LET OP!: Dit zijn voorlopige startlijsten. De definitieve startlijst komt donderdagOCHTEND online!

Lijst gemaakt op: 20-08-2019 00:33:00

Dressuur klasse Z2 cat. D/E - 1e proef (groep 1)
Dressuur klasse Z2 cat. D/E - 1e proef (groep 2)
Dressuur klasse Z2 cat. D/E - 2e proef Kür op Muziek
Dressuur klasse Z1 cat. D/E - 1e proef (groep 1)
Dressuur klasse Z1 cat. D/E - 1e proef (groep 2)
Dressuur klasse Z1 cat. D/E - 2e proef
Dressuur klasse Z1/Z2 cat. C
Dressuur klasse M2 cat. DE
Dressuur klasse M1 cat. DE
Dressuur klasse M1/M2 cat. C
Dressuur klasse M1/M2 cat. AB
Dressuur klasse L2 cat. DE
Dressuur klasse L2 cat. C
Dressuur klasse L2 cat. AB
Dressuur klasse L1 cat. DE
Dressuur klasse L1 cat. C
Dressuur klasse L1 cat. AB
Dressuur klasse B cat. DE
Dressuur klasse B cat. C
Dressuur klasse B cat. AB
Viertal Kür op Muziek klasse M/Z
Viertal klasse Z cat. BCDE
Viertal klasse M cat. BCDE
Viertal klasse L cat. BCDE
Viertal klasse L cat. ABC
Zestal klasse M/Z cat. BCDE
Zestal klasse L cat. BCDE
Zestal klasse L cat. ABC
Dressuur verenigingskampioenschap (groep 1)
Dressuur verenigingskampioenschap (groep 2)
Dressuur verenigingskampioenschap (groep 3)
Dressuur verenigingskampioenschap (groep 4)
Springen klasse Z cat. C
Springen klasse Z cat. DE
Springen klasse ZZ cat. DE
Springen klasse M cat. C
Springen klasse M cat. DE
Springen klasse L cat. DE
Springen klasse L cat. AB
Springen klasse L cat. C
Springen verenigingskampioenschap

Dressuur klasse Z2 cat. D/E - 1e proef (groep 1)

Ring 2
Datum: 24-08-2019
Aanvang: 08:30

Jury bij C: Hansen, A.M.
Jury bij H: Haukes, A.M.T.
Jury bij M: Oldenburger - Steenhuis, G.A.

klasse Z2 Cat. D proef 91, klasse Z2 Cat. E proef 91

nr.--tijdHnrRuiterPonyVaderKl.Cat.VerenigingVer.plaats
1--08:30467Floor Van der KuijlChamp of DailyFs Don't WorryZ2DHummelo, PC.Bronckhorst
2--08:38171Hilde BroersmaHarry--Z2DHsf It Bytling, PC.Zwaagwesteinde
3--08:46176India Van LokvenCrackster SWebsterZ2E't Halster, PC.Oisterwijk
4--08:54170Sita HopmanBrouwershaven Uthopia IIMetallZ2DBelckmeer, PC.Dirkshorn
5--09:02166Arwen SchaafOrchid's NielsKantje's CarlandoZ2EHoeve Westland Ruiters, PC. DeNaaldwijk
6--09:10450Jill KempesNext Black MagicNabucco RZ2DSatana, PC.Erichem
7--09:18463Soleil SmeetsBoticelliBrillantZ2DWeert, PC.Weert
8--09:26182Senna Van de GevelIrakionIsmarZ2DKlavertje Vier, PC.Tilburg
9--09:34168Esmee BoersOrchard Red PrinceAester El NinoZ2DNieuw-Vennep, PC.Nieuw-Vennep
10--09:42169Anna Fekkesmr. HandsomeBrouwershaven's Diamond HitZ2EMorraruters (HSF), PC. DeKoudum
09:50 pauze (16 min.)      
11--10:06468Liz BoumanRubyOrchard Red PrinceZ2DZ.E.O., PC.'t Zandt
12--10:14175Elise de LoosSandokan's PardoOrchard BoginovZ2DHeerjansruitertjes, PC. DeOud Gastel
13--10:22446Senna EversMajos CannonMarchiZ2DSoc. Rijvereniging Vennen, PC. DeKwadijk
14--10:30451Isabelle JochemsWaddenhoek's MerlinHeitrak's MarvinZ2DMarkelo, PC.Markelo
15--10:38161Morgan WalravenDevill's Kiss NaoniDon Cremello Du BoisZ2DOud-beijerland, PC.Oud-Beijerland
16--10:46448Robin HeidenColourfull CannonballCan DanceZ2DHeuvelruiters, PC. DeBergharen
17--10:54461Esmee DobbelaarWatermill FalconOrchard BoginovZ2DKleppertjes, PC.Axel
18--11:02447Evi Van RooijKing Stayerhof's JangoKosmo Van Orchid'sZ2DSt. Jacobus, PC.Den Dungen
19--11:10466Maud Van WalstijnDon DiegoMorgenland's FabianZ2DHengelo Gelderland, PC. RV. en PC.Hengelo GLD.
20--11:18455Anne UijtewaalElsenhof RikVita Nova's HanassieZ2DVoornruiters, PC. DeDe Meern
21--11:26462Rowena WeggelaarNavarone van de BeekerheideNeptune Van De BeekerheideZ2DGrensruiters, PC.Roermond


Terug naar de top

Dressuur klasse Z2 cat. D/E - 1e proef (groep 2)

Ring 3
Datum: 24-08-2019
Aanvang: 08:30

Jury bij C: Graaff, J.C.B. De
Jury bij H: Joosten - Nas, S.B.T.
Jury bij M: Blanken - Van der Scheer, W.

klasse Z2 Cat. D proef 91, klasse Z2 Cat. E proef 91

nr.--tijdHnrRuiterPonyVaderKl.Cat.VerenigingVer.plaats
1--08:30858Isa Van der ArendMake My ForestElshofs MarnixZ2DVoornruiters, PC. DeDe Meern
2--08:38456Nické MiskotteBrouwershaven's LeonieHeidehof's Don DiegoZ2DHertruiters, PC.Hellendoorn
3--08:46164Rowi PilleDon JuanDreidimensional ATZ2DDuinruiters, PC. DeDen Helder
4--08:54179Sam CuppenDilaraFS Don't WorryZ2DSint Jan, PC.Lierop
5--09:02452Robin HeidenOosterbroek FenixOrlandoZ2DHeuvelruiters, PC. DeBergharen
6--09:10460Julia WillemsenDiorFS Daddy CoolZ2DHeuvelruiters, PC. DeBergharen
7--09:18172Esther PostmusJonkers' JortKlein Roderijs CocktailZ2DPostruters, PC. DeKootstertille
8--09:26856Nina WoertsMadam's MennoKielshoop HoneyhillZ2DSjaerdema-liauckemaruiters, PC.Franeker
9--09:34163Lara van NekBaumann's DespinoFS Don't WorryZ2DPutsche Ruiters, PC. DeBernisse
10--09:42453Laura TellemanLexLe MatsjoZ2DHooglandertjes, PC. DeHoogland
09:50 pauze (16 min.)      
11--10:06181Nina Van BakelMastro's Night And DayWengelo's NelsonZ2DSteegh, PC. DeBerghem
12--10:14173Jinke de VriesBumba BabaluDesperadoZ2ETjongerruiters, PC. DeOranjewoud
13--10:22178Tessa van HemertNoordhof's SurpriseBrummerhoeve's BossZ2DGelderse Boys, PC.Ammerzoden
14--10:30162Tatum NugterenDel PieroDe Vito IlZ2DRidderkerk, PC. Hippisch CentrumRidderkerk
15--10:38457Lize HeuvelPop StarFs Pour L'amourZ2DZeldenrust, PC.Velden
16--10:46459Mirthe Van DoremalenFs Coco JamboFs Champion De LuxeZ2DVier Heemskinderen, PC. DeBeneden-Leeuwen
17--10:54449Frederique Van ZeelandDropsDance Star AtZ2DGeldropse Jagertjes, PC.Geldrop-Mierlo
18--11:02165Vicki SandersVidocqVolltrefferZ2DXanthus Spaarnwoude, PC.Spaarnwoude
19--11:10160Marilee De VriesDulce Evita's danceSandreoZ2ESjaerdema-liauckemaruiters, PC.Franeker
20--11:18464Amanda De BoerDe Kuilen's BrodyOrchard Red PrinceZ2DOrcaruiters, PC.Urk
21--11:26458Esmee ZwaagstraDesperadoBoweZ2DExloo, PC.Exloo
22--11:34180Siel Van CasterenIester van den BoxenhofIsarcoZ2DMaaslanders (PV.), PC. DeLithoijen


Terug naar de top

Dressuur klasse Z2 cat. D/E - 2e proef Kür op Muziek

Ring 2
Datum: 24-08-2019
Aanvang: 15:40

Jury bij C: Alberts, P.J.
Jury bij H: Haas, D.J. De
Jury bij M: Harst, J. Van der

klasse Z2 Cat. D proef Z2-K-Po-16, klasse Z2 Cat. E proef Z2-K-Po-16

nr.--tijdHnrRuiterPonyVaderKl.Cat.VerenigingVer.plaats


Terug naar de top

Dressuur klasse Z1 cat. D/E - 1e proef (groep 1)

Ring 4
Datum: 24-08-2019
Aanvang: 08:30

Jury bij C: Ruhe - Hanke, P.A.
Jury bij H: Bax, L.M.A.
Jury bij M: Terra, A.E.

klasse Z1 Cat. D proef 26, klasse Z1 Cat. E proef 26

nr.--tijdHnrRuiterPonyVaderKl.Cat.VerenigingVer.plaats
1--08:30436Jolien FelixGolden ChallengeFs Golden MoonlightZ1DHasselt, PC.Hasselt
2--08:38155Janique Van ZutphenIcoonIrakionZ1DKleine Hoefjes, PC. DeErp
3--08:46429Margje JanssenPowergirlPower And PaintZ1DRijdt Met Beleid, PC.Meerlo
4--08:54150Femke VerkleySilvester--Z1ENiop, PC.Nieuwe Pekela
5--09:02441Nicole KimenaiTongerenhof AramisWayland LoganberryZ1DEdele Hoefjes Klein-Dongen-Vaart, PC. DeDongen
6--09:10432Dan PrinsOakhill's NumitorValentinoZ1DReestruitertjes, PC. DeDe Wijk
7--09:18426Meike De JongDjinteequaEdgarZ1DGeneraal van den Bosch, PC.Westerveld
8--09:26428Iris SchoenakerDonny--Z1DHummelo, PC.Bronckhorst
9--09:34141Janneke VriesMaximaVader OnbekendZ1DZilverstadruiters, PC. DeSchoonhoven
10--09:42421Lara Van SoestSpeycksbosch DickensHeitrak's MarvinZ1DOns Genoegen, PC.Beesd
09:50 pauze (16 min.)      
11--10:06427Lotte GaikhorstGreat Britain Expert DiemenAlbaranZ1EDoornslagruiters, PC. DeDrempt
12--10:14431Dominique Van DalsenSchermeer's Hof TijgerlelieVerona's Bo-giZ1DVoornruiters, PC. DeDe Meern
13--10:22419Rebeca ten VoordeLiving art StaceyWengelo's RicardoZ1DLooleeruiters, PC. DeAlmelo
14--10:30148Juul GrootBriljant Star Zhivago--Z1DGroot, ManegeEgmond aan den Hoef
15--10:38156Beau Van de VenVdv Mister GigoloVita Nova's HanassieZ1DVereniging Eindhovense Manege, PC.Eindhoven
16--10:46425Romy SchaftenaarLupido L'e LuxeLe MatsjoZ1DSchaapskooiruiters, PC. DeWapenveld
17--10:54144Melissa Van der VeenTosca's AndyNieuwmoed's PatrickZ1DLytse Fjildruters Hemrik E.o., PC. DeHemrik
18--11:02153Joyce Van de PanneDiva SterreDe Vito IiZ1DSchouwse Ruiters, PC. DeSchouwen-Duiveland
19--11:10443Esmee HoekGlobal´s CocoHoppenhofs Hero"Z1DConcordia Florebit, PC.Etten-Leur
20--11:18142Denise WiegersmaBabieëcaNumero UnoZ1EWieringermeerruiters, PC. DeWieringermeer


Terug naar de top

Dressuur klasse Z1 cat. D/E - 1e proef (groep 2)

Ring 5
Datum: 24-08-2019
Aanvang: 08:30

Jury bij C: Lodeweegs - Van Tiggelen, B.E.A.
Jury bij H: Buiten, N.O.E.
Jury bij M: Nispen - Knols, P.L.F.M. Van

klasse Z1 Cat. D proef 26, klasse Z1 Cat. E proef 26

nr.--tijdHnrRuiterPonyVaderKl.Cat.VerenigingVer.plaats
1--08:30430Yasmin WesterinkCappuccino Royale GCasino Royale KZ1DHeuvelruiters, PC. DeWezep
2--08:38143Ilse De WildeFalcoLeuns Veld's WinstonZ1DBiesboschruiters, PC. DeWerkendam
3--08:46439Vera Van de KooijSammyVader OnbekendZ1DHooglandertjes, PC. DeHoogland
4--08:54442Gwendolyn KriegerAglaya's CastelloOrchard WildemanZ1DDalfsen e.o., PC.Dalfsen
5--09:02157Floor EbbensVitalus BValentinoZ1DTaxandria, PC.Diessen
6--09:10152Ilona Van den BergConstantijn T.G.Cindy's Chevy TgZ1DNienoord, PC.Leek
7--09:18420Linde HofsHuusstede's ProudOrlandoZ1DHummelo, PC.Bronckhorst
8--09:26146Ilse TerpstraSpecial Painted Paolo--Z1DPion, PC. DeHaule
9--09:34422Inge OelenHanzehof 's DylanDe Goede Ree Now Or NeverZ1EWeideruiters, PC. DeElim
10--09:42437Rowena WeggelaarOrchid's ErnoKrimhZ1DGrensruiters, PC.Roermond
09:50 pauze (16 min.)      
11--10:06140Natascha HulstBaileyVader OnbekendZ1DHoeve Westland Ruiters, PC. DeNaaldwijk
12--10:14424Eline AnkerPronkenbergs G.briljandGeronimo BZ1DVoornruiters, PC. DeDe Meern
13--10:22423Nomy RuttenTalita--Z1ESteenwyck, PC.Steenwijk
14--10:30145Mery - lou MoormannFernando BOrchard BoginovZ1EKleppertjes, PC.Texel
15--10:38154Suus Van den NieuwenhofMastro's NewmanWengelo's NelsonZ1DHeydonckruitertjes (PV. Best), PC. DeBest
16--10:46159Sharon Van der VeldenSil--Z1ERutger van Herpenruiters (HSV.), PC.Boekel
17--10:54440Timo NijhofHaasendonck's AmbrosiusValentinoZ1DPC. Ruitersportvereniging BarchemLochem
18--11:02151Danique van der HeijdenIssydèIrakionZ1EHinnikers, PC. DeOerle
19--11:10149Zara van der WerffDe Mersken IfarAester El NinoZ1DKwintoruiters, PC. DeNijefurd
20--11:18445Belinda GritterDorado Van Stal RomanoDe Vito II Van Stal RomanoZ1DDrentse Hooglanden, PC.Beilen


Terug naar de top

Dressuur klasse Z1 cat. D/E - 2e proef

Ring 2
Datum: 24-08-2019
Aanvang: 13:15

Jury bij C: Smit, H.R.
Jury bij H: Harselaar - Hogendoorn, W.B. Van
Jury bij M: Hollander - Donker, A.C. den

klasse Z1 Cat. D proef 26, klasse Z1 Cat. E proef 26

nr.--tijdHnrRuiterPonyVaderKl.Cat.VerenigingVer.plaats


Terug naar de top

Dressuur klasse Z1/Z2 cat. C

Ring 3
Datum: 24-08-2019
Aanvang: 13:15

Jury bij C: Luijmes, J.R.L.
Jury bij H: Ulden - Hennink, I. van
Jury bij M: Boudens, J.M.

klasse Z1 Cat. C proef 26, klasse Z2 Cat. C proef 91

nr.--tijdHnrRuiterPonyVaderKl.Cat.VerenigingVer.plaats
1--13:15147Iris GeneeHoge Linthorst MaverickAlexZ1CTrynwâlden, PC.Oentsjerk
2--13:23438Thirsa OonkBeauVivienne's Vision Of FreedomZ1CWinterswijkse Ponyclub, PC.Winterswijk
3--13:31418Bridget LockForest GumpVader OnbekendZ1CMusketiers, PC. DeDruten
4--13:39444Lemoni DickerLindenburgs FinnCadlanvalley GoldstarZ1CVoorwaarts, PC.Essen
5--13:47433Lowie VandenreykenShakiraHoney Bee's JolivierZ1CNeer, PC. RijverenigingNeer
6--13:55434Faye ReintsemaPrinceRusty He.stb.Z1CHeuvelruiters, PC. DeWezep
7--14:03158Jill Van HooffDajoVader OnbekendZ1CDuinrakkertjes, PC. DeDrunen
8--14:11435Janneke SteenbergenHakoena Matata--Z1CCowboys Berlicum, PC. DeBerlicum
9--14:19177Helène LouwerseTwisterVader OnbekendZ2CVeerse Ruiters, PC.Veere
10--14:27167Esmee BoersRoosendaal's MiracleDen Bramel's BayeZ2CNieuw-Vennep, PC.Nieuw-Vennep
14:35 pauze (16 min.)      
11--14:51174Patrick TrijbelsSamoerai van de AdelaarshoeveKrimh OxZ2CNiop, PC.Nieuwe Pekela
12--14:59454Gwen TroquetZandberg's Diva IzebelHeitrak's MarvinZ2CBlauwe Steen (HSV.), PC. DeWijnandsrade
13--15:07465Chinook de WitZwaluwenburg's Bright IdeaZwaluwenburgs Just In TimeZ2CVoornruiters, PC. DeDe Meern


Terug naar de top

Dressuur klasse M2 cat. DE

Ring 11
Datum: 24-08-2019
Aanvang: 08:30

Jury bij C: Hoey smith, M. Van
Jury bij H: Rooij, C. Van
Jury bij M: Oosting, B.

klasse M2 Cat. D proef 22, klasse M2 Cat. E proef 22

nr.--tijdHnrRuiterPonyVaderKl.Cat.VerenigingVer.plaats
1--08:30133Sytske De JongMaurik's Giorgio ArmaniOrchard Red PrinceM2DBoarnruters, PC.Akkrum
2--08:38412Isa Van den EijndenMax--M2ESt. Lambertus Udenhout (RSV.), PC.Udenhout
3--08:46120Linde NiemanGolden SacoOrchard D'avranchesM2DOostelijk West Friesland, PC.Venhuizen
4--08:54131Ellen de LandtsheerZiesoLe MatsjoM2DVlakteruiters, PC. DeTerneuzen
5--09:02402Sterre JanssenGoldstar du BoisGolden RockM2DAlvernase R.J.V., PC.Alverna
6--09:10132Joyce Van de PanneDiva Classic--M2DSchouwse Ruiters, PC. DeSchouwen-Duiveland
7--09:18128Quinty Van der LeeNandorOrchard D'avranchesM2DDuinrakkertjes, PC. DeDrunen
8--09:26413Maureen Van DalfzenCasparMikelM2EAvereest En Omstreken, PC.Balkbrug
9--09:34125Finette PleijterHoppenhof's JariWoodrow CarisbrookeM2DMargrietruiters, PC. DeSprang-Capelle
10--09:42415Indy De VroetGolden RiverOrchard BoginovM2DDrentse Hooglanden, PC.Beilen
09:50 pauze (16 min.)      
11--10:06126Amarins HalmanWiardaStravinskyM2EBoarnruters, PC.Akkrum
12--10:14401Fenne Van den BergDe Goede Ree Now Or NeverHighmead Duty FreeM2DHummelo, PC.Bronckhorst
13--10:22411Merle HoeymakersCayenneTuschinskiM2EBucephalus, PC. HV.Sevenum
14--10:30404Annemijn WoltersJoyTarzan OM2DEschruiters, PC. DeWierden
15--10:38137Renee Van de BorneBugattiMikelM2DTilburgse RV. 't Zandeind, PC.Tilburg
16--10:46124Emma JonesRocky Diamond--M2EWest Friesland, PC.Schagerbrug gem. Zijpe
17--10:54410Jolien FelixNobis JorisCompagnon's HumpreyM2DHasselt, PC.Hasselt
18--11:02122Shenoa KersWaslijn's VictoriaVader OnbekendM2DBlauw Gele Vendel, PC. HetPijnacker
19--11:10400Djuli van Windena little touch of Magic--M2DVoorwaarts, PC.Essen
20--11:18130Sophie Van der SteenYellow BoyKlein Roderijs CocktailM2DKleine Hoefjes, PC. DeErp
11:26 pauze (16 min.)      
21--11:42138Marit HeikensBono van de ManuhoeveBaccarav Van De CorijonM2ERunderuiters, PC. DeEmmer-Compascuum
22--11:50119Iris WijnstraJames Bont--M2EPoptaruters, PC. DeMenaldumadeel
23--11:58405Jasmijn SwennenhuisVolltreffer's VlegelVolltrefferM2DGorssel-Zutphen, PC.Gorssel
24--12:06407Fabienne HeugtenChapeauIdzardM2DNeer, PC. RijverenigingNeer
25--12:14416Elles WisselinkKoningshoek LucianoOosterbroek FrancoisM2EVarus, PC.Varsseveld
26--12:22129Nine Van GemertKeulse Hoeve's ZorroRietheim's HilbertM2DPaardenvriendjes, PC. DeReusel
27--12:30121Jeada JansenDi Diamanti LavoratiDi Caprio Du BoisM2ESchildknapen, PC. DeSchoorl
28--12:38417Ruth GjaltemaSunshineDaedalus SdmM2EMazeppa, PC.Marum
29--12:46406Vera Van de KooijMineaOrlandoM2DHooglandertjes, PC. DeHoogland
30--12:54403Nina LuesinkDelinovOrchard BoginovM2DHummelo, PC.Bronckhorst
31--13:02134Jasper Van der Vuurst de vriesDancing DaySandokan's LeonardoM2ETilburgse RV. 't Zandeind, PC.Tilburg
32--13:10127Lieke LambersMontyVader OnbekendM2DZilverstad, PaardensportcentrumSchoonhoven


Terug naar de top

Dressuur klasse M1 cat. DE

Ring 10
Datum: 24-08-2019
Aanvang: 08:30

Jury bij C: Hertzberger - V. Gelder, A.
Jury bij H: Roelofs, E.
Jury bij M: Welten, W.H.C.

klasse M1 Cat. D proef 18, klasse M1 Cat. E proef 18

nr.--tijdHnrRuiterPonyVaderKl.Cat.VerenigingVer.plaats
1--08:30108Tatum NugterenGremashof KazzHolthausen Frodo IIM1DRidderkerk, PC. Hippisch CentrumRidderkerk
2--08:38369Chevenna Van BoxtelBrownieKing KadanzM1ESt. Joris, PC.Vught
3--08:46388Vivian SchiphorstSecond SpiritVader OnbekendM1DGorssel-Zutphen, PC.Gorssel
4--08:54109Lotte DalessiBrummershoeve's Pulsar HMikelM1DGiessenlanderij, HC.Noordeloos
5--09:02370Xena KrijnenSörbys BentleySorbysvilmerM1DDuiksehoefjes, PC. RSV DeLoon op Zand
6--09:10156Jenou Van MarleDiamond of the NightVader OnbekendM1DDeltaruiters, PC. DeIJsselmuiden
7--09:18115Anne UijtewaalFreya's First LadySulaatik's FireballM1DVoornruiters, PC. DeDe Meern
8--09:26371Nina Van RooijAmigo M1DSt. Jacobus, PC.Den Dungen
9--09:34378Briett BremanCoco--M1DZwartewaterruiters, PC.Genemuiden
10--09:42106Noa BoelS' Copacabana Drum van het JuxschotKantje's FahranM1DHaarlemmermeer Ruiters, PC.Hoofddorp
09:50 pauze (16 min.)      
11--10:06377Nikki Van BerkelMachoMoorland's CrackM1DTilburgse RV. 't Zandeind, PC.Tilburg
12--10:14376Maura KnipscheerJames v.d. PonderosahoeveOrchard WildemanM1DKennemerruiters, PC.Bergen
13--10:22385Isa HollandsMabeline's FloranFrodo's BoyM1DPersonality, PC.Schaesberg
14--10:30368Desiree VeenstraLively LadyLe MatsjoM1DNienoord, PC.Leek
15--10:38668Claire VermaesMatcho 'D' van Prinsenhof'sKulberg's LancelotM1DHoefslag, PC. DeAarle-Rixtel
16--10:46399Elles WisselinkCamphuysen's Lucky WilliamAladinM1DVarus, PC.Varsseveld
17--10:54112Byonne Van der LandDe Mersken EspressoEmpireM1DPostruters, PC. DeKootstertille
18--11:02675Marte MulderVeranoVader OnbekendM1DRuurlo, PC.Ruurlo
19--11:10110Jasmein De BoerAntonVader OnbekendM1DStuyvesantruiters, PC. DeWolvega
20--11:18397Anne TeulingsJonkers' AnigoHighmead Duty FreeM1DReambo (HSV.), PC.Boxtel
11:26 pauze (16 min.)      
21--11:42114Kate NeijenhuisDie Wilde DreizehnDer Feine Lord AtM1DStuwruiters, PC. DeHagestein
22--11:50396Helène LouwerseViperOrchard WildemanM1EVeerse Ruiters, PC.Veere
23--11:58384Veerle Van HofEquine parks XanderOrchard BoginovM1DEquine Park HulsbergHulsberg
24--12:06374Ella OffenbergOrlandoOrchard BoginovM1EMenterwolderuiters, PC. DeGemeente Oldambt
25--12:14383Frederieke Ter WoerdsLesterLe MatsjoM1ELichtenvoorde (HV.), PC.Lichtenvoorde
26--12:22375Milika KupersZimbaOO SevenM1EDonia's, PC. DeLittenseradiel
27--12:30394Carlijn Van MensvoortDeanston EmelwerthSteerwolde's V.I.P.M1DRunderuiters, PC. DeEmmer-Compascuum
28--12:38857Lotte RomijnNiran SDutchboyM1EEricaruiters, PC.Erica
29--12:46111Jonne LiefhebberDiamanto du BoisDon Cremello Du BoisM1DKillesteynruiters, PC. DeLexmond
30--12:54379Gioia LubLeuns Veld Winston Jr.Leuns Veld's WinstonM1DLilliputters (HVP.), PC. De PPC. DePutten
31--13:02398Susanne ZaalbergHappy HighlightSorentoM1EHeemruiters (HV.), PC. DeMarienheem
32--13:10380Lisa El HayekIgorIrakkionM1EKlein Maar Dapper, PC.Nunspeet


Terug naar de top

Dressuur klasse M1/M2 cat. C

Ring 6
Datum: 24-08-2019
Aanvang: 12:34

Jury bij C: Tuijn, J.A.
Jury bij H: Nekker, J. De
Jury bij M: Pul, B.J.A.M.

klasse M1 Cat. C proef 18, klasse M2 Cat. C proef 22

nr.--tijdHnrRuiterPonyVaderKl.Cat.VerenigingVer.plaats
1--12:34381Linde PodtMagic--M1CReggehoeveHellendoorn
2--12:42366Britt BuijzenHoppenhof's NickMolenaar's Golden KingM1CPikeurtjes, PC. DeGemonde
3--12:50393Phileine VenhuisRietheim's RioEyarth RioM1CTwello e.o., PC.Twello
4--12:58373Naita van der VeldenWoldberg's TobiasDen Deel's JarnoM1CPikeurtjes, PC. DeGemonde
5--13:06382Emma VanhoveFrits--M1CPonyrakkers, PC. DeNederweert
6--13:14387Louise Van NesHaanpaol's RossiEquus RaspoetinM1CDalfsen e.o., PC.Dalfsen
7--13:22391Ellemijn van NorelLucky Boy--M1CSchaapskooiruiters, PC. DeWapenveld
8--13:30392Isabella KarajkovicDreamboyWoldberg's BartM1CVoornruiters, PC. DeDe Meern
9--13:38362Jade VerschoorMelody Forever't Hogeland's FerdinandM1CHitland, ManegeNieuwerkerk aan de IJssel
10--13:46364Nick Van DoornStarlightKinka's BoyM1CCowboys Berlicum, PC. DeBerlicum
13:54 pauze (16 min.)      
11--14:10672Maud GiethoornDancing Mexx--M1CStidalruiters, PC. DeStieltjeskanaal/dalerveen
12--14:18408Gwen van UytertBolderman's LightningJurjen H.M2CVier Heemskinderen, PC. DeBeneden-Leeuwen
13--14:26409Anne Van BloklandTheodorOosterbroek FrancoisM2CSchildknapen, PC. DeSchoorl
14--14:34414Romana SmitMistyVader OnbekendM2CDordrecht, PC. Hippisch CentrumDordrecht
15--14:42113Iris GeneeMister Sock'sRuska GwyndafM1CTrynwâlden, PC.Oentsjerk


Terug naar de top

Dressuur klasse M1/M2 cat. AB

Ring 6
Datum: 24-08-2019
Aanvang: 15:15

Jury bij C: Osterholt, P.
Jury bij H: Lanen, M.A.A. Van
Jury bij M: Arkema, G.

klasse M1 Cat. A proef 18, klasse M1 Cat. B proef 18, klasse M2 Cat. A proef 22, klasse M2 Cat. B proef 22

nr.--tijdHnrRuiterPonyVaderKl.Cat.VerenigingVer.plaats
1--15:15390Sarah WillemsenHenshof FernandoHenshof RafaelM1BHeuvelruiters, PC. DeBergharen
2--15:23395Nikita Van MechelenDamiro JustoVader OnbekendM1BSoest, PC.Soest
3--15:31372Carlijn BeijeMargieTimo V.d. WeteringM1ASchouwse Ruiters, PC. DeSchouwen-Duiveland
4--15:39117Isis FleddermanDaisyVader OnbekendM1BMenterwolderuiters, PC. DeGemeente Oldambt
5--15:47389Zyna DebougnouxMandarinBlance MystralM1BEdele Ros, PC. HetBeek
6--15:55116Maud LintsenSnelsstable GameboyWildzang's SultanM1BIrene-Bosruiters, PC.Aalst (NB)
7--16:03107Sanne GlissenaarRiton CupidoBryn StormM1BVoornruiters, PC. DeDe Meern
8--16:11365Victoria WijlaarsLottoVader OnbekendM1ASint Michaël (RSV.), PC.Sint-Michielsgestel
9--16:19363Nick Van DoornIsabel--M1BCowboys Berlicum, PC. DeBerlicum
10--16:27118Mirte KogelmanComm's Forest DillePaddington's O'MalleyM1BHeeten, PC.Heeten
16:35 pauze (16 min.)      
11--16:51367Thomas DriessenTwinkel--M1BSt. Hubertus, PC.Mariaheide
12--16:59386Pleun Van AssouwCoelenhage's DominantCoelenhage's JarnoM1BCavalieren, PC. DeBerkel-Enschot
13--17:07139Kyra HingstmanJob--M2BStroomruiters, PC. DeBeilen
14--17:15136Jessica NesselaarRötgers MitchelCeulan SimwntM2BGarderreentjes, PC. DeGarderen
15--17:23135Romy GrobIllze Dee--M2AVeldruiters, PC. DeAngeren
16--17:31123Kicky Van LeeuwenPuck--M2AMeers Paarden CentrumNieuw Vennep


Terug naar de top

Dressuur klasse L2 cat. DE

Ring 9
Datum: 24-08-2019
Aanvang: 08:30

Jury bij C: Sijbesma - Ramaekers, D.M.P.
Jury bij H: Verhulst, J.
Jury bij M: Koning, H.J. De

klasse L2 Cat. D proef 14, klasse L2 Cat. E proef 14

nr.--tijdHnrRuiterPonyVaderKl.Cat.VerenigingVer.plaats
1--08:30321Alice den ToomGioVader OnbekendL2ELickebaert, PC.Maassluis
2--08:38319Dijon UitbeijerseZoe--L2DHollandsche IJsselruiters, PC. DeOudewater
3--08:46332Imme SchraagLeuns Veld's CassiniOrchard WildemanL2DKleppertjes, PC.Texel
4--08:54330Jenny DielsJacodi's Bera's BarlowRivaldo HL2DEnclaveruitertjes, PC. DeBaarle-Nassau
5--09:02356Chayenne EngelbertsRephartox CeredigNantgwinau SamsonL2DVier Heemskinderen, PC. DeBeneden-Leeuwen
6--09:10346Indy Van de BeetenDiamond's Dio--L2DTrippelaartjes, PC. DeHierden
7--09:18341Marcella BerendsStar Dancer ZBijsterhof's Daimond DancerL2DRunderuiters, PC. DeEmmer-Compascuum
8--09:26320Delana De HerderIvocoIsarcoL2DLickebaert, PC.Maassluis
9--09:34358Bibi Den ToomZandkamp's EvitaReekamp's EclipsL2DBosruiters, PC. DeDen Ham
10--09:42357Joyce Van SoestHeidepeel's SydneyEquus RaspoetinL2DGrote Brug, PC. DeBuren
09:50 pauze (16 min.)      
11--10:06350Anne VeldmateNever Know's HobyHaskoL2DHeuvelruitertjes, PC. DeLuttenberg
12--10:14331Frank VerhoevenGoldwind Empire's StyleOrchard BoginovL2EValianten (RSV.), PC. DeHeeswyk Dinther
13--10:22338Eline NillessenBeauty BridgeVlagberg's CarwayL2DJeanne d'Arc, PC.Groesbeek
14--10:30316Janniek WiersmaDjaro--L2DTally-ho, PC.Sneek
15--10:38324Axelle EekelsMDH Mr. HandsomeFS Mr. RightL2DMeulendijks, RSC. ManegeHeeze
16--10:46344Kirsten BrinkmanEl Diego des EtoilesEmmickhoven's DiegoL2DGorssel-Zutphen, PC.Gorssel
17--10:54318Bianca VerbeekPretty WomenBrouwershaven's Diamond HitL2DMaasruiters, PC. DeMaasland
18--11:02340Lieke Van der HoekLimb Lopper's Diesel--L2EWieringermeerruiters, PC. DeWieringermeer
19--11:10326Lara Van GaalDen Östrik's NioNia Domo's BoleroL2DSt. Jacobus, PC.Den Dungen
20--11:18329Annabel AdriaanssenPonyhof's BambineHoppenhof's ShardonL2DVeerse Ruiters, PC.Veere
11:26 pauze (16 min.)      
21--11:42317Kiara LeekBrummerhoeve's MagicLamentoL2DBon Ami, PC.Beemster
22--11:50334Senna Van de GevelDavinciDylano Du BoisL2DKlavertje Vier, PC.Tilburg
23--11:58349Loes DirksDIP`s Silver ShadowBokkesprong CzardasL2D't Grensland Roosteren, PC.Roosteren
24--12:06359Valerie OrselHagelkruis BastiaanLeuns Veld's LordL2EDriesporen, PC. DeOnstwedde
25--12:14315Sanne KlerkMilente's PassionHeitrak's MarvinL2EValleiruiters, PC. DeWoudenberg
26--12:22352Yasmin WesterinkCoelenhage's Happy HourKing WilliamL2DHeuvelruiters, PC. DeWezep
27--12:30328Marit MortierRunner BoyJustice H.R.L2DDoor Eenheid Sterk, PC.Rijsbergen
28--12:38333Maud StelmaVanda's San-JoseFrench BuffetL2EWaldruters, PC. DeSmallingerland
29--12:46351Julia PopkenKrülle-müllHoustonL2EHaoler Ruters, PC. DeHooghalen
30--12:54339Sanne VeerhuisMolenhorn's Mario KWengelo's RicardoL2EHillegom, ManegeHillegom
31--13:02345Daphne KappertMajestic Sogno--L2DMarkelo, PC.Markelo


Terug naar de top

Dressuur klasse L2 cat. C

Ring 6
Datum: 24-08-2019
Aanvang: 10:06

Jury bij C: Pleijter, B.R.T.
Jury bij H: Schuth, W.D.K.
Jury bij M: Honkoop, C.

klasse L2 Cat. C proef 14

nr.--tijdHnrRuiterPonyVaderKl.Cat.VerenigingVer.plaats
1--10:06323Jessica Van NoortVickOffem MinosL2CTaxandria, PC.Diessen
2--10:14335Lisa WieggersSaartje--L2CNijgraaf, PC. DeWestervoort
3--10:2298Pieternel PouwPampa-star--L2CRonde Venen, PC. DeMijdrecht
4--10:30343Sophie van NorelRomantic MelleRomantic PopcornL2CW.E.T, PC.Epe
5--10:38327Jemaine HendrickMarieton's VivaldieRietheim's HilbertL2CCowboys Berlicum, PC. DeBerlicum
6--10:46347Jelke FrederixZidaneNieuwmoed's PatrickL2CRijdt Met Beleid, PC.Meerlo
7--10:54102Joan WaltersNaomi--L2CNienoord, PC.Leek
8--11:02361Robin DickerLindenburgs SiskaTop ChampyL2CVoorwaarts, PC.Essen
9--11:1096Ilse TerpstraIndoctro's Felix--L2CPion, PC. DeHaule
10--11:18100Demi la HeijnePebbles--L2CKleppertjes, PC.Axel
11:26 pauze (16 min.)      
11--11:42354Willemijn SijbengawinnetouVader OnbekendL2CStroomruiters, PC. DeBeilen
12--11:50355Marloes FelixFloortje--L2CHasselt, PC.Hasselt
13--11:58101Dana MaasGolden Dream DMCadlanvalley LandlordL2CLeijeruiters Helvoirt (PV.), PC. DeHelvoirt
14--12:06348Luc EshuisForest Fire--L2CHertruiters, PC.Hellendoorn


Terug naar de top

Dressuur klasse L2 cat. AB

Ring 7
Datum: 24-08-2019
Aanvang: 10:06

Jury bij C: Vermaat, P.
Jury bij H: Haas, D.J. De
Jury bij M: Haarman, T.M.

klasse L2 Cat. A proef 14, klasse L2 Cat. B proef 14

nr.--tijdHnrRuiterPonyVaderKl.Cat.VerenigingVer.plaats
1--10:06360Timo BoogersPancho--L2BEquinus Stramproy, PC.Stramproy
2--10:14322Evalien Van BuitenenRuby StarCarmana's EdelboyL2BVorstenbosch RSV., PC.Vorstenbosch
3--10:2293Sanne HorichSjorsSynod ProphetL2BSabaruiters, PC. PsvMiddenbeemster
4--10:30325Jasmijn WillemseSpikeSynod ProphetL2BSchouwse Ruiters, PC. DeSchouwen-Duiveland
5--10:3897Evy VermeyLucky--L2AVoornruiters, PC. DeDe Meern
6--10:46342Yelin KayalarTaggertyOldenzijlster AxelL2BReggeruiters, PC. DeHof van Twente
7--10:5494Roosmarijn MiddagRosedale Fairy ConsortCOTTRELL ROYAL CONSORTL2BGlasstadruiters, PC. DeLeerdam
8--11:02337Loïs WilschutBlisz--L2BLunaruiters, PC. DeLunteren
9--11:10104Julia van ErpSilver ToyThrianta's Silver ShadowL2BKleine Heemskinderen, PC. DeNistelrode
10--11:1895Sanne SchellingSilver--L2BHanzeruiters, PC. DeBolsward
11:26 pauze (16 min.)      
11--11:42105Fem Van den HurkPrins BeatlePowys SpriteL2APikeurtjes, PC. DeGemonde
12--11:50353Angelique BenjaminsKatoms SambuccaBelan SaledL2BWeideruiters, PC. DeElim
13--11:58103Jade BolhuisDorien JBVader OnbekendL2BHeideruters, PC. DeHarkema
14--12:06336Leah Van den TopMaartjeVader OnbekendL2BVoorwaarts, PC.Essen
15--12:1499Lisanne BackbierDevon DhDe Sprinter Van De Hoge HeideL2BTaxandria, PC.Diessen


Terug naar de top

Dressuur klasse L1 cat. DE

Ring 8
Datum: 24-08-2019
Aanvang: 08:30

Jury bij C: Tissen - Schoonenberg, L.E.J.C.
Jury bij H: Smits, T.M.
Jury bij M: Sterrenberg, M.W.

klasse L1 Cat. D proef 10, klasse L1 Cat. E proef 10

nr.--tijdHnrRuiterPonyVaderKl.Cat.VerenigingVer.plaats
1--08:30308Jenna CnubbenRoemer CVader OnbekendL1EGalop, PC.Kerkrade
2--08:3862Pietrix De VriesOrchid's ExelKantje's RonaldoL1DMolenwieken, PC. DeHet Bildt
3--08:46295Nanette De WitEikenhorst's RobbieLomansheide BrentL1DOude Veer, PC.Anna Paulowna
4--08:54303Dominique GameJustinOrchard D'avranchesL1ET.a.v.e.n.u., PC.Tilburg
5--09:02297Rianne Ashley UbelsBeukenoord's BastionLeuns Veld's WinstonL1DBucephalus, PC.Barsingerhorn
6--09:1087Madelon SchulteDe Wheem's JudithLeandros SirikL1DEschruiters, PC. DeWierden
7--09:1869Luna NeijenhuisStukhuster SignificantVerona's Bo-giL1DStuwruiters, PC. DeHagestein
8--09:26305Kato De SmidtOrchid's TigersunKantje's CarlandoL1DWest-Zeeuws Vlaanderen, PC.Sluis
9--09:34299Jonne LiefhebberGolden JackVader OnbekendL1DKillesteynruiters, PC. DeLexmond
10--09:4282Merle DijkMoonlight van Stal Farmer´s PrideMythosL1EIJsselruiters, PC. DeBrummen
09:50 pauze (16 min.)      
11--10:06304Naita van der VeldenMake Me ProudHolthausen Frodo IIL1DPikeurtjes, PC. DeGemonde
12--10:14306Anouk Van der VinneBurberry BrittOrchard Red PrinceL1DKoekange e.o., PC.De Wolden
13--10:2267Lieke BergsmaBolderman's FlorenceBoweL1DSkansruterkes, PC. DeGorredijk
14--10:30301Fenne Van LanenStar Charlie WNE--L1DVorstenbosch RSV., PC.Vorstenbosch
15--10:3888Anna HoogendorpKolstein's TessaHeidehof's DylanoL1DLilliputters (HVP.), PC. De PPC. DePutten
16--10:46310Nicole Kimenaitongerenhof cullinanKulberg's TimorL1DEdele Hoefjes Klein-Dongen-Vaart, PC. DeDongen
17--10:54307Vivian SchiphorstDon LuigiDon Cremello Du BoisL1DGorssel-Zutphen, PC.Gorssel
18--11:02296Pollie GaasbeekNeo Nilson GNutrixL1DDelftse Ponyclub, PC.Delft
19--11:1089Liset DezijnSchadijkerhof JoycePippin's Pride A.T.L1DHorsthoekruiters, PC. DeHeerde
20--11:18313Dianne Den BestenEnkershof IrnaCoelenhage's PuriosoL1EHeuvelruiters, PC. DeWezep
11:26 pauze (16 min.)      
21--11:42300Quinty VorstenboschKantje's KolmanLomansheide BrentL1DVorstenbosch RSV., PC.Vorstenbosch
22--11:5086Myrthe Van der WeeleMy Fair Lady 'D' Prinsenhof'sKulberg's LancelotL1DFlevoruiters, PC.Dronten
23--11:58294Zoë OudhuisHaasendonck's SultanNieuwmoeds Patrick He.Imp. 88L1DSteenen Kamer BV (PC.), Manege DeHeerhugowaard
24--12:0691Kyra SchuttertMr. Blue SkyApplausL1DHeideruiters, PC. DeOmmen
25--12:1466Zenna Van SchaickTi AmoAld Feart's LeoL1DSlotruiters, PC. DeAbcoude
26--12:2273Sabine Van der VeldeJuventusDesperadoL1ENienoord, PC.Leek
27--12:3084Lily BordenStarlightVitanoL1DRaalte, PC.Raalte
28--12:38302Nina Van RooijNando IIINoordhof's SurpriseL1DSt. Jacobus, PC.Den Dungen
29--12:46298Annabell Van der HorstSunny BoyVader OnbekendL1DBlijde Rijders, PC. DeBarendrecht
30--12:54312Floor ScheversNobis BoleraNia Domo's BoleroL1DAlterbergruiters, PC. DeZweeloo
31--13:0271Nienke WulffDe Mersken RomeoDesperadoL1DTjongerruiters, PC. DeOranjewoud
32--13:10314Lois ReuskenDornik's DiwaDorniks DonovanL1EPpsv. Bussloo, PC.Wilp


Terug naar de top

Dressuur klasse L1 cat. C

Ring 6
Datum: 24-08-2019
Aanvang: 08:30

Jury bij C: Pleijter, B.R.T.
Jury bij H: Schuth, W.D.K.
Jury bij M: Honkoop, C.

klasse L1 Cat. C proef 10

nr.--tijdHnrRuiterPonyVaderKl.Cat.VerenigingVer.plaats
1--08:3085Yelin KayalarHeidepeel's ConstantijnEquus RaspoetinL1CReggeruiters, PC. DeHof van Twente
2--08:3874Sofie Van RooijPablo R--L1CSt. Jacobus, PC.Den Dungen
3--08:4680Indy de MooijPicassoGlansevin GraffitiL1CDordrecht, PC. Hippisch CentrumDordrecht
4--08:5478Dianthe AanenRoos VK--L1CZ.E.O., PC.'t Zandt
5--09:0277Celeste Van der VlistRoosendaal's LollipopJonker's OlivierL1CVoornruiters, PC. DeDe Meern
6--09:1065Loo De GrootBambamLeandros SirikL1CBeemster Ruiters, PC. DeBeemster
7--09:1876Jasmijn NoordzijCampsterhoven's LeonardoLeuns Veld's LordL1CSchouwse Ruiters, PC. DeSchouwen-Duiveland
8--09:2681Emma Van den BorCasperhof's BoyWheemhoeve's IcarusL1CToekomst, PC. DeNijkerk
9--09:3463Annie SeffingaDaylightWheemhoeve's ZifronL1CRaerderhimrúters, PC.Boarnsterhim
10--09:4292Sophie Van RooijWillow Tree GarwynThistledown Lawrence of ArabiaL1CSt. Jan Merselo, PC.Merselo


Terug naar de top

Dressuur klasse L1 cat. AB

Ring 7
Datum: 24-08-2019
Aanvang: 08:30

Jury bij C: Vermaat, P.
Jury bij H: Haas, D.J. De
Jury bij M: Haarman, T.M.

klasse L1 Cat. A proef 10, klasse L1 Cat. B proef 10

nr.--tijdHnrRuiterPonyVaderKl.Cat.VerenigingVer.plaats
1--08:3070Tessy Velden jonkersTiëstoShamrock Backstage ImperialL1BRooyse Ruiters En Ponyruiters, PC.Sint-Oedenrode
2--08:3875Tess van der VriesTeddy--L1BNienoord, PC.Leek
3--08:4661Rosanne CopierRakt's DannyLinde hoeve's DanielL1BZilfia's Hoeve, ManegeHouten
4--08:54311Pippa Den ToomHeidepeel`s NataljaEquus RaspoetinL1BBosruiters, PC. DeDen Ham
5--09:0290Loes PassierOlde's Hoeve EnzoRevel HighlineL1AKlenckeruiters, PC. DeOosterhesselen
6--09:1079Lara HoekstraFabian--L1BWironruiters, PC.Wieringen
7--09:1872Amy TanYsselvliedts Velvet SkydiverYsselvliedt's Sea TigerL1BKleppertjes, PC.Axel
8--09:26309Indy Van RossumSkyVader OnbekendL1BNeer, PC. RijverenigingNeer
9--09:3464Nikki MolSir Avanti--L1BVoorne-putten, PC.Rockanje
10--09:4268Fardou BosmaSkittleVader OnbekendL1ADrakoruters, PC. DeDrachtstercompagnie
11--09:5083Jessica NesselaarCaehen DeanoCriccieth ButchL1AGarderreentjes, PC. DeGarderen


Terug naar de top

Dressuur klasse B cat. DE

Ring 12
Datum: 24-08-2019
Aanvang: 08:30

Jury bij C: Peterson, J.M.M.
Jury bij H: Mandemaker, T.E.
Jury bij M: Doorn, P. Van

klasse B Cat. D proef 6, klasse B Cat. E proef 6

nr.--tijdHnrRuiterPonyVaderKl.Cat.VerenigingVer.plaats
1--08:30262Maaike HopRosalinda H.b.RicoBEVeluws Ros, PC. HetErmelo
2--08:38271Emma VeldmateNever Know's HobyHaskoBDHeuvelruitertjes, PC. DeLuttenberg
3--08:4645Noa MeintsmaKlein Roderijs FerroBrouwershaven's Diamond HitBDColinsland, PC. HetBrielle
4--08:5426Dominic VerkammenHennessy´s HandsomeHennessy XOBEServatius (HV.), PC. St.Valkenswaard
5--09:02261Lotte HopRosalinda H.b.RicoBEVeluws Ros, PC. HetErmelo
6--09:1015Ilse RijpkemaI am IrresistibleCachet LBEJong Ut Ein, PC.Joure
7--09:188Anna BarthQuierzy MountCaherlistrane RobbieBDJohan Willem Friso, PC.Binnenmaas
8--09:2635Jersey Van ZuijlenTurfhorst Lord WilliamWillemBDWalcheren, PC.Nieuw- en Sint Joosland
9--09:3412Thirsa VeldhuizenJodyOrchard Red PrinceBDHooglandertjes, PC. DeHoogland
10--09:42263Amke PotHooghe Maaten's MarshmallowBramBEHertruiters, PC.Hellendoorn
09:50 pauze (16 min.)      
11--10:06285Silke ReuvekampSulaatik's Mixed MarmeladeMescaleroBDBoekweitruiters, PC.Dalerveen
12--10:1437Kiki Van de WielDuc De D'ArbanvilleCoelenhage's PuriosoBDRutger van Herpenruiters (HSV.), PC.Boekel
13--10:22267Anniek VanhoveBob der MeisterBob SinclairBDPonyrakkers, PC. DeNederweert
14--10:3040Daniel VogelaarDesailly LDream of Lord RBBDNienoord, PC.Leek
15--10:3817Annafleur BijlTeunishoeve JoPoppings MachoBDPostruters, PC. DeKootstertille
16--10:469Jessica GrootAmigoAron Van De HaflingerborgBDBerkenruiters, PC. DeBerkhout
17--10:54269Elisa KruithofCamiroKielshoop HoneyhillBDHippische Vereniging Epe, PC.Epe
18--11:0225Amber HamersKanjerKasanova Van KlaverborchBDThielen, PC.Rijen
19--11:10287Rosan EversZara ZazouColandroBELilliputters (HVP.), PC. De PPC. DePutten
20--11:18265Chantal StroeveReigershoeve DirkHoppenhof's ShardonBDSlagharen, PC.Slagharen
11:26 pauze (16 min.)      
21--11:4213Fleur Van WindenKensington KaiDe NiroBEBlauw Gele Vendel, PC. HetPijnacker
22--11:50273Doris VoskampMachoOosterbroek FrancoisBDHagmolenruiters, PC. DeAmbt Delden
23--11:5831Louise VerweijKyraCartagoBDTilburgse RV. 't Zandeind, PC.Tilburg
24--12:06275Robine BomhofBodoboyBodoBDHorsthoekruiters, PC. DeHeerde
25--12:14288Anaïs de BondtSuper CasanovaTop ChristobellBDVoornruiters, PC. DeDe Meern
26--12:22280Mascha WeinansDDM difilee de modeDanny GoldBDBoekweitruiters, PC.Dalerveen
27--12:302Rosa VlaarCoco ChanelChampion de LuxeBDEnkhuizen, PC.Enkhuizen
28--12:38259Robin van den HoogenCocktail--BDReigertjes, PC. DeZytaart
29--12:46279Samantha Van DodewaardDonataWyntonBEOttersum e.o., PC.Ottersum
30--12:54286Franka KosterGaia Royal FortunaNeptune Van De BeekerheideBDGrote Brug, PC. DeBuren
31--13:0214Mosja MennemaPrince--BEGiessenruiters, PC. DeAmeide
32--13:106Sanne SchellingSiepke,s RonaldoOrchard Red PrinceBDHanzeruiters, PC. DeBolsward


Terug naar de top

Dressuur klasse B cat. C

Ring 7
Datum: 24-08-2019
Aanvang: 12:34

Jury bij C: Arkema - Hartman, O.R.
Jury bij H: Daris, J.H.P.
Jury bij M: Harenberg, J.E.

klasse B Cat. C proef 6

nr.--tijdHnrRuiterPonyVaderKl.Cat.VerenigingVer.plaats
1--12:345Angel AmendeLillyVader OnbekendBCBeemster Ruiters, PC. DeBeemster
2--12:42268Isa HollandsTop SecretVader OnbekendBCPersonality, PC.Schaesberg
3--12:50264Lieke ten CateSjorsVader OnbekendBCNoord Veluwe, PC. PSVOldebroek
4--12:5823Imke Van BaastCoco Chanel D.J.CalimeroBCDuiksehoefjes, PC. RSV DeLoon op Zand
5--13:06291Stijn NijhofVosjeVader OnbekendBC't Reelaer (PC.), StalRaalte
6--13:1420Tessy Velden jonkersTapas--BCRooyse Ruiters En Ponyruiters, PC.Sint-Oedenrode
7--13:22272Fieke de BruynPrinceEyarth TomahawkBCHeuvelruiters, PC. DeBergharen
8--13:3043Guusje GaasbeekCandyWildzang 's SocratesBCDelftse Ponyclub, PC.Delft
9--13:3824Suus BerkersMr.Blue BoleroOnbekendBCIn Vriendschap Trouw, PC.Liessel
10--13:4616Zoë VermeulenLuycky BoyVader OnbekendBCVeerse Ruiters, PC.Veere
13:54 pauze (16 min.)      
11--14:10283Lotte Van der KaaijNobels Girlpower KSLe MatsjoBCSjaerdema-liauckemaruiters, PC.Franeker
12--14:18277Loïs de GrijsBoekie--BCMarkelo, PC.Markelo
13--14:2628Ninthe DobbelsteenDesmo--BCPonyvriendjes, PC. DeVinkel
14--14:3438Bregje LontHoge Linthorst TimberHoge Linthorst SignBCWieringermeerruiters, PC. DeWieringermeer
15--14:42854Pippa Den ToomSidneySanchez Ramirez N. Gek.BCBosruiters, PC. DeDen Ham
16--14:5042Rubi van HuijgevoortOakville cream crackerStoak TudorBCSt. Jansruitertjes, PC.Goirle
17--14:5834Robin WindstraBLUE FOREST SHARON'S STARVivienne's Vision Of FreedomBCNienoord, PC.Leek
18--15:06284Loys BergsGoldyOnbekendBCMaasruiters, PC. DeKessel
19--15:14260Jasmijn Oude AlinkKayraCarloBCHeuvelruiters, PC. DeWezep
20--15:22292Mette AlfringCappuccinoVader OnbekendBCBoekweitruiters, PC.Dalerveen
15:30 pauze (16 min.)      
21--15:4633Jolie FrikSpecial Sunnylight--BCHeerjansruitertjes, PC. DeOud Gastel
22--15:54290Damian MazenierKojak van de wezelse heihoeveKnock OutBCGroenendaal BV, StalBunschoten
23--16:02274Louise Van NesLydarthill Special ReserveLorelai Carry GranBCDalfsen e.o., PC.Dalfsen
24--16:10270Floor TissinghBleekmeerhoeve's WinstonMarits MistiqueBCReestruitertjes, PC. DeDe Wijk
25--16:1810Marinte GeneeHoge Linthorst MaverickAlexBCTrynwâlden, PC.Oentsjerk
26--16:26266Sterre-Karin BurgJonaZodiakBCRoosendaal, PC.Bennekom
27--16:34276Daphne SnippeBanjo--BCKoekange e.o., PC.De Wolden
28--16:42293Jainey DitmeijerPino--BCBergruiters, PC. DeHoonhorst
29--16:5021Maddy DijkshoornMachoVader OnbekendBCVoornruiters, PC. DeDe Meern
30--16:5819Linn KwantesSpirit--BCCavalieren, PC. DeBerkel-Enschot
31--17:061Daniël SchepersLoekBijsterhof's Daimond DancerBCDelftse Ponyclub, PC.Delft
32--17:14278Jordy JansenLydarthill Special ReserveLorelai Carry GranBCDalfsen e.o., PC.Dalfsen


Terug naar de top

Dressuur klasse B cat. AB

Ring 12
Datum: 24-08-2019
Aanvang: 13:30

Jury bij C: Lambooy, J.A.H.
Jury bij H: Albertus, H.M.
Jury bij M: Wientjes, H.B.

klasse B Cat. A proef 6, klasse B Cat. B proef 6

nr.--tijdHnrRuiterPonyVaderKl.Cat.VerenigingVer.plaats
1--13:3032Manouk BreedijkRoosThisledown Lawrence of ArabiaBBBiessum VOF., ManegeDelfzijl
2--13:384Fleur SnijdersSir Avanti--BBFlicka, Manege StalHellevoetsluis
3--13:4622Flo van HalterenDevon DhDe Sprinter Van De Hoge HeideBBTaxandria, PC.Diessen
4--13:543Britt Kikkert - Van der LindeHimmeren's GoudtopaasWheemhoeve's RobbinBBKleppertjes, PC.Texel
5--14:02289Isa PolPippi--BAGiessenlanderij, HC.Noordeloos
6--14:1053Mirte KogelmanIdyllens ÄnglandBurley Toy SoldierBAHeeten, PC.Heeten
7--14:1858Indy HingstmanJob--BBStroomruiters, PC. DeBeilen
8--14:2648Eva HobbelinkTommyRevel-Paul JonesBAKanaalruitertjes, PC. DeDenekamp
9--14:3450Alisa Van BommelIdse--BBKlein Maar Dapper, PC.Nunspeet
10--14:4247Jasmine GroeneAnkumshof's RamonaSunwillow IrvingBBOrcaruiters, PC.Urk
11--14:5030Nina ScheversLoo's MorganBoreas ZebBAPikeurtjes, PC. DeGemonde
14:58 pauze (16 min.)      
12--15:1439Ima van der VeldenTrippel--BBPikeurtjes, PC. DeGemonde
13--15:2211Merel LakemanSproet SPWVader OnbekendBBSoc. Rijvereniging Vennen, PC. DeKwadijk
14--15:3060Swanette BronDutchHeniarth YowzaBBBergakkerruiters, PC. DeEst
15--15:3841Quinty VisserSilvesterWilcrock StrollerBBEdele Ros, PC. HetHaaren
16--15:4627Floor KulikRemito's Leutseveld's MilaYsselvliedt's Barny's OwnBBGrevelingen, PC. DeOude-Tonge
17--15:5455Bo LeijtenShamrock The Corws GeneralCeulan CariadogBBVoornruiters, PC. DeDe Meern
18--16:0249Fleur HillenBonfire--BBKlein Maar Dapper, PC.Nunspeet
19--16:1057Stacy de VriesAmazing--BBMolenwieken, PC. DeHet Bildt
20--16:18282Megan ReuvekampRedit's DetsieMenai ArwynBAHorstruiters (PSC), PC. DeBroekland
16:26 pauze (16 min.)      
21--16:4256Maxime BroekhuizenFrisia's Crystal GoldWrentnall GoldBBRodeoruiters, PC.Rucphen
22--16:5051Carlijn KooistraMistyHunnenhoek's HugoBBSpreng (PPSV), PC. DeRheden
23--16:5836Jessie BlonkCharlieGulden Hoef's VivaldiBB't Hoefke (HSV.), PC.Deurne
24--17:0646Fiene van GestelMadonnaFlora's Hof MagicBBEdele Hoefjes Klein-Dongen-Vaart, PC. DeDongen
25--17:14281Fenne VerrijdtTorenhoevens IvanhoLieutenantBASt. Jan Merselo, PC.Merselo
26--17:2252Feline BlikmanL'ami NoirVileanderBBRuurlo, PC.Ruurlo
27--17:3029Jolien DuijtsKrien's DionVikarien's Joint VentureBBPikeurtjes, PC. DeGemonde
28--17:3859Lindy JansenRhythmicalElferink's WinstonBADalfsen e.o., PC.Dalfsen
29--17:467Mila van den BoogertJoep--BAJohan Willem Friso, PC.Binnenmaas
30--17:5444Julia AkkermansBeat IttOnbekendBAHeerjansruitertjes, PC. DeOud Gastel
31--18:0218Marlein op 't HoogGummie van 't StokskeGulden Hoef's AmadeusBBDuiksehoefjes, PC. RSV DeLoon op Zand
32--18:1054Nika VerbeekMirna--BBBergruiters, PC. DeRoggel


Terug naar de top

Viertal Kür op Muziek klasse M/Z

Ring 3
Datum: 24-08-2019
Aanvang: 12:00

Jury bij B: Breukink, M.J.
Jury bij C: Blanken - Van der Scheer, W.

klasse M Cat. ALLE proef 71, klasse M Cat. ALLE proef 71, klasse Z Cat. ALLE proef 72

nr.--tijdHnrRuiterVaderKl.Cat.VerenigingVer.plaats
1--12:00770Ponyclub Door Eenheid Sterk  Z Door Eenheid Sterk, PC.Rijsbergen
2--12:12768RV Schouwse Ruiters  M Schouwse Ruiters, PC. DeSchouwen-Duiveland
3--12:24769Fourtune  M Boleemruiters, PC. DeZevenaar


Terug naar de top

Viertal klasse Z cat. BCDE

Ring 4
Datum: 24-08-2019
Aanvang: 11:40

Jury bij B: Rockx, P.A.M.
Jury bij C: Merwe - Huizinga, K.D.C. Van de

klasse Z Cat. ALLE proef 43

nr.--tijdHnrRuiterVaderKl.Cat.VerenigingVer.plaats
1--11:40766Fourtune  Z Boleemruiters, PC. DeZevenaar


Terug naar de top

Viertal klasse M cat. BCDE

Ring 4
Datum: 24-08-2019
Aanvang: 16:20

Jury bij C: Rockx, P.A.M.
Jury bij H: Merwe - Huizinga, K.D.C. Van de

klasse M Cat. ALLE proef 41

nr.--tijdHnrRuiterVaderKl.Cat.VerenigingVer.plaats
1--16:20765Orange is the new Blue  M Salland 
2--16:32761De Drie Stromen  M De Drie Stromen 
3--16:44763Concordia Florebit  M Concordia Florebit, PC.Etten-Leur
4--16:56764PC Gorssel-Zutphen  M Gorssel-Zutphen, PC.Gorssel
5--17:08762PC De Schouwse Ruiters  M Schouwse Ruiters, PC. DeSchouwen-Duiveland


Terug naar de top

Viertal klasse L cat. BCDE

Ring 4
Datum: 24-08-2019
Aanvang: 12:15

Jury bij C: Rockx, P.A.M.
Jury bij H: Merwe - Huizinga, K.D.C. Van de

klasse L Cat. ALLE proef 39

nr.--tijdHnrRuiterVaderKl.Cat.VerenigingVer.plaats
1--12:15743PC Sint Steffenrijders  L Steffenrijders, PC. St.Laren GLD
2--12:27742PC de Hoefslag  L Hoefslag, PC. DeAarle-Rixtel
3--12:39750Quattro Cavalli  L Drenthe 
4--12:51749PC Heeten.  L Heeten, PC.Heeten
5--13:03751PC De Bergakkerruiters  L Bergakkerruiters, PC. DeEst
6--13:15737PC De Toekomst Oirschot  L Toekomst, PC. DeOirschot
7--13:27747De Ponyrakkers  L Limburg 
8--13:39752De Rode Stijgbeugeltjes  L Runderuiters, PC. DeEmmer-Compascuum
9--13:51736PSV de Molenwieken  L Molenwieken, PC. DeHet Bildt
14:03 pauze (12 min.)      
10--14:15740PC De Heerjansruitertjes 2  L Heerjansruitertjes, PC. DeOud Gastel
11--14:27741PC Concordia Florebit Team 2  L Concordia Florebit, PC.Etten-Leur
12--14:39746PC de Heuvelruitertjes  L Heuvelruitertjes, PC. DeLuttenberg
13--14:51739PC De Kleppertjes  L Kleppertjes, PC.Axel
14--15:03738PC De Valianten  L Valianten (RSV.), PC. DeHeeswyk Dinther
15--15:15744PC Gorssel-Zutphen  L Gorssel-Zutphen, PC.Gorssel
16--15:27753Shine 4-Ever  L Giessenruiters, PC. DeAmeide
17--15:39745PC Winterswijkse Ponyclub  L Winterswijkse Ponyclub, PC.Winterswijk
18--15:51748PC Ponyruiters van Jeanne d'Arc  L Jeanne d'Arc (Ponyruiters van), PC.Zeeland


Terug naar de top

Viertal klasse L cat. ABC

Ring 5
Datum: 24-08-2019
Aanvang: 14:51

Jury bij B: Moerings, J.J.F.
Jury bij C: Dijk - Wijnen, W.E.M. Van

klasse L Cat. ALLE proef 39

nr.--tijdHnrRuiterVaderKl.Cat.VerenigingVer.plaats
1--14:51772PC De Duinrakkertjes  L Duinrakkertjes, PC. DeDrunen
2--15:03774Team Heeho  L Salland 
3--15:15773RSV De Cavalieren  L Cavalieren, PC. DeBerkel-Enschot
4--15:27775PC De Bergakkerruiters  L Bergakkerruiters, PC. DeEst
5--15:39771PC De Heerjansruitertjes  L Heerjansruitertjes, PC. DeOud Gastel


Terug naar de top

Zestal klasse M/Z cat. BCDE

Ring 5
Datum: 24-08-2019
Aanvang: 14:15

Jury bij C: Moerings, J.J.F.
Jury bij H: Dijk - Wijnen, W.E.M. Van

klasse M Cat. ALLE proef 41, klasse Z Cat. ALLE proef 43

nr.--tijdHnrRuiterVaderKl.Cat.VerenigingVer.plaats
1--14:15767PC Grolse Ponyclub  M Grolse Pony- En Voltigeclub, PC.Groenlo


Terug naar de top

Zestal klasse L cat. BCDE

Ring 5
Datum: 24-08-2019
Aanvang: 12:15

Jury bij C: Moerings, J.J.F.
Jury bij H: Dijk - Wijnen, W.E.M. Van

klasse L Cat. ALLE proef 39

nr.--tijdHnrRuiterVaderKl.Cat.VerenigingVer.plaats
1--12:15759PC Exloo team 1  L Exloo, PC.Exloo
2--12:27755RSV Sint Lambertus Udenhout  L St. Lambertus Udenhout (RSV.), PC.Udenhout
3--12:39758PC de Eschruiters.  L Eschruiters, PC. DeWierden
4--12:51754PC De Schouwse Ruiters  L Schouwse Ruiters, PC. DeSchouwen-Duiveland
5--13:03756Rsv Barchem  L PC. Ruitersportvereniging BarchemLochem
6--13:15757PC Gorssel-Zutphen  L Gorssel-Zutphen, PC.Gorssel
7--13:27760PC Exloo team 2  L Exloo, PC.Exloo


Terug naar de top

Zestal klasse L cat. ABC

Ring 5
Datum: 24-08-2019
Aanvang: 11:40

Jury bij C: Moerings, J.J.F.
Jury bij H: Dijk - Wijnen, W.E.M. Van

klasse L Cat. ALLE proef 39

nr.--tijdHnrRuiterVaderKl.Cat.VerenigingVer.plaats
1--11:40776RV Schouwse Ruiters  L Schouwse Ruiters, PC. DeSchouwen-Duiveland


Terug naar de top

Dressuur verenigingskampioenschap (groep 1)

Ring 8
Datum: 24-08-2019
Aanvang: 13:30

Jury bij C: Vries - Breukink, W. de

klasse B Cat. A proef 6, klasse B Cat. B proef 6, klasse B Cat. C proef 6, klasse B Cat. D proef 6, klasse B Cat. E proef 6, klasse L1 Cat. A proef 10, klasse L1 Cat. B proef 10, klasse L1 Cat. C proef 10, klasse L1 Cat. D proef 10, klasse L1 Cat. E proef 10, klasse L2 Cat. A proef 14, klasse L2 Cat. B proef 14, klasse L2 Cat. C proef 14, klasse L2 Cat. D proef 14, klasse L2 Cat. E proef 14, klasse M1 Cat. A proef 18, klasse M1 Cat. B proef 18, klasse M1 Cat. C proef 18, klasse M1 Cat. D proef 18, klasse M1 Cat. E proef 18

nr.--tijdHnrRuiterPonyVaderKl.Cat.VerenigingVer.plaats
1--13:30614Sophie PostBeukenhof's PetraZonneweide's NicoBADeltaruiters, PC. DeIJsselmuiden
2--13:38607Carmen VerveldeEmilionElegantBEWinterswijkse Ponyclub, PC. IIWinterswijk
3--13:46596Maaike HulshofJollyVader OnbekendBBHertruiters, PC.Hellendoorn
4--13:54625Nynke MoormannHoppenhof's NalaHoppenhof's JasperBDKleppertjes, PC.Texel
5--14:02598Carmen VruwinkSpiritOosterbroek FrancoisBDMarkelo, PC.Markelo
6--14:10509Sanne VermeulenKantje's BostonKantje's VinelloBDSteffenrijders, PC. St.Laren GLD
7--14:18622Justin KoopmansDe Boer-Horsetrucks BugattiOnbekendBDBoekweitruiters, PC.Dalerveen
8--14:26595Ester Groot wassinkRasiedRespectBEGorssel-Zutphen, PC.Gorssel
9--14:34647Linda JansenTopgunMarquis AAL1DStroomruiters, PC. DeBeilen
10--14:42633Zsa-zsa Van der VlugtChelsey's MiracleLeandros SirikL1DPasruiters, PC. DeNeede
14:50 pauze (16 min.)      
11--15:06631Willemijn Van RooijMelantho's ThrusterLeuns Veld's WinstonL1DSt. Jan Merselo, PC.Merselo
12--15:14635Lieke BakkerWheemhoeve's MathildeHogeland's NandorL1BHanzeruiters, PC. DeBolsward
13--15:22643Rowena WalstraGesa's FarinaFrodo's BoyL1CSjaerdema-liauckemaruiters, PC.Franeker
14--15:30641Annemarijn KroekVlinderVeenstra's MatsjoL1DVollenhove, PC.Vollenhove
15--15:38636Anna De VriesVriesburgers RonaldoBokkesprong CasjmierL1DScheeneruiters, PC.Weststellingwerf
16--15:4686Myrthe Van der WeeleMy Fair Lady 'D' Prinsenhof'sKulberg's LancelotL1DFlevoruiters, PC.Dronten
17--15:54628Joy NoordermeerFinn Rinaldi WestlandKantje's RonaldoL1DDelftse Ponyclub, PC.Delft
18--16:02639Maike GildenGideonMolenhorn's RicoL1DBrederoderuiters, PC. DeVianen
19--16:10313Dianne Den BestenEnkershof IrnaCoelenhage's PuriosoL1EHeuvelruiters, PC. DeWezep
20--16:18325Jasmijn WillemseSpikeSynod ProphetL2BSchouwse Ruiters, PC. DeSchouwen-Duiveland
16:26 pauze (16 min.)      
21--16:42552Maud PasmanSulaatik's Sing A SongSilverlea Simply RedL2CWinterswijkse Ponyclub, PC. IWinterswijk
22--16:50380Lisa El HayekIgorIrakkionM1EKlein Maar Dapper, PC.Nunspeet
23--16:58669Evy MortierWesterbrink's KjeltDe Goede Ree Now Or NeverM1EDoor Eenheid Sterk, PC.Rijsbergen
24--17:06670Sanne KoningNeronVader OnbekendM1EZ.E.O., PC.'t Zandt


Terug naar de top

Dressuur verenigingskampioenschap (groep 2)

Ring 9
Datum: 24-08-2019
Aanvang: 13:30

Jury bij C: Thissen, J.J.M.

klasse B Cat. A proef 6, klasse B Cat. B proef 6, klasse B Cat. C proef 6, klasse B Cat. D proef 6, klasse B Cat. E proef 6, klasse L1 Cat. A proef 10, klasse L1 Cat. B proef 10, klasse L1 Cat. C proef 10, klasse L1 Cat. D proef 10, klasse L1 Cat. E proef 10, klasse L2 Cat. A proef 14, klasse L2 Cat. B proef 14, klasse L2 Cat. C proef 14, klasse L2 Cat. D proef 14, klasse L2 Cat. E proef 14, klasse M1 Cat. A proef 18, klasse M1 Cat. B proef 18, klasse M1 Cat. C proef 18, klasse M1 Cat. D proef 18, klasse M1 Cat. E proef 18

nr.--tijdHnrRuiterPonyVaderKl.Cat.VerenigingVer.plaats
1--13:30328Marit MortierRunner BoyJustice H.R.L2DDoor Eenheid Sterk, PC.Rijsbergen
2--13:38653Simone LentingDidoMerrie MoscanL2DZ.E.O., PC.'t Zandt
3--13:46651Lisa VelthuijzenDancerAshdene Cock RobinL2DDelftse Ponyclub, PC.Delft
4--13:54649Shelby GroothuisDienReekamp's EclipsL1DWinterswijkse Ponyclub, PC. IIWinterswijk
5--14:02307Vivian SchiphorstDon LuigiDon Cremello Du BoisL1DGorssel-Zutphen, PC.Gorssel
6--14:10642Welmoed AgricolaKooifenne's Big Star MBKanshebberL1DHanzeruiters, PC. DeBolsward
7--14:18634Froukje StegemanBailizeVader OnbekendL1CSteffenrijders, PC. St.Laren GLD
8--14:2676Jasmijn NoordzijCampsterhoven's LeonardoLeuns Veld's LordL1CSchouwse Ruiters, PC. DeSchouwen-Duiveland
9--14:34677Fleur SchatMr. Don DiëgoHeidehof's HeroM1DSjaerdema-liauckemaruiters, PC.Franeker
10--14:42609Anouk KempersHoppenhof's MamboMelle WiebertBDWinterswijkse Ponyclub, PC. IWinterswijk
14:50 pauze (16 min.)      
11--15:06263Amke PotHooghe Maaten's MarshmallowBramBEHertruiters, PC.Hellendoorn
12--15:14613Lisa PostMiss UniverseZomerdijk's Willie WortelBADeltaruiters, PC. DeIJsselmuiden
13--15:22616Marlin Van DalenHippy ChickZodiak Nra Stb 9010BDVollenhove, PC.Vollenhove
14--15:30626Willemijn SijbengaKoosCas van WehlBDStroomruiters, PC. DeBeilen
15--15:38620Lieke VerrijdtCarl Veni Vidi ViciCarlBDSt. Jan Merselo, PC.Merselo
16--15:46603Dianne SluijmerZizou--BDKlein Maar Dapper, PC.Nunspeet
17--15:54605Tereza IsraelJawelHobby Des MarronniersBDFlevoruiters, PC.Dronten
18--16:023Britt Kikkert - Van der LindeHimmeren's GoudtopaasWheemhoeve's RobbinBBKleppertjes, PC.Texel
19--16:10260Jasmijn Oude AlinkKayraCarloBCHeuvelruiters, PC. DeWezep
20--16:18277Loïs de GrijsBoekie--BCMarkelo, PC.Markelo
16:26 pauze (16 min.)      
21--16:42292Mette AlfringCappuccinoVader OnbekendBCBoekweitruiters, PC.Dalerveen
22--16:50600Merel HuismanSan Diego--BDBrederoderuiters, PC. DeVianen
23--16:58612Hannah HoeksmaRingersheim's AdineKantje's AppartBDScheeneruiters, PC.Weststellingwerf
24--17:06599Fajah SchurinkRobbedoesHoppenhof's ShardonBDPasruiters, PC. DeNeede


Terug naar de top

Dressuur verenigingskampioenschap (groep 3)

Ring 10
Datum: 24-08-2019
Aanvang: 13:30

Jury bij C: Meijssen - De Ridder, E.

klasse B Cat. A proef 6, klasse B Cat. B proef 6, klasse B Cat. C proef 6, klasse B Cat. D proef 6, klasse B Cat. E proef 6, klasse L1 Cat. A proef 10, klasse L1 Cat. B proef 10, klasse L1 Cat. C proef 10, klasse L1 Cat. D proef 10, klasse L1 Cat. E proef 10, klasse L2 Cat. A proef 14, klasse L2 Cat. B proef 14, klasse L2 Cat. C proef 14, klasse L2 Cat. D proef 14, klasse L2 Cat. E proef 14, klasse M1 Cat. A proef 18, klasse M1 Cat. B proef 18, klasse M1 Cat. C proef 18, klasse M1 Cat. D proef 18, klasse M1 Cat. E proef 18

nr.--tijdHnrRuiterPonyVaderKl.Cat.VerenigingVer.plaats
1--13:30344Kirsten BrinkmanEl Diego des EtoilesEmmickhoven's DiegoL2DGorssel-Zutphen, PC.Gorssel
2--13:38652Tess AertsCantosHeitrak's MarvinL2DDoor Eenheid Sterk, PC.Rijsbergen
3--13:46660Amber HauserWaddenhoeks FeliciaOosting AmigoL2DSjaerdema-liauckemaruiters, PC.Franeker
4--13:54332Imme SchraagLeuns Veld's CassiniOrchard WildemanL2DKleppertjes, PC.Texel
5--14:02659Angelique Van der WeeleLuna LlenaKroongraafL2EFlevoruiters, PC.Dronten
6--14:10673Anneli BosDefenderBrouwershaven's Diamond HitM1DZ.E.O., PC.'t Zandt
7--14:18624Jayden MettingJ's Magic--BDBoekweitruiters, PC.Dalerveen
8--14:26621Maud AgterbergRed-DevilKrachtpatserBDBrederoderuiters, PC. DeVianen
9--14:34611Wilma WemerRonnieKantje's RonaldoBDScheeneruiters, PC.Weststellingwerf
10--14:4258Indy HingstmanJob--BBStroomruiters, PC. DeBeilen
14:50 pauze (16 min.)      
11--15:0643Guusje GaasbeekCandyWildzang 's SocratesBCDelftse Ponyclub, PC.Delft
12--15:14615Ninah HeetebrijRemiLe MatsjoBDVollenhove, PC.Vollenhove
13--15:22601Danique JansenFleur de L'eguilleVader OnbekendBDSteffenrijders, PC. St.Laren GLD
14--15:30602Estelle Van WervenShakiraGarancoBEKlein Maar Dapper, PC.Nunspeet
15--15:38618Lonneke ZwienenbergValentino's SonValentinoBDMarkelo, PC.Markelo
16--15:466Sanne SchellingSiepke,s RonaldoOrchard Red PrinceBDHanzeruiters, PC. DeBolsward
17--15:54610Sofie Ten PasTwixLinde hoeve's ElegantBCWinterswijkse Ponyclub, PC. IWinterswijk
18--16:02597Melissa EshuisForest Fire--BCHertruiters, PC.Hellendoorn
19--16:10632Chantal NijhofDiëgo--L1CPasruiters, PC. DeNeede
20--16:18637Jojanneke SlendebroekLet's Little She-devilPolsbury PirelliL1DDeltaruiters, PC. DeIJsselmuiden
16:26 pauze (16 min.)      
21--16:42645Louisa PongersFlashOnbekendL1CHeuvelruiters, PC. DeWezep
22--16:50640Iris VaartjesPrincess RomeeOrchid's TygoL1DWinterswijkse Ponyclub, PC. IIWinterswijk
23--16:58648Levina De VriezeDromore WestCASTLESIDE JJ JUNIORL1DSchouwse Ruiters, PC. DeSchouwen-Duiveland
24--17:0692Sophie Van RooijWillow Tree GarwynThistledown Lawrence of ArabiaL1CSt. Jan Merselo, PC.Merselo


Terug naar de top

Dressuur verenigingskampioenschap (groep 4)

Ring 11
Datum: 24-08-2019
Aanvang: 13:30

Jury bij C: Le Mat, A.M.J.

klasse B Cat. A proef 6, klasse B Cat. B proef 6, klasse B Cat. C proef 6, klasse B Cat. D proef 6, klasse B Cat. E proef 6, klasse L1 Cat. A proef 10, klasse L1 Cat. B proef 10, klasse L1 Cat. C proef 10, klasse L1 Cat. D proef 10, klasse L1 Cat. E proef 10, klasse L2 Cat. A proef 14, klasse L2 Cat. B proef 14, klasse L2 Cat. C proef 14, klasse L2 Cat. D proef 14, klasse L2 Cat. E proef 14, klasse M1 Cat. A proef 18, klasse M1 Cat. B proef 18, klasse M1 Cat. C proef 18, klasse M1 Cat. D proef 18, klasse M1 Cat. E proef 18

nr.--tijdHnrRuiterPonyVaderKl.Cat.VerenigingVer.plaats
1--13:30671Sarah NoteboomSunlight van de WesterhoeveOrchard WildemanM1DSchouwse Ruiters, PC. DeSchouwen-Duiveland
2--13:38674Maartje ElsendoornMiss MontrealOrlandoM1DBrederoderuiters, PC. DeVianen
3--13:46608Esmee WijnveenPromiseVader OnbekendBDWinterswijkse Ponyclub, PC. IIWinterswijk
4--13:54606Ilse MolLeroy BeaulieuLe MatsjoBDKlein Maar Dapper, PC.Nunspeet
5--14:02623Indy HoftijzerPandourBriar JuniorBEWinterswijkse Ponyclub, PC. IWinterswijk
6--14:10617Noah NabermanJoepOrlandoBDVollenhove, PC.Vollenhove
7--14:18619Berber KloostermanDelight--BDSjaerdema-liauckemaruiters, PC.Franeker
8--14:26604Rolita VeronSpecial Eslhofs EsmeeBerkzicht RobBDFlevoruiters, PC.Dronten
9--14:34195Fien SchraagMambo Nr. 5Notre BeauBCKleppertjes, PC.Texel
10--14:42638Lieke YdemaNoir de CivryMaikelL1DScheeneruiters, PC.Weststellingwerf
14:50 pauze (16 min.)      
11--15:06644Sara Van LentheLimited EditionLe MatsjoL1DSteffenrijders, PC. St.Laren GLD
12--15:14629Gwen BrontsemaAinsleyAmonza OxL1DZ.E.O., PC.'t Zandt
13--15:22296Pollie GaasbeekNeo Nilson GNutrixL1DDelftse Ponyclub, PC.Delft
14--15:30627Sanne Van NijnattenKelvin van Equi CenterKraneveld's KadansL1DDoor Eenheid Sterk, PC.Rijsbergen
15--15:38630Marilyn RoelofsPoppings SorayaReekamp's EclipsL1DHertruiters, PC.Hellendoorn
16--15:46650Nikki Fleur De HaanDublin--L1CStroomruiters, PC. DeBeilen
17--15:54646Dion KoopmansDe Boer-Horsetrucks Isla BonitaTimsquareL1CBoekweitruiters, PC.Dalerveen
18--16:02658Laura Van AsperenJasmin de la FleurVader OnbekendL2EHanzeruiters, PC. DeBolsward
19--16:10656Indy De RijkAron DUnitedL2DSt. Jan Merselo, PC.Merselo
20--16:18657Yvet NijhofWonders Wembley--L2DPasruiters, PC. DeNeede
16:26 pauze (16 min.)      
21--16:42654Daphne KappertCharlieMoorland's CrackL2DMarkelo, PC.Markelo
22--16:50661Kaylee SchiphorstSulaatik's Al CaponeAladinL2DDeltaruiters, PC. DeIJsselmuiden
23--16:58352Yasmin WesterinkCoelenhage's Happy HourKing WilliamL2DHeuvelruiters, PC. DeWezep
24--17:06655Fabiënne BerendsenMitchel van de StompslagWoodrow CarisbrookeL2DGorssel-Zutphen, PC.Gorssel


Terug naar de top

Springen klasse Z cat. C

Hoofdterrein 1A
Datum: 24-08-2019
Aanvang: 08:00

Jury: Bentum, M.E.
Jury: Buiskool leeuwma, S.
Jury: Renes, W.
Jury: Vries, J. de

nr.HnrRuiterPonyVaderKl.Cat.VerenigingVer.plaats
1549Julia VermueBailey--ZCVollenhove, PC.Vollenhove
2550Meredith BaanTe AmoWoodrow CarisbrookeZCLunaruiters, PC. DeLunteren
3242Anouchka MarinissenMinoucheNeronZCSé-ros, PC.Veere
4551Maud AgterbergTop Quality GirlTop Gun IZCBrederoderuiters, PC. DeVianen
5859Lex GijsenHopstein Diamond--ZCEendracht Pey, PC.Pey
6548Jade KalshovenHentenaars SkippyDe Vriesjes MitchZCNieuwleusen, PC.Nieuwleusen
7552Maud PasmanSulaatik's Sing A SongSilverlea Simply RedZCWinterswijkse Ponyclub, PC.Winterswijk
8243Nina Van BladelNina's Hoeve MinstralHoney MoonZCWouw Vooruit, PC.Wouw
9547Kyara Van der ZielSummer--ZCNoord Veluwe, PC. PSVOldebroek
10553Simon RedderJay 's LisaKantje's RonaldoZCV.v.v. Rouveen e.o., PC.Gem. Staphorst


Terug naar de top

Springen klasse Z cat. DE

Hoofdterrein 1A
Datum: 24-08-2019
Aanvang: 09:20

Jury: Bentum, M.E.
Jury: Buiskool leeuwma, S.
Jury: Renes, W.
Jury: Vries, J. de

nr.HnrRuiterPonyVaderKl.Cat.VerenigingVer.plaats
1248Megan Van VugtPicassoPrincipal BoyZDBreda, PC.Breda
2571Teun SchripsemaKriesolKosmo Van Orchid'sZDBucephalus, PC. HV.Sevenum
3555Puck BuijnstersWielbraek's FredjeLuckington Sportaide NFSZDCavalieren, PC. DeBerkel-Enschot
4573Jessica MaassenCocoBaccarav Van De CorijonZDCavaliers, PC. DeHelden
5247Liza RooversDylanoAladin He. Stb. 218ZDConcordia Florebit, PC.Etten-Leur
6556Anouk UrsemNavaraJoutabe de PratZDDelftse Ponyclub, PC.Delft
7554Iza HeurkensPrinzNibelungenheld IZDDrie Linden, RSC. DeZeeland
8567Tess de ReeEikenhorst's EmielLuckington SportaideZDDriehoekruiters, PC. DeHattem
9557Claire Van SomerenBrummerhoeve's Levi HPoppings MachoZDFlevoruiters, PC.Dronten
10244Maxime KarmanTess--ZDHaarlemmermeer Ruiters, PC.Hoofddorp
11250Lois LarosHello It's me!Sisley De La Tour VidalZDHeerjansruitertjes, PC. DeOud Gastel
12566Nick NanningBugattiVader OnbekendZDHeideruiters, PC. DeOmmen
13560Olivia BraaksmaSara FortunAOrchard WildemanZDHeuvelruiters, PC. DeWezep
14576Jop KeunenSummerKantje's RonaldoZDKarwats Blerick, PC. DeBlerick / Venlo
15570Philine HooghiemstraLM's StormVader OnbekendZDLarense Manege, DeLaren
16559Nanne Van den BoomMellomacho DeeMachno CarwynZDLiemers (PV.), PC. DeBeek
17569Niels ElshofDiëncer BCountryZDLierderholthuis, PC.Lierderholthuis
18558Gioia LubThe Edge of Orchid'sKanshebberZDLilliputters (HVP.), PC. De PPC. DePutten
19562Roos WeversTroublemakerEl NinoZDMarkelo, PC.Markelo
20252Hilde VeenstraGossie GossieUkatoZDRadboudruiters, PC. DeDrachten
21245Jade ThaensOmbos PepperKantje's RonaldoZDSint Martinus, PC.Someren
22246Thomas DriessenPower Of LovePolsbury Power PointZDSt. Hubertus, PC.Mariaheide
23561Milan MorssinkhofElle BirkenFavoritasZDTrippelaartjes, PC. DeHierden
24575Daniëlle HoltermanOrchid's AuroraZodiakZDV.v.v. Rouveen e.o., PC.Gem. Staphorst
25249Lotte ProvoostSunshineVader OnbekendZDVeerse Ruiters, PC.Veere
26565Fieke BettinkDe Mensinghe`s LenteHoppenhof's HeroZDVoorwaarts, PC.Essen
27572Britt DriessenDenzelDenzelZDJoris, PC. St.Beesel
28564Anthony SchreinemachersFairlight van de VlierbeekQuintusZDZeldenrust, PC.Velden
29568Manon Van den HofAnemone Mabeline's ElanaOrchid's Highland SurpriceZDZuidwolde, PC.De Wolden
30251Estelle SlingerlandHigh Dream NVader OnbekendZDDelftse Ponyclub, PC.Delft
31563Remy AertsAddrigoole SallyOnbekendZDHeideruiters, PC. DeOmmen
32574Jordi KoopmansDe Boer-Horsetrucks QuicksilverCicero ZZDV.v.v. Rouveen e.o., PC.Gem. Staphorst
33253Trienke KooistraFirrinaEmilionZEDrakoruters, PC. DeDrachtstercompagnie
34255Nina SmidNicky--ZEDriesporen, PC. DeOnstwedde
35578Suzan KemperGantura rSpartacusZEHeuvelruitertjes, PC. DeLuttenberg
36254Kiki LouwersChanelSantanoZEToekomst, PC. DeOirschot
37577Leida NaberLucky LizzyRoyal BravourZEFlevoruiters, RV.Dronten

2e manche om 12.35 uur op hoofdterrerin 1A


Terug naar de top

Springen klasse ZZ cat. DE

Hoofdterrein 1A
Datum: 24-08-2019
Aanvang: 11:15

Jury: Bentum, M.E.
Jury: Buiskool leeuwma, S.
Jury: Renes, W.
Jury: Vries, J. de

nr.HnrRuiterPonyVaderKl.Cat.VerenigingVer.plaats
1587Liz MeenhuisOrlandoZodiak Nra Stb 9010ZZDRossruiters, PC. DeRossum (OV)
2584Mart IjlandRatinaDexter Leam PondiZZDKanaalruitertjes, PC. DeDenekamp
3582Mel van der KampGarfield RWToy de MaziereZZDNieuwleusen, PC.Nieuwleusen
4256Myla Van AndelJe T'aime DMMMatchelloZZDLeeuwarden, PC.Leeuwarden
5592Pam NieuwenhuisZeppe Van De IjsseldijkZodiakZZDNijgraaf, PC. DeWestervoort
6257Quinty KeurKinka's BoyKanshebberZZDNoord-Hollandse, PC.Bloemendaal
7581Renee HazelegerPanfu van de BisschopDexter Leam PondiZZDVoorwaarts, PC.Essen
8585Rens BogersPjotr van de GroenheuvelVader OnbekendZZDJagers te Paard Graetheide e.o., PC.Sittard-Geleen
9258Siebe LeemansOrchid's LonetteKanshebberZZDDrie Beerzen, PC. DeOost W Middelbeers
10588Anna PlassGentlemanKantje's RonaldoZZDBoekweitruiters, PC.Dalerveen
11594Anne FeenstraKnud van Orchid'sKanshebberZZDBoekweitruiters, PC.Dalerveen
12583Milan MorssinkhofGrandiosa SCalvaro ZZZDTrippelaartjes, PC. DeHierden
13579Carlijn RoepelBreitling--ZZDJockey Club, PC. DeRotterdam
14586Jaydee JanssensKyrian van OrchidsKanshebberZZDPaardenvriend Reuver (HSV.), PC. DeReuver
15591Julia TitulaerDjangoVader OnbekendZZDBucephalus, PC. HV.Sevenum
16589Lars MaathuisJolly--ZZDSint Joris, PC.Geesteren
17593Liesje VrolijkRaisa CestaniiOrchid's CestaniiZZDLichtenvoorde (HV.), PC.Lichtenvoorde
18580Lily Van der KnaapTiësto--ZZDToekomst, PC. DeNijkerk

2e manche om 14:10 uur op hoofdterrerin 1A


Terug naar de top

Springen klasse M cat. C

Hoofdterrein 1A
Datum: 24-08-2019
Aanvang: 15:25

Jury: Bentum, M.E.
Jury: Buiskool leeuwma, S.
Jury: Renes, W.
Jury: Vries, J. de

nr.HnrRuiterPonyVaderKl.Cat.VerenigingVer.plaats
1527Annerieke ZingerMiss AlindaAladinMCStroomruiters, PC. DeBeilen
2218Babette HanseNemo--MCFlevoruiters, PC.Dronten
3213Lotte Van der KaaijSjakkalakka MHGloves BobbyMCSjaerdema-liauckemaruiters, PC.Franeker
4215Sanne KuijpersSun ShineNicolaiMCZelden Rust, PC.Someren
5525Faye Louise VosApache--MCEschruiters, PC. DeWierden
6530Renzo ZoerMarshallWheemhoeve's MarkoMCKoekange e.o., PC.De Wolden
7214Amber SomOrlandoHogeland's NandorMCJuliana, PC.Raamsdonk
8529Jayden MettingJ's Quickstar--MCBoekweitruiters, PC.Dalerveen
9526Jarell RolefesPhoenixJustice H.R.MCMolenruiters, PC. DeTubbergen
10216Achint VerstraetenWhoopyKenafMCVoornruiters, PC. DeDe Meern
11219Nikkie van TolStormDe Mensinghe's RinaldoMCReigersburgh (RSV.), PC.Waddinxveen
12523River MorssinkhofWhite Diamond--MCTrippelaartjes, PC. DeHierden
13524Laeticia SchreinemachersCash Van De BeekerheideComposer Van De BeekerheideMCZeldenrust, PC.Velden
14217Ava eden van GrunsvenPinoOffem MinosMCKleine Hoefjes, PC. DeErp
15409Anne Van BloklandTheodorOosterbroek FrancoisMCSchildknapen, PC. DeSchoorl
16528Alisha KorfRintintinVader OnbekendMCHorseteamUrk


Terug naar de top

Springen klasse M cat. DE

Hoofdterrein 1A
Datum: 24-08-2019
Aanvang: 16:40

Jury: Bentum, M.E.
Jury: Buiskool leeuwma, S.
Jury: Renes, W.
Jury: Vries, J. de

nr.HnrRuiterPonyVaderKl.Cat.VerenigingVer.plaats
1227Eva JillingsEikenhorst's DioLuckingtonMDHollandsche Rading (RSV.), PC.Hilversum
2224Dorris VersteijnenFleur--MDSt. Antonius, PC.Riel
3220Sara Van den HoutFresh Orange Binky--MDDrie Beerzen, PC. DeOost W Middelbeers
4535Niels ElshofGarciaFioranoMDLierderholthuis, PC.Lierderholthuis
5226Iza HeurkensOfficierVedet Van De VondelhoeveMDDrie Linden, RSC. DeZeeland
6223Britt Van OudenarenIrijnVader OnbekendMDSchouwse Ruiters, PC. DeSchouwen-Duiveland
7231Lieke MartensJophanmarBurley PhantomMDSallandruiters, PC.Hardenberg
8228Hilde VeenstraKADANZ VAN ORCHIDSKanshebberMDRadboudruiters, PC. DeDrachten
9232Britt LozemanKayleighKnock OutMDHoefslag, PC. DeBeerze
10230Stan SchillemansSir LancelotKierow Van KlaverborchMDVoorwaarts, PC.Essen
11534Femke MeenhuisSunHoppenhof's LuukMDRossruiters, PC. DeRossum (OV)
12234Rosalin BaanSunshineKantjes RonaldoMDLunaruiters, PC. DeLunteren
13229Isabelle MeursSurprice--MDLunaruiters, PC. DeLunteren
14236Roos WeversTop dominiqueDon DiaboloMDMarkelo, PC.Markelo
15222Yfke PriemZafarano vh Gehucht ZZandor ZMDSjaerdema-liauckemaruiters, PC.Franeker
16237Anouk ElferinkZuccheroZodiakMDPC. Ruitersportvereniging BarchemLochem
17542Annerieke ZingerChanel--MDStroomruiters, PC. DeBeilen
18539Sophie PausCharbellTarzan OMDBogelscamp, PC. DeDenekamp
19238Fieke BettinkCharlotte CharmanteVader OnbekendMDVoorwaarts, PC.Essen
20225Elise Duikercoppindell kingMonaghamstown FionnMDJeanne d'Arc (Ponyruiters van), PC.Zeeland
21543Aylana SmitDe Leijen's KimKosmo Van Orchid'sMDV.v.v. Rouveen e.o., PC.Gem. Staphorst
22531Thijs MeulepasDominoLorenzoMDJeanne d'Arc (Ponyruiters van), PC.Zeeland
23235Kim LomanKellogsLorenzoMDGrensruitertjes, PC. DeLattrop
24596Emily HansCarbonTitus BokoMDMillenniumruiters (RSV.), PC.De Wolden
25233Anne MeijerMyloVader OnbekendMDVeldruiters, PC. DeAngeren
26532Floor JanssenOkidokiOnbekendMDBucephalus, PC. HV.Sevenum
27221Tijn De BlaauwOrchid's MeganKantje's CarlandoMDBoreftse Ruiters, PC. DeBodegraven
28540Noelle KlokmanRowanRivaldo HMDPC. Ruitersportvereniging BarchemLochem
29538Sanne SchuttelaarKoka D' Almy--MDTommix, PC.Baarlo
30541Chantal NijhofElshofs EmmaKantje's AppartMDPasruiters, PC. DeNeede
31536Jip GrootegoedKyraBerkhof's Higgledy PiggledyMDGrensruitertjes, PC. DeNispen
32537Alicia BockenArkan--MDWeert, PC.Weert
33544Nadege RoosjenHoppenhof's DiabloHoppenhof's JasperMDLarense Manege, DeLaren
34533Vivian SchiphorstCathleenReekamp's EclipsMDGorssel-Zutphen, PC.Gorssel
35546Romy MantinghEmira--MEExloo, PC.Exloo
36545Liz MeenhuisVida LocaLuxMERossruiters, PC. DeRossum (OV)
37240Juul van der VeldenDavantiCantosMEVorstenbosch RSV., PC.Vorstenbosch
38239Joyce WiegersmaAldancerRash RMEWieringermeerruiters, PC. DeWieringermeer
39142Denise WiegersmaBabieëcaNumero UnoMEWieringermeerruiters, PC. DeWieringermeer
40241Hester SchrikMr TArthos RMEDriesporen, PC. DeOnstwedde


Terug naar de top

Springen klasse L cat. DE

Hoofdterrein 1B
Datum: 24-08-2019
Aanvang: 08:30

Jury: Compagner, H.
Jury: Spijker, A.P.A.M. Van de
Jury: Dusomos, M.P.J.A.

nr.HnrRuiterPonyVaderKl.Cat.VerenigingVer.plaats
1495Babette HanseCountrys BoyCountryLDFlevoruiters, PC.Dronten
2493Brit WeusthofSummerOosting AmigoLDRossruiters, PC. DeRossum (OV)
3515Britt DriessenWonderVader OnbekendLDJoris, PC. St.Beesel
4501Famke EngelsBleuberry Ice--LDCavaliers, PC. DeHelden
5199Femke HoekstraCessa's duncanJasperLDStuyvesantruiters, PC. DeWolvega
6513Jantien NaberSimply BrownKnock OutLDFlevoruiters, PC.Dronten
7505Jesse BerkersDynamite HValentinoLDGrensruitertjes, PC. DeLattrop
8518Renske Van MiddendorpBURITO'S KIND OF A SPARKLEKanshebberLDRZN, PC.Nijkerk
9496River MorssinkhofMoonlight FlightVader OnbekendLDTrippelaartjes, PC. DeHierden
10204Tim RijkenMiss SnowyIcholasLDSoest, PC.Soest
11208Kebie RaaijmakersKaramba van Orchid'sKanshebberLDSint Michaël (RSV.), PC.Sint-Michielsgestel
12514Kim SpronkBouwershof VerdiBokkesprong CzardasLDDeltaruiters, PC. DeIJsselmuiden
13507Corina Van den BergOr DurangoOrchard Red PrinceLDVoorwaarts, PC.Essen
14509Sanne VermeulenKantje's BostonKantje's VinelloLDSteffenrijders, PC. St.Laren GLD
15201Shanti van der SteenSparrowBobby Sparrow BlueLDSt. Martinus, PC.Uden
16285Silke ReuvekampSulaatik's Mixed MarmeladeMescaleroLDBoekweitruiters, PC.Dalerveen
17516Wendy VerweijErosVader OnbekendLDLansbergen, ManegeBergschenhoek
18498Wesley Ter HarmselFC Twente E.B.Lucky BoyLDOosterhoffruiters, PC. DeRijssen
19517Paulien MulderAsterhof's VincentNoordhof's SurpriseLDBrinkruiters, PC. DeAnnen
20491Gaëlle VerweijOkidoki--LDVoorwaarts, PC.Essen
21502Geline MellemaHoppenhof's PedroMake My WorldLDOldambt, PC.Scheemda
22489Veerle Klaassenflessenbos frederikeBerkhof's BusinessLDThielen, PC.Rijen
23500Vince NanningTomboy--LDHeideruiters, PC. DeOmmen
24503Leonie VosCamily-ArlandaBovenheigraaf's CamilloLDV.v.v. Rouveen e.o., PC.Gem. Staphorst
25499Lisanne BerendsenFalco van de StompslagReekamp's EclipsLDGorssel-Zutphen, PC.Gorssel
26198Danique VeenstraPintoVader OnbekendLDHsf It Bytling, PC.Zwaagwesteinde
27504Dominique KraleLady KickinNieuwmoed's PatrickLDV.v.v. Rouveen e.o., PC.Gem. Staphorst
28497Anna HoltlandChiccoVader OnbekendLDDeltaruiters, PC. DeIJsselmuiden
29203Anne KokTimoLexLDRockanje (RPC), PC.Rockanje
30206Ava eden van GrunsvenOkehurst Little Bow WowVader OnbekendLDKleine Hoefjes, PC. DeErp
31492Ava-kee UittenbogerdHandsome Boy WEHaskoLDTielerwaard West, PC.Herwijnen
32202Eefje JanssenBuckland CaramelLovelyhill Cranborn HeightsLDBosruiterkes, PC. DeOverloon
33200Niels PijperEikhof Magic StarrOleander Keur-pref.LDWoudruiters, PC. DeVlagtwedde
34512Nina HoutzagerMissouri VdkZodiakLDNieuwleusen, PC.Nieuwleusen
35490Nina Van BladelNina's Hoeve Koko PetaloVader OnbekendLDWouw Vooruit, PC.Wouw
36511Noelle KlokmanHeihoeve's BostonHobby Des MarronniersLDPC. Ruitersportvereniging BarchemLochem
37494Marlou HoekmanPonyhof's TeddyHoppenhof's VivaldiLDSallandruiters, PC.Hardenberg
38506Meggi JansenNieuwmoed's AmaliaHoppenhof's ShardonLDHeuvelruiters, PC. DeBergharen
39205Chinook de WitMiss NobelleDon Ducky C-two DvbLDVoornruiters, PC. DeDe Meern
40197Sharissa BeijemanQuint--LDSchildknapen, PC. DeSchoorl
41207Sienna Van den IjsselStoutens JannusTen Ankers JeroliancaLDWeelruiters, PC. DeBorsele
42508Simon RedderHaley La VerdiKantje's RonaldoLDV.v.v. Rouveen e.o., PC.Gem. Staphorst
43171Hilde BroersmaHarry--LDHsf It Bytling, PC.Zwaagwesteinde
44510Iwan SchefferLiberty--LDPaardenvriend Reuver (HSV.), PC. DeReuver
45210Tuana JansenImagineRivaldo HLESchildknapen, PC. DeSchoorl
46211Sakira RijkHeaven Star van de DistelhoeveFruhlingshaft Nra 2489/410468589LEWeelruiters, PC. DeBorsele
47520Pippi Van de SteenDiablo--LEPonyvriendjes, PC. DeVinkel
48521Lindsay BalsGarmischA'lee Spring PowerLEIsidorusruiters, PC.St. Isidorushoeve
49522Dimphy FokkensEasy QuibellQuite Easy 958LEStroomruiters, PC. DeBeilen
50212Amber KramerGeneveVigaroLETjongerruiters, PC. DeOranjewoud
51209Anouk GijzenbergSilverSilveradoLEHaarlemmermeer Ruiters, PC.Hoofddorp
52519Esmée BeyerSpiritQuadrigoLESt. Hubertus, PC.Gemert-Bakel


Terug naar de top

Springen klasse L cat. AB

Hoofdterrein 1B
Datum: 24-08-2019
Aanvang: 11:15

Jury: Compagner, H.
Jury: Spijker, A.P.A.M. Van de
Jury: Dusomos, M.P.J.A.

nr.HnrRuiterPonyVaderKl.Cat.VerenigingVer.plaats
1184Livia van RhenenRob Roy V.welgelegenJeffry V.d.viersprongLAPlantage, PC. DeElst (Utr)
2469Denise KorfDotjeYsselvliedt's SvenLAHorseteamUrk
3183Amy TanLuckyVader OnbekendLAKleppertjes, PC.Axel
4707Renzo ZoerFirst Lady--LAKoekange e.o., PC.De Wolden
5708Lotte BorgersSmartieVader OnbekendLBVoorwaarts, PC.Essen
6477Silke ReuvekampGruyter's MemphisBrummershoeve's PaladinLBBoekweitruiters, PC.Dalerveen
7472Kyra KlopmanRosetaCrumpwell FletcherLBBosruiters, PC. DeApeldoorn
8474Roos Van OostenDDM Spetter--LBDelftse Ponyclub, PC.Delft
9185Yvette ZielDouxZenzi Boy V D KLBStuyvesantruiters, PC. DeWolvega
10187Jezebel VisserM & M--LBGeldropse Jagertjes, PC.Geldrop-Mierlo
11188Stella HeijligersTas Valley SuzanneEyarth TroyLB't Gulden Spoor, PC.Asten
12475Solana de GrootThe Rascals Farm DroghedaVivienne's Voice Of The ForestLBToekomst, PC. DeNijkerk
1370Tessy Velden jonkersTiëstoShamrock Backstage ImperialLBRooyse Ruiters En Ponyruiters, PC.Sint-Oedenrode
14471Lisa SchröderTomahawk--LBSint Joris, PC.Geesteren
15476Shania BemelmansBe ET LBNuth, PC.Nuth
16189Marlou KoutersPeggy--LBGraaf Engelbrechtjes, PC. DeKruisland
17478Lisa HeesakkersSweet Chili--LBReigertjes, PC. DeZytaart
18470Hailey SligmanAccidental Surprise--LBSnorrewind, ManegeMarkelo
19186Rosanne AntonissenAnoukVader OnbekendLBEnclaveruitertjes, PC. DeBaarle-Nassau
20473Sterre StevensEmmely's JelleWheemhoeve's IcarusLBZ.E.O., PC.'t Zandt


Terug naar de top

Springen klasse L cat. C

Hoofdterrein 1B
Datum: 24-08-2019
Aanvang: 12:45

Jury: Compagner, H.
Jury: Spijker, A.P.A.M. Van de
Jury: Dusomos, M.P.J.A.

nr.HnrRuiterPonyVaderKl.Cat.VerenigingVer.plaats
1193Britt Van BerloEikenhorst's AmaliaAladinLC't Gulden Spoor, PC.Asten
2485Julia WiefferinkAmor--LCKanaalruitertjes, PC. DeDenekamp
3488Rosanne ZingerMiss AlindaAladinLCStroomruiters, PC. DeBeilen
4190Anna-Hilde HovengaRebecca--LCMolenwieken, PC. DeHet Bildt
5195Fien SchraagMambo Nr. 5Notre BeauLCKleppertjes, PC.Texel
6196Danique HueskenSilver Dance--LCNeta, PC.Winschoten
7487Justin KoopmansDe Boer-Horsetrucks Isla BonitaTimsquareLCBoekweitruiters, PC.Dalerveen
8486Noa FransenLaraVader OnbekendLCJagers te Paard Graetheide e.o., PC.Sittard-Geleen
9191Jaimy van KaathovenBrendy--LCJan van Amstel, PC.Schyndel
10713Mayke LeusinkChicoTongerenhof OsmiumLCMolenruiters, PC. DeRekken
11712Rosa FoppenBailando B.Woodrow CarisbrookeLCFlevoruiters, PC.Dronten
12481Reinoud van der Veen MeerstadtCartier's AltosCartier Van Het hooghuis"LCMarkelo, PC.Markelo
13194Kim De LaakTites--LCSt. Hubertus, PC.Mariaheide
14484Damaris VinkDDC's Cool menCosmopolitan DLCWalcheren, PC.Nieuw- en Sint Joosland
15711Noa BastRosaSjapoer OxLCNieuwe Heuvel, PC. DeLunteren
16479Douwe AvezaatWouda's Moonlight--LCRockanje (RPC), PC.Rockanje
17482Tess GubbelsSkippy V/d Veldehoeve--LCMaasruiters, PC. DeKessel
18480Diede MeulepasVinginoCapri MoonLCJeanne d'Arc (Ponyruiters van), PC.Zeeland
19483Daan VeldhuisMandyArenberg's MauritsLCIsidorusruiters, PC.St. Isidorushoeve
20192Eva KapteijnBalou--LCVoornruiters, PC. DeDe Meern


Terug naar de top

Springen verenigingskampioenschap

Hoofdterrein 1B
Datum: 24-08-2019
Aanvang: 14:10

Jury: Compagner, H.
Jury: Spijker, A.P.A.M. Van de
Jury: Dusomos, M.P.J.A.

nr.HnrRuiterPonyVaderKl.Cat.VerenigingVer.plaats
1721Britt TijhuisZippoGleiniant TsarBAPasruiters, PC. DeNeede
2720Xanna EveraersJay--BASchouwse Ruiters, PC. DeSchouwen-Duiveland
3614Sophie PostBeukenhof's PetraZonneweide's NicoBADeltaruiters, PC. DeIJsselmuiden
  verhogen (5 min.)      
449Fleur HillenBonfire--BBKlein Maar Dapper, PC.Nunspeet
5679Margreet DirksenJumper--BBHanzeruiters, PC. DeBolsward
6678Berber NijlandHenshof WeslyCarmana's EdelboyBBHertruiters, PC.Hellendoorn
7680Marieke PaarhuisWhitney BBMarkelo, PC.Markelo
8684Maud LeeuwisJumping JackNorest RhysBBHeuvelruiters, PC. DeWezep
9681Ilse De VriesBobby--BBVollenhove, PC.Vollenhove
10685Mascha WeinansD.d.m. Floor--BBBoekweitruiters, PC.Dalerveen
11683Romy de JongeLancome ParisLeuns Veld's WinstonBBHeuvelruiters, PC. DeWezep
123Britt Kikkert - Van der LindeHimmeren's GoudtopaasWheemhoeve's RobbinBBKleppertjes, PC.Texel
13706Rens OdinkMiss linn ASG--LAVollenhove, PC.Vollenhove
  verhogen (5 min.)      
14710Dennis BijmaSydneyCarmana's EdelboyLBVollenhove, PC.Vollenhove
15477Silke ReuvekampGruyter's MemphisBrummershoeve's PaladinLBBoekweitruiters, PC.Dalerveen
  aanpassen      
1692Sophie Van RooijWillow Tree GarwynThistledown Lawrence of ArabiaBCSt. Jan Merselo, PC.Merselo
17610Sofie Ten PasTwixLinde hoeve's ElegantBCWinterswijkse Ponyclub, PC.Winterswijk
18686Sanne Van DijkeFellow--BCHertruiters, PC.Hellendoorn
19689Daniël SchepersLittle SparkleOpanBCDelftse Ponyclub, PC.Delft
20676Jamie BoeveFairytales Korriander--BCDeltaruiters, PC. DeIJsselmuiden
21688Daniek VissersLa belle van de BucxtaleGolden ChampionBCSt. Jan Merselo, PC.Merselo
  vehogen (5 min.)      
22481Reinoud van der Veen MeerstadtCartier's AltosCartier Van Het hooghuis"LCMarkelo, PC.Markelo
23645Louisa PongersFlashOnbekendLCHeuvelruiters, PC. DeWezep
24712Rosa FoppenBailando B.Woodrow CarisbrookeLCFlevoruiters, PC.Dronten
25714Tim SchreursDiscoJustice H.r.LCWinterswijkse Ponyclub, PC.Winterswijk
26195Fien SchraagMambo Nr. 5Notre BeauLCKleppertjes, PC.Texel
  verkennen parcours (10 min.)      
27344Kirsten BrinkmanEl Diego des EtoilesEmmickhoven's DiegoBDGorssel-Zutphen, PC.Gorssel
28612Hannah HoeksmaRingersheim's AdineKantje's AppartBDScheeneruiters, PC.Weststellingwerf
29622Justin KoopmansDe Boer-Horsetrucks BugattiOnbekendBDBoekweitruiters, PC.Dalerveen
30599Fajah SchurinkRobbedoesHoppenhof's ShardonBDPasruiters, PC. DeNeede
31611Wilma WemerRonnieKantje's RonaldoBDScheeneruiters, PC.Weststellingwerf
32600Merel HuismanSan Diego--BDBrederoderuiters, PC. DeVianen
33703Femke Van der MeulenLunaCountryBDSjaerdema-liauckemaruiters, PC.Franeker
34690Sofie HoekzemaOrchid's TrionOrchid's CestaniBDZ.E.O., PC.'t Zandt
35699Vic Van EijkZidaneZodiakBDHanzeruiters, PC. DeBolsward
36702Wybrig De BoerYoung Winsome's AliciaDe Mensinghe's RinaldoBDSjaerdema-liauckemaruiters, PC.Franeker
37695Yara FrankenDjordanDi Caprio Du BoisBDBrederoderuiters, PC. DeVianen
38691Evi de BruijnL'omar Sharif van de BargerhofLobeke OxBDDoor Eenheid Sterk, PC.Rijsbergen
39647Linda JansenTopgunMarquis AABDStroomruiters, PC. DeBeilen
40700Josephine BoekI'am DynamiteLomansheide BrentBDScheeneruiters, PC.Weststellingwerf
41604Rolita VeronSpecial Eslhofs EsmeeBerkzicht RobBDFlevoruiters, PC.Dronten
42307Vivian SchiphorstDon LuigiDon Cremello Du BoisBDGorssel-Zutphen, PC.Gorssel
43693Noortje Ten CateSulaatik's SovereignSILVERLEA SIMPLY REDBDHertruiters, PC.Hellendoorn
44332Imme SchraagLeuns Veld's CassiniOrchard WildemanBDKleppertjes, PC.Texel
45633Zsa-zsa Van der VlugtChelsey's MiracleLeandros SirikBDPasruiters, PC. DeNeede
46694Willemijn De PoelGalantheKossBDMarkelo, PC.Markelo
47615Ninah HeetebrijRemiLe MatsjoBDVollenhove, PC.Vollenhove
48698Tess Ter BraakQuantum Of SolaceWoodrow CarisbrookeBDPasruiters, PC. DeNeede
49704Quiana AltenaFlessenbos FlorianBerkhof's BusinessBDHeuvelruiters, PC. DeWezep
50638Lieke YdemaNoir de CivryMaikelBDScheeneruiters, PC.Weststellingwerf
51692Alyanne LentingFemkeWester Aikema's NorbertBDZ.E.O., PC.'t Zandt
52631Willemijn Van RooijMelantho's ThrusterLeuns Veld's WinstonBDSt. Jan Merselo, PC.Merselo
53696Lynn KruitboschSemFox Ferry Des MarronniersBDGorssel-Zutphen, PC.Gorssel
54644Sara Van LentheLimited EditionLe MatsjoBDSteffenrijders, PC. St.Laren GLD
55629Gwen BrontsemaAinsleyAmonza OxBDZ.E.O., PC.'t Zandt
56609Anouk KempersHoppenhof's MamboMelle WiebertBDWinterswijkse Ponyclub, PC. IWinterswijk
  verhogen en verkennen parcours (10 min.)      
57705Marly AarninkPablo--BEWinterswijkse Ponyclub, PC.Winterswijk
58659Angelique Van der WeeleLuna LlenaKroongraafBEFlevoruiters, PC.Dronten
59623Indy HoftijzerPandourBriar JuniorBEWinterswijkse Ponyclub, PC. IWinterswijk
  aanpassen      
60624Jayden MettingJ's Magic--LDBoekweitruiters, PC.Dalerveen
61513Jantien NaberSimply BrownKnock OutLDFlevoruiters, PC.Dronten
62499Lisanne BerendsenFalco van de StompslagReekamp's EclipsLDGorssel-Zutphen, PC.Gorssel
63730Jisca JonkerToesta KBerkhof's Higgledy PiggledyLDHanzeruiters, PC. DeBolsward
64621Maud AgterbergRed-DevilKrachtpatserLDBrederoderuiters, PC. DeVianen
65733Robin BrunstingSympatyLe MatsjoLDStroomruiters, PC. DeBeilen
66642Welmoed AgricolaKooifenne's Big Star MBKanshebberLDHanzeruiters, PC. DeBolsward
67729Amber VriesemaZaragossaZodiakLDKlein Maar Dapper, PC.Nunspeet
68723Marissa BlankertBliksemVader OnbekendLDSchouwse Ruiters, PC. DeSchouwen-Duiveland
69620Lieke VerrijdtCarl Veni Vidi ViciCarlLDSt. Jan Merselo, PC.Merselo
70674Maartje ElsendoornMiss MontrealOrlandoLDBrederoderuiters, PC. DeVianen
71509Sanne VermeulenKantje's BostonKantje's VinelloLDSteffenrijders, PC. St.Laren GLD
72722Bodil Van ToorSulaatik's Morning Touch--LDSchouwse Ruiters, PC. DeSchouwen-Duiveland
73728Petrice PolinderUndercover's DoortjeUndercoverLDKlein Maar Dapper, PC.Nunspeet
74727Sara KoerselmanOpaal De L' EguillePriory Firelicht IiLDSteffenrijders, PC. St.Laren GLD
75296Pollie GaasbeekNeo Nilson GNutrixLDDelftse Ponyclub, PC.Delft
76724Veronique van BeekDiabloVader OnbekendLDDoor Eenheid Sterk, PC.Rijsbergen
77625Nynke MoormannHoppenhof's NalaHoppenhof's JasperLDKleppertjes, PC.Texel
78732Franne WolterinkDino GomellDesperadoLDWinterswijkse Ponyclub, PC. IWinterswijk
79514Kim SpronkBouwershof VerdiBokkesprong CzardasLDDeltaruiters, PC. DeIJsselmuiden
80726Roos Van OostenBlack MagicMikelLDDelftse Ponyclub, PC.Delft
81731Jolien LammertinkJumbJumpilot (ex Jumper)LDMarkelo, PC.Markelo
82725Mila KuypersFeeVader OnbekendLDDoor Eenheid Sterk, PC.Rijsbergen
83626Willemijn SijbengaKoosCas van WehlLDStroomruiters, PC. DeBeilen
  aanpassen      
84213Lotte Van der KaaijSjakkalakka MHGloves BobbyMCSjaerdema-liauckemaruiters, PC.Franeker
8543Guusje GaasbeekCandyWildzang 's SocratesMCDelftse Ponyclub, PC.Delft
86529Jayden MettingJ's Quickstar--MCBoekweitruiters, PC.Dalerveen
  verhogen      
87522Dimphy FokkensEasy QuibellQuite Easy 958LEStroomruiters, PC. DeBeilen
88734Lieke WildhagenSkovkant's BojiValentin VejvadLEDoor Eenheid Sterk, PC.Rijsbergen
  aanpassen      
89223Britt Van OudenarenIrijnVader OnbekendMDSchouwse Ruiters, PC. DeSchouwen-Duiveland
90717Alice WeijmanCarrickKooihúster SammeMDKlein Maar Dapper, PC.Nunspeet
91222Yfke PriemZafarano vh Gehucht ZZandor ZMDSjaerdema-liauckemaruiters, PC.Franeker
92719Sterre HoitinkLucanoLeandros SirikMDWinterswijkse Ponyclub, PC.Winterswijk
93715Lisanne DamHans van de KalevalleiHalifaxMDZ.E.O., PC.'t Zandt
94716Tessa DelgerWodanDe Mensinghe's RinaldoMDWinterswijkse Ponyclub, PC. IIWinterswijk


Terug naar de top