877Celeste Van der VlistRoosendaal's LollipopVoornruitersDe Meern61,944183,5 (10)194,5 (7)179,5 (8)
978Dianthe AanenRoos VKZ.E.O.'t Zandt61,111184,5 (9)188 (9)177,5 (10)
1063Annie SeffingaDaylightRaerderhimrķtersBoarnsterhim60,833186,5 (8)182,5 (11)178,5 (9)
1165Loo De GrootBambamBeemster RuitersBeemster59,444177,5 (11)184 (10)173,5 (11)

Terug naar de top

Dressuur klasse L1 cat. AB

Ring 7
Datum: 24-08-2019
Aanvang: 08:30

Jury bij C: Vermaat, P.
Jury bij H: Haas, D.J. De
Jury bij M: Haarman, T.M.

L1/A-L1/B, proef 10 (11 combinaties)
RangHnrRuiterPonyVerenigingVer.plaatsprc.CHM
183Jessica NesselaarCaehen DeanoGarderreentjesGarderen69,111202 (1)202,5 (1)217,5 (1)
268Fardou BosmaSkittleDrakorutersDrachtstercompagnie67,889193,5 (6)201 (2)216,5 (2)
3312Pippa Den ToomHeidepeel`s NataljaBosruitersDen Ham66,389194,5 (4)194,5 (3)208,5 (3)
 
470Tessy Velden jonkersTiŽstoRooyse Ruiters En PonyruitersSint-Oedenrode64,000189 (8)190,5 (5)196,5 (5)
590Loes PassierOlde's Hoeve EnzoKlenckeruitersOosterhesselen63,278186,5 (10)182 (9)201 (4)
679Lara HoekstraFabianWironruitersWieringen63,278195,5 (3)180,5 (10)193,5 (6)
7310Indy Van RossumSkyNeerNeer63,111194 (5)185,5 (6)188,5 (7)
864Nikki MolSir AvantiVoorne-puttenRockanje63,056198,5 (2)194 (4)175 (11)
961Rosanne CopierRakt's DannyZilfia's HoeveHouten62,667192,5 (7)184,5 (7)187 (8)
1072Amy TanYsselvliedts Velvet SkydiverKleppertjesAxel61,222187,5 (9)178 (11)185,5 (9)
1175Tess van der VriesTeddyNienoordLeek60,722180,5 (11)184 (8)182 (10)

Terug naar de top

Dressuur klasse B cat. DE

Ring 12
Datum: 24-08-2019
Aanvang: 08:30

Jury bij C: Peterson, J.M.M.
Jury bij H: Mandemaker, T.E.
Jury bij M: Doorn, P. Van

B/D-B/E, proef 6 (32 combinaties)
RangHnrRuiterPonyVerenigingVer.plaatsprc.CHM
12Rosa VlaarCoco ChanelEnkhuizenEnkhuizen72,167215,5 (1)206 (6)228 (1)
2281Mascha WeinansDDM difilee de modeBoekweitruitersDalerveen70,222213 (2)196,5 (17)222,5 (2)
337Kiki Van de WielDuc De D'ArbanvilleRutger van HerpenruitersBoekel69,722209,5 (3)201 (12)217 (3)
4287Franka KosterGaia Royal FortunaGrote BrugBuren69,389208,5 (5)212 (2)204 (6)
517Annafleur BijlTeunishoeve JoPostrutersKootstertille68,889207 (7)213 (1)200 (11)
6263Maaike HopRosalinda H.b.Veluws RosErmelo68,111205 (10)203 (9)205 (5)
7260Robin van den HoogenCocktailReigertjesZytaart67,833201,5 (15)203 (10)206 (4)
8262Lotte HopRosalinda H.b.Veluws RosErmelo67,722205,5 (9)201 (13)203 (8)
 
9288Rosan EversZara ZazouLilliputtersPutten67,722204,5 (11)204 (7)201 (9)
1025Amber HamersKanjerThielenRijen67,611209 (4)207 (4)192,5 (15)
11280Samantha Van DodewaardDonataOttersum e.o.Ottersum66,944208,5 (6)203,5 (8)190,5 (18)
12270Elisa KruithofCamiroHippische Vereniging EpeEpe66,889206 (8)201,5 (11)194,5 (13)
1312Thirsa VeldhuizenJodyHooglandertjesHoogland66,444204 (12)193,5 (21)200,5 (10)
1431Louise VerweijKyraTilburgse RV. 't ZandeindTilburg66,389197,5 (19)196,5 (19)203,5 (7)
15272Emma VeldmateNever Know's HobyHeuvelruitertjesLuttenberg66,167201 (16)200,5 (15)194 (14)
16286Silke ReuvekampSulaatik's Mixed MarmeladeBoekweitruitersDalerveen65,889203,5 (13)194 (20)195,5 (12)
17268Anniek VanhoveBob der MeisterPonyrakkersNederweert65,556196 (21)207,5 (3)186,5 (24)
189Jessica GrootAmigoBerkenruitersBerkhout64,944190 (27)207 (5)187,5 (22)
1926Dominic VerkammenHennessyīs HandsomeServatiusValkenswaard64,889197,5 (20)201 (14)185,5 (26)
2014Mosja MennemaPrinceGiessenruitersAmeide64,722199 (17)196,5 (18)187 (23)
2113Fleur Van WindenKensington KaiBlauw Gele VendelPijnacker64,333202 (14)199 (16)178 (31)
2245Noa MeintsmaKlein Roderijs FerroColinslandBrielle64,167194 (24)191,5 (27)192 (17)
23274Doris VoskampMachoHagmolenruitersAmbt Delden64,167195 (22)193,5 (22)189 (21)
24264Amke PotHooghe Maaten's MarshmallowHertruitersHellendoorn63,944194 (25)192 (24)189,5 (19)
25276Robine BomhofBodoboyHorsthoekruitersHeerde63,778193,5 (26)191 (28)189,5 (20)
266Sanne SchellingSiepke,s RonaldoHanzeruitersBolsward63,556198 (18)192 (23)182 (28)
2740Daniel VogelaarDesailly LNienoordLeek63,500195 (23)191,5 (26)185 (27)
28289AnaÔs de BondtSuper CasanovaVoornruitersDe Meern63,167184 (31)192 (25)192,5 (16)
298Anna BarthQuierzy MountJohan Willem FrisoBinnenmaas62,278187,5 (28)186,5 (30)186,5 (25)
30266Chantal StroeveReigershoeve DirkSlagharenSlagharen61,833186 (29)190 (29)180,5 (29)
3135Jersey Van ZuijlenTurfhorst Lord WilliamWalcherenNieuw- en Sint Joosland60,722185 (30)182,5 (31)179 (30)
x15Ilse RijpkemaI am IrresistibleJong Ut EinJoureVrijw (x) (x) (x)

Terug naar de top

Dressuur klasse B cat. C

Ring 7
Datum: 24-08-2019
Aanvang: 12:34

Jury bij C: Arkema - Hartman, O.R.
Jury bij H: Daris, J.H.P.
Jury bij M: Harenberg, J.E.

B/C, proef 6 (32 combinaties)
RangHnrRuiterPonyVerenigingVer.plaatsprc.CHM
1269Isa HollandsTop SecretPersonalitySchaesberg74,944240 (1)213 (1)221,5 (1)
242Rubi van HuijgevoortOakville cream crackerSt. JansruitertjesGoirle67,167201,5 (4)199 (7)204 (2)
321Maddy DijkshoornMachoVoornruitersDe Meern66,778194,5 (12)208,5 (2)198 (3)
4273Fieke de BruynPrinceHeuvelruitersBergharen66,667211,5 (2)199 (6)189,5 (11)
5284Lotte Van der KaaijNobels Girlpower KSSjaerdema-liauckemaruitersFraneker65,778202 (3)198,5 (8)191,5 (7)
638Bregje LontHoge Linthorst TimberWieringermeerruitersWieringermeer65,500194,5 (11)202 (3)193 (6)
710Marinte GeneeHoge Linthorst MaverickTrynw‚ldenOentsjerk65,500199,5 (7)199,5 (4)190,5 (10)
8275Louise Van NesLydarthill Special ReserveDalfsen e.o.Dalfsen65,278193 (14)198 (10)196,5 (4)
 
9267Sterre-Karin BurgJonaRoosendaalBennekom65,278195 (10)199,5 (5)193 (5)
1019Linn KwantesSpiritCavalierenBerkel-Enschot65,111200 (6)198,5 (9)187,5 (14)
1128Ninthe DobbelsteenDesmoPonyvriendjesVinkel64,667195,5 (9)197 (11)189,5 (12)
12279Jordy JansenLydarthill Special ReserveDalfsen e.o.Dalfsen63,722190 (18)195 (12)188,5 (13)
1323Imke Van BaastCoco Chanel D.J.DuiksehoefjesLoon op Zand63,500190 (19)190,5 (16)191 (8)
1416ZoŽ VermeulenLuycky BoyVeerse RuitersVeere63,389200 (5)190,5 (15)180 (23)
151DaniŽl SchepersLoekDelftse PonyclubDelft63,278190,5 (16)194,5 (14)184,5 (16)
16294Jainey DitmeijerPinoBergruitersHoonhorst63,056188 (21)195 (13)184,5 (15)
17293Mette AlfringCappuccinoBoekweitruitersDalerveen63,000190 (17)186,5 (24)190,5 (9)
1843Guusje GaasbeekCandyDelftse PonyclubDelft63,000196 (8)190 (17)181 (20)
19285Loys BergsGoldyMaasruitersKessel62,111185,5 (24)190 (18)183,5 (17)
2020Tessy Velden jonkersTapasRooyse Ruiters En PonyruitersSint-Oedenrode62,000190,5 (15)187,5 (22)180 (25)
21265Lieke ten CateSjorsNoord VeluweOldebroek61,722187 (23)186,5 (25)182 (18)
22277Daphne SnippeBanjoKoekange e.o.De Wolden61,556187 (22)188 (21)179 (26)
23291Damian MazenierKojak van de wezelse heihoeveGroenendaal BVBunschoten61,556193 (13)181 (30)180 (24)
2434Robin WindstraBLUE FOREST SHARON'S STARNienoordLeek61,333188,5 (20)189,5 (19)174 (30)
2533Jolie FrikSpecial SunnylightHeerjansruitertjesOud Gastel61,222185 (25)185 (28)181 (19)
26278LoÔs de GrijsBoekieMarkeloMarkelo61,167183,5 (28)189 (20)178 (27)
27261Jasmijn Oude AlinkKayraHeuvelruitersWezep61,111182,5 (30)187 (23)180,5 (21)
28292Stijn NijhofVosje't ReelaerRaalte60,556184,5 (26)180 (31)180,5 (22)
29735Pippa Den ToomSidneyBosruitersDen Ham60,556183 (29)186,5 (27)175,5 (29)
305Angel AmendeLillyBeemster RuitersBeemster60,444179,5 (32)186,5 (26)178 (28)
31271Floor TissinghBleekmeerhoeve's WinstonReestruitertjesDe Wijk60,222184 (27)185 (29)173 (31)
3224Suus BerkersMr.Blue BoleroIn Vriendschap TrouwLiessel58,278182,5 (31)170,5 (32)171,5 (32)

Terug naar de top

Dressuur klasse B cat. AB

Ring 12
Datum: 24-08-2019
Aanvang: 13:30

Jury bij C: Lambooy, J.A.H.
Jury bij H: Albertus, H.M.
Jury bij M: Werring - Slager, J.

B/A-B/B, proef 6 (32 combinaties)
RangHnrRuiterPonyVerenigingVer.plaatsprc.CHM
129Jolien DuijtsKrien's DionPikeurtjesGemonde73,444222,5 (1)220 (3)218,5 (1)
23Britt Kikkert - Van der LindeHimmeren's GoudtopaasKleppertjesTexel70,444206,5 (5)223 (2)204,5 (4)
358Indy HingstmanJobStroomruitersBeilen70,167217 (3)210,5 (4)204 (5)
453Mirte KogelmanIdyllens ńnglandHeetenHeeten69,556196 (11)223,5 (1)206,5 (2)
511Merel LakemanSproet SPWSoc. Rijvereniging VennenKwadijk69,056220 (2)199,5 (9)202 (6)
627Floor KulikRemito's Leutseveld's MilaGrevelingenOude-Tonge69,056212 (4)207,5 (5)202 (7)
754Nika VerbeekMirnaBergruitersRoggel66,611202 (7)192,5 (14)205 (3)
839Ima van der VeldenTrippelPikeurtjesGemonde66,556204,5 (6)193 (13)201,5 (8)
 
930Nina ScheversLoo's MorganPikeurtjesGemonde66,500195,5 (12)206 (6)197 (11)
107Mila van den BoogertJoepJohan Willem FrisoBinnenmaas66,056199,5 (8)198 (10)197 (10)
1156Maxime BroekhuizenFrisia's Crystal GoldRodeoruitersRucphen66,000193 (17)204 (7)197 (12)
1244Julia AkkermansBeat IttHeerjansruitertjesOud Gastel65,778198,5 (9)194,5 (12)199 (9)
1322Flo van HalterenDevon DhTaxandriaDiessen65,000193 (15)200 (8)192 (18)
1457Stacy de VriesAmazingMolenwiekenHet Bildt64,556192,5 (18)192,5 (15)196 (13)
1552Feline BlikmanL'ami NoirRuurloRuurlo64,278197 (10)188,5 (17)193 (16)
1641Quinty VisserSilvesterEdele RosHaaren63,722187,5 (25)198 (11)188 (22)
1759Lindy JansenRhythmicalDalfsen e.o.Dalfsen63,389191 (20)186,5 (21)193 (15)
1836Jessie BlonkCharlie't HoefkeDeurne63,278190 (22)187,5 (19)192 (19)
1932Manouk BreedijkRoosBiessum VOF.Delfzijl63,278186 (27)191,5 (16)192 (20)
2050Alisa Van BommelIdseKlein Maar DapperNunspeet63,222193 (16)186,5 (22)189,5 (21)
214Fleur SnijdersSir AvantiFlickaHellevoetsluis62,944194 (14)187 (20)185,5 (24)
2251Carlijn KooistraMistySprengRheden62,889190 (21)181 (26)195 (14)
2318Marlein op 't HoogGummie van 't StokskeDuiksehoefjesLoon op Zand62,667194,5 (13)182,5 (25)187 (23)
2460Swanette BronDutchBergakkerruitersEst62,389192 (19)188,5 (18)181 (29)
2555Bo LeijtenShamrock The Corws GeneralVoornruitersDe Meern61,667188,5 (23)174 (30)192,5 (17)
26282Fenne VerrijdtTorenhoevens IvanhoSt. Jan MerseloMerselo61,556185 (29)185,5 (23)183,5 (26)
2749Fleur HillenBonfireKlein Maar DapperNunspeet61,500185 (28)183,5 (24)185 (25)
28290Isa PolPippiGiessenlanderijNoordeloos60,944188 (24)178,5 (29)182 (28)
2946Fiene van GestelMadonnaEdele Hoefjes Klein-Dongen-VaartDongen60,889186 (26)179 (28)183 (27)
3047Jasmine GroeneAnkumshof's RamonaOrcaruitersUrk59,500178,5 (31)180 (27)177 (30)
31283Megan ReuvekampRedit's DetsieHorstruitersBroekland58,556180 (30)173,5 (31)173,5 (31)
x48Eva HobbelinkTommyKanaalruitertjesDenekampUit15 (x) (x) (x)

Terug naar de top

Viertal KŁr op Muziek klasse M/Z

Ring 3
Datum: 24-08-2019
Aanvang: 12:00

Jury bij C: Breukink, M.J.

M/ALLE-M/ALLE-Z/ALLE, proef 71/72 (3 combinaties)
RangHnrRuiterVerenigingVer.plaatsprc.C
1787RV Schouwse Ruiters Schouwse RuitersSchouwen-Duiveland72,66772,667 (1)
 
2789Ponyclub Door Eenheid Sterk Door Eenheid SterkRijsbergen71,33371,333 (2)
3788Fourtune BoleemruitersZevenaar66,33366,333 (3)

Terug naar de top

Viertal klasse Z cat. BCDE

Ring 4
Datum: 24-08-2019
Aanvang: 11:40

Jury bij B: Brosens, J.A.M.
Jury bij C: Merwe - Huizinga, K.D.C. Van de

Z/ALLE, proef 43 (1 combinatie)
RangHnrRuiterVerenigingVer.plaatsprc.BC
1785Fourtune BoleemruitersZevenaar63,750195 (1)187,5 (1)

Terug naar de top

Viertal klasse M cat. BCDE

Ring 4
Datum: 24-08-2019
Aanvang: 16:20

Jury bij B: Brosens, J.A.M.
Jury bij C: Merwe - Huizinga, K.D.C. Van de

M/ALLE, proef 41 (6 combinaties)
RangHnrRuiterVerenigingVer.plaatsprc.BC
1782Concordia Florebit Concordia FlorebitEtten-Leur69,250216 (1)199,5 (3)
2781PC De Schouwse Ruiters Schouwse RuitersSchouwen-Duiveland67,250201 (2)202,5 (1)
 
3783PC Gorssel-Zutphen Gorssel-ZutphenGorssel66,417199 (3)199,5 (4)
4796PC Winterswijkse Ponyclub Winterswijkse PonyclubWinterswijk66,167197,5 (4)199,5 (2)
5784Orange is the new Blue Salland 61,917179,5 (5)192 (5)
67804 Tri-Colors ScheeneruitersWeststellingwerf56,667166,5 (6)173,5 (6)

Terug naar de top

Viertal klasse L cat. BCDE

Ring 4
Datum: 24-08-2019
Aanvang: 12:15

Jury bij B: Brosens, J.A.M.
Jury bij C: Merwe - Huizinga, K.D.C. Van de

L/ALLE, proef 39 (17 combinaties)
RangHnrRuiterVerenigingVer.plaatsprc.BC
1766De Ponyrakkers Nederweert PonyrakkersNederweert73,333222,5 (2)217,5 (1)
2763PC Gorssel-Zutphen Gorssel-ZutphenGorssel71,250224,5 (1)203 (3)
3771De Rode Stijgbeugeltjes RunderuitersEmmer-Compascuum70,667211 (3)213 (2)
4602PC De Toekomst Oirschot ToekomstOirschot66,833203 (4)198 (7)
5770PC De Bergakkerruiters BergakkerruitersEst65,583198,5 (5)195 (9)
 
6769Quattro Cavalli uut Drenthe Beilen Drenthe 65,167193 (7)198 (8)
7762PC Sint Steffenrijders SteffenrijdersLaren GLD65,083189,5 (9)201 (4)
8767PC Ponyruiters van Jeanne d'Arc Jeanne d'ArcZeeland64,833197 (6)192 (10)
9772Shine 4-Ever GiessenruitersAmeide64,667187,5 (12)200,5 (5)
10758PC De Kleppertjes KleppertjesAxel64,500188 (11)199 (6)
11768PC Heeten. HeetenHeeten63,250190 (8)189,5 (11)
12760PC Concordia Florebit Team 2 Concordia FlorebitEtten-Leur62,167189,5 (10)183,5 (15)
13764PC Winterswijkse Ponyclub Winterswijkse PonyclubWinterswijk61,333186,5 (13)181,5 (16)
14757PC De Valianten ValiantenHeeswyk Dinther61,250179 (15)188,5 (12)
15755PSV de Molenwieken MolenwiekenHet Bildt61,000181,5 (14)184,5 (14)
16765PC de Heuvelruitertjes HeuvelruitertjesLuttenberg60,917178 (16)187,5 (13)
17761PC de Hoefslag HoefslagAarle-Rixtel57,417169,5 (17)175 (17)

Terug naar de top

Viertal klasse L cat. ABC

Ring 5
Datum: 24-08-2019
Aanvang: 14:51

Jury bij B: Moerings, J.J.F.
Jury bij C: Dijk - Wijnen, W.E.M. Van

L/ALLE, proef 39 (6 combinaties)
RangHnrRuiterVerenigingVer.plaatsprc.BC
1790PC De Heerjansruitertjes HeerjansruitertjesOud Gastel69,000206 (2)208 (1)
2792RSV De Cavalieren CavalierenBerkel-Enschot67,500206,5 (1)198,5 (2)
 
3793Team Heeho Salland 64,500192 (5)195 (4)
4759PC De Heerjansruitertjes 2 HeerjansruitertjesOud Gastel64,417197 (3)189,5 (6)
5791PC De Duinrakkertjes DuinrakkertjesDrunen64,417192,5 (4)194 (5)
6794PC De Bergakkerruiters BergakkerruitersEst64,167190 (6)195 (3)

Terug naar de top

Zestal klasse M/Z cat. BCDE

Ring 5
Datum: 24-08-2019
Aanvang: 14:15

Jury bij B: Moerings, J.J.F.
Jury bij C: Dijk - Wijnen, W.E.M. Van

M/ALLE-Z/ALLE, proef 41 (1 combinatie)
RangHnrRuiterVerenigingVer.plaatsprc.BC
1786PC Grolse Ponyclub Grolse Pony- En VoltigeclubGroenlo62,500201 (1)174 (1)

Terug naar de top

Zestal klasse L cat. BCDE

Ring 5
Datum: 24-08-2019
Aanvang: 12:15

Jury bij B: Moerings, J.J.F.
Jury bij C: Dijk - Wijnen, W.E.M. Van

L/ALLE, proef 39 (8 combinaties)
RangHnrRuiterVerenigingVer.plaatsprc.BC
1777PC de Eschruiters. EschruitersWierden70,750217 (1)207,5 (1)
2774RSV Sint Lambertus Udenhout St. Lambertus UdenhoutUdenhout68,917208 (3)205,5 (2)
 
3775Rsv Barchem PC. Ruitersportvereniging BarchemLochem67,417213,5 (2)191 (4)
4776PC Gorssel-Zutphen Gorssel-ZutphenGorssel66,667208 (4)192 (3)
5797Willaerruiters WillaerruitersScherpenzeel65,583206 (5)187,5 (5)
6779PC Exloo team 2 ExlooExloo65,333205 (6)187 (6)
7778PC Exloo team 1 ExlooExloo64,667201 (7)187 (7)
8773PC De Schouwse Ruiters Schouwse RuitersSchouwen-Duiveland63,917196,5 (8)187 (8)

Terug naar de top

Zestal klasse L cat. ABC

Ring 5
Datum: 24-08-2019
Aanvang: 11:40

Jury bij B: Moerings, J.J.F.
Jury bij C: Dijk - Wijnen, W.E.M. Van

L/ALLE, proef 39 (1 combinatie)
RangHnrRuiterVerenigingVer.plaatsprc.BC
1795RV Schouwse Ruiters Schouwse RuitersSchouwen-Duiveland65,167201 (1)190 (1)

Terug naar de top

Dressuur verenigingskampioenschap (groep 1)

Ring 8
Datum: 24-08-2019
Aanvang: 13:30

Jury bij C: Vries - Breukink, W. de

B/A-B/B-B/C-B/D-B/E-L1/A-L1/B-L1/C-L1/D-L1/E-L2/A-L2/B-L2/C-L2/D-L2/E-M1/A-M1/B-M1/C-M1/D-M1/E, proef 6/18/14/10 (24 combinaties)
RangHnrRuiterPonyVerenigingVer.plaatsptn.
1622Justin KoopmansDe Boer-Horsetrucks BugattiBoekweitruitersDalerveen225
2749Femke OostraPandora van de BeekerheideSjaerdema-liauckemaruitersFraneker217
3381Lisa El HayekIgorKlein Maar DapperNunspeet214
4743Justin MeursNo RegretteSteffenrijdersLaren GLD213,5
5314Dianne Den BestenEnkershof IrnaHeuvelruitersWezep213
6625Nynke MoormannHoppenhof's NalaKleppertjesTexel213
 
7627Joy NoordermeerFinn Rinaldi WestlandDelftse PonyclubDelft212,5
8635Anna De VriesVriesburgers RonaldoScheeneruitersWeststellingwerf212
9646Linda JansenTopgunStroomruitersBeilen212
10596Ester Groot wassinkRasiedGorssel-ZutphenGorssel209
 668Sanne KoningNeronZ.E.O.'t Zandt209
12597Maaike HulshofJollyHertruitersHellendoorn207
13638Maike GildenGideonBrederoderuitersVianen207
14615Sophie PostBeukenhof's PetraDeltaruitersIJsselmuiden201,5
1586Myrthe Van der WeeleMy Fair Lady 'D' Prinsenhof'sFlevoruitersDronten199,5
16608Carmen VerveldeEmilionWinterswijkse PonyclubWinterswijk199,5
 630Willemijn Van RooijMelantho's ThrusterSt. Jan MerseloMerselo199,5
 667Evy MortierWesterbrink's KjeltDoor Eenheid SterkRijsbergen199,5
19640Annemarijn KroekVlinderVollenhoveVollenhove197,5
20632Zsa-zsa Van der VlugtChelsey's MiraclePasruitersNeede195,5
21553Maud PasmanSulaatik's Sing A SongWinterswijkse PonyclubWinterswijk191,5
22326Jasmijn WillemseSpikeSchouwse RuitersSchouwen-Duiveland190,5
23634Lieke BakkerWheemhoeve's MathildeHanzeruitersBolsward177
24599Marieke PaarhuisWhitneyMarkeloMarkelo176

Terug naar de top

Dressuur verenigingskampioenschap (groep 2)

Ring 9
Datum: 24-08-2019
Aanvang: 13:30

Jury bij C: Thissen, J.J.M.

B/A-B/B-B/C-B/D-B/E-L1/A-L1/B-L1/C-L1/D-L1/E-L2/A-L2/B-L2/C-L2/D-L2/E-M1/A-M1/B-M1/C-M1/D-M1/E, proef 6/18/14/10 (24 combinaties)
RangHnrRuiterPonyVerenigingVer.plaatsptn.
13Britt Kikkert - Van der LindeHimmeren's GoudtopaasKleppertjesTexel223
2674Jamie BoeveFairytales KorrianderDeltaruitersIJsselmuiden222,5
3329Marit MortierRunner BoyDoor Eenheid SterkRijsbergen216
4744Liz van DijckHazelberg's JulianSt. Jan MerseloMerselo211
5494Marlin Van DalenHippy ChickVollenhoveVollenhove205
6601Merel HuismanSan DiegoBrederoderuitersVianen202
 
7355Willemijn SijbengawinnetouStroomruitersBeilen201
8264Amke PotHooghe Maaten's MarshmallowHertruitersHellendoorn199,5
9648Shelby GroothuisDienWinterswijkse PonyclubWinterswijk197,5
10675Fleur SchatMr. Don DiŽgoSjaerdema-liauckemaruitersFraneker197,5
11278LoÔs de GrijsBoekieMarkeloMarkelo196
12650Lisa VelthuijzenDancerDelftse PonyclubDelft195,5
 633Froukje StegemanBailizeSteffenrijdersLaren GLD195,5
14613Hannah HoeksmaRingersheim's AdineScheeneruitersWeststellingwerf195,5
15261Jasmijn Oude AlinkKayraHeuvelruitersWezep195,5
1676Jasmijn NoordzijCampsterhoven's LeonardoSchouwse RuitersSchouwen-Duiveland194
17606Tereza IsraelJawelFlevoruitersDronten194
18604Dianne SluijmerZizouKlein Maar DapperNunspeet193,5
19652Simone LentingDidoZ.E.O.'t Zandt193
20478Silke ReuvekampGruyter's MemphisBoekweitruitersDalerveen192
 611Sofie Ten PasTwixWinterswijkse PonyclubWinterswijk192
22752Guus KriegerCorrie.d.Gorssel-ZutphenGorssel191
23600Fajah SchurinkRobbedoesPasruitersNeede187,5
24641Welmoed AgricolaKooifenne's Big Star MBHanzeruitersBolsward185,5

Terug naar de top

Dressuur verenigingskampioenschap (groep 3)

Ring 10
Datum: 24-08-2019
Aanvang: 13:30

Jury bij C: Meijssen - De Ridder, E.

B/A-B/B-B/C-B/D-B/E-L1/A-L1/B-L1/C-L1/D-L1/E-L2/A-L2/B-L2/C-L2/D-L2/E-M1/A-M1/B-M1/C-M1/D-M1/E, proef 14/6/10/18 (24 combinaties)
RangHnrRuiterPonyVerenigingVer.plaatsptn.
1333Imme SchraagLeuns Veld's CassiniKleppertjesTexel208,5
258Indy HingstmanJobStroomruitersBeilen202,5
36Sanne SchellingSiepke,s RonaldoHanzeruitersBolsward198
4598Melissa EshuisForest FireHertruitersHellendoorn195
5636Jojanneke SlendebroekLet's Little She-devilDeltaruitersIJsselmuiden195
6345Kirsten BrinkmanEl Diego des EtoilesGorssel-ZutphenGorssel194
 
792Sophie Van RooijWillow Tree GarwynSt. Jan MerseloMerselo193,5
8644Louisa PongersFlashHeuvelruitersWezep192,5
9616Ninah HeetebrijRemiVollenhoveVollenhove192
1043Guusje GaasbeekCandyDelftse PonyclubDelft191
11603Estelle Van WervenShakiraKlein Maar DapperNunspeet190,5
12651Tess AertsCantosDoor Eenheid SterkRijsbergen188
13747Mare BuddingLeuns Veld's YrianBrederoderuitersVianen187,5
14657Angelique Van der WeeleLuna LlenaFlevoruitersDronten187,5
15602Danique JansenFleur de L'eguilleSteffenrijdersLaren GLD187
16618Lonneke ZwienenbergValentino's SonMarkeloMarkelo185,5
17730Franne WolterinkDino GomellWinterswijkse PonyclubWinterswijk185,5
18631Chantal NijhofDiŽgoPasruitersNeede184,5
19658Amber HauserWaddenhoeks FeliciaSjaerdema-liauckemaruitersFraneker183
20612Wilma WemerRonnieScheeneruitersWeststellingwerf182
21671Anneli BosDefenderZ.E.O.'t Zandt172,5
22750Delano VriesSammieSchouwse RuitersSchouwen-Duiveland168,5
23639Iris VaartjesPrincess RomeeWinterswijkse PonyclubWinterswijk167
24624Jayden MettingJ's MagicBoekweitruitersDalerveen165,5

Terug naar de top

Dressuur verenigingskampioenschap (groep 4)

Ring 11
Datum: 24-08-2019
Aanvang: 13:30

Jury bij C: Le Mat, A.M.J.

B/A-B/B-B/C-B/D-B/E-L1/A-L1/B-L1/C-L1/D-L1/E-L2/A-L2/B-L2/C-L2/D-L2/E-M1/A-M1/B-M1/C-M1/D-M1/E, proef 14/6/10/18 (24 combinaties)
RangHnrRuiterPonyVerenigingVer.plaatsptn.
1353Yasmin WesterinkCoelenhage's Happy HourHeuvelruitersWezep218
2605Rolita VeronSpecial Eslhofs EsmeeFlevoruitersDronten214
3346Daphne KappertMajestic SognoMarkeloMarkelo210
4617Noah NabermanJoepVollenhoveVollenhove206
5654Indy De RijkAron DSt. Jan MerseloMerselo205,5
6629Marilyn RoelofsPoppings SorayaHertruitersHellendoorn202
 
7196Fien SchraagMambo Nr. 5KleppertjesTexel200,5
8623Indy HoftijzerPandourWinterswijkse PonyclubWinterswijk199,5
9656Laura Van AsperenJasmin de la FleurHanzeruitersBolsward198
10669Sarah NoteboomSunlight van de WesterhoeveSchouwse RuitersSchouwen-Duiveland194,5
11637Lieke YdemaNoir de CivryScheeneruitersWeststellingwerf194,5
12297Pollie GaasbeekNeo Nilson GDelftse PonyclubDelft194,5
13609Esmee WijnveenPromiseWinterswijkse PonyclubWinterswijk193,5
14619Berber KloostermanDelightSjaerdema-liauckemaruitersFraneker193
15607Ilse MolLeroy BeaulieuKlein Maar DapperNunspeet193
16645Dion KoopmansDe Boer-Horsetrucks Isla BonitaBoekweitruitersDalerveen188
17659Kaylee SchiphorstSulaatik's Al CaponeDeltaruitersIJsselmuiden186
18653FabiŽnne BerendsenMitchel van de StompslagGorssel-ZutphenGorssel183,5
19626Sanne Van NijnattenKelvin van Equi CenterDoor Eenheid SterkRijsbergen183
20672Maartje ElsendoornMiss MontrealBrederoderuitersVianen180,5
 649Nikki Fleur De HaanDublinStroomruitersBeilen180,5
22643Sara Van LentheLimited EditionSteffenrijdersLaren GLD178
23655Yvet NijhofWonders WembleyPasruitersNeede178
24628Gwen BrontsemaAinsleyZ.E.O.'t Zandt172,5

Terug naar de top

Springen klasse Z cat. C

Hoofdterrein 1A
Datum: 24-08-2019
Aanvang: 08:00

Jury: Bentum, M.E.
Jury: Buiskool leeuwma, S.
Jury: Renes, W.
Jury: Vries, J. de

Z/C (10 combinaties)
RangHnrRuiterPonyVerenigingVer.plaatssptn1tijd1sptn2tijd2
1739Lex GijsenHopstein DiamondEendracht PeyPey460,95035,84
2244Nina Van BladelNina's Hoeve MinstralWouw VooruitWouw460,22036,69
3552Maud AgterbergTop Quality GirlBrederoderuitersVianen470,01042,35
 
4554Simon RedderJay 's LisaV.v.v. Rouveen e.o.Gem. Staphorst466,66442,95
5549Jade KalshovenHentenaars SkippyNieuwleusenNieuwleusen470,58Uit12 
6551Meredith BaanTe AmoLunaruitersLunteren860,01  
7553Maud PasmanSulaatik's Sing A SongWinterswijkse PonyclubWinterswijk868,14  
8243Anouchka MarinissenMinoucheSť-rosVeere871,78  
9548Kyara Van der ZielSummerNoord VeluweOldebroek1265,44  
x550Julia VermueBaileyVollenhoveVollenhoveUit1   

Terug naar de top

Springen klasse Z cat. DE

Hoofdterrein 1A
Datum: 24-08-2019
Aanvang: 09:10

Jury: Bentum, M.E.
Jury: Buiskool leeuwma, S.
Jury: Renes, W.
Jury: Vries, J. de

Z/D-Z/E (36 combinaties)
RangHnrRuiterPonyVerenigingVer.plaatssptn1tijd1sptn2tijd2sptn.tottijd1sptn3tijd3
1573Britt DriessenDenzelJorisBeesel060,56048,99060,56031,86
2562Milan MorssinkhofElle BirkenTrippelaartjesHierden063,91048,74063,91034,42
3567Nick NanningBugattiHeideruitersOmmen066,71055,12066,71448,32
4572Teun SchripsemaKriesolBucephalusSevenum067,74161,81167,74  
5577Jop KeunenSummerKarwats BlerickBlerick / Venlo059,55447,93459,55  
6569Manon Van den HofAnemone Mabeline's ElanaZuidwoldeDe Wolden463,13049,91463,13  
 579Suzan KemperGantura rHeuvelruitertjesLuttenberg463,13052,78463,13  
8563Roos WeversTroublemakerMarkeloMarkelo463,58056,4463,58  
9561Olivia BraaksmaSara FortunAHeuvelruitersWezep064,58451,05464,58  
 
10245Maxime KarmanTessHaarlemmermeer RuitersHoofddorp065,55453,78465,55  
11248Liza RooversDylanoConcordia FlorebitEtten-Leur065,79452,34465,79  
12253Hilde VeenstraGossie GossieRadboudruitersDrachten466,72056,42466,72  
13576DaniŽlle HoltermanOrchid's AuroraV.v.v. Rouveen e.o.Gem. Staphorst464,09453,01864,09  
14560Nanne Van den BoomMellomacho DeeLiemersBeek464,7451,2864,7  
15555Iza HeurkensPrinzDrie LindenZeeland465,62768,651165,62  
16254Trienke KooistraFirrinaDrakorutersDrachtstercompagnie462,721467,991862,72  
17565Anthony SchreinemachersFairlight van de VlierbeekZeldenrustVelden460,53Uit1  60,53  
18557Anouk UrsemNavaraDelftse PonyclubDelft465,58Uit11  65,58  
19252Estelle SlingerlandHigh Dream NDelftse PonyclubDelft466,78   66,78  
20251Lois LarosHello It's me!HeerjansruitertjesOud Gastel466,81   66,81  
21574Jessica MaassenCocoCavaliersHelden468,91   68,91  
22558Claire Van SomerenBrummerhoeve's Levi HFlevoruitersDronten469,12   69,12  
23575Jordi KoopmansDe Boer-Horsetrucks QuicksilverV.v.v. Rouveen e.o.Gem. Staphorst864,84   64,84  
24570Niels ElshofDiŽncer BLierderholthuisLierderholthuis864,96   64,96  
25566Fieke BettinkDe Mensinghe`s LenteVoorwaartsEssen866,65   66,65  
26571Philine HooghiemstraLM's StormLarense ManegeLaren866,74   66,74  
27256Nina SmidNickyDriesporenOnstwedde869,91   69,91  
28568Tess de ReeEikenhorst's EmielDriehoekruitersHattem871,02   71,02  
x249Megan Van VugtPicassoBredaBredaUit1       
 556Puck BuijnstersWielbraek's FredjeCavalierenBerkel-EnschotUit1       
 559Gioia LubThe Edge of Orchid'sLilliputtersPuttenUit1       
 247Thomas DriessenPower Of LoveSt. HubertusMariaheideUit1       
 250Lotte ProvoostSunshineVeerse RuitersVeereUit1       
 564Remy AertsAddrigoole SallyHeideruitersOmmenUit1       
 255Kiki LouwersChanelToekomstOirschotUit11       
 578Leida NaberLucky LizzyFlevoruitersDrontenUit1       
 246Jade ThaensOmbos PepperSint MartinusSomerenNG       

Terug naar de top

Springen klasse ZZ cat. DE

Hoofdterrein 1A
Datum: 24-08-2019
Aanvang: 11:00

Jury: Bentum, M.E.
Jury: Buiskool leeuwma, S.
Jury: Renes, W.
Jury: Vries, J. de

ZZ/D-ZZ/E (17 combinaties)
RangHnrRuiterPonyVerenigingVer.plaatssptn1tijd1sptn2tijd2sptn.tottijd1
1582Renee HazelegerPanfu van de BisschopVoorwaartsEssen071,05061,98071,05
2588Liz MeenhuisOrlandoRossruitersRossum (OV)466,69056,65466,69
3259Siebe LeemansOrchid's LonetteDrie BeerzenOost W Middelbeers467,57054,94467,57
4257Myla Van AndelJe T'aime DMMLeeuwardenLeeuwarden071,61457,18471,61
5594Liesje VrolijkRaisa CestaniiLichtenvoordeLichtenvoorde472,18057,45472,18
 
6585Mart IjlandRatinaKanaalruitertjesDenekamp464454,5864
7595Anne FeenstraKnud van Orchid'sBoekweitruitersDalerveen464,24454,7864,24
8589Anna PlassGentlemanBoekweitruitersDalerveen467,35865,861267,35
9584Milan MorssinkhofGrandiosa STrippelaartjesHierden577,39Uit1  77,39
10581Lily Van der KnaapTiŽstoToekomstNijkerk863,69   63,69
11590Lars MaathuisJollySint JorisGeesteren975,24   75,24
12587Jaydee JanssensKyrian van OrchidsPaardenvriend ReuverReuver1268,43   68,43
13580Carlijn RoepelBreitlingJockey ClubRotterdam1666,27   66,27
14592Julia TitulaerDjangoBucephalusSevenum1667,63   67,63
15258Quinty KeurKinka's BoyNoord-HollandseBloemendaal1879,66   79,66
x583Mel van der KampGarfield RWNieuwleusenNieuwleusenUit11     
 586Rens BogersPjotr van de GroenheuvelJagers te Paard Graetheide e.o.Sittard-GeleenUit11     

Terug naar de top

Springen klasse M cat. C

Hoofdterrein 1A
Datum: 24-08-2019
Aanvang: 14:55

Jury: Bentum, M.E.
Jury: Buiskool leeuwma, S.
Jury: Renes, W.
Jury: Vries, J. de

M/C (16 combinaties)
RangHnrRuiterPonyVerenigingVer.plaatssptn1tijd1sptn2tijd2
1524River MorssinkhofWhite DiamondTrippelaartjesHierden057,39034,37
 220Nikkie van TolStormReigersburghWaddinxveen058,48034,37
3214Lotte Van der KaaijSjakkalakka MHSjaerdema-liauckemaruitersFraneker068,63034,74
4526Faye Louise VosApacheEschruitersWierden066,69036,03
 
5216Sanne KuijpersSun ShineZelden RustSomeren061,2036,13
6218Ava eden van GrunsvenPinoKleine HoefjesErp065,18037,99
7215Amber SomOrlandoJulianaRaamsdonk065,06436,04
8531Renzo ZoerMarshallKoekange e.o.De Wolden069,4445,04
9530Jayden MettingJ's QuickstarBoekweitruitersDalerveen461,93  
10219Babette HanseNemoFlevoruitersDronten462,56  
11528Annerieke ZingerMiss AlindaStroomruitersBeilen463,61  
12525Laeticia SchreinemachersCash Van De BeekerheideZeldenrustVelden464,3  
13527Jarell RolefesPhoenixMolenruitersTubbergen474,91  
14410Anne Van BloklandTheodorSchildknapenSchoorl864,45  
x217Achint VerstraetenWhoopyVoornruitersDe MeernUit1   
 529Alisha KorfRintintinHorseteamUrkUit1   

Terug naar de top

Springen klasse M cat. DE

Hoofdterrein 1A
Datum: 24-08-2019
Aanvang: 16:15

Jury: Bentum, M.E.
Jury: Buiskool leeuwma, S.
Jury: Renes, W.
Jury: Vries, J. de

M/D-M/E (40 combinaties)
RangHnrRuiterPonyVerenigingVer.plaatssptn1tijd1sptn2tijd2
1538Alicia BockenArkanWeertWeert063,53034,29
2542Chantal NijhofElshofs EmmaPasruitersNeede070,33039,57
3546Liz MeenhuisVida LocaRossruitersRossum (OV)067,57039,98
4537Jip GrootegoedKyraGrensruitertjesNispen069,7043,61
5230Isabelle MeursSurpriceLunaruitersLunteren067,38048,93
6234Anne MeijerMyloVeldruitersAngeren068,54053,68
7541Noelle KlokmanRowanPC. Ruitersportvereniging BarchemLochem071,26437,38
8533Floor JanssenOkidokiBucephalusSevenum067,02437,8
9142Denise WiegersmaBabieŽcaWieringermeerruitersWieringermeer068,08440,47
10237Roos WeversTop dominiqueMarkeloMarkelo067,16446,02
 
11240Joyce WiegersmaAldancerWieringermeerruitersWieringermeer068,1446,25
12221Sara Van den HoutFresh Orange BinkyDrie BeerzenOost W Middelbeers067,88453,29
13754Julia KapteijnZiolietaVoornruitersDe Meern069,41555,71
14536Niels ElshofGarciaLierderholthuisLierderholthuis068,121248,35
15235Rosalin BaanSunshineLunaruitersLunteren058,711252,94
16544Aylana SmitDe Leijen's KimV.v.v. Rouveen e.o.Gem. Staphorst057,23Uit1 
 591Emily HansCarbonMillenniumruitersDe Wolden065,34Uit1 
18231Stan SchillemansSir LancelotVoorwaartsEssen462,36  
19540Sophie PausCharbellBogelscampDenekamp463,63  
20222Tijn De BlaauwOrchid's MeganBoreftse RuitersBodegraven464,27  
21233Britt LozemanKayleighHoefslagBeerze465,11  
22224Britt Van OudenarenIrijnSchouwse RuitersSchouwen-Duiveland465,12  
23223Yfke PriemZafarano vh Gehucht ZSjaerdema-liauckemaruitersFraneker466,06  
24225Dorris VersteijnenFleurSt. AntoniusRiel467,86  
25241Juul van der VeldenDavantiVorstenbosch RSV.Vorstenbosch469,82  
26226Elise Duikercoppindell kingJeanne d'ArcZeeland476,65  
27227Iza HeurkensOfficierDrie LindenZeeland581,43  
28232Lieke MartensJophanmarSallandruitersHardenberg787,65  
29543Annerieke ZingerChanelStroomruitersBeilen863,17  
30239Fieke BettinkCharlotte CharmanteVoorwaartsEssen863,84  
31532Thijs MeulepasDominoJeanne d'ArcZeeland865,53  
32539Sanne SchuttelaarKoka D' AlmyTommixBaarlo866,38  
33236Kim LomanKellogsGrensruitertjesLattrop1264,38  
34228Eva JillingsEikenhorst's DioHollandsche RadingHilversum1265,56  
35238Anouk ElferinkZuccheroPC. Ruitersportvereniging BarchemLochem1267,22  
36229Hilde VeenstraKADANZ VAN ORCHIDSRadboudruitersDrachten1267,58  
37534Vivian SchiphorstCathleenGorssel-ZutphenGorssel1275,54  
x535Femke MeenhuisSunRossruitersRossum (OV)Uit1   
 547Romy MantinghEmiraExlooExlooUit1   
 242Hester SchrikMr TDriesporenOnstweddeUit11   

Terug naar de top

Springen klasse L cat. DE

Hoofdterrein 1B
Datum: 24-08-2019
Aanvang: 08:30

Jury: Compagner, H.
Jury: Spijker, A.P.A.M. Van de
Jury: Dusomos, M.P.J.A.

L/D-L/E (51 combinaties)
RangHnrRuiterPonyVerenigingVer.plaatssptn1tijd1sptn2tijd2
1496Babette HanseCountrys BoyFlevoruitersDronten062,73032,5
2501Vince NanningTomboyHeideruitersOmmen062,27034,49
3506Jesse BerkersDynamite HGrensruitertjesLattrop066,37035,43
4492GaŽlle VerweijOkidokiVoorwaartsEssen064,08035,87
5200Femke HoekstraCessa's duncanStuyvesantruitersWolvega064,43036,68
6513Nina HoutzagerMissouri VdkNieuwleusenNieuwleusen064,72037,36
7172Hilde BroersmaHarryHsf It BytlingZwaagwesteinde066,74039,85
8510Sanne VermeulenKantje's BostonSteffenrijdersLaren GLD066,19040,8
9205Tim RijkenMiss SnowySoestSoest057,29040,97
10516Britt DriessenWonderJorisBeesel059,62431,6
11491Nina Van BladelNina's Hoeve Koko PetaloWouw VooruitWouw056,94432,99
12504Leonie VosCamily-ArlandaV.v.v. Rouveen e.o.Gem. Staphorst061,19434,96
13209Kebie RaaijmakersKaramba van Orchid'sSint MichaŽlSint-Michielsgestel069,58435,62
 
14523Dimphy FokkensEasy QuibellStroomruitersBeilen062,45438,04
15503Geline MellemaHoppenhof's PedroOldambtScheemda064,03438,62
16512Noelle KlokmanHeihoeve's BostonPC. Ruitersportvereniging BarchemLochem069,69438,65
17498Anna HoltlandChiccoDeltaruitersIJsselmuiden063,13439,66
18493Ava-kee UittenbogerdHandsome Boy WETielerwaard WestHerwijnen065,02440,84
19519Renske Van MiddendorpBURITO'S KIND OF A SPARKLERZNNijkerk062,85442,2
20522Lindsay BalsGarmischIsidorusruitersSt. Isidorushoeve060,44443,4
21520Esmťe BeyerSpiritSt. HubertusGemert-Bakel067,37445,18
22499Wesley Ter HarmselFC Twente E.B.OosterhoffruitersRijssen065,42452,65
23497River MorssinkhofMoonlight FlightTrippelaartjesHierden060,93837,36
24213Amber KramerGeneveTjongerruitersOranjewoud064,03841,13
25509Simon RedderHaley La VerdiV.v.v. Rouveen e.o.Gem. Staphorst068,01843,91
26505Dominique KraleLady KickinV.v.v. Rouveen e.o.Gem. Staphorst067,26852,72
27208Sienna Van den IjsselStoutens JannusWeelruitersBorsele064,341237,09
28198Sharissa BeijemanQuintSchildknapenSchoorl067,271759,88
29207Ava eden van GrunsvenOkehurst Little Bow WowKleine HoefjesErp065,15Uit11 
30502Famke EngelsBleuberry IceCavaliersHelden459,71  
31514Jantien NaberSimply BrownFlevoruitersDronten461,74  
32210Anouk GijzenbergSilverHaarlemmermeer RuitersHoofddorp462,26  
33490Veerle Klaassenflessenbos frederikeThielenRijen462,81  
34507Meggi JansenNieuwmoed's AmaliaHeuvelruitersBergharen465,42  
35212Sakira RijkHeaven Star van de DistelhoeveWeelruitersBorsele466,45  
36211Tuana JansenImagineSchildknapenSchoorl466,76  
37494Marlin Van DalenHippy ChickVollenhoveVollenhove466,94  
38203Eefje JanssenBuckland CaramelBosruiterkesOverloon468,54  
39518Paulien MulderAsterhof's VincentBrinkruitersAnnen785,36  
40286Silke ReuvekampSulaatik's Mixed MarmeladeBoekweitruitersDalerveen861,41  
41495Marlou HoekmanPonyhof's TeddySallandruitersHardenberg863,04  
42508Corina Van den BergOr DurangoVoorwaartsEssen864,06  
43521Pippi Van de SteenDiabloPonyvriendjesVinkel864,26  
44202Shanti van der SteenSparrowSt. MartinusUden864,63  
45515Kim SpronkBouwershof VerdiDeltaruitersIJsselmuiden870,57  
46206Chinook de WitMiss NobelleVoornruitersDe Meern871,73  
47199Danique VeenstraPintoHsf It BytlingZwaagwesteinde974,29  
48204Anne KokTimoRockanjeRockanje1263,43  
49201Niels PijperEikhof Magic StarrWoudruitersVlagtwedde1273,69  
50511Iwan SchefferLibertyPaardenvriend ReuverReuver1688,58  
x517Wendy VerweijErosLansbergenBergschenhoekVrijw   
 500Lisanne BerendsenFalco van de StompslagGorssel-ZutphenGorsselNG   

Terug naar de top

Springen klasse L cat. AB

Hoofdterrein 1B
Datum: 24-08-2019
Aanvang: 11:15

Jury: Compagner, H.
Jury: Spijker, A.P.A.M. Van de
Jury: Dusomos, M.P.J.A.

L/A-L/B (20 combinaties)
RangHnrRuiterPonyVerenigingVer.plaatssptn1tijd1sptn2tijd2
1707Hanna HeetkampBrownyHeemruitersMarienheem060,33031,59
2188Jezebel VisserM & MGeldropse JagertjesGeldrop-Mierlo067,54031,85
3705Renzo ZoerFirst LadyKoekange e.o.De Wolden060,52032,49
4470Denise KorfDotjeHorseteamUrk059,8034,33
5479Lisa HeesakkersSweet ChiliReigertjesZytaart068,02047,25
 
670Tessy Velden jonkersTiŽstoRooyse Ruiters En PonyruitersSint-Oedenrode065,42436,82
7190Marlou KoutersPeggyGraaf EngelbrechtjesKruisland063,2442,98
8186Yvette ZielDouxStuyvesantruitersWolvega058,27444,67
9475Roos Van OostenDDM SpetterDelftse PonyclubDelft059,661246,04
10471Hailey SligmanAccidental SurpriseSnorrewindMarkelo061,03Uit2 
 473Kyra KlopmanRosetaBosruitersApeldoorn063,35Uit11 
 185Livia van RhenenRob Roy V.welgelegenPlantageElst (Utr)072Uit11 
13478Silke ReuvekampGruyter's MemphisBoekweitruitersDalerveen466,39  
14476Solana de GrootThe Rascals Farm DroghedaToekomstNijkerk469,32  
15184Amy TanLuckyKleppertjesAxel470,13  
16477Shania BemelmansBe ETNuthNuth470,15  
17472Lisa SchrŲderTomahawkSint JorisGeesteren867,59  
x706Lotte BorgersSmartieVoorwaartsEssenUit18   
 189Stella HeijligersTas Valley Suzanne't Gulden SpoorAstenUit11   
 187Rosanne AntonissenAnoukEnclaveruitertjesBaarle-NassauUit2   
 474Sterre StevensEmmely's JelleZ.E.O.'t ZandtNG   

Terug naar de top

Springen klasse L cat. C

Hoofdterrein 1B
Datum: 24-08-2019
Aanvang: 12:50

Jury: Compagner, H.
Jury: Spijker, A.P.A.M. Van de
Jury: Dusomos, M.P.J.A.

L/C (20 combinaties)
RangHnrRuiterPonyVerenigingVer.plaatssptn1tijd1sptn2tijd2
1194Britt Van BerloEikenhorst's Amalia't Gulden SpoorAsten060,32031,47
2711Mayke LeusinkChicoMolenruitersRekken062,87034,9
3484Daan VeldhuisMandyIsidorusruitersSt. Isidorushoeve062,31036,57
4489Rosanne ZingerMiss AlindaStroomruitersBeilen058,01036,92
5485Damaris VinkDDC's Cool menWalcherenNieuw- en Sint Joosland066,42039,18
 
6710Rosa FoppenBailando B.FlevoruitersDronten064,43434,58
7481Diede MeulepasVinginoJeanne d'ArcZeeland063,74439,69
8195Kim De LaakTitesSt. HubertusMariaheide057,78442,94
9482Reinoud van der Veen MeerstadtCartier's AltosMarkeloMarkelo058,08451,25
10191Anna-Hilde HovengaRebeccaMolenwiekenHet Bildt062,931236,23
11193Eva KapteijnBalouVoornruitersDe Meern067,851244,03
12192Jaimy van KaathovenBrendyJan van AmstelSchyndel060,552563,17
13487Noa FransenLaraJagers te Paard Graetheide e.o.Sittard-Geleen064,39Uit2 
14196Fien SchraagMambo Nr. 5KleppertjesTexel461,65  
15709Noa BastRosaNieuwe HeuvelLunteren462,22  
16488Justin KoopmansDe Boer-Horsetrucks Isla BonitaBoekweitruitersDalerveen464,71  
17197Danique HueskenSilver DanceNetaWinschoten467,08  
18483Tess GubbelsSkippy V/d VeldehoeveMaasruitersKessel576,66  
19480Douwe AvezaatWouda's MoonlightRockanjeRockanje1879,94  
x486Julia WiefferinkAmorKanaalruitertjesDenekampUit2   

Terug naar de top

Springen verenigingskampioenschap

Hoofdterrein 1B
Datum: 24-08-2019
Aanvang: 14:05

Jury: Compagner, H.
Jury: Spijker, A.P.A.M. Van de
Jury: Dusomos, M.P.J.A.

B/B-B/C-B/D-B/E-B/A-L/A-L/B-L/C-L/D-L/E-M/C-M/D-M/E (95 combinaties)
RangHnrRuiterPonyVerenigingVer.plaatssptn1stijl1
1719Britt TijhuisZippoPasruitersNeede075,47
2683Mascha WeinansD.d.m. FloorBoekweitruitersDalerveen072,84
3282Fenne VerrijdtTorenhoevens IvanhoSt. Jan MerseloMerselo072,82
43Britt Kikkert - Van der LindeHimmeren's GoudtopaasKleppertjesTexel072,07
5725Sara KoerselmanOpaal De L' EguilleSteffenrijdersLaren GLD070,05
6689Evi de BruijnL'omar Sharif van de BargerhofDoor Eenheid SterkRijsbergen069,3
7622Justin KoopmansDe Boer-Horsetrucks BugattiBoekweitruitersDalerveen068,4
8214Lotte Van der KaaijSjakkalakka MHSjaerdema-liauckemaruitersFraneker068,31
9682Maud LeeuwisJumping JackHeuvelruitersWezep068,2
10693Yara FrankenDjordanBrederoderuitersVianen068,16
11694Lynn KruitboschSemGorssel-ZutphenGorssel067,69
12623Indy HoftijzerPandourWinterswijkse PonyclubWinterswijk067,65
13728Jisca JonkerToesta KHanzeruitersBolsward067,01
14687DaniŽl SchepersLittle SparkleDelftse PonyclubDelft066,83
15643Sara Van LentheLimited EditionSteffenrijdersLaren GLD066,63
16690Alyanne LentingFemkeZ.E.O.'t Zandt066,52
17657Angelique Van der WeeleLuna LlenaFlevoruitersDronten065,98
18223Yfke PriemZafarano vh Gehucht ZSjaerdema-liauckemaruitersFraneker065,93
19720Bodil Van ToorSulaatik's Morning TouchSchouwse RuitersSchouwen-Duiveland065,86
20615Sophie PostBeukenhof's PetraDeltaruitersIJsselmuiden065,51
21712Tim SchreursDiscoWinterswijkse PonyclubWinterswijk065,5
22196Fien SchraagMambo Nr. 5KleppertjesTexel065,49
23730Franne WolterinkDino GomellWinterswijkse PonyclubWinterswijk064,92
24696Tess Ter BraakQuantum Of SolacePasruitersNeede063,87
 
25482Reinoud van der Veen MeerstadtCartier's AltosMarkeloMarkelo063,86
26676Berber NijlandHenshof WeslyHertruitersHellendoorn063,58
27632Zsa-zsa Van der VlugtChelsey's MiraclePasruitersNeede063,55
28601Merel HuismanSan DiegoBrederoderuitersVianen063,36
 523Dimphy FokkensEasy QuibellStroomruitersBeilen063,36
30752Guus KriegerCorrie.d.Gorssel-ZutphenGorssel063,3
31496Babette HanseCountrys BoyFlevoruitersDronten062,99
32751Daan ReuvekampHeihoeve's BerlinBoekweitruitersDalerveen062,71
33710Rosa FoppenBailando B.FlevoruitersDronten062,35
34612Wilma WemerRonnieScheeneruitersWeststellingwerf062,33
3543Guusje GaasbeekCandyDelftse PonyclubDelft062,09
36724Roos Van OostenBlack MagicDelftse PonyclubDelft062,03
37684Sanne Van DijkeFellowHertruitersHellendoorn061,98
38510Sanne VermeulenKantje's BostonSteffenrijdersLaren GLD061,8
3992Sophie Van RooijWillow Tree GarwynSt. Jan MerseloMerselo061,45
40613Hannah HoeksmaRingersheim's AdineScheeneruitersWeststellingwerf061,27
41674Jamie BoeveFairytales KorrianderDeltaruitersIJsselmuiden061,01
42702Quiana AltenaFlessenbos FlorianHeuvelruitersWezep060,96
43726Petrice PolinderUndercover's DoortjeKlein Maar DapperNunspeet060,77
44721Marissa BlankertBliksemSchouwse RuitersSchouwen-Duiveland060,23
45699Lotte HouwersLarsWinterswijkse PonyclubWinterswijk060,22
46704Rens OdinkMiss linn ASGVollenhoveVollenhove060,18
47514Jantien NaberSimply BrownFlevoruitersDronten059,98
48624Jayden MettingJ's MagicBoekweitruitersDalerveen059,92
49713Lisanne DamHans van de KalevalleiZ.E.O.'t Zandt059,25
50731Robin BrunstingSympatyStroomruitersBeilen058,51
51692Willemijn De PoelGalantheMarkeloMarkelo058,2
52722Veronique van BeekDiabloDoor Eenheid SterkRijsbergen056,21
53678Marieke PaarhuisWhitneyMarkeloMarkelo055,59
54349Luc EshuisForest FireHertruitersHellendoorn478,29
55644Louisa PongersFlashHeuvelruitersWezep475,94
56718Xanna EveraersJaySchouwse RuitersSchouwen-Duiveland474,77
57637Lieke YdemaNoir de CivryScheeneruitersWeststellingwerf472,56
58680Yanique De VriesBobbyVollenhoveVollenhove470,6
59703Marly AarninkPabloWinterswijkse PonyclubWinterswijk470,31
60611Sofie Ten PasTwixWinterswijkse PonyclubWinterswijk469,53
61515Kim SpronkBouwershof VerdiDeltaruitersIJsselmuiden469,46
62610Anouk KempersHoppenhof's MamboWinterswijkse PonyclubWinterswijk469,45
63708Dennis BijmaSydneyVollenhoveVollenhove468,9
6449Fleur HillenBonfireKlein Maar DapperNunspeet468,17
65701Femke Van der MeulenLunaSjaerdema-liauckemaruitersFraneker468,11
66745Eva KoetschruiterBorn to Be Alive MVHSteffenrijdersLaren GLD468,07
67753Marieke LammersDonnaGorssel-ZutphenGorssel467,15
68691Noortje Ten CateSulaatik's SovereignHertruitersHellendoorn466,92
69734Sanne HagenaarsReedhill's Salt 'n PepaDoor Eenheid SterkRijsbergen466,87
70688Sofie HoekzemaOrchid's TrionZ.E.O.'t Zandt466,64
71714Tessa DelgerWodanWinterswijkse PonyclubWinterswijk466,55
72686Daniek VissersLa belle van de BucxtaleSt. Jan MerseloMerselo466,18
73641Welmoed AgricolaKooifenne's Big Star MBHanzeruitersBolsward463,96
74620Lieke VerrijdtCarl Veni Vidi ViciSt. Jan MerseloMerselo463,78
75628Gwen BrontsemaAinsleyZ.E.O.'t Zandt463,65
76733Lieke WildhagenSkovkant's BojiDoor Eenheid SterkRijsbergen463,59
77345Kirsten BrinkmanEl Diego des EtoilesGorssel-ZutphenGorssel461,82
78715Alice WeijmanCarrickKlein Maar DapperNunspeet461,65
79679Ilse De VriesBobbyVollenhoveVollenhove461,53
80727Amber VriesemaZaragossaKlein Maar DapperNunspeet460,29
81224Britt Van OudenarenIrijnSchouwse RuitersSchouwen-Duiveland460,12
82729Jolien LammertinkJumbMarkeloMarkelo459,58
83543Annerieke ZingerChanelStroomruitersBeilen459,22
84646Linda JansenTopgunStroomruitersBeilen455,7
85297Pollie GaasbeekNeo Nilson GDelftse PonyclubDelft586,71
86700Wybrig De BoerYoung Winsome's AliciaSjaerdema-liauckemaruitersFraneker878,82
87681Romy de JongeBolt esHeuvelruitersWezep877,81
88600Fajah SchurinkRobbedoesPasruitersNeede871,13
89614Jolijn Van NielKoetsiershoeve ElectraDeltaruitersIJsselmuiden865,24
90697Vic Van EijkZidaneHanzeruitersBolsward1092,55
91672Maartje ElsendoornMiss MontrealBrederoderuitersVianen1595,39
92748Antoinette BoekMaybe NotScheeneruitersWeststellingwerf1891,13
x677Margreet DirksenJumperHanzeruitersBolswardUit5 
 333Imme SchraagLeuns Veld's CassiniKleppertjesTexelUit2 
 625Nynke MoormannHoppenhof's NalaKleppertjesTexelUit2 
 621Maud AgterbergRed-DevilBrederoderuitersVianenNG 

Terug naar de top